Bayjonn Cup 2020

Podstawowe informacje

Data:25 - 26.01.2020
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny

VII Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów BAYJONN CUP 2020 SOPOT

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
ANMAR Sp. z o.o. Hotel Bayjonn

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER : Miasto Sopot , Vektor Media - YONEX POLSKA , TEMPUR „Sen i Zdrowie „ , DEPO , Reklamowy Gadżet Wojciech Wrociński , i wielu innych .

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Andrzej Grzechnik tel: 601-22-63-92 , e-mail : [email protected] oraz [email protected]
Adres strony turnieju : bayjonncup.pl

3. TERMIN:
25-26 stycznia 2020

4. MIEJSCE:
Sopot Hala Stulecia ul. Goyki 7

Liczba boisk: 6
Uwagi: maty

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• (sobota godz.8.00 -8.40 czas rozgrzewek 8.45 - uroczyste otwarcie
• ostatnie gry w dniu 26 sobota , zostaną rozegrane do godz. 22.00 ( rozpoczęcie meczy )
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1994 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1989 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980-1984
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
21 stycznia (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
23 stycznia (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk lic. Nr 314 email : [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale pamiątkowe za 1,2,3 i 4 miejsce , oraz nagrody rzeczowe według możliwości organizatora i sponsorów .
Dekorację medalową , organizator zakłada , że może odbyć się podczas turnieju w drugim dniu ( niedziela ) , po rozegranych meczach finałowych poszczególnych kategorii wiekowych .

15. ZAKWATEROWANIE:
Dla chętnych Hotel Bayjonn , cena za pokój wybranej kategorii – 40% od cen obowiązujących w tym okresie ( tylko na hasło Bayjonn Cup ) . Rezerwacje telefonicznie 730-71-71-71 , lub email [email protected] ( w pokoju będzie czekać prezent od organizatora  )
Dla nie zainteresowanych
Hotele , pensjonaty , apartamenty ,hostele i inne dostępne w tym okresie na terenie Trójmiasta

16. WYŻYWIENIE:
Catering odpłatny na dowóz z pobliskich barów , pizzerni i restauracji .
Bezpłatnie organizator zapewnia wodę , kawę i herbatę oraz kruche ciastka

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Organizator zrezygnował z organizacji wieczorków ze względu na zbyt małą ilość zainteresowanych .
Dla chętnych rozrywki, otwarte liczne kluby , puby i restauracje na terenie Sopotu .

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk .

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Miasto Sopot , OTS , Vektor Media - Yonex Polska , TEMPUR- Sen i Zdrowie , Coca Cola , Firma DEPO , Reklamowy Gadżet Wojciech Wrociński

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Nie może Was zabraknąć na VII Bayjonn Cup 2020
Zapraszam
Andrzej Grzechnik

