XXIV Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.12.2019
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

24. Mikołajkowy Turniej Seniorów - Yonex Cup 2019

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona w Kujawsko-Pomorskim.
• Integracja środowiska seniorów.
• Propagowanie aktywnego wypoczynku.

2. ORGANIZATOR:
MLKS Solec Kujawski.
OSiR Solec Kujawski
VEKTOR MEDIA – YONEX
Mirosław Adamczyk

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Mirosław Adamczyk tel. 606 935 553 [email protected]

3. TERMIN:
07-08.12.2019r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa OSiR.ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3 86-050 Solec Kujawski
7 kortów

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 10:00 - ewentualne dokończenie gier.

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem zawodnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
03.12 2019 r. (wtorek) godz. 22:00.

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
05 grudnia 2019 r. (czwartek) godz. 12:00.

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Piotr Grudzina (# 125) [email protected] .

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
- Hotel przy Hali— odpowiedzialny Mirosław Adamczyk (Tylko dla osób biorących udział w wieczorku - ilość miejsc ograniczona).
Hotele i Gościńce na terenie Solca Kuj
Każdy rezerwuje noclegi na swoją odpowiedzialność.

16. WYŻYWIENIE:
Posiłki na terenie OSiR (Pasibrzuszek) lub restauracje na terenie Solca Kujawskiego

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Pasibrzuszek ( na terenie OSiR) Koszt 60zł (posiłek ciepły, zimny ,muza-DJ, „napój startowy”-bawimy się jak zawsze do…..? (Losowanie niespodzianek?!)

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Piotr Grudzina.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
- VEKTOR MEDIA – YONEX
- OSiR Solec Kujawski
- MLKS Solec Kujawski
- Tajemniczy SPONSOR

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas trwania turnieju obsługę serwisową i sklepik ze sprzętem badmintonowym zapewnia YONEX.
ZAPRASZAMY DO SOLCA KUJAWSKIEGO życząc samych zwycięstw, dobrego humoru i wspaniałej zabawy!!!

