eBadminton.pl
Young Gdynia Cup 2020

Podstawowe informacje

Data:08 - 09.02.2020
Miejscowość:Gdynia
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Badminton School

Komunikat organizacyjny

Young Gdynia Cup 2020

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Aktywizacja społeczeństwa

2. ORGANIZATOR:
Klub Sportowy Badminton School w Gdyni

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Łukasz Komar, tel. 791 109 739, e-mail: [email protected]

3. PARTNERZY:
Akademickie Centrum Sportowe Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Miasto Gdynia

4. TERMIN:
8-9 lutego 2020

5. MIEJSCE:
Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69,
81 – 103 Gdynia

Liczba boisk: 8 kortów do badmintona

6. PROGRAM:
• 08.02.2020. - sobota
- godz. 8.50: uroczyste otwarcie turnieju
- godz. 9:00: rozpoczęcie gier zgodnie z harmonogramem gier zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• 09.02.2020. - niedziela
- godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

7. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1994 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1989 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980-1984
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939

8. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry (kobiety mogą wystąpić w trzech grach);
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. nie będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce.

9. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

10. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są zobowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, ewentualnych partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

11. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
04.02.2020. (wtorek) godz. 22:00

12. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
06.02.2020. (czwartek) godz. 12:00

13. SĘDZIA GŁÓWNY:
Krystian Warcholak, e-mail: [email protected]

14. WYNIKI TURNIEJU:
Wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

15. NAGRODY:
Zdobywcy miejsc 1-3 we wszystkich grach otrzymują pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki okolicznościowe według możliwości organizatora. Nagrody rzeczowe oraz upominki okolicznościowe można odebrać wyłącznie w czasie oficjalnej dekoracji zwycięzców. Podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy.

16. ZAKWATEROWANIE:
Każdy uczestnik organizuje zakwaterowanie we własnym zakresie. Szeroka oferta noclegowa w mieście Gdynia dostępna na stronie www.booking.com; www.airbnb.pl; www.trójmiasto.pl. Rezerwacja noclegów bezpośrednio u usługodawców.

Propozycje zakwaterowania:

Bliżej Hali:
Pokoje Gościnne w Kamienicy,
Domy studenckie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni,
Domy Studenckie Akademii Morskiej w Gdyni. .

Bliżej bulwaru nadmorskiego:
Dom Marynarza,
Mercure Gdynia,
Courtyard by Marriott Gdynia,
Hotel Gdynia Boutique,
Hotel Hotton Gdynia.

17. WYŻYWIENIE:
W miejscu zawodów czynne będzie bistro, w którym można zakupić ciepłe, zimne napoje, burgery, zapiekanki, sałatki, kanapki, napoje energetyczne, słodycze i inne pyszności.

18. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Uczestnicy turnieju spotykają się w restauracji BROWAR PORT (bulwar nadmorski Gdyni, 10 metrów od morza, https://www.browarportgdynia.com), gdzie będzie można zjeść kolację i wypić smaczne piwko. Po godzinie 22.00 zapraszamy na dyskotekę do pobliskiego lokalu Bollywood (bulwar nadmorski Gdyni, https://www.bollywoodlounge.pl). Wejściówka na dyskotekę w cenie 10 zł osoba płatna podczas regulowania wpisowego za turniej.

19. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny – Krystian Warcholak

20. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
YOUNG Polska, Ford Store Euro-Car Gdynia, OCEANIC S.A, Red Bull, Miasto Gdynia.

