22. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2020

Podstawowe informacje

Data:15 - 16.02.2020
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

22 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA BABOLAT CUP 2020

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
STOWARZYSZENIE AKTYWNOŚCI I PROMOCJI ZDROWIA BENE SPORT ACTIVE
UL. Modra 80, 71- 220 Szczecin
GRUPA BONO
ul. Koralowa 23, 71-220 Szczecin

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Krzysztof Bobala
e-mail: [email protected]
nr.tel.: 663 732 389

3. TERMIN:
15-16.02.2020

4. MIEJSCE:
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6, 72-010 Police

Liczba boisk: 9
Uwagi: dla uczestników turnieju dostępne są znajdujące się na terenie hali: basen, sauna, siłownia

5. PROGRAM:
• sobota godz. 8:00 – otwarcie hali i potwierdzenie przybycia w biurze zawodów
• sobota godz. 9:00 - uroczyste otwarcie
• sobota godz. 9:30 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz. 21:00 – Players Party w Hotelu Dobosz
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1994 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1989 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980-1984
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
11.02.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
13.02.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Kacper Bobala
e-mail: [email protected]
nr.tel.: 691171278
weryfikacja zgłoszeń:
Sabina Schabek
e-mail: [email protected]
nr tel. 660 77 55 21

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- Medale i dyplomy
- Loteria fantowa wśród wszystkich uczestników turnieju

15. ZAKWATEROWANIE:
Hala przy zespole szkół im. Ignacego Łukasiewicza

Adres: ul. Siedlecka 6a, 72 - 010 Police
Koszt noclegu: 15 zł / os / doba

Noclegi w miejscu rozgrywania turnieju. Do dyspozycji zawodników oddane są dwie
15-osobowe sale z wygodnymi do spania materacami sportowymi(konieczne własne
śpiwory/pościel). Na hali dostępne będą szatnie z toaletami i prysznicami.
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz„INFORMACJE DODATKOWE”na stronie internetowej
www.turniejbadmintona.pl

Ilość miejsc ograniczona

Hotel Dobosz***

Adres: ul. Wróblewskiego 1, 72 - 010 Police
Koszt noclegu: 162 zł / pokój dwuosobowy ze śniadaniem / doba

Śniadanie w formie bufetu
Bezpłatny dostęp do internetu
Bezpłatny, monitorowany parking
Basen. sauna, jacuzzi -dla uczestników gratis
Oddalony 300m od hali
Rezerwacja we własnym zakresie na hasło „BABOLAT CUP”
www.hoteldobosz.pl; tel.:+4891/4455 444

16. WYŻYWIENIE:
Posiłki ze stołówki znajdującej się na terenie Zespołu Szkół -100 metrów od hali, należy
zamówić do dnia 10 lutego 2020.Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz„INFORMACJE
DODATKOWE” https://forms.gle/PnLpEhagKh5f9cHP8
na stronie internetowej www.turniejbadmintona.pl.
Odbiór talonów nastąpi w dniu rejestracji w Biurze Zawodów.
Koszt poszczególnych posiłków:
ŚNIADANIE - 10 PLN (sobota i/lub niedziela)
OBIAD -15 PLN (sobota i/lub niedziela)
KOLACJA -10 PLN (sobota)

W restauracji Hotelu DOBOSZ uczestnikom turnieju przysługuje rabat na dania z karty
w wysokości 10%. Menu dostępne pod adresem: www.hoteldobosz.eu/menu/

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Impreza poturniejowa odbędzie się w dniu 15.02.2020 od godziny 21.00. Więcej informacji wkrótce!

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Kacper Bobala

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
BABOLAT POLSKA

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Uprzejmie prosimy o wypełnienie na stronie turniejbadmintona.pl formularza dodatkowego wszystkich uczestników turnieju Babolat Cup 2020 do dnia 31 stycznia 2020 roku – głównie zależy nam na informacji dotyczącej rozmiaru koszulki, którą jak co roku wręczamy uczestnikom turnieju.