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1
2.PrzemysławAleksandrowicz8. miejsce6. miejsce2
3.RobertAleksandrowicz4. miejsce2. miejsce2
4.AndrzejAntosiewicz1. miejsce7. miejsce2
5.DariuszAugustyńczyk1. miejsce6. miejsce2
6.WladimirBabaew6. miejsce9. miejsce2
7.MariuszBalcer9. miejsce1
8.TomaszBartosz5. miejsce9. miejsce2
9.ZbigniewBartosz2. miejsce4. miejsce2
10.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1. miejsce2
11.RobertBieganowski1. miejsce6. miejsce2
12.KrzysztofBogucki6. miejsce3. miejsce2
13.PiotrBondaruk8. miejsce3. miejsce2
14.EwelinaBracha6. miejsce1
15.AgnieszkaBrojek4. miejsce6. miejsce2
16.MariaBrzeźnicka2. miejsce6. miejsce2
17.AndrzejBuczkowski6. miejsce1
18.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
19.TomaszCharkiewicz3. miejsce2. miejsce2
20.PiotrChrzęszczyk9. miejsce3. miejsce2
21.KrystynaCielecka9. miejsce1
22.EdwardCzerwiński3. miejsce1
23.AndrzejDadas2. miejsce6. miejsce2
24.ZbigniewDorna1. miejsce1
25.RyszardDrążkowski6. miejsce6. miejsce2
26.BartoszDrozdowicz9. miejsce1
27.GustawDudka9. miejsce5. miejsce2
28.EkaterinaDvalishwili4. miejsce6. miejsce2
29.JoannaFidos1. miejsce1. miejsce2
30.ŁukaszFischer11. miejsce6. miejsce2
31.DanutaForyta3. miejsce8. miejsce2
32.ElżbietaFularczyk1. miejsce6. miejsce2
33.AdamGębala3. miejsce2. miejsce2
34.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
35.KrzysztofGontarski1. miejsce1
36.KrzysztofGrabek4. miejsce1
37.MaciejGrams11. miejsce9. miejsce2
38.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2. miejsce3
39.AdamGrzesiak1. miejsce3. miejsce2
40.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce3. miejsce2
41.ZbigniewGrzęda4. miejsce4. miejsce2
42.JustynaGrzybek2. miejsce4. miejsce3. miejsce3
43.MarcinGrzywacz8. miejsce4. miejsce2
44.MagnusGustafsson1. miejsce1. miejsce2
45.CzesławGwiazda2. miejsce4. miejsce2
46.AdamHermann6. miejsce1
47.PiotrHorodecki6. miejsce7. miejsce2
48.MichałIwan11. miejsce9. miejsce2
49.BarbaraJaskólska4. miejsce3. miejsce2
50.OskarJass6. miejsce6. miejsce2
51.MagdalenaJaworek2. miejsce2. miejsce2
52.AndrzejKaniewski4. miejsce1
53.JolantaKarska6. miejsce6. miejsce2
54.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
55.AnnaKocimska1. miejsce3. miejsce2. miejsce3
56.MagdalenaKojder2. miejsce2. miejsce2
57.ŁukaszKomar2. miejsce1. miejsce2
58.OlgaKoniuch1. miejsce1. miejsce2
59.MichałKopania9. miejsce6. miejsce2
60.DanutaKorbel4. miejsce8. miejsce2
61.AgataKornacka2. miejsce3. miejsce2
62.MonikaKowalczyk1. miejsce4. miejsce2
63.RobertKowalski5. miejsce6. miejsce2
64.DawidKrawiec1. miejsce6. miejsce2
65.BeataKrutz-Szczecina2. miejsce9. miejsce2
66.PiotrKwieciński8. miejsce1
67.JacekLewandowski11. miejsce9. miejsce2
68.TomaszLipski1. miejsce4. miejsce2
69.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce2. miejsce2
70.IzabelaMaćkowska9. miejsce1
71.FabianMaleszewski2. miejsce6. miejsce2
72.PawełMarcinkowski6. miejsce9. miejsce2
73.MichaelMeier4. miejsce9. miejsce2
74.MarekMiałkowski9. miejsce9. miejsce2
75.ZbigniewMichalik3. miejsce6. miejsce2
76.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
77.MarekMiłoszewski6. miejsce1
78.EwaMłynarska2. miejsce6. miejsce2
79.SylwesterMomot1. miejsce6. miejsce2
80.EwaMorawiec2. miejsce4. miejsce2
81.MirosławMuchalski5. miejsce1
82.JerzyMurach3. miejsce2. miejsce2
83.MariuszNaus11. miejsce9. miejsce2
84.JanuszNawrocki2. miejsce6. miejsce2
85.MichałNiczyporuk9. miejsce6. miejsce2
86.MagdalenaNogal2. miejsce6. miejsce2
87.PrzemysławOgrodziński1. miejsce3. miejsce2
88.EwaOleś4. miejsce3. miejsce6. miejsce3
89.JózefOrzoł9. miejsce6. miejsce2
90.MariuszPakulski3. miejsce2. miejsce2
91.RobertPanasiewicz4. miejsce1
92.MateuszPartyka6. miejsce6. miejsce2
93.AndrzejPastuszak4. miejsce4. miejsce2
94.LudmilaPerepechenaia4. miejsce2. miejsce2
95.KarolPik6. miejsce9. miejsce2
96.KamilPopławski6. miejsce8. miejsce2
97.JacekPotorski3. miejsce1. miejsce2
98.ZbigniewPrzyjemski9. miejsce6. miejsce2
99.AndrzejPrzytulski2. miejsce2. miejsce2
100.JerzyPtaszyński2. miejsce1
101.MarcinPuciato1. miejsce4. miejsce2
102.DorotaRajczyk-Gałkowska4. miejsce6. miejsce2
103.DariuszRochoń1. miejsce9. miejsce2
104.WojciechRomańczuk1. miejsce2. miejsce2
105.IwonaRutkowska6. miejsce1
106.JerzyRybicki4. miejsce1. miejsce2
107.AnnaSadowska6. miejsce1. miejsce2
108.PawelShorin2. miejsce6. miejsce2
109.IwonaSobotka6. miejsce3. miejsce2
110.PiotrSobotka1. miejsce3. miejsce2
111.GrzegorzSochacki2. miejsce1
112.ZbigniewSowiński1. miejsce1
113.JerzyStachowski1. miejsce1
114.BogdanStankiewicz3. miejsce6. miejsce2
115.GrażynaStefańska1. miejsce1
116.MarianStelter3. miejsce3. miejsce2
117.IrinaStepanova4. miejsce5. miejsce2
118.TomaszStopa3. miejsce2. miejsce2
119.RadosławStrejko4. miejsce2. miejsce2
120.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
121.JerzySzałapski6. miejsce1. miejsce2
122.MarekSzcześniewski4. miejsce1. miejsce2
123.ŁukaszSzmel1. miejsce4. miejsce2
124.DariuszSzymkiewicz6. miejsce1
125.RobertŚmierzchalski2. miejsce1
126.MałgorzataŚrednicka3. miejsce1
127.TeresaTomczuk3. miejsce9. miejsce2
128.MariuszTroszak8. miejsce6. miejsce2
129.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce3. miejsce2
130.KamilTuronek2. miejsce1. miejsce2
131.SoniaWachowska3. miejsce9. miejsce2
132.RadosławWalas1. miejsce4. miejsce2
133.KrzysztofWalenda4. miejsce1. miejsce2
134.DorotaWitkowska9. miejsce1
135.MarcinWoźniak2. miejsce4. miejsce2
136.RobertWyszyński3. miejsce2. miejsce2
137.LechZacharzewski6. miejsce1
138.DinaZhogalskaya6. miejsce9. miejsce2
139.BogdanZianowicz9. miejsce9. miejsce2
140.UrszulaZielińska1. miejsce4. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/3gcZ9y

