eBadminton.pl
41. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:07 - 09.08.2020
Miejscowość:Sianów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona

Komunikat organizacyjny

41. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Wyłonienie Indywidualnych Mistrzów Polski Seniorów w Badmintonie
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Gminy Sianów

2. ORGANIZATORZY:
• SIANOWSKIE STOWARZYSZENIE BADMINTONA (Marcin Grzywacz)

WSPÓŁORGANIZATOR:
• Urząd Gminy i Miasta Sianów
• Powiat Koszaliński
• Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
• Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
• Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów
• FIRMA YOUNG

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Marcin Grzywacz tel. 509964755 [email protected]

3. TERMIN:
07-09.08.2020 r.

4. MIEJSCE:
Hala sportowa przy SP nr 2 w Sianowie, ul. Dworcowa 26A

Liczba boisk: 7 (maty). Sędziowie prowadzący na wszystkich boiskach.

5. PROGRAM:
• piątek - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/ - termin i godzina rozpoczęcia Mistrzostw (piątek lub sobota) zostanie podany przez sędziego głównego najpóźniej w dniu 02.08.2020 r. w zależności od ilości zgłoszeń
• sobota godz. 8:45 – uroczyste otwarcie Mistrzostw
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• ostatnie gry w sobotę zostaną rozegrane do godz. 21.00
• niedziela godz. 9:00 - dokończenie gier
• niedziela ok. godz. 16.00 - dekoracja zwycięzców i zamknięcie Mistrzostw

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1994 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1989 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980-1984
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. wszystkie mecze z udziałem licencjonowanych sędziów boiskowych.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (obywatelstwo polskie) - wpis musi być aktualny na dzień 29.07.2020;
c. terminowe zgłoszenie do gier;
d. opłacenie wpisowego: 45 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika - po zamknięciu listy zgłoszeń zawodnicy zobowiązani są do dokonania opłaty wpisowego nawet w przypadku rezygnacji z udziału w Mistrzostwach;
e. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
f. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek piórowych) i ubioru sportowego;

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/;
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych, obowiązkowo rozmiar koszulki;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu), chęć udziału w bankiecie.

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
29.07.2020 r. (środa) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
najpóźniej 02.08.2020 r. (niedziela) godz. 22:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Rafał Glinicki, licencja nr 310 [email protected] tel. 501939396

13. WYNIKI TURNIEJU:
Wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
a. zdobywcy miejsc 1-3 we wszystkich kategoriach otrzymują medale i nagrody finansowe (vouchery) w miarę możliwości finansowych organizatora;
b. zdobywcy pierwszych miejsc otrzymują puchary;
c. zwycięzcy otrzymują tytuły Mistrzów Polski, a zdobywcy drugich miejsc tytuły Wicemistrzów Polski.

15. ZAKWATEROWANIE:
UWAGA!!! Dom Gościnny Rutikal – brak miejsc, Gościniec pod Kłosem – brak miejsc, Dworek w Skibnie – brak miejsc.
a. Holiday Camping Resort, Łazy 13 km od Sianowa, http://holidaycamping.pl/portfolio/czerwiec-nad-morzem/ Rezerwacja tel. 606611586 lub 943430055.
b. Apartamenty w Darłówku i Koszalinie,
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-yacht-club/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-kontrasty/ http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-mickiewicza/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-loft16/
W sprawie rezerwacji proszę dzwonić pod numer 790709222.
c. Rajska Wyspa (3 km od hali, 2 km od bankietu), Sianów, ul. Łubuszan 70, 76-004 Sianów Tel. 600482852, http://www.lokale-wesele.pl/rajska_wyspa_sianow_l3444.html
d. Villa Lux Mielno przy samej plaży. Tel. 501399717, (94)3189424, http://www.willalux.ta.pl/
e. Gościniec Uroczysko Krzykacz (7 km od Sianowa), Tel. (94)3185629, 603580260, http://www.uroczysko.afr.pl/
f. Hotel 2 CV Koszalin, ul. Piastowska 1, Tel. (94)3480981
g. Więcej na http://www.sianow.beep.pl/got/index.php?wariant=8&noclegi=2
h. Ponadto można skorzystać z bazy noclegowej pobliskich miejscowości nadmorskich (Mielno, Unieście, Łazy, Dąbki, Darłówko).

