eBadminton.pl
Noworoczny Turniej Seniorów w MATCHPOINT

Podstawowe informacje

Data:11 - 12.01.2020
Miejscowość:Ślęza
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Match Point

Komunikat organizacyjny

II Noworoczny Turniej Seniorów w Matchpoint

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Matchpoint M.W. Matyja Spj.J.

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Tymoteusz Czysz, tel. 885 555 970 , [email protected]
Marta Zadorożna, tel. 609 999 720, [email protected]

3. TERMIN:
11-12.01.2020

4. MIEJSCE:
Matchpoint Tennis & Sports Club, ul. Szyszkowa 6 ŚLĘZA

Liczba boisk: 8

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1994 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1989 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980-1984
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
7.01.2020 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
9.01.2020 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Maciej Głośny, nr 300 , e-mail [email protected] tel 509918883

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale za miejsca 1-3
- nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Bacero – 2,5km
Hostel Agro – 2,5km
Hotel Bielany Wrocławskie – 3 km
Hotel Topacz – 1 km
Nocleg dodatkowo płatny – we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Dla uczestników turnieju w godz. 10.00-15.00 poczęstunek:
Kawa, herbata, owoce, ciastka, zimne napoje.

W restauracji Aroma (na terenie obiektu) od godz. 12:00 będzie można zakupić posiłki na ciepło

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Od godz. 19:00 poczęstunek w klubokawiarni

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Maciej Głośny

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
MatchPoint Sp.j.
Orthos Szpital Wielospecjalistyczny
Polar Polska