https://forms.gle/PnLpEhagKh5f9cHP8

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WalterAepler4. miejsce4. miejsce2
2.MarcinBartkowiak9. miejsce1
3.ZbigniewBartosz4. miejsce1. miejsce2
4.TomaszBartosz4. miejsce3. miejsce2
5.RafałBogdański2. miejsce1. miejsce2
6.LeszekBorys2. miejsce6. miejsce2
7.WojciechBorzęcki4. miejsce1
8.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
9.JoannaCegielska3. miejsce1
10.MirosławChabowski6. miejsce3. miejsce2
11.TomaszCharkiewicz1. miejsce3. miejsce2
12.MagdalenaCzajka8. miejsce1
13.KrzysztofCzajka9. miejsce8. miejsce2
14.JanaDudek3. miejsce4. miejsce2
15.GustawDudka2. miejsce1
16.PiotrDymowski9. miejsce4. miejsce2
17.UweFeller2. miejsce1. miejsce2
18.MarinaFeller1. miejsce1
19.PawełGasz1. miejsce4. miejsce2
20.AndrzejGireń13. miejsce4. miejsce2
21.ZbigniewGoldwasser1. miejsce1
22.EmiliaGoldwasser2. miejsce1
23.ArkadiuszGomoła6. miejsce5. miejsce2
24.KrzysztofGrabek1. miejsce1. miejsce2
25.RyszardGracjasz6. miejsce1
26.MaciejGrams4. miejsce1
27.DorotaGrzejdak2. miejsce1. miejsce2
28.AdamGrzesiak4. miejsce1. miejsce2
29.ManuellaHartel-Weddige2. miejsce6. miejsce2
30.HalinaIgnaczak3. miejsce1
31.KrzysztofJakubowski6. miejsce6. miejsce2
32.JakubJanaszek1. miejsce5. miejsce2
33.RenataJędrzejewska3. miejsce6. miejsce2
34.AgataJohn3. miejsce2. miejsce2
35.MarekJózwik12. miejsce9. miejsce2
36.MirosławKabaciński6. miejsce3. miejsce2
37.JanKaczanowski3. miejsce3. miejsce2
38.KevinKarl1. miejsce4. miejsce2
39.ZbigniewKawka6. miejsce3. miejsce2
40.DanutaKlofik2. miejsce1
41.MagdalenaKojder1. miejsce1. miejsce2
42.OlgaKoniuch1. miejsce1. miejsce2
43.AdamKonkol12. miejsce6. miejsce2
44.RobertKowalski4. miejsce4. miejsce2
45.MagdalenaKoziar5. miejsce4. miejsce2
46.MartinKrafzig9. miejsce1
47.JakubKrakowski12. miejsce3. miejsce2
48.DamianKramarz8. miejsce4. miejsce2
49.DawidKrawiec1. miejsce1. miejsce2
50.BeataKrutz-Szczecina1. miejsce2. miejsce2
51.LarsKuhn6. miejsce1
52.PiotrLassociński6. miejsce1
53.DanielLesner3. miejsce4. miejsce2
54.JacekLewandowski8. miejsce2. miejsce2
55.PiotrLipiński2. miejsce2. miejsce2
56.MichałŁasiński1. miejsce1
57.AdamŁobaczewski5. miejsce1
58.MarianMatusewicz2. miejsce1
59.TomaszMaziakowski8. miejsce1
60.KatrinMetzke1. miejsce1
61.ZbigniewMichalik4. miejsce1. miejsce2
62.PiotrMientus7. miejsce5. miejsce2
63.AndrzejMieżyński6. miejsce1
64.SylwesterMomot2. miejsce1. miejsce2
65.MirosławMuchalski8. miejsce2. miejsce2
66.MeikMuller2. miejsce1
67.AndrzejMysiak2. miejsce1
68.JanuszNawrocki4. miejsce1. miejsce2
69.DagmarNeuman2. miejsce6. miejsce2
70.PawełNiewoliński4. miejsce5. miejsce2
71.PiotrNowacki12. miejsce6. miejsce2
72.JerzyNowak6. miejsce1
73.MagdalenaOkupniak1. miejsce1
74.MarcoOrlik1. miejsce4. miejsce2
75.EwaOrzelska2. miejsce2. miejsce2
76.JacekOsadnik4. miejsce2. miejsce2
77.SzymonPalczewski4. miejsce2. miejsce2
78.RyszardPawluk4. miejsce1. miejsce2
79.MagdalenaPiechowiak4. miejsce6. miejsce2
80.PawełPieluszyński2. miejsce1
81.RobertPiróg4. miejsce2. miejsce2
82.MarekPolaszczyk7. miejsce3. miejsce2
83.KamilPopławski1. miejsce2. miejsce2
84.JacekPotorski6. miejsce4. miejsce2
85.AdwinPutteeraj1. miejsce3. miejsce2
86.DirkQuanter9. miejsce1
87.RadosławRathnau6. miejsce1
88.WojciechRosada2. miejsce6. miejsce2
89.SusiRotger3. miejsce4. miejsce2
90.BogusławaRyng4. miejsce8. miejsce2
91.JensSchneevoigt2. miejsce6. miejsce2
92.EdytaSelke4. miejsce3. miejsce2
93.WojciechSelke6. miejsce3. miejsce2
94.MarcinSłojewski6. miejsce3. miejsce2
95.JanStasiak4. miejsce1
96.MarekStećko4. miejsce1
97.MarianStelter2. miejsce1
98.KlausStiens2. miejsce2. miejsce2
99.AgnieszkaStoicka4. miejsce4. miejsce2
100.RadosławStrejko1. miejsce4. miejsce2
101.AndrzejStruensee1. miejsce1. miejsce2
102.MirosławSzadkowski6. miejsce8. miejsce2
103.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
104.DanielSzymański8. miejsce4. miejsce2
105.MaciejTarnowski7. miejsce6. miejsce2
106.KajetanTarnowski2. miejsce1
107.GuntherTauwald4. miejsce1
108.Buu-TaiTruong2. miejsce1
109.MarlenaWdowczyk4. miejsce5. miejsce2
110.MateuszWilczek2. miejsce3. miejsce2
111.WojciechWojdyła6. miejsce4. miejsce2
112.AdamWołk4. miejsce1
113.MarcinWoźniak3. miejsce2. miejsce2
114.BernardWoźniczka8. miejsce6. miejsce2
115.PatrickWysocki6. miejsce1
116.RobertWyszyński8. miejsce1. miejsce2
117.LechZacharzewski2. miejsce1
118.ThorstenZell2. miejsce1
119.BogdanZianowicz8. miejsce3. miejsce2
120.ZbigniewZimny4. miejsce1
121.AleksandraŻołnierzów4. miejsce1
122.MaciejŻołnierzów4. miejsce6. miejsce2
123.IreneuszŻurek6. miejsce4. miejsce2
124.PiotrŻuromski2. miejsce6. miejsce2
125.JacekŻuromski1. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/bhghLW

