XXI Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.03.2020
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

XXI Turniej Seniorów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Popularyzacja aktywności fizycznej wśród seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Ognisko TKKF „Olimpik” Suchedniów

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Tomasz Stopa- tel. 605414874, Stanisław Wikło- tel. 691361623,

3. TERMIN:
7-8.03.2020

4. MIEJSCE:
Hala sportowo-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5, współrzędne: 51.037465, 20.840067

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1994 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1989 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980-1984
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
03.03 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
05.03 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk, licencja nr 314, email : [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale, upominki, niespodzianki – w ramach możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected]
Hotel „Stary młyn” ul. Berezów 2, tel./fax 41 252 85 61, 512 740 707
Hotel „Paradiso” ul. Harcerska 12, tel. 513 103 188
Hostel „MALIBU” ul. Kościuszki 2, tel. 502 247 999

16. WYŻYWIENIE:
Pizzeria na terenie hali, bary i restauracje na terenie Suchedniowa- szczegółowych informacji o lokalizacji udziela organizator. Na hali dostępny będzie kącik kawowo-herbaciany ze słodyczami.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1, koszt uczestnictwa 60 zł/osobę.
Wieczór integracyjny rozpocznie się w sobotę od godziny 22:00.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
VEKTOR MEDIA, ZIAJA, Urząd Miasta i Gminy Suchedniów,