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RonaldAltrichter7. miejsce5. miejsce2
2.DariuszAndrzejewski3. miejsce6. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk6. miejsce6. miejsce2
4.RyszardBachus2. miejsce3. miejsce2
5.WojciechBorzęcki4. miejsce1
6.GrzegorzChmielewski9. miejsce2. miejsce2
7.ŁukaszChojnacki3. miejsce3. miejsce2
8.RomanaChristlova2. miejsce1. miejsce2
9.ArturCiesielski2. miejsce3. miejsce2
10.DominikaCygan1. miejsce4. miejsce2
11.TymoteuszCzysz1. miejsce2. miejsce2
12.JiriDohnal1. miejsce1
13.ZbigniewDolata4. miejsce4. miejsce2
14.RobertDolata4. miejsce3. miejsce2
15.JerzyDróbka4. miejsce2. miejsce2
16.AnetaDyrcz3. miejsce1
17.JakubDziczek9. miejsce1
18.ZbigniewFaściszewski6. miejsce2. miejsce2
19.DanutaForyta3. miejsce3. miejsce2
20.AdamFroś4. miejsce7. miejsce2
21.PawełGasz6. miejsce4. miejsce2
22.ZbigniewGoldwasser3. miejsce3. miejsce2
23.EmiliaGoldwasser3. miejsce1. miejsce2
24.KrzysztofGrabek1. miejsce2. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
26.GrzegorzGrzejszczak11. miejsce1
27.AdamGrzesiak6. miejsce1. miejsce2
28.JustynaGrzybek1. miejsce1. miejsce2
29.ArkadiuszHarbacewicz1. miejsce1
30.SławomirHetmański1. miejsce3. miejsce2
31.LukasHyps10. miejsce1. miejsce2
32.BarbaraJaskólska2. miejsce1. miejsce2
33.RafałJaskólski4. miejsce1
34.AgataJohn2. miejsce2. miejsce2
35.MałgorzataKabarowska4. miejsce2. miejsce2
36.PrzemysławKaczmarek1. miejsce1
37.AgnieszkaKmiecik3. miejsce4. miejsce2
38.MarcinKolenkiewicz6. miejsce2. miejsce2
39.OlgaKoniuch1. miejsce2. miejsce2
40.OlegKonowałow3. miejsce1
41.DanutaKorbel2. miejsce6. miejsce2
42.BeataKorkuś2. miejsce2. miejsce2
43.DawidKrawiec2. miejsce1
44.BeataKrutz-Szczecina3. miejsce1. miejsce2
45.ŁukaszKuchta3. miejsce3. miejsce2
46.EwaKujawa3. miejsce1
47.JerzyLański2. miejsce1
48.SebastianLasecki9. miejsce1. miejsce2
49.KrzysztofLatawski6. miejsce1. miejsce2
50.ErnstLiska1. miejsce1. miejsce2
51.MarzenaŁazuta3. miejsce3. miejsce2
52.KrzysztofŁopusiewicz6. miejsce1
53.MariuszMaczuga2. miejsce5. miejsce2
54.ZbigniewMarszałek7. miejsce5. miejsce2
55.ZbigniewMichalik2. miejsce1. miejsce2
56.SylwesterMomot3. miejsce1. miejsce2
57.MarcinMoskwa9. miejsce4. miejsce2
58.KrzysztofMyalski3. miejsce1. miejsce2
59.KatarzynaMysłek1. miejsce3. miejsce2
60.PiotrNowacki3. miejsce1
61.MarcinOciepa1. miejsce6. miejsce2
62.JarosławOciepa2. miejsce2. miejsce2
63.DariuszOpatrzyk2. miejsce1. miejsce2
64.LadislavOros6. miejsce1. miejsce2
65.JacekOsadnik3. miejsce4. miejsce2
66.SzymonPalczewski3. miejsce6. miejsce2
67.ArkadiuszParma2. miejsce2. miejsce2
68.PawełPieluszyński2. miejsce1
69.MarianPiliszański11. miejsce4. miejsce2
70.KatarzynaPłoszaj4. miejsce2. miejsce2
71.GrzegorzPradela1. miejsce3. miejsce2
72.AgnieszkaPuzio4. miejsce7. miejsce2
73.GrzegorzRadecki3. miejsce1
74.MariaRzeźniczek4. miejsce1
75.NorbertSchneider9. miejsce5. miejsce2
76.KarolinaStaniszewska4. miejsce1
77.TomaszStaszkiewicz4. miejsce1
78.MarekStećko6. miejsce1
79.AndrzejStruensee4. miejsce3. miejsce2
80.MichałSuski6. miejsce4. miejsce2
81.PiotrSzafrański1. miejsce2. miejsce2
82.MateuszSzałankiewicz1. miejsce1. miejsce2
83.AndrzejSzawłowski6. miejsce5. miejsce2
84.SylwiaSzewczuk4. miejsce6. miejsce2
85.ArturSzymczak6. miejsce1. miejsce2
86.JoannaŚliwa3. miejsce1
87.MarekTracz6. miejsce3. miejsce2
88.AndrzejTurowski1. miejsce2. miejsce2
89.JarosławTymiński9. miejsce1
90.MarekWachniewski2. miejsce4. miejsce2
91.UmeshWadhwa2. miejsce1
92.PawełWiatr5. miejsce4. miejsce2
93.KatarzynaWiderak4. miejsce1
94.PawełWierciński6. miejsce3. miejsce2
95.KatarzynaWinter2. miejsce1
96.MariuszWołejszo3. miejsce1
97.MałgorzataWoźniak5. miejsce1
98.BernardWoźniczka3. miejsce1
99.JacekWróbel2. miejsce2. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/N3zld2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/8d2N15

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 99 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.AgataJohn1993PTS Puszczykowo
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
4.AgnieszkaPuzio1982Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.RomanaChristlova1975Czechy
3.JoannaŚliwa1978Wrocław
4.MałgorzataKabarowska1965LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinOciepa1988KS Chojnik Jelenia Góra
2.ArturCiesielski1989-----
3.ŁukaszKuchta1989-----
4.TomaszStaszkiewicz1989-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławKaczmarek1980Wrocław
2.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
3.SzymonPalczewski1984Borek Wielkopolski
4.AdamFroś1982Wrocław
5.PawełWiatr1980LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.ŁukaszChojnacki1975KS Badminton Kobierzyce
4-6.ArturSzymczak1979-----
4-6.PawełWierciński1977KS Badminton Kobierzyce
4-6.MichałSuski1977AZSUM Łódź
7-9.JakubDziczek1976Wrocław
7-9.MarcinMoskwa1977LKS Technik Głubczyce
7-9.SebastianLasecki1978Kalisz
10.LukasHyps1976Czechy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
4-6.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
4-6.LadislavOros1971Czechy
4-6.MarcinKolenkiewicz1973-----
7-9.JarosławTymiński1974Ząbkowice Śląskie
7-9.GrzegorzChmielewski1970Wrocław
7-9.NorbertSchneider1973Austria
10-11.GrzegorzGrzejszczak1972Wrocław
10-11.MarianPiliszański1971LKS Technik Głubczyce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
2.UmeshWadhwa1968Indie
3.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
4.ZbigniewDolata1965Gniezno
5-6.ZbigniewFaściszewski1962-----
5-6.MarekStećko1968Góra
7.RonaldAltrichter1966Austria