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.PrzemysławAleksandrowicz10. miejsce1
2.WladimirBabaew3. miejsce4. miejsce2
3.TomaszBartosz1. miejsce6. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz2. miejsce2. miejsce2
5.MarekBłażewicz3. miejsce1
6.WojciechBłoński2. miejsce1
7.RafałBogdański4. miejsce6. miejsce2
8.KrzysztofBogucki11. miejsce14. miejsce2
9.PiotrBondaruk2. miejsce6. miejsce2
10.LeszekBorys8. miejsce1. miejsce2
11.EwelinaBracha3. miejsce1
12.GrzegorzBratosiewicz11. miejsce1
13.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
14.MirosławChabowski6. miejsce9. miejsce2
15.KrzysztofChmielewski3. miejsce1. miejsce2
16.KrystynaCielecka4. miejsce5. miejsce2
17.DorotaDanielak1. miejsce2. miejsce2
18.WitalijDarmin2. miejsce2. miejsce2
19.ZbigniewDorna2. miejsce1
20.AlicjaDrężek4. miejsce6. miejsce2
21.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
22.MichailDubinin3. miejsce2. miejsce2
23.GustawDudka2. miejsce10. miejsce2
24.EkaterinaDvalishwili6. miejsce4. miejsce2
25.AleksandraErshova3. miejsce4. miejsce2
26.JoannaFidos1. miejsce4. miejsce2
27.ElżbietaFularczyk1. miejsce3. miejsce2
28.MarekGałczyński1. miejsce3. miejsce2
29.MartaGałkowska2. miejsce6. miejsce2
30.AdamGębala5. miejsce3. miejsce2
31.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
32.KrzysztofGontarski2. miejsce1
33.KrzysztofGrabek3. miejsce1. miejsce2
34.UrszulaGrządzielska-Zblewska2. miejsce10. miejsce2
35.AndrzejGrzechnik5. miejsce1
36.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
37.AdamGrzesiak3. miejsce4. miejsce2
38.ZbigniewGrzęda4. miejsce5. miejsce2
39.MarcinGrzywacz6. miejsce6. miejsce2
40.MagnusGustafsson1. miejsce3. miejsce2
41.ArkadiuszHarbacewicz2. miejsce1
42.MichałIwan11. miejsce7. miejsce2
43.KazimirJanius7. miejsce4. miejsce2
44.OskarJass4. miejsce10. miejsce2
45.MagdalenaJaworek2. miejsce7. miejsce2
46.AgataJohn1. miejsce1. miejsce2
47.ŁukaszJończyk1. miejsce6. miejsce2
48.AndrzejKaftański4. miejsce3. miejsce2
49.JolantaKarska4. miejsce5. miejsce2
50.LucjanKirol9. miejsce4. miejsce2
51.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
52.AnnaKocimska4. miejsce1. miejsce2
53.MagdalenaKojder5. miejsce4. miejsce2
54.TatianaKolesnik6. miejsce10. miejsce2
55.AndreyKolesnik4. miejsce1
56.ŁukaszKomar1. miejsce4. miejsce2
57.OlgaKoniuch4. miejsce4. miejsce2
58.MichałKopania4. miejsce14. miejsce2
59.RomanKopariew6. miejsce4. miejsce2
60.AgataKornacka5. miejsce7. miejsce2
61.SergeiKotiubin6. miejsce1
62.MonikaKowalczyk1. miejsce2. miejsce2
63.RobertKowalski6. miejsce7. miejsce2
64.MagdalenaKoziar4. miejsce14. miejsce2
65.JustynaKozłowska-Jones10. miejsce1
66.ZdzisławKozłowski5. miejsce4. miejsce2
67.DawidKrawiec6. miejsce1. miejsce2
68.BeataKrutz-Szczecina4. miejsce3. miejsce2
69.JarosławKurkowski11. miejsce1
70.JerzyLański4. miejsce4. miejsce2
71.DanielLesner9. miejsce14. miejsce2
72.JacekLewandowski2. miejsce10. miejsce2
73.PiotrLipiński2. miejsce4. miejsce2
74.SławomirLis1. miejsce2. miejsce2
75.SvetlanaLovkis6. miejsce1
76.ArturLugowow2. miejsce8. miejsce2
77.NataszaLugowowa8. miejsce1
78.AdamŁobaczewski9. miejsce1
79.KrzysztofMacielak4. miejsce10. miejsce2