16. WYŻYWIENIE:
Od piątku do niedzieli przed halą w namiocie będzie grill i coś „zimnego” do picia. W sobotę i niedzielę w godz. 12-17 dodatkowo catering na hali. Kawa, herbata i coś słodkiego oczywiście też będzie do dyspozycji. Dodatkowo istnieje możliwość dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny w Domu Gościnnym RUTIKAL, ul. Łubuszan 8a (duża sala), sobota 08.08.2020 r. godz. 21.00 - 4.00 (kolacja, przekąski, wędzone ryby, pieczone mięsa, soki, napoje, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku - 90 zł od osoby. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki!!! rezerwacja u organizatora: Marcin Grzywacz e-mail: [email protected] do dnia 31.07.2020 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. obowiązuje kolejność lotek na sezon 2019/2020 ogłoszona przez PZBad;
c. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Rafał Glinicki;
d. podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy. Dekoracja po zakończeniu wszystkich meczów w niedzielę. Organizator nie przewiduje wręczania medali, pucharów i voucherów wcześniej.
e. live score, streaming- transmisja na żywo;
f. vouchery do wykorzystania na stoisku firmy YOUNG.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie, Starostwo Powiatowe w Koszalinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, firma YOUNG, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wanda i Stanisław Grzywacz , GLOBMETAL Kamil Pawlak, Gospodarstwo Rybackie DADOŃ, Dajar Sp. z o.o. POLRYB Sp. z o.o. Maszkowo, GANC IZOLACJE Sp. z o.o. Matysz-Drew Tartak Skibno , Sian-Ryb Wędzarnia Ryb, MERKURIER Usługi Transportowe, MAKROWENT Maciej Mazurek, Arka Sp. j. Nadleśnictwo Karnieszewice, Fabryka Flag Linea, Bokaro, DEGA Karnieszewice, P.W. Sakbud Przemysław Sak, Biuro podatkowe Progress, Moguntia-Indasia Sp. z o.o. Agrobud Sp. z o.o. Bud-Projekt Sp. Jawna, PGK Koszalin Sp. z o.o., Pracownia lodów, Telewizja MAX Koszalin, TVP3 Szczecin, Radio Koszalin, Video - Marek Jackowski, Foto - Waldemar Kosowski

20. UWAGI ORGANIZATORA:
a. Wszystkie informacje dotyczące np. rozmiaru koszulki, udziału w bankiecie itp. tylko drogą mailową do organizatora i/lub sędziego głównego.
b. TURNIEJOWA PRZYCHODNIA Spondylus (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę).
c. Podczas turnieju będą świadczone usługi masażu.
d. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz słodką niespodziankę.
e. Podczas Mistrzostw będzie możliwość nabycia (w butelkach litrowych, bądź 0,5 litra) okolicznościowych butelek piwa wyprodukowanych przez Minibrowar Kowal z Koszalina.
f. Na zewnątrz (przed halą) będzie rozstawiony namiot, w którym będzie można kupić produkty z grilla (karkówka, kiełbasa, kaszanka). Dochód przeznaczony na cel charytatywny (Sianowska Fundacja „Jesteśmy Razem”)
g. Turniej przeprowadzony będzie w ramach reżimu sanitarnego związanego z Covid-19 zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zakażenie się wirusem.
h. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju oraz nie ubezpiecza uczestników od nieszczęśliwych wypadków w trakcie trwania zawodów. Zawodnik zainteresowany ubezpieczeniem powinien zrobić to we własnym zakresie.
i. Za zniszczenia dokonane na obiekcie sportowym odpowiadają zawodnicy.
j. Organizator nie odpowiada za wartościowe rzeczy pozostawione w szatniach i na trybunach.
k. Uczestnicy wyrażają zgodę na udostępnienie swojego wizerunku do celów medialnych przez organizatora.
l. Sklep sportowy i serwis naciągania rakiet na hali przez cały czas trwania Mistrzostw.

21. KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:

Kto jest Administratorem Pani/Pana danych osobowych?
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona w Sianowie, ul. Spółdzielcza 27, 76 – 004 Sianów. Kontakt z Administratorem Danych możliwy jest pod numerem telefonu: +48 509-964-755 lub adresem e-mail: [email protected]

Jakie Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora?
Administrator wskazuje, iż przekazanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla uczestnictwa w organizowanych 41. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie.
Administrator przetwarza takie dane jak: imię i nazwisko, wiek, płeć, adres zamieszkania.