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/PtxzVB

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 140 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaKocimska1978KKS Warmia Olsztyn
2.MagdalenaNogal1991MKS Garwolin
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
4.EwaOleś1988Bydgoszcz

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
2.ŁukaszKomar1988KS Badminton School Gdynia
3.JacekPotorski1988Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980Koszalin
2.FabianMaleszewski1981ABRM Rakiety Olsztyn
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.RadosławStrejko1978Choszczno
5.RobertKowalski1979Puck

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DawidKrawiec1977Wrocław
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.MariuszTroszak1976Gniezno
5-8.PrzemysławAleksandrowicz1978AZSWAT Warszawa
5-8.MarcinGrzywacz1978Sianów
5-8.PiotrBondaruk1976Gdańsk
9-11.MaciejGrams1976Gorzów Wielkopolski
9-11.ŁukaszFischer1975Gniezno
9-11.JacekLewandowski1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagnusGustafsson1967Szwecja
2.PawelShorin1972Rosja
3.RobertWyszyński1973Choszczno
4-6.AdamHermann1973Hel
4-6.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
4-6.PawełMarcinkowski1972Nakło
7-9.BogdanZianowicz1973Szczecin
7-9.MichałKopania1973Warszawa
7-9.MichałNiczyporuk1970Warszawa
10-11.MichałIwan1973Otomin
10-11.MariuszNaus1972Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.GrzegorzSochacki1968Jazgarzewszczyzna
3.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
4.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
5.TomaszBartosz1968Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszRochoń1963Działdowo
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.ZbigniewMichalik1959Gorzów Wielkopolski
4.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
5.MirosławMuchalski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SylwesterMomot1958Banie
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
3-4.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.MarianStelter1946Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.EdwardCzerwiński1939-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
2.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
3.Ewa Oleś1988Teresa Tomczuk1970

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982
2.Magdalena Kojder1979Agata Kornacka1983
3.Anna Kocimska1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Ekaterina Dvalishwili1978Irina Stepanova1979

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Magdalena Koba1971
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3-4.Barbara Jaskólska1971Danuta Korbel1973
3-4.Justyna Grzybek1974Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
5-6.Anna Sadowska1958Dina Zhogalskaya1977
5-6.Jolanta Karska1971Iwona Sobotka1963

