WWL Badminton Yonex Cup 2019

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.11.2019
Miejscowość:Zielonka
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:WWL Badminton Club Marki

Komunikat organizacyjny

WWL Badminton Yonex Cup 2019

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona na Mazowszu.
• Integracja środowiska seniorów.
• Propagowanie aktywnego wypoczynku.

2. ORGANIZATOR:
WWL Badminton Club.
WSPÓŁORGANIZATORZY/PARTNERZY:
Powiat Wołomiński
VEKTOR MEDIA – YONEX
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Miasto Zielonka.

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Marek ROSA tel. 601 812 658 [email protected] .

3. TERMIN:
16-17.11.2019 r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa OKiS 05-220 Zielonka ul. Łukasińskiego 1/3 (8 boisk – maty).

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 10:00 - ewentualne dokończenie gier.

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. 1984-1993
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1984-1988
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948 = Memoriał Andrzeja JANECKIEGO
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938.

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach;
g. alternatywny sposób serwowania.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem zawodnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
12 listopada 2019 r. (wtorek) godz. 22:00.

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
14 listopada 2019 r. (czwartek) godz. 22:00.

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek IDZIKOWSKI (# 25) [email protected] .

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- medale oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
- Hotel “Trylogia” *** ul. Józefa Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka tel. 22 771 82 24, [email protected] . Nocleg ze śniadaniem – 65,00 zł.
- Hotel “Livia” ** ul. Mariańska 9a, 05-200 Wołomin (9 km od hali OKiS), tel./fax: 22 776 30 01 www.hotellivia.home.pl, [email protected] nocleg ze śniadaniem 70,00 zł od osoby. Śniadanie w formie bufetu.
- Hotel "U Pietrzaków" *** ul. Lipowa 20, 05-220 Zielonka, (0,3 km od hali OKiS) tel. 22 227 81 88, www.upietrzakow.pl, [email protected] – nocleg ze śniadaniem: 180,00 zł pokój 1-osobowy, 200,00 zł za pokój 2-osobowy oraz 260,00 zł. za pokój 3-osobowy. Śniadanie w formie bufetu.
- Hostel „Evotel” ul. Południowa 9, 05-220 Zielonka (0,9 km od Hali OKiS), tel. 600 800 954, www.evotel.pl , [email protected] . Nocleg 45,00-50,00 zł od osoby w pokojach bez łazienki, 55,00-75,00 zł od osoby w pokojach z łazienką. Śniadanie 25,00 zł.
- Motel “COPA CABANA” - Zielonka, ul. Brzozy-Brzeziny 36, tel. 501 008 745.
- Noclegi “RELAKS” – Kobyłka, ul. Nadarzyńska 17, tel. 602 592 555.
- Noclegi “MAGNAT” – Zielonka, ul. Marecka 51, tel. 22 781 03 92.
Rezerwacja noclegów bezpośrednio u usługodawców.

16. WYŻYWIENIE:
Obiad - Restauracja Hotelu „U Pietrzaków” ul. Lipowa 20 w godz. 13-16 - lunch bufet „jesz ile chcesz” 22 zł.
Zamówienia –Marek ROSA tel. 601 812 658 [email protected] do dnia 13.11.2019 r.
Możliwość wyżywienia również w hotelach i licznych punktach gastronomicznych na terenie miasta.
Organizator zapewnia bezpłatny poczęstunek podczas trwania turnieju: kawa, herbata, ciasteczka, owoce.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Hotel „U Pietrzaków” ul. Lipowa 20 05-220 Zielonka.
Wieczorek koszt 50, 00 zł (posiłek dwudaniowy, napoje, muzyka – możliwość zakupu „napojów” w specjalnej ofercie).
Zapisy: Marek ROSA tel. 601 812 658 [email protected] do dnia 13.11.2019 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek IDZIKOWSKI.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
- Radio FAMA
- Życie Powiatu Na Mazowszu
- VEKTOR MEDIA – YONEX
- Miasto Zielonka
- Fair Play Plus
- Powiat Wołomiński.
„Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”.

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas trwania turnieju obsługę serwisową i sklepik ze sprzętem badmintonowym zapewnia YONEX.
ZAPRASZAMY DO ZIELONKI!!!