W jakich celach przetwarzane są Pani/Pana dane osobowe?
Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie niezbędnym dla zorganizowania i przeprowadzenia 41. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie w dniach 7-9 sierpnia 2020 roku w Hali Sportowej SP 2 w Sianowie (ul. Dworcowa 26A, 76-004 Sianów).

Przez jaki czas przetwarzane są Pani/Pana dane osobowe?
Dane osobowe przechowywane są do czasu zakończenia 41. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie chyba, że w okresie wcześniejszym złoży Pani/Pan oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez Administratora. Cofnięcie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych wiążę się z automatyczną rezygnacją z uczestnictwa w 41. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie.

Kto może być odbiorcą Pana/Pani danych ?
Administrator danych oświadcza, iż przekazywane przez Panią/Pana dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim bądź innym organizacjom w celach marketingowych.
Przekazywane przez Panią/Pana dane mogą zostać wyłącznie udostępnione innym współorganizatorom41. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie w celach niezbędnych dla zorganizowania i przeprowadzenia 41. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie.

Jakie są Pani/Pana uprawnienia w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych ?
W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia: dostępu do danych i ich sprostowania, żądania sprostowania danych osobowych, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, w tym "prawo do bycia zapomnianym", wniesienia sprzeciwu, wniesienia, bez uszczerbku dla innych administracyjnych lub sądowych środków ochrony prawnej, skargi do organu nadzorczego właściwego dla Państwa Członkowskiego swojego zwykłego miejsca pobytu, swojego miejsca pracy lub miejsca popełnienia naruszenia, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RobertAleksandrowicz4. miejsce3. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk2. miejsce9. miejsce2
4.RyszardBachus6. miejsce5. miejsce2
5.ZbigniewBartosz3. miejsce5. miejsce2
6.TomaszBartosz8. miejsce4. miejsce2
7.JacekBełus2. miejsce2. miejsce2
8.GrażynaBełus2. miejsce1
9.BeataBiałek3. miejsce6. miejsce2
10.RobertBieganowski3. miejsce2. miejsce2
11.MonikaBieńkowska1. miejsce1. miejsce2
12.AndrzejBittner2. miejsce1
13.PiotrBondaruk10. miejsce3. miejsce2
14.EwelinaBracha2. miejsce1
15.AgnieszkaBrojek3. miejsce4. miejsce2
16.ŁukaszBrudek9. miejsce1
17.GrzegorzBrudek8. miejsce1
18.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
19.TomaszCharkiewicz1. miejsce2. miejsce2
20.KrzysztofChmielewski1. miejsce1. miejsce2
21.PiotrChrzęszczyk8. miejsce1
22.BolesławCichocki2. miejsce1
23.KrystynaCielecka2. miejsce1. miejsce2
24.AdamCimosz8. miejsce6. miejsce2
25.MichałCiołek14. miejsce11. miejsce2
26.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
27.MarcinCyranowski14. miejsce11. miejsce2
28.RadosławCzapka15. miejsce11. miejsce2
29.KonradCzerepkow11. miejsce11. miejsce2
30.JacekCzermużyński12. miejsce11. miejsce2
31.AlicjaCzyszek4. miejsce1
32.AndrzejDadas1. miejsce4. miejsce2