21. UWAGI ORGANIZATORA:
a. Uczestnicy dostarczają do gry lotki piórowe. Kolejność lotek wg przepisów PZBad. Organizatorzy zapewniają możliwość kupna lotek i naprawy rakiet w stoisku firmy Young / Yang Yang.
b. Turniej odbędzie się bez udziału sędziów prowadzących.
c. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju oraz nie ubezpiecza uczestników od nieszczęśliwych wypadków w trakcie trwania zawodów. Zawodnik zainteresowany ubezpieczeniem powinien zrobić to we własnym zakresie.
d. Za zniszczenia dokonane na obiektach sportowych odpowiadają zawodnicy.
e. Organizator nie odpowiada za wartościowe rzeczy pozostawione w szatniach.
f. Uczestnicy wyrażają zgodę na udostępnienie swojego wizerunku do celów medialnych przez organizatora.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk9. miejsce1
2.TomaszBartosz1. miejsce3. miejsce2
3.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1
4.MarekBłażewicz6. miejsce3. miejsce2
5.PiotrBondaruk3. miejsce2. miejsce2
6.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
7.MirosławChabowski6. miejsce4. miejsce2
8.KrystynaCielecka2. miejsce9. miejsce2
9.MichałCiołek2. miejsce1
10.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce3. miejsce3
11.MarcinCyranowski8. miejsce9. miejsce2
12.KrzysztofCzajka4. miejsce6. miejsce2
13.MagdalenaCzajka5. miejsce6. miejsce2
14.WitalijDarmin1. miejsce2. miejsce2
15.ZbigniewDorna1. miejsce1
16.BartoszDrozdowicz2. miejsce1
17.SwietłanaDrude8. miejsce1
18.GustawDudka1. miejsce3. miejsce2
19.AleksandraErshova8. miejsce6. miejsce2
20.JoannaFidos4. miejsce2. miejsce2
21.KatarzynaFlaga3. miejsce9. miejsce2
22.ElżbietaFularczyk2. miejsce4. miejsce2
23.AdamGębala4. miejsce1
24.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
25.UrszulaGrządzielska-Zblewska4. miejsce3. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
27.ZbigniewGrzęda10. miejsce2. miejsce2
28.GeorgyIakovenko9. miejsce4. miejsce2
29.MichałIwan8. miejsce9. miejsce2
30.CezaryJachimek8. miejsce9. miejsce2
31.JacekJanik12. miejsce8. miejsce2
32.KazimirJanius3. miejsce4. miejsce2
33.MagdalenaJaworek6. miejsce1. miejsce2
34.ŁukaszJończyk6. miejsce1
35.AndrzejKaftański6. miejsce1. miejsce2
36.LucjanKirol5. miejsce1
37.AnnaKocimska1. miejsce1. miejsce2
38.ŁukaszKomar2. miejsce1
39.OlgaKoniuch2. miejsce9. miejsce2
40.AdamKonkol9. miejsce10. miejsce2
41.MariuszKonopka13. miejsce6. miejsce2
42.MonikaKowalczyk4. miejsce1
43.RobertKowalski2. miejsce2. miejsce2
44.MagdalenaKoziar3. miejsce3. miejsce9. miejsce3
45.JustynaKozłowska-Jones2. miejsce3. miejsce2
46.DawidKrawiec1. miejsce1. miejsce2
47.BeataKrutz-Szczecina4. miejsce1. miejsce2
48.DanielKuźmicz9. miejsce8. miejsce2
49.DanielLesner6. miejsce9. miejsce2
50.JacekLewandowski1. miejsce2. miejsce2
51.FriedrichLiepe6. miejsce6. miejsce2
52.PiotrLipiński2. miejsce1
53.SvetlanaLovkis3. miejsce4. miejsce7. miejsce3
54.ArturLugowow2. miejsce6. miejsce2
55.NataszaLugowowa6. miejsce1
56.AdamŁobaczewski6. miejsce6. miejsce2
57.MarekMaciejewski6. miejsce6. miejsce2
58.KrzysztofMacielak5. miejsce6. miejsce2
59.PawełMarcinkowski8. miejsce3. miejsce2
60.MarekMiałkowski6. miejsce4. miejsce2
61.MariuszMichniewicz6. miejsce4. miejsce2
62.DariuszMilke6. miejsce1
63.RafałMolestak6. miejsce4. miejsce2
64.EwaMorawiec6. miejsce6. miejsce2
65.SławomirNarusz9. miejsce1
66.MariuszNaus12. miejsce9. miejsce2
67.TomaszNiemczyk12. miejsce9. miejsce2
68.LiubovOrlichenko8. miejsce9. miejsce2
69.EwaOrzelska1. miejsce2. miejsce2
70.JózefOrzoł2. miejsce4. miejsce2
71.MariuszPakulski1. miejsce1. miejsce2
72.AndrzejPastuszak3. miejsce3. miejsce2
73.MarcinPniewski6. miejsce1
74.KrystynaPolakowska6. miejsce6. miejsce2
75.JerzyPtaszyński3. miejsce3. miejsce2
76.AdwinPutteeraj3. miejsce3. miejsce2
77.DorotaRajczyk-Gałkowska1. miejsce6. miejsce2
78.RadosławRathnau4. miejsce9. miejsce2
79.RafałRoman9. miejsce9. miejsce2
80.SylwiaRoman9. miejsce1
81.MarekRosa1. miejsce1
82.ArkadiuszRozmus4. miejsce6. miejsce2
83.AnnaSadowska1. miejsce4. miejsce2
84.MarekSadowski2. miejsce1
85.AnnaSanocka-Silska8. miejsce10. miejsce2
86.WojciechSelke9. miejsce6. miejsce2
87.EdytaSelke2. miejsce6. miejsce2
88.PawelShorin4. miejsce6. miejsce2
89.ZbigniewSowiński2. miejsce1
90.DominikStatnik1. miejsce1. miejsce2
91.KlausStiens6. miejsce1. miejsce2
92.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
93.MichałSuski2. miejsce3. miejsce2
94.JerzySzałapski2. miejsce2. miejsce2
95.RafałSzlazak12. miejsce1
96.ŁukaszSzmel1. miejsce9. miejsce2
97.AgnieszkaSzrajda4. miejsce1
98.AlexeyUrsov1. miejsce2. miejsce2
99.UmeshWadhwa2. miejsce1
100.PawełWąsowicz8. miejsce6. miejsce2
101.MarlenaWdowczyk5. miejsce6. miejsce2
102.ArturWęc9. miejsce8. miejsce2
103.JózefWiatr9. miejsce6. miejsce2
104.LeszekWild9. miejsce1. miejsce2
105.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce1
106.MariuszWojciechowski4. miejsce9. miejsce2
107.MarcinWoźniak3. miejsce6. miejsce2
108.GeorgeYurov10. miejsce7. miejsce2
109.KarolinaŻeromska2. miejsce6. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/bh2iNh