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MaciejAdamiec9. miejsce9. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
3.GrażynaBełus4. miejsce4. miejsce2
4.JacekBełus5. miejsce4. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce3. miejsce2
6.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
7.RafałBogdański8. miejsce2. miejsce2
8.WojciechBogołębski6. miejsce1
9.PiotrBondaruk6. miejsce6. miejsce2
10.EwelinaBracha2. miejsce1
11.MariaBrzeźnicka2. miejsce3. miejsce2. miejsce3
12.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
13.PiotrChrzęszczyk9. miejsce4. miejsce2
14.BolesławCichocki2. miejsce2. miejsce2
15.KrystynaCielecka1. miejsce1
16.MariuszCierpisz9. miejsce9. miejsce2
17.AndrzejDadas6. miejsce1
18.ZbigniewDorna3. miejsce1
19.AlicjaDrężek5. miejsce5. miejsce2
20.MarekGałczyński2. miejsce1. miejsce2
21.AdamGębala3. miejsce3. miejsce2
22.KrzysztofGontarski1. miejsce1
23.KrzysztofGrabek2. miejsce4. miejsce2
24.AdamGrala3. miejsce1
25.DorotaGrzejdak4. miejsce1. miejsce2
26.PiotrHorodecki8. miejsce5. miejsce2
27.GeorgyIakovenko8. miejsce1
28.BarbaraJaskólska2. miejsce4. miejsce2
29.OskarJass3. miejsce1
30.KarolinaJelińska1. miejsce2. miejsce2
31.WojciechKaźmierowski1. miejsce1
32.MagdalenaKoba4. miejsce2. miejsce2
33.AnnaKocimska1. miejsce1. miejsce3. miejsce3
34.OlgaKoniuch2. miejsce1. miejsce2
35.MarekKopyt3. miejsce1
36.AgataKornacka3. miejsce5. miejsce2
37.ZdzisławKozłowski6. miejsce4. miejsce2
38.DawidKrawiec2. miejsce3. miejsce2
39.WładysławKsiężyk1. miejsce2. miejsce2
40.PiotrKwieciński3. miejsce2. miejsce2
41.JacekLewandowski9. miejsce1
42.SławomirLis6. miejsce1
43.FabianMaleszewski2. miejsce1
44.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
45.MirosławMarek6. miejsce4. miejsce2
46.GrzegorzMiernik3. miejsce1
47.MarekMiłoszewski2. miejsce1
48.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
49.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
50.AliaksandrNichyporchyk9. miejsce1
51.MagdalenaNogal1. miejsce1. miejsce2
52.PrzemysławOgrodziński1. miejsce5. miejsce2
53.KarolinaOlejarz3. miejsce3. miejsce2
54.MariuszPakulski6. miejsce1. miejsce2
55.JacekPersona2. miejsce1
56.KarolPik6. miejsce2. miejsce2
57.MariuszPogoń3. miejsce1
58.KamilPopławski6. miejsce1
59.AdwinPutteeraj4. miejsce2. miejsce2
60.WojciechRomańczuk1. miejsce1
61.ArturRosłaniec9. miejsce5. miejsce2
62.JerzyRybicki4. miejsce1. miejsce2
63.IwonaSobotka5. miejsce1. miejsce2
64.PiotrSobotka1. miejsce1. miejsce2
65.GrzegorzSochacki4. miejsce1
66.JerzyStachowski4. miejsce3. miejsce2
67.GrażynaStefańska4. miejsce3. miejsce2
68.TomaszStopa2. miejsce1
69.AndrzejStruensee4. miejsce1. miejsce2
70.PawełStrzałkowski6. miejsce9. miejsce2
71.PiotrSzafrański6. miejsce2. miejsce2
72.JerzySzałapski6. miejsce3. miejsce2
73.MarekSzcześniewski1. miejsce3. miejsce2
74.ŁukaszSzmel1. miejsce3. miejsce2
75.DariuszSzymkiewicz3. miejsce2. miejsce2
76.MałgorzataŚrednicka3. miejsce4. miejsce2
77.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce4. miejsce2
78.LeopoldTukendorf3. miejsce3. miejsce2
79.KamilTuronek1. miejsce1
80.AlexeyUrsov2. miejsce1. miejsce2
81.SoniaWachowska2. miejsce2. miejsce2
82.UmeshWadhwa4. miejsce1
83.RadosławWalas1. miejsce2. miejsce2
84.KrzysztofWalenda1. miejsce2. miejsce2
85.MarcinWybierek1. miejsce2. miejsce2
86.JulitaZadroga4. miejsce1
87.MałgorzataZalewska3. miejsce1
88.KazimierzZalewski4. miejsce3. miejsce2
89.UrszulaZielińska2. miejsce2. miejsce2
90.JanŻórawiński8. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/ar4T2V

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/NJFC3s

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 90 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaKocimska1978KKS Warmia Olsztyn
2.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.JulitaZadroga1979Pisz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
2.FabianMaleszewski1981ABRM Rakiety Olsztyn
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.AdwinPutteeraj1982Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
4-6.MirosławMarek1978Strzelce Opolskie
4-6.PiotrBondaruk1976Gdańsk
4-6.PawełStrzałkowski1977Warszawa
7-9.MariuszCierpisz1974UKS Unia Bieruń
7-9.AliaksandrNichyporchyk1974Białoruś
7-9.MaciejAdamiec1974Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechKaźmierowski1971Warszawa
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.MarekKopyt1970Konstancin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.AlexeyUrsov1963Rosja
3-4.UmeshWadhwa1968Indie
3-4.GrzegorzSochacki1968Jazgarzewszczyzna
5-6.PiotrSzafrański1959Pabianice
5-6.KarolPik1967Warszawa
7-8.RafałBogdański1965Piaseczno
7-8.GeorgyIakovenko1966Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.ZdzisławKozłowski1954Księżyno
5-6.WojciechBogołębski1956-----
7-8.PiotrHorodecki1954Warszawa
7-8.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Jelińska1993Magdalena Nogal1991

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Kocimska1978Agnieszka Trzcińska1980
2.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982
3.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982
4.Dorota Grzejdak1967Magdalena Koba1971
5.Alicja Drężek1974Iwona Sobotka1963

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Maria Brzeźnicka1959Katarzyna Małyszko1967
4.Grażyna Bełus1953Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Adwin Putteeraj1982Marcin Wybierek1982
3.Adam Gębala1979Grzegorz Miernik1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
4-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
4-6.Piotr Bondaruk1976Andrzej Dadas1969
4-6.Sławomir Lis1974Mariusz Pakulski1975
7-9.Maciej Adamiec1974Mariusz Cierpisz1974
7-9.Piotr Chrzęszczyk1972Jacek Lewandowski1974
7-9.Artur Rosłaniec1974Paweł Strzałkowski1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Piotr Sobotka1964
2.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
3.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Jacek Persona1960Piotr Szafrański1959
3.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963
4.Zdzisław Kozłowski1954Kazimierz Zalewski1962
5.Jacek Bełus1954