33.ZbigniewDorna3. miejsce1
34.BartoszDrozdowicz6. miejsce1
35.GustawDudka6. miejsce11. miejsce2
36.JoannaFidos6. miejsce11. miejsce2
37.ŁukaszFischer10. miejsce8. miejsce2
38.ElżbietaFularczyk2. miejsce3. miejsce2
39.KarolinaGajos1. miejsce2. miejsce2
40.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
41.MartaGałkowska4. miejsce3. miejsce2
42.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
43.AndrzejGasz3. miejsce1. miejsce2
44.EwaGolańska2. miejsce2. miejsce2
45.EmiliaGoldwasser3. miejsce9. miejsce2
46.ZbigniewGoldwasser8. miejsce4. miejsce2
47.KrzysztofGrabek8. miejsce3. miejsce2
48.AnnaGrigoriadu3. miejsce11. miejsce2
49.UrszulaGrządzielska-Zblewska2. miejsce2. miejsce2
50.AndrzejGrzechnik3. miejsce1
51.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
52.AdamGrzesiak9. miejsce1
53.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce2. miejsce2
54.JustynaGrzybek1. miejsce1
55.MarcinGrzywacz1. miejsce6. miejsce2
56.AnettaGuse3. miejsce9. miejsce2
57.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
58.MariolaHawel3. miejsce1. miejsce2
59.JakubJanaszek1. miejsce1. miejsce2
60.PawełJanuchowski9. miejsce1
61.BarbaraJaskólska1. miejsce1
62.OskarJass3. miejsce1
63.MagdalenaJaworek6. miejsce3. miejsce2
64.KarolinaJelińska2. miejsce9. miejsce2
65.AndrzejKaftański3. miejsce3. miejsce2
66.WojciechKałamaga11. miejsce1
67.MagdalenaKoba2. miejsce1
68.AnnaKocimska3. miejsce6. miejsce2
69.MagdalenaKojder3. miejsce3. miejsce2
70.OlgaKoniuch2. miejsce1. miejsce2
71.MarekKopyt8. miejsce11. miejsce2
72.DanutaKorbel1. miejsce1
73.AgataKornacka3. miejsce4. miejsce2
74.EmiliaKorpus1. miejsce6. miejsce2
75.AdamKosz1. miejsce1
76.WojciechKowalczyk8. miejsce1
77.MonikaKowalczyk6. miejsce6. miejsce2
78.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
79.MaciejKowalik3. miejsce1. miejsce2
80.SławomirKowalski12. miejsce9. miejsce2
81.RobertKowalski10. miejsce5. miejsce2
82.MagdalenaKoziar2. miejsce3. miejsce2
83.ZdzisławKozłowski5. miejsce2. miejsce2
84.DariuszKraszewski2. miejsce1
85.DawidKrawiec3. miejsce6. miejsce2
86.BeataKrutz-Szczecina4. miejsce3. miejsce2
87.AnnaKubiak6. miejsce11. miejsce2
88.GrzegorzKulesza3. miejsce11. miejsce2
89.DanielKuźmicz12. miejsce5. miejsce2
90.PiotrKwieciński3. miejsce1
91.SebastianLasecki14. miejsce1
92.KrzysztofLatawski1. miejsce3. miejsce2
93.JacekLewandowski6. miejsce9. miejsce2
94.SławomirLis1. miejsce6. miejsce2
95.MichałŁasiński2. miejsce1
96.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
97.MariuszMaczuga12. miejsce5. miejsce2
98.FabianMaleszewski8. miejsce3. miejsce2
99.GrzegorzMaliszewski12. miejsce11. miejsce2
100.ZbigniewMarszałek6. miejsce6. miejsce2
101.KrzysztofMaślanka1. miejsce1
102.MarianMatusewicz4. miejsce1
103.ZbigniewMichalik9. miejsce3. miejsce2
104.MariuszMichniewicz1. miejsce4. miejsce2
105.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
106.SylwesterMomot6. miejsce3. miejsce2
107.EwaMorawiec6. miejsce11. miejsce2
108.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
109.MirosławMuchalski9. miejsce6. miejsce2
110.JerzyMurach3. miejsce2. miejsce2
111.AnnaMynarska6. miejsce9. miejsce2