80.FabianMaleszewski6. miejsce1
81.ElenaMatuk4. miejsce1
82.MarianMatusewicz2. miejsce1
83.EwaMłynarska2. miejsce1
84.EwaMorawiec2. miejsce6. miejsce2
85.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
86.MirosławMuchalski6. miejsce1
87.JerzyMurach1. miejsce1
88.MariuszNaus8. miejsce7. miejsce2
89.JanuszNawrocki1. miejsce3. miejsce2
90.JoannaNiczyporuk14. miejsce1
91.MichałNiczyporuk4. miejsce6. miejsce2
92.OlafNocuń9. miejsce10. miejsce2
93.JarosławOciepa3. miejsce2. miejsce2
94.MaciejOciepa1. miejsce1. miejsce2
95.PrzemysławOgrodziński1. miejsce7. miejsce2
96.TomaszOgulewicz9. miejsce6. miejsce2
97.EwaOrzelska10. miejsce1
98.PawełPasik2. miejsce14. miejsce2
99.AndrzejPastuszak3. miejsce3. miejsce2
100.RyszardPawluk1. miejsce1. miejsce2
101.LudmilaPerepechenaia3. miejsce8. miejsce2
102.KrystynaPolakowska1. miejsce4. miejsce2
103.KamilPopławski1. miejsce10. miejsce2
104.JacekPotorski4. miejsce3. miejsce2
105.AndrzejPrzytulski1. miejsce1. miejsce2
106.JerzyPtaszyński3. miejsce1
107.JacekPuchalski5. miejsce1
108.AdwinPutteeraj9. miejsce2. miejsce2
109.GrzegorzRadecki8. miejsce6. miejsce2
110.DorotaRajczyk-Gałkowska4. miejsce10. miejsce2
111.RadosławRathnau8. miejsce1
112.RafałRoman9. miejsce1
113.MarekRosa3. miejsce1
114.ArturRosłaniec11. miejsce6. miejsce2
115.SzczepanRubczyński6. miejsce2. miejsce2
116.AnnaSadowska2. miejsce10. miejsce2
117.AnetaSałyga6. miejsce14. miejsce2
118.EdytaSelke3. miejsce8. miejsce2
119.PawelShorin6. miejsce4. miejsce2
120.ArielSielaff9. miejsce3. miejsce2
121.PiotrSobotka4. miejsce2. miejsce2
122.IwonaSobotka2. miejsce2. miejsce2
123.ZbigniewSowiński4. miejsce1
124.DominikStatnik4. miejsce9. miejsce2
125.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
126.RadosławStrejko2. miejsce6. miejsce2
127.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
128.PawełStrzałkowski9. miejsce1
129.RomanSyunyaev5. miejsce6. miejsce2
130.PiotrSzafrański6. miejsce4. miejsce2
131.JerzySzałapski1. miejsce2. miejsce2
132.SwietłanaSzczeptiewa3. miejsce2. miejsce2
133.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
134.RafałSzlazak11. miejsce1
135.ŁukaszSzmel1. miejsce4. miejsce2
136.AgnieszkaSzrajda2. miejsce1. miejsce2
137.AndrzejSzumski4. miejsce1
138.RobertŚmierzchalski2. miejsce1
139.RafałTomaszkiewicz3. miejsce3. miejsce2
140.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce4. miejsce2
141.VladimirUkhatenko12. miejsce1
142.AlexeyUrsov1. miejsce2. miejsce2
143.RadosławWalas2. miejsce2. miejsce2
144.AleksandrWerbetckii5. miejsce8. miejsce2
145.StephanieWigger4. miejsce6. miejsce2
146.LeszekWild9. miejsce5. miejsce2
147.HenrykWirzinkiewicz4. miejsce1
148.MariuszWojciechowski11. miejsce1
149.MarcinWoźniak6. miejsce1
150.RobertWyszyński4. miejsce6. miejsce2
151.GeorgeYurov6. miejsce6. miejsce2
152.LechZacharzewski2. miejsce1
153.MichałZakrzewski1. miejsce4. miejsce2
154.DariuszZgorzałek2. miejsce1
155.DinaZhogalskaya6. miejsce14. miejsce2
156.BogdanZianowicz8. miejsce6. miejsce2
157.UrszulaZielińska4. miejsce2. miejsce2
158.KarolinaŻeromska1. miejsce6. miejsce2
159.PiotrŻołądek3. miejsce1. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/2G5T16