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/MqvD92

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 109 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.KarolinaŻeromska1984ABRM Rakiety Olsztyn
3.KatarzynaFlaga1982Hel

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EdytaSelke1975Żelistrzewo
3.MagdalenaKoziar1978UKS Kometa Sianów

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.JustynaKozłowska-Jones1972KS Badminton School Gdynia
3.SvetlanaLovkis1974Rosja

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaSadowska1958Gdynia
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WitalijDarmin1987Rosja
2.RobertKowalski1979Puck
3.AdwinPutteeraj1982Wrocław
4.AdamGębala1979Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DawidKrawiec1977Wrocław
2.MichałSuski1977AZSUM Łódź
3.PiotrBondaruk1976Gdańsk
4-6.MarekMiałkowski1976Olsztyn
4-6.RafałMolestak1979Olsztyn
4-6.MirosławChabowski1978Gdynia
7-9.RafałRoman1977KS Badminton School Gdynia
7-9.ArturWęc1977KS Badminton School Gdynia
7-9.LeszekWild1977Szemud

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikStatnik1974Gdańsk
2.MichałCiołek1970Gdynia
3-4.PawelShorin1972Rosja
3-4.ArkadiuszRozmus1974Olsztyn
5-8.PawełMarcinkowski1972Nakło
5-8.MichałIwan1973Otomin
5-8.CezaryJachimek1972Reda
5-8.PawełWąsowicz1973Nakło nad Notecią
9-12.RafałSzlazak1972Gdańsk
9-12.JacekJanik1974Słupsk
9-12.MariuszNaus1972Gdańsk
9-12.TomaszNiemczyk1973Gdynia
13.MariuszKonopka1974Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
2.UmeshWadhwa1968Indie
3.KazimirJanius1966Rosja
4-6.FriedrichLiepe1964Niemcy
4-6.MarekMaciejewski1969Olsztyn
4-6.DariuszMilke1968Gdynia
7-9.DanielKuźmicz1969KS Badminton School Gdynia
7-9.SławomirNarusz1967Elbląg
7-9.GeorgyIakovenko1966Rosja
10.GeorgeYurov1969Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AlexeyUrsov1963Rosja
2.PiotrLipiński1963Choszczno
3.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
4-6.MarekBłażewicz1964Gdynia
4-6.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
7-9.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
7-9.JózefWiatr1960Bolesławiec
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
10.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Anna Kocimska1978
2.Dominika Cygan1983Olga Koniuch1983
3-4.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
3-4.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Agnieszka Szrajda1982
5-6.Krystyna Polakowska1981Karolina Żeromska1984
5-6.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
7-8.Liubov Orlichenko1988Anna Sanocka-Silska1982
7-8.Swietłana Drude1978Aleksandra Ershova1992