112.JanuszNawrocki2. miejsce1
113.ZbigniewNawrocki9. miejsce1
114.MagdalenaNogal2. miejsce9. miejsce2
115.JarosławOciepa6. miejsce3. miejsce2
116.MaciejOciepa2. miejsce2. miejsce2
117.MarcinOciepa2. miejsce9. miejsce2
118.PrzemysławOgrodziński2. miejsce4. miejsce2
119.TomaszOgulewicz5. miejsce8. miejsce2
120.MagdalenaOkupniak2. miejsce1. miejsce2
121.KarolinaOlejarz3. miejsce5. miejsce2
122.DariuszOpatrzyk6. miejsce3. miejsce2
123.EwaOrzelska2. miejsce6. miejsce2
124.JózefOrzoł6. miejsce1
125.JacekOsadnik6. miejsce1
126.MariuszPakulski4. miejsce3. miejsce2
127.PawełPasik10. miejsce9. miejsce2
128.RyszardPawluk3. miejsce1. miejsce2
129.PawełPieluszyński3. miejsce1
130.PrzemysławPietrzyk8. miejsce9. miejsce2
131.GrzegorzPilarski12. miejsce8. miejsce2
132.KrystynaPolakowska2. miejsce1. miejsce2
133.MarekPolaszczyk12. miejsce5. miejsce2
134.KamilPopławski2. miejsce6. miejsce2
135.WojciechPoszelężny1. miejsce1. miejsce2
136.JacekPrędki1. miejsce1
137.AndrzejPrzytulski8. miejsce2. miejsce2
138.MarcinPuciato6. miejsce1. miejsce2
139.AdwinPutteeraj9. miejsce3. miejsce2
140.GrzegorzRadecki3. miejsce9. miejsce2
141.RafałRoman14. miejsce11. miejsce2
142.WojciechRomańczuk3. miejsce3. miejsce2
143.MarekRosa3. miejsce3. miejsce2
144.BogdanRudnicki4. miejsce1
145.JerzyRybicki2. miejsce3. miejsce2
146.MariaRzeźniczek3. miejsce3. miejsce2
147.AnnaSadowska3. miejsce4. miejsce2
148.AnetaSałyga6. miejsce9. miejsce2
149.DariuszSchmidt4. miejsce1
150.MarcinSłojewski7. miejsce3. miejsce2
151.AdamSłomka6. miejsce1
152.IwonaSobotka3. miejsce1. miejsce2
153.PiotrSobotka3. miejsce1. miejsce2
154.GrzegorzSochacki2. miejsce1
155.JerzyStachowski3. miejsce3. miejsce2
156.JolantaStanclik3. miejsce6. miejsce2
157.MałgorzataStankiewicz4. miejsce4. miejsce2
158.PiotrStankiewicz10. miejsce4. miejsce2
159.DominikStatnik2. miejsce3. miejsce2
160.MarianStelter3. miejsce1
161.TomaszStopa1. miejsce6. miejsce2
162.AndrzejStruensee4. miejsce3. miejsce2
163.MichałSuski2. miejsce2. miejsce2
164.JerzySzałapski2. miejsce2. miejsce2
165.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
166.JoannaSzleszyńska-Łogosz2. miejsce6. miejsce2
167.ŁukaszSzmel2. miejsce5. miejsce2
168.KrzysztofTeresiński12. miejsce1
169.MariuszTroszak10. miejsce8. miejsce2
170.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce3. miejsce2
171.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
172.JarosławTymiński14. miejsce1
173.MarekWachniewski5. miejsce5. miejsce2
174.SoniaWachowska4. miejsce5. miejsce2
175.UmeshWadhwa8. miejsce1
176.RadosławWalas3. miejsce1
177.KrzysztofWalenda1. miejsce1
178.ArturWęc14. miejsce11. miejsce2
179.LeszekWild3. miejsce11. miejsce2
180.KrzysztofWiorek8. miejsce9. miejsce2
181.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
182.GrzegorzWłodarczyk2. miejsce2. miejsce2
183.MarcinWoźniak4. miejsce1
184.MarcinWybierek8. miejsce5. miejsce2
185.ZbigniewWysmyk5. miejsce1
186.LechZacharzewski4. miejsce1
187.ArturZdanowicz3. miejsce6. miejsce2
188.KarolinaŻeromska1. miejsce3. miejsce2
189.JanŻórawiński6. miejsce6. miejsce2
190.JacekŻuromski9. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/Ronoa7