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Zn8V8E

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 159 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AgataJohn1993PTS Puszczykowo
2.MartaGałkowska1993KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.EdytaSelke1975Żelistrzewo
4.MagdalenaKoziar1978Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejOciepa1988UKS Junior Wrzosowa
2.WitalijDarmin1987Rosja
3.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
4.JacekPotorski1988Szczecin
5.AdamGębala1979Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
2.RadosławStrejko1978Choszczno
3.PiotrŻołądek1981Sportowa Politechnika Gdańsk
4-6.FabianMaleszewski1981ABRM Rakiety Olsztyn
4-6.SzczepanRubczyński1982Warszawa
4-6.RobertKowalski1979Puck
7-9.ArielSielaff1984Gdańsk
7-9.AdwinPutteeraj1982Wrocław
7-9.LucjanKirol1983Elbląg

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagnusGustafsson1967Szwecja
2.PawełPasik1978Warszawa
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4-6.DawidKrawiec1977Wrocław
4-6.MirosławChabowski1978Gdynia
4-6.MarcinGrzywacz1978Sianów
7-9.RafałRoman1977Sławno
7-9.TomaszOgulewicz1977Koszalin
7-9.PawełStrzałkowski1977Warszawa
10.PrzemysławAleksandrowicz1978AZSWAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirLis1974Warszawa
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
3-4.RobertWyszyński1973Choszczno
5-8.LeszekBorys1966Choszczno
5-8.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
5-8.MariuszNaus1972Gdańsk
5-8.BogdanZianowicz1973Szczecin
9-11.ArturRosłaniec1974Warszawa
9-11.RafałSzlazak1972Gdańsk
9-11.MichałIwan1973Otomin
12.VladimirUkhatenko1971Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
2.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
3-4.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
5-6.SergeiKotiubin1965Rosja
5-6.GeorgeYurov1969Rosja
7.KazimirJanius1966Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AlexeyUrsov1963Rosja
2.PiotrLipiński1963Choszczno
3.JarosławOciepa1962Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
3-4.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-6.MirosławMuchalski1959Szczecin
5-6.PiotrSzafrański1959Pabianice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954Słupsk
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
4.JerzyLański1951Łódź
5.ZdzisławKozłowski1954Księżyno

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
2.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
3.Swietłana Drude1978Aleksandra Ershova1992

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krystyna Polakowska1981Karolina Żeromska1984
2.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Agnieszka Szrajda1982
3-4.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982
3-4.Anna Kocimska1978Agnieszka Trzcińska1980
5.Magdalena Kojder1979Agata Kornacka1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Magdalena Koba1971
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3-4.Dorota Rajczyk-Gałkowska1977Stephanie Wigger1970
3-4.Alicja Drężek1974Jolanta Karska1971
5-6.Ekaterina Dvalishwili1978Aneta Sałyga1978
5-6.Tatiana Kolesnik1961Dina Zhogalskaya1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
2.Anna Sadowska1958Iwona Sobotka1963
3.Ludmila Perepechenaia1960Swietłana Szczeptiewa1965
4.Krystyna Cielecka1953Beata Krutz-Szczecina1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Jończyk1987Łukasz Komar1988
2.Piotr Bondaruk1976Witalij Darmin1987
3.Jacek Potorski1988Ariel Sielaff1984