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
2.Maria Brzeźnicka1959Beata Krutz-Szczecina1964
3.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
4.Agnieszka Brojek1967Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Augustyńczyk1984Jacek Potorski1988
2.Adam Gębala1979Marcin Woźniak1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Andrzej Dadas1969Kamil Turonek1979
3-4.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3-4.Robert Aleksandrowicz1981Tomasz Lipski1980
5-6.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
5-6.Andrzej Buczkowski1972Mateusz Partyka1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
3.Piotr Bondaruk1976Mariusz Pakulski1975
4-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
4-6.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
4-6.Przemysław Aleksandrowicz1978Oskar Jass1974
7-9.Maciej Grams1976Marek Miałkowski1976
7-9.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
7-9.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magnus Gustafsson1967Adam Grzesiak1973
2.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
3.Krzysztof Bogucki1972Tomasz Stopa1967
4-6.Michał Kopania1973Michał Niczyporuk1970
4-6.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
4-6.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
7-9.Tomasz Bartosz1968Bogdan Zianowicz1973
7-9.Piotr Chrzęszczyk1972Zbigniew Przyjemski1965
7-9.Michał Iwan1973Mariusz Naus1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Piotr Sobotka1964
2.Mariusz Michniewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
3.Jerzy Murach1962Bogdan Stankiewicz1966
4.Michael Meier1968Robert Panasiewicz1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3-4.Zbigniew Bartosz1960Marek Szcześniewski1958
3-4.Zbigniew Grzęda1956Andrzej Pastuszak1960
5-6.Zbigniew Michalik1959Sylwester Momot1958
5-6.Ryszard Drążkowski1957Lech Zacharzewski1949
7.Andrzej Antosiewicz1947Piotr Horodecki1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Zbigniew Sowiński1953
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Marian Stelter1946
4.Czesław Gwiazda1942Andrzej Kaniewski1950

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Komar1988Joanna Fidos1989
2.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
3-4.Marcin Woźniak1986Ewa Morawiec1986
3-4.Łukasz Szmel1981Monika Kowalczyk1986
5-6.Mateusz Partyka1980Ewa Oleś1988
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Magdalena Nogal1991

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Turonek1979Olga Koniuch1983
2.Robert Aleksandrowicz1981Magdalena Kojder1979
3.Przemysław Ogrodziński1982Agata Kornacka1983
4.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
5.Gustaw Dudka1974Irina Stepanova1979

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Tomasz Stopa1967Anna Kocimska1978
3.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
4-6.Dawid Krawiec1977Ekaterina Dvalishwili1978
4-6.Andrzej Dadas1969Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
4-6.Oskar Jass1974Jolanta Karska1971
7-8.Piotr Kwieciński1970Danuta Korbel1973
7-8.Kamil Popławski1974Danuta Foryta1968
9.Marek Miałkowski1976Dina Zhogalskaya1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Andrzej Przytulski1969Dorota Grzejdak1967
3.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
4-6.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
4-6.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
4-6.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
7-9.Mariusz Balcer1971Dorota Witkowska1971
7-9.Dariusz Rochoń1963Teresa Tomczuk1970
7-9.Paweł Marcinkowski1972Izabela Maćkowska1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Anna Sadowska1958
2.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
3.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
4-6.Bogdan Stankiewicz1966Iwona Rutkowska1963
4-6.Janusz Nawrocki1961Elżbieta Fularczyk1966
4-6.Zbigniew Przyjemski1965Maria Brzeźnicka1959
7-9.Michael Meier1968Beata Krutz-Szczecina1964
7-9.Wladimir Babaew1967Krystyna Cielecka1953
7-9.Karol Pik1967Sonia Wachowska1968

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jerzy Murach1962Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn62
Gra podwójna kobiet39
Gra podwójna mężczyzn100
Gra mieszana kobiet45
Gra mieszana mężczyzn50
ilość uczestników140
ilość kobiet42
ilość mężczyzn98
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 50+ (12 par)
najstarszy zawodnikEdward Czerwiński (81 lat)
najmłodszy zawodnikMagdalena Nogal (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×