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/WHjcus

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 190 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KarolinaGajos1994MKS Dwójka Blachownia
2.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
4.MartaGałkowska1993KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.KrystynaPolakowska1981ABRM Rakiety Olsztyn
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
2.MagdalenaKoziar1978UKS Kometa Sianów
3.JolantaStanclik1975UKS Plesbad Pszczyna
4.AlicjaCzyszek1964-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.MariaRzeźniczek1958Katowice
4.MałgorzataStankiewicz1958AS Victoria Kiełczów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechPoszelężny1985Kędzierzyn-Koźle
2.MaciejOciepa1988UKS Junior Wrzosowa
3.MaciejKowalik1988CT Arena Hawel Academy Poznań
4.DariuszSchmidt1988Szczecinek
5.MarekWachniewski1989LKS Technik Głubczyce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.MichałŁasiński1984UKS Iskra Babimost
3.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
4-6.MarcinPuciato1980Koszalin
4-6.RyszardBachus1980LKS Technik Głubczyce
4-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
7-8.FabianMaleszewski1981ABRM Rakiety Olsztyn
7-8.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
9.AdwinPutteeraj1982Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
2.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
3.DawidKrawiec1977Wrocław
3.ArturZdanowicz1975Warszawa
5-5.TomaszOgulewicz1977Koszalin
6-10.MariuszTroszak1976Gniezno
6-10.RobertKowalski1979Puck
6-10.PawełPasik1978Warszawa
6-10.PiotrBondaruk1976Gdańsk
6-10.ŁukaszFischer1975Gniezno
11-14.ArturWęc1977KS Badminton School Gdynia
11-14.SebastianLasecki1978Kalisz
11-14.RafałRoman1977KS Badminton School Gdynia
11-14.MarcinCyranowski1976KS Badminton School Gdynia
15.RadosławCzapka1976KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
3.PawełPieluszyński1970Poznań
5-8.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.PrzemysławPietrzyk1974KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.MarekKopyt1970Konstancin
9-12.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
9-12.GrzegorzPilarski1971UKS Kometa Sianów
9-12.GrzegorzMaliszewski1973UKS Kometa Sianów
9-12.SławomirKowalski1971AZSUM Łódź
13-14.MichałCiołek1970Gdynia
13-14.JarosławTymiński1974Ząbkowice Śląskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.GrzegorzSochacki1968Jazgarzewszczyzna
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
5-8.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
5-8.AndrzejPrzytulski1969UKS Kometa Sianów
5-8.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-8.UmeshWadhwa1968Indie
9-12.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
9-12.JacekCzermużyński1968Konstancin
9-12.DanielKuźmicz1969KS Badminton School Gdynia
9-12.MarekPolaszczyk1969UKS Olimpionik Lipiany

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
3.JerzyMurach1962Olsztyn
3.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-6.JarosławOciepa1962Częstochowa
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7.MarcinSłojewski1964Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4-6.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
4-6.SylwesterMomot1958Banie
4-6.JanŻórawiński1956Warszawa
7-9.MirosławMuchalski1959Szczecin
7-9.JacekŻuromski1959Szczecin
7-9.ZbigniewMichalik1959Gorzów Wielkopolski
10.PiotrStankiewicz1957AS Victoria Kiełczów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.RyszardPawluk1954Słupsk
4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5.ZdzisławKozłowski1954Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.MarianStelter1946Koszalin
4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Emilia Korpus1993Magdalena Okupniak1989
2.Karolina Jelińska1993Magdalena Nogal1991
3.Beata Białek1985Mariola Hawel1988
3.Marta Gałkowska1993Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
5-6.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krystyna Polakowska1981Karolina Żeromska1984
2.Olga Koniuch1983Ewa Orzelska1978
3.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Bieńkowska1978Dorota Grzejdak1967
2.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
3.Anna Kocimska1978Magdalena Kojder1979
3.Anna Grigoriadu1978Magdalena Koziar1978
5-6.Anna Kubiak1978Aneta Sałyga1978
5-6.Anna Mynarska1972Jolanta Stanclik1975

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Jaskólska1971Danuta Korbel1973
2.Ewelina Bracha1973Magdalena Koba1971
3.Agnieszka Brojek1967Anetta Guse1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maria Brzeźnicka1959Ewa Młynarska1967
2.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
3.Anna Sadowska1958Iwona Sobotka1963
4.Beata Krutz-Szczecina1964Sonia Wachowska1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gasz1982Wojciech Poszelężny1985
2.Dariusz Augustyńczyk1984Marcin Ociepa1988
3.Grzegorz Kulesza1985Adwin Putteeraj1982
4.Bogdan Rudnicki1985Marcin Woźniak1986
5.Ryszard Bachus1980Marek Wachniewski1989