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ErnstLiska1963-----
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.KrzysztofMyalski1961UKS Unia Bieruń
4.JerzyDróbka1963Wrocław
5-6.MarekTracz1964Oława
5-6.KrzysztofŁopusiewicz1964Legnica

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSzafrański1959Pabianice
2.ZbigniewMichalik1959Gorzów Wielkopolski
3.SylwesterMomot1958Banie
4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
5-6.AndrzejSzawłowski1955Opole
7.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Olga Koniuch1983Katarzyna Mysłek1994
2.Agata John1993Beata Korkuś1989
3.Agnieszka Kmiecik1980Marzena Łazuta1969
4.Katarzyna Płoszaj1972Sylwia Szewczuk1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Justyna Grzybek1974
2.Barbara Jaskólska1971Danuta Korbel1973
3.Danuta Foryta1968Beata Krutz-Szczecina1964
4.Karolina Staniszewska1976Katarzyna Widerak1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tymoteusz Czysz1987Mateusz Szałankiewicz1987
2.Ryszard Bachus1980Marek Wachniewski1989
3.Artur Ciesielski1989Łukasz Kuchta1989
4.Rafał Jaskólski1984Paweł Wiatr1980
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Marcin Ociepa1988
5-6.Adam Grzesiak1973Szymon Palczewski1984

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sebastian Lasecki1978Artur Szymczak1979
2.Marcin Kolenkiewicz1973Arkadiusz Parma1977
3.Łukasz Chojnacki1975Paweł Wierciński1977
4.Marcin Moskwa1977Marian Piliszański1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jiri Dohnal1963Ladislav Oros1971
2.Grzegorz Chmielewski1970Jacek Wróbel1970
3.Piotr Nowacki1972Bernard Woźniczka1970
4.Robert Dolata1972Zbigniew Dolata1965
5.Ronald Altrichter1966Norbert Schneider1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Mariusz Maczuga1965Jarosław Ociepa1962
3.Dariusz Andrzejewski1969Oleg Konowałow1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
2.Jerzy Dróbka1963Zbigniew Faściszewski1962
3.Marek Tracz1964Mariusz Wołejszo1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Michalik1959Sylwester Momot1958
2.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
3.Jacek Osadnik1958Andrzej Struensee1953
4.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
5.Zbigniew Marszałek1959Andrzej Szawłowski1955

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mateusz Szałankiewicz1987Emilia Goldwasser1990
2.Tymoteusz Czysz1987Beata Korkuś1989
3.Sławomir Hetmański1977Katarzyna Mysłek1994
4.Marek Wachniewski1989Agnieszka Kmiecik1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Opatrzyk1980Barbara Jaskólska1971
2.Krzysztof Grabek1973Olga Koniuch1983
3.Ryszard Bachus1980Marzena Łazuta1969
4.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
5-6.Dariusz Andrzejewski1969Sylwia Szewczuk1983
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Danuta Korbel1973
7.Adam Froś1982Agnieszka Puzio1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Lukas Hyps1976Romana Christlova1975
2.Arkadiusz Parma1977Katarzyna Płoszaj1972
3.Robert Dolata1972Ewa Kujawa1976

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
2.Jacek Wróbel1970Katarzyna Winter1973
3.Zbigniew Goldwasser1966Aneta Dyrcz1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ernst Liska1963Beata Krutz-Szczecina1964
2.Andrzej Turowski1965Małgorzata Kabarowska1965
3.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
4.Jacek Osadnik1958Maria Rzeźniczek1958
5.Mariusz Maczuga1965Małgorzata Woźniak1957

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn50
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn52
Gra mieszana kobiet22
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników99
ilość kobiet27
ilość mężczyzn72
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (7 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (78 lat)
najmłodszy zawodnikKatarzyna Mysłek (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×