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Adwin Putteeraj1982Szczepan Rubczyński1982
3.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981
4.Lucjan Kirol1983Krzysztof Macielak1974
5.Roman Syunyaev1980Aleksandr Werbetckii1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Adam Grzesiak1973Magnus Gustafsson1967
4-6.Roman Kopariew1978Pawel Shorin1972
4-6.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
4-6.Marcin Grzywacz1978Tomasz Ogulewicz1977
7-9.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
7-9.Daniel Lesner1978Adam Łobaczewski1977
7-9.Mirosław Chabowski1978Olaf Nocuń1977
10-11.Krzysztof Bogucki1972Jarosław Kurkowski1975
10-11.Grzegorz Bratosiewicz1973Mariusz Wojciechowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
3-4.Michał Kopania1973Michał Niczyporuk1970
3-4.Oskar Jass1974Piotr Sobotka1964
5-6.Tomasz Bartosz1968Bogdan Zianowicz1973
5-6.Rafał Bogdański1965Grzegorz Radecki1972
7.Michał Iwan1973Mariusz Naus1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Borys1966Andrzej Przytulski1969
2.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
3.Wladimir Babaew1967Michail Dubinin1965
4.Kazimir Janius1966Andrey Kolesnik1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Zbigniew Dorna1963Jarosław Ociepa1962
3.Marek Błażewicz1964Andrzej Pastuszak1960
4.Piotr Lipiński1963Andrzej Szumski1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Wojciech Błoński1958Dariusz Zgorzałek1959
3.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958
4.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
5.Zbigniew Grzęda1956Jacek Puchalski1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Ryszard Pawluk1954
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
4.Zdzisław Kozłowski1954Zbigniew Sowiński1953

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Ociepa1988Agata John1993
2.Sławomir Lis1974Monika Kowalczyk1986
3-4.Łukasz Komar1988Joanna Fidos1989
3-4.Pawel Shorin1972Aleksandra Ershova1992
5-6.Marcin Woźniak1986Ewa Morawiec1986
5-6.Łukasz Jończyk1987Marta Gałkowska1993
7.Robert Kowalski1979Magdalena Jaworek1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Żołądek1981Agnieszka Szrajda1982
2.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
3-4.Michał Zakrzewski1982Krystyna Polakowska1981
3-4.Łukasz Szmel1981Olga Koniuch1983
5-6.Roman Syunyaev1980Swietłana Drude1978
5-6.Piotr Bondaruk1976Karolina Żeromska1984
7.Przemysław Ogrodziński1982Agata Kornacka1983
8.Radosław Rathnau1984Edyta Selke1975

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
2.Tomasz Stopa1967Dorota Danielak1974
3-4.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
3-4.Adam Grzesiak1973Magdalena Kojder1979
5.Leszek Wild1977Jolanta Karska1971
6-10.Gustaw Dudka1974Urszula Grządzielska-Zblewska1977
6-10.Krzysztof Macielak1974Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
6-10.Kamil Popławski1974Ewa Orzelska1978
6-10.Olaf Nocuń1977Anna Sadowska1958
11-14.Paweł Pasik1978Aneta Sałyga1978
11-14.Daniel Lesner1978Magdalena Koziar1978
11-14.Krzysztof Bogucki1972Dina Zhogalskaya1977
11-14.Michał Kopania1973Joanna Niczyporuk1975

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Magdalena Koba1971
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
4-6.Michał Niczyporuk1970Stephanie Wigger1970
4-6.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974
4-6.George Yurov1969Svetlana Lovkis1974
7-8.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
7-8.Aleksandr Werbetckii1973Ludmila Perepechenaia1960
9-10.Jacek Lewandowski1974Tatiana Kolesnik1961
9-10.Oskar Jass1974Justyna Kozłowska-Jones1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Przytulski1969Dorota Grzejdak1967
2.Michail Dubinin1965Swietłana Szczeptiewa1965
3.Janusz Nawrocki1961Elżbieta Fularczyk1966
4.Wladimir Babaew1967Elena Matuk1966
5.Andrzej Grzechnik1967Krystyna Cielecka1953

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Ewa Golańska1960
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Andrzej Pastuszak1960Beata Krutz-Szczecina1964

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn57
Gra podwójna kobiet36
Gra podwójna mężczyzn86
Gra mieszana kobiet46
Gra mieszana mężczyzn46
ilość uczestników159
ilość kobiet48
ilość mężczyzn111
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 40+ (13 par)
najstarszy zawodnikLech Zacharzewski (71 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×