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
3.Fabian Maleszewski1981Dariusz Opatrzyk1980
4.Robert Aleksandrowicz1981Mariusz Pakulski1975
5.Robert Kowalski1979Marcin Wybierek1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Krzysztof Maślanka1977
2.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
3.Piotr Bondaruk1976Radosław Walas1976
3.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
5-8.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
5-8.Grzegorz Pilarski1971Krzysztof Wiorek1977
5-8.Wojciech Kowalczyk1972Tomasz Ogulewicz1977
5-8.Grzegorz Brudek1970Piotr Chrzęszczyk1972
9-11.Radosław Czapka1976Artur Węc1977
9-11.Marcin Cyranowski1976Grzegorz Maliszewski1973
9-11.Konrad Czerepkow1974Rafał Roman1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
2.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
4-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
4-6.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
4-6.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
7-9.Paweł Januchowski1972Zbigniew Nawrocki1970
7-9.Adam Grzesiak1973Grzegorz Radecki1972
7-9.Sławomir Kowalski1971Przemysław Pietrzyk1974
10-11.Jacek Czermużyński1968Marek Kopyt1970
10-11.Michał Ciołek1970Wojciech Kałamaga1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
3.Wojciech Romańczuk1966Piotr Sobotka1964
4.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Goldwasser1966
5.Daniel Kuźmicz1969Marek Polaszczyk1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
2.Dariusz Kraszewski1962Janusz Nawrocki1961
3.Marcin Słojewski1964Jacek Żuromski1959
3.Zbigniew Dorna1963Krzysztof Latawski1956
5-5.Zbigniew Bartosz1960Zbigniew Wysmyk1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958
3.Zbigniew Michalik1959Sylwester Momot1958
5-6.Zbigniew Marszałek1959Jan Żórawiński1956
5-6.Mirosław Muchalski1959Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Ryszard Pawluk1954
2.Jacek Bełus1954Zdzisław Kozłowski1954
3.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
4.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Leopold Tukendorf1940
2.Andrzej Antosiewicz1947Przemysław Grzeszkowiak1945
3.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Kowalik1988Mariola Hawel1988
2.Maciej Ociepa1988Karolina Gajos1994
3.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
4-6.Sławomir Lis1974Emilia Korpus1993
4-6.Marcin Grzywacz1978Beata Białek1985
4-6.Tomasz Stopa1967Monika Kowalczyk1986
7-9.Marcin Ociepa1988Emilia Goldwasser1990
7-9.Jacek Lewandowski1974Karolina Jelińska1993
7-9.Dariusz Augustyńczyk1984Magdalena Nogal1991
10-11.Grzegorz Kulesza1985Joanna Fidos1989
10-11.Gustaw Dudka1974Ewa Morawiec1986

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Janaszek1983Olga Koniuch1983
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3.Robert Aleksandrowicz1981Karolina Żeromska1984
4.Przemysław Ogrodziński1982Agata Kornacka1983
5.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Kosz1979Monika Bieńkowska1978
2.Jerzy Szałapski1970Urszula Grządzielska-Zblewska1977
3.Krzysztof Grabek1973Magdalena Kojder1979
4-6.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
4-6.Artur Zdanowicz1975Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
4-6.Kamil Popławski1974Ewa Orzelska1978
7-9.Krzysztof Wiorek1977Anetta Guse1971
7-9.Łukasz Brudek1975Anna Mynarska1972
7-9.Paweł Pasik1978Aneta Sałyga1978
10-11.Konrad Czerepkow1974Anna Grigoriadu1978
10-11.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Dorota Grzejdak1967
2.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3.Wojciech Romańczuk1966Elżbieta Fularczyk1966
4.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
5.Mariusz Maczuga1965Sonia Wachowska1968

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Jerzy Murach1962Ewa Golańska1960
3.Jarosław Ociepa1962Beata Krutz-Szczecina1964
4.Mariusz Michniewicz1964Anna Sadowska1958

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Marek Rosa1958Maria Rzeźniczek1958
4.Piotr Stankiewicz1957Małgorzata Stankiewicz1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet15
Gra pojedyncza mężczyzn84
Gra podwójna kobiet44
Gra podwójna mężczyzn110
Gra mieszana kobiet40
Gra mieszana mężczyzn40
ilość uczestników190
ilość kobiet53
ilość mężczyzn137
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (15 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 45+ (11 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (80 lat)
najmłodszy zawodnikKarolina Gajos (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju

Logo turnieju
Plakat turnieju

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×