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/2541iw

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 125 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
2.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.AgataJohn1993PTS Puszczykowo
4.MagdalenaPiechowiak1989Sulęcin
5.MagdalenaKoziar1978Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.PiotrŻuromski1987Szczecin
3-4.RobertPiróg1987Zielona Góra
3-4.ZbigniewZimny1986Wolsztyn
5-6.PatrickWysocki1985Niemcy
5-6.JacekPotorski1988Szczecin
7.MaciejTarnowski1988Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdwinPutteeraj1982Wrocław
2.MateuszWilczek1982Puszczykowo
3-4.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
3-4.SzymonPalczewski1984Borek Wielkopolski
5-6.RadosławRathnau1984Żelistrzewo
5-6.PiotrLassociński1983Choszczno
7-8.TomaszMaziakowski1981Szczecin
7-8.DamianKramarz1983Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DawidKrawiec1977Wrocław
2.LeszekBorys1966Choszczno
3-4.MaciejGrams1976Gorzów Wielkopolski
3-4.RobertKowalski1979Puck
5-6.WojciechWojdyła1977Strzelce Opolskie
5-6.MirosławChabowski1978Gdynia
7.PiotrMientus1975Strzelce Opolskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3-4.AdamGrzesiak1973Babimost
3-4.MaciejŻołnierzów1974Choszczno
5-8.BernardWoźniczka1970Jarocin
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.BogdanZianowicz1973Szczecin
5-8.RobertWyszyński1973Choszczno
9-12.AdamKonkol1974Żelistrzewo
9-12.PiotrNowacki1972Stramnice
9-12.JakubKrakowski1974Puszczykowo
9-12.MarekJózwik1970Poznań
13.AndrzejGireń1972Strzelce Opolskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.MarekStećko1968Góra
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-6.MirosławSzadkowski1965Trzcianka
5-6.ArkadiuszGomoła1966Strzelce Opolskie
7.MarekPolaszczyk1969Lipiany

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.PiotrLipiński1963Choszczno
3-4.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-6.IreneuszŻurek1962Świebodzin
5-6.MarcinSłojewski1964Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekŻuromski1959Szczecin
2.SylwesterMomot1958Banie
3-4.ZbigniewMichalik1959Gorzów Wielkopolski
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.MirosławKabaciński1959Kołobrzeg
5-6.ZbigniewKawka1959Kołobrzeg
7-8.MirosławMuchalski1959Szczecin
7-8.DanielSzymański1958Zielona Góra