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Serdecznie zapraszamy. Seniorzy badmintona wszystkich stron łączcie się w Suchedniowie.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1
2.MaciejAdamiec6. miejsce8. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1
4.DariuszAugustyńczyk6. miejsce4. miejsce2
5.MaciejBaran9. miejsce6. miejsce2
6.GrażynaBełus3. miejsce1
7.JacekBełus2. miejsce3. miejsce2
8.BeataBiałek3. miejsce8. miejsce2
9.RobertBieganowski2. miejsce1. miejsce2
10.AndrzejBittner2. miejsce1
11.RafałBogdański4. miejsce1. miejsce2
12.WojciechBorzęcki1. miejsce1
13.EwelinaBracha2. miejsce1
14.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
15.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
16.MichałChmielarczyk6. miejsce4. miejsce2
17.PiotrChrzęszczyk8. miejsce6. miejsce2
18.BolesławCichocki2. miejsce2. miejsce2
19.KrystynaCielecka3. miejsce2. miejsce2
20.MariuszCierpisz8. miejsce8. miejsce2
21.DorotaDanielak4. miejsce6. miejsce2
22.ZbigniewDorna2. miejsce1
23.JoannaFidos1. miejsce2. miejsce2
24.DanutaForyta2. miejsce2. miejsce2
25.TadeuszGala9. miejsce9. miejsce2
26.MarekGałczyński3. miejsce1. miejsce2
27.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce4. miejsce2
29.AdamGębala6. miejsce2. miejsce2
30.KrzysztofGontarski2. miejsce1
31.JarosławGórski2. miejsce1
32.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
33.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
34.AdamGrzesiak4. miejsce1. miejsce2
35.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce2. miejsce2
36.MagnusGustafsson3. miejsce1. miejsce2
37.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce2. miejsce3
38.CzesławGwiazda1. miejsce3. miejsce2
39.SławomirHetmański1. miejsce2. miejsce2
40.PiotrHorodecki3. miejsce1
41.DariuszJanik1. miejsce1. miejsce2
42.RafałJaskólski4. miejsce1
43.OskarJass9. miejsce4. miejsce2
44.JacekJaworowski9. miejsce6. miejsce2
45.KarolinaJelińska2. miejsce6. miejsce2
46.AndrzejKaftański3. miejsce1
47.WojciechKałamaga6. miejsce3. miejsce2
48.JolantaKarska9. miejsce1
49.MichałKępczyński6. miejsce4. miejsce2
50.MagdalenaKoba4. miejsce3. miejsce2
51.AnnaKocimska3. miejsce6. miejsce2
52.KrzysztofKonecki4. miejsce1
53.OlgaKoniuch2. miejsce1. miejsce2
54.MarekKopyt6. miejsce1
55.DanutaKorbel5. miejsce6. miejsce2
56.AgataKornacka5. miejsce4. miejsce2
57.MonikaKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
58.AndrzejKowalski3. miejsce1
59.AndrzejKowalski3. miejsce2. miejsce2
60.RobertKowalski6. miejsce8. miejsce2
61.JustynaKozłowska-Jones2. miejsce4. miejsce2
62.ZdzisławKozłowski3. miejsce2. miejsce2
63.DawidKrawiec2. miejsce6. miejsce2
64.BarbaraKulanty3. miejsce1. miejsce2. miejsce3
65.JarosławKurkowski4. miejsce9. miejsce2
66.PiotrKwieciński9. miejsce6. miejsce2
67.KrzysztofLatawski4. miejsce4. miejsce2
68.EwaLesiuk3. miejsce1
69.JacekLewandowski4. miejsce8. miejsce2
70.AgataLipowska9. miejsce1
71.MarcinLipowski9. miejsce1
72.TomaszLipski2. miejsce1. miejsce2
73.SławomirLis11. miejsce4. miejsce2
74.FabianMaleszewski1. miejsce4. miejsce2
75.BogdanMatuła6. miejsce1
76.JacekMatyszewski4. miejsce1
77.MariuszMichniewicz1. miejsce2. miejsce2
78.GrzegorzMiernik9. miejsce8. miejsce2
79.MarekMiłoszewski2. miejsce1
80.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
81.TomaszMorawik6. miejsce1
82.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
83.JanuszNawrocki2. miejsce3. miejsce2
84.Kim ChucNguyen Thi5. miejsce1
85.MagdalenaNogal2. miejsce4. miejsce2
86.JarosławOciepa1. miejsce2. miejsce2
87.KarolinaOlejarz3. miejsce1
88.DariuszOpatrzyk3. miejsce4. miejsce2
89.EwaOrzelska2. miejsce9. miejsce2
90.JózefOrzoł4. miejsce6. miejsce2
91.IwonaOstrowska3. miejsce3. miejsce2
92.MariuszPakulski6. miejsce1. miejsce2
93.JacekPersona3. miejsce1
94.MaciejPiekło9. miejsce2. miejsce2
95.KarolPik2. miejsce3. miejsce2
96.MariuszPogoń1. miejsce9. miejsce2
97.KamilPopławski1. miejsce9. miejsce2
98.GrzegorzPradela6. miejsce2. miejsce2
99.ZdzisławaPrędka4. miejsce5. miejsce2
100.KazimierzPrędki3. miejsce5. miejsce2
101.JakubProbierz3. miejsce8. miejsce2
102.TomaszProszek8. miejsce2. miejsce2
103.ZbigniewPrzyjemski6. miejsce6. miejsce2
104.GrzegorzRadecki8. miejsce8. miejsce2
105.MarekRosa3. miejsce1
106.MariuszRurarz9. miejsce6. miejsce2
107.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
108.MariaRzeźniczek2. miejsce4. miejsce2
109.GrzegorzSochacki1. miejsce1
110.JerzyStachowski2. miejsce3. miejsce2
111.TomaszStopa3. miejsce6. miejsce2
112.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
113.KatarzynaSzafraniec1. miejsce4. miejsce2
114.JerzySzałapski1. miejsce2. miejsce2
115.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
116.PaulinaSztukowska4. miejsce8. miejsce2
117.KrystianSzymański6. miejsce9. miejsce2
118.RafałTomaszkiewicz9. miejsce2. miejsce2
119.CuongTran Van6. miejsce5. miejsce2
120.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce3. miejsce2
121.SoniaWachowska2. miejsce1. miejsce2
122.UmeshWadhwa6. miejsce1
123.RadosławWalas2. miejsce1
124.KrzysztofWalenda6. miejsce3. miejsce2
125.PawełWiatr6. miejsce4. miejsce2
126.StanisławWikło6. miejsce1. miejsce2
127.HenrykWirzinkiewicz4. miejsce1
128.KarolinaWiśniewska4. miejsce6. miejsce2
129.MariuszWojciechowski11. miejsce6. miejsce2
130.MarcinWybierek2. miejsce8. miejsce2
131.EwaZając3. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/U21s8S

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Y1Z5ld

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 131 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaSzafraniec1986AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.BarbaraKulanty1970AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaKozłowska-Jones1972KS Badminton School Gdynia
3.IwonaOstrowska1966STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.MariaRzeźniczek1958Katowice
3.KrystynaCielecka1953Olsztyn
4.ZdzisławaPrędka1945Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.JakubProbierz1986Jaworzno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.FabianMaleszewski1981ABRM Rakiety Olsztyn
2.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
4-6.PawełWiatr1980LUKS Victoria Domecko
4-6.AdamGębala1979Żyrardów
4-6.RobertKowalski1979Puck
7-9.JacekJaworowski1982-----
7-9.GrzegorzMiernik1976Suchedniów
7-9.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.MagnusGustafsson1967Szwecja
4-6.KrystianSzymański1976Skierniewice
4-6.MichałChmielarczyk1976Kraków
4-6.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
7-9.TadeuszGala1977Skierniewice
7-9.MaciejBaran1977Rzeszów
7-9.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok
10-11.MariuszWojciechowski1975Olsztyn
10-11.SławomirLis1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.JarosławGórski1973Gorlice
3-4.AdamGrzesiak1973Babimost
3-4.JózefOrzoł1970Olsztyn
5-6.MaciejAdamiec1974Garwolin
5-6.MarekKopyt1970Konstancin
7-8.MariuszCierpisz1974UKS Unia Bieruń
7-8.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzSochacki1968Jazgarzewszczyzna
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
5-6.UmeshWadhwa1968Indie
5-6.CuongTran Van1964Wietnam