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Orzelska1978Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
2.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
3.Magdalena Koziar1978Justyna Kozłowska-Jones1972
4.Beata Krutz-Szczecina1964Svetlana Lovkis1974
5.Magdalena Czajka1973Marlena Wdowczyk1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Łukasz Szmel1981
2.Witalij Darmin1987Robert Kowalski1979
3.Adwin Putteeraj1982Marcin Woźniak1986
4.Krzysztof Czajka1970Radosław Rathnau1984
5.Lucjan Kirol1983Krzysztof Macielak1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
2.Piotr Bondaruk1976Jerzy Szałapski1970
3-4.Marek Miałkowski1976Rafał Molestak1979
3-4.Mirosław Chabowski1978Mariusz Wojciechowski1975
5-6.Marcin Pniewski1977Józef Wiatr1960
5-6.Daniel Lesner1978Adam Łobaczewski1977
7-8.Daniel Kuźmicz1969Artur Węc1977
7-8.Marcin Cyranowski1976Jacek Janik1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3.Tomasz Bartosz1968Paweł Marcinkowski1972
4-6.Marek Maciejewski1969Arkadiusz Rozmus1974
4-6.Mariusz Konopka1974Paweł Wąsowicz1973
4-6.Friedrich Liepe1964Klaus Stiens1971
7-9.Cezary Jachimek1972Tomasz Niemczyk1973
7-9.Michał Iwan1973Mariusz Naus1972
7-9.Adam Konkol1974Wojciech Selke1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963
2.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
3.Marek Błażewicz1964Andrzej Pastuszak1960
4.Georgy Iakovenko1966Kazimir Janius1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958
2.Zbigniew Grzęda1956Marek Sadowski1958
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
2.Łukasz Komar1988Joanna Fidos1989
3.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
4-6.Łukasz Jończyk1987Krystyna Polakowska1981
4-6.Pawel Shorin1972Aleksandra Ershova1992
4-6.Marcin Woźniak1986Ewa Morawiec1986
7-9.Łukasz Szmel1981Olga Koniuch1983
7-9.Radosław Rathnau1984Liubov Orlichenko1988
7-9.Daniel Lesner1978Katarzyna Flaga1982
10.Adam Konkol1974Anna Sanocka-Silska1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
2.Jacek Lewandowski1974Ewa Orzelska1978
3.Gustaw Dudka1974Urszula Grządzielska-Zblewska1977
4-6.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975
4-6.Krzysztof Macielak1974Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
4-6.Adam Łobaczewski1977Marlena Wdowczyk1978
7-9.Mariusz Wojciechowski1975Krystyna Cielecka1953
7-9.Marcin Cyranowski1976Magdalena Koziar1978
7-9.Rafał Roman1977Sylwia Roman1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Klaus Stiens1971Beata Krutz-Szczecina1964
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3-4.Mariusz Michniewicz1964Anna Sadowska1958
3-4.Józef Orzoł1970Elżbieta Fularczyk1966
5-6.Krzysztof Czajka1970Magdalena Czajka1973
5-6.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
7.George Yurov1969Svetlana Lovkis1974

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet11
Gra pojedyncza mężczyzn49
Gra podwójna kobiet26
Gra podwójna mężczyzn58
Gra mieszana kobiet26
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników109
ilość kobiet33
ilość mężczyzn76
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (10 par)
najstarszy zawodnikJerzy Ptaszyński (68 lat)
najmłodszy zawodnikAleksandra Ershova (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×