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.WojciechRosada1953Poznań
3-4.WalterAepler1953Niemcy
3-4.RyszardPawluk1954Słupsk
5-6.KrzysztofJakubowski1952Szczecin
5-6.RyszardGracjasz1951Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.MarianStelter1946Koszalin
3.JanKaczanowski1949Szczecin
4.JanStasiak1949Szczecin

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Kojder1979Olga Koniuch1983
2.Dorota Grzejdak1967Ewa Orzelska1978
3.Jana Dudek1966Susi Rotger1983
4.Edyta Selke1975Marlena Wdowczyk1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Beata Krutz-Szczecina1964Katrin Metzke1966
2.Manuella Hartel-Weddige1972Dagmar Neuman1962
3.Joanna Cegielska1972Renata Jędrzejewska1966
4.Bogusława Ryng1966Agnieszka Stoicka1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kevin Karl1986Marco Orlik1971
2.Szymon Palczewski1984Robert Piróg1987
3.Adwin Putteeraj1982Marcin Woźniak1986
4.Jacek Potorski1988Adam Wołk1988
5.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Grzesiak1973Michał Łasiński1984
2.Meik Muller1980Klaus Stiens1971
3.Jakub Krakowski1974Mateusz Wilczek1982
4.Robert Kowalski1979Damian Kramarz1983

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
2.Buu-Tai Truong1976Thorsten Zell1975
3.Mirosław Chabowski1978Daniel Lesner1978
4.Andrzej Gireń1972Wojciech Wojdyła1977
5.Arkadiusz Gomoła1966Piotr Mientus1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
3.Tomasz Bartosz1968Bogdan Zianowicz1973
4-6.Piotr Nowacki1972Bernard Woźniczka1970
4-6.Leszek Borys1966Maciej Żołnierzów1974
4-6.Adam Konkol1974Wojciech Selke1972
7-9.Martin Krafzig1970Dirk Quanter1964
7-9.Marcin Bartkowiak1974Krzysztof Czajka1970
7-9.Piotr Dymowski1973Marek Józwik1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Rafał Bogdański1965
2.Uwe Feller1960Jens Schneevoigt1968
3.Tomasz Charkiewicz1964Marek Polaszczyk1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Piotr Lipiński1963Kajetan Tarnowski1960
3.Marcin Słojewski1964Jacek Żuromski1959
4.Daniel Szymański1958Ireneusz Żurek1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Michalik1959Sylwester Momot1958
2.Mirosław Muchalski1959Jacek Osadnik1958
3.Mirosław Kabaciński1959Zbigniew Kawka1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Pawluk1954Andrzej Struensee1953
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3-4.Walter Aepler1953Gunther Tauwald1951
3-4.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
5-6.Andrzej Mieżyński1951Wojciech Rosada1953
5-6.Krzysztof Jakubowski1952Jerzy Nowak1952

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dawid Krawiec1977Olga Koniuch1983
2.Marcin Woźniak1986Agata John1993
3-4.Radosław Strejko1978Aleksandra Żołnierzów1987
3-4.Kevin Karl1986Susi Rotger1983
5-6.Piotr Żuromski1987Renata Jędrzejewska1966
5-6.Maciej Tarnowski1988Magdalena Piechowiak1989

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Magdalena Kojder1979
2.Kamil Popławski1974Ewa Orzelska1978
3.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975
4.Daniel Lesner1978Magdalena Koziar1978
5.Adam Łobaczewski1977Marlena Wdowczyk1978

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Dorota Grzejdak1967
2.Klaus Stiens1971Beata Krutz-Szczecina1964
3-4.Marco Orlik1971Jana Dudek1966
3-4.Piotr Dymowski1973Agnieszka Stoicka1974
5-6.Lars Kuhn1972Manuella Hartel-Weddige1972
5-6.Jens Schneevoigt1968Dagmar Neuman1962
7-8.Mirosław Szadkowski1965Bogusława Ryng1966
7-8.Krzysztof Czajka1970Magdalena Czajka1973

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Uwe Feller1960Marina Feller1960
2.Andrzej Mysiak1956Danuta Klofik1956
3.Jan Kaczanowski1949Halina Ignaczak1957

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn66
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn78
Gra mieszana kobiet22
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników125
ilość kobiet26
ilość mężczyzn99
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 45+ (9 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (78 lat)
najmłodszy zawodnikAgata John (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×