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławOciepa1962Częstochowa
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3.JacekPersona1960Suchedniów
4.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.MarekSzcześniewski1958Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.ZdzisławKozłowski1954Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.AndrzejKowalski1945Kielce
4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.KazimierzPrędki1941Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
2.Karolina Jelińska1993Magdalena Nogal1991
3.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
4.Paulina Sztukowska1992Karolina Wiśniewska1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
2.Olga Koniuch1983Ewa Orzelska1978
3.Anna Kocimska1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Dorota Danielak1974Magdalena Koba1971
5.Danuta Korbel1973Agata Kornacka1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maria Brzeźnicka1959Ewa Młynarska1967
2.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Tomasz Lipski1980
2.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981
3-4.Rafał Jaskólski1984Paweł Wiatr1980
3-4.Jarosław Kurkowski1975Fabian Maleszewski1981
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Mariusz Rurarz1975
5-6.Jacek Jaworowski1982Michał Kępczyński1969
7-8.Robert Kowalski1979Marcin Wybierek1982
7-8.Grzegorz Miernik1976Tomasz Proszek1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Grzesiak1973Magnus Gustafsson1967
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
4-6.Maciej Baran1977Bogdan Matuła1976
4-6.Mariusz Pakulski1975Krzysztof Walenda1973
4-6.Wojciech Kałamaga1971Mariusz Wojciechowski1975
7-9.Tadeusz Gala1977Krystian Szymański1976
7-9.Maciej Piekło1970Mariusz Pogoń1977
7-9.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
3-4.Jacek Lewandowski1974Sławomir Lis1974
3-4.Krzysztof Konecki1970Jacek Matyszewski1970
5-6.Józef Orzoł1970Grzegorz Pradela1965
5-6.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
7-8.Maciej Adamiec1974Mariusz Cierpisz1974
7-8.Piotr Chrzęszczyk1972Grzegorz Radecki1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Dorna1963Jarosław Ociepa1962
3.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
2.Jacek Bełus1954Zdzisław Kozłowski1954
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Kowalski1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
3.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Janik1986Monika Kowalczyk1986
2.Sławomir Hetmański1977Joanna Fidos1989
3-4.Dariusz Augustyńczyk1984Magdalena Nogal1991
3-4.Michał Chmielarczyk1976Katarzyna Szafraniec1986
5-6.Zbigniew Przyjemski1965Karolina Wiśniewska1987
5-6.Piotr Chrzęszczyk1972Karolina Jelińska1993
7-8.Jakub Probierz1986Paulina Sztukowska1992
7-8.Jacek Lewandowski1974Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Olga Koniuch1983
2.Tomasz Proszek1980Dominika Guzik-Płuchowska1979
3.Krzysztof Grabek1973Karolina Olejarz1982
4.Dariusz Opatrzyk1980Agata Kornacka1983

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Dorota Grzejdak1967
2.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
3.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
4-6.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
4-6.Piotr Kwieciński1970Danuta Korbel1973
4-6.Tomasz Stopa1967Dorota Danielak1974
7-9.Kamil Popławski1974Ewa Orzelska1978
7-9.Jarosław Kurkowski1975Jolanta Karska1971
7-9.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Jerzy Szałapski1970Ewelina Bracha1973
3.Wojciech Kałamaga1971Iwona Ostrowska1966
4.Oskar Jass1974Justyna Kozłowska-Jones1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Sonia Wachowska1968
2.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3.Karol Pik1967Ewa Zając1967
4.Michał Kępczyński1969Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Cuong Tran Van1964Kim Chuc Nguyen Thi1968

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Mariusz Michniewicz1964Krystyna Cielecka1953
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
4.Krzysztof Latawski1956Maria Rzeźniczek1958
5.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet11
Gra pojedyncza mężczyzn54
Gra podwójna kobiet24
Gra podwójna mężczyzn74
Gra mieszana kobiet35
Gra mieszana mężczyzn35
ilość uczestników131
ilość kobiet37
ilość mężczyzn94
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikKazimierz Prędki (79 lat)
najmłodszy zawodnikKarolina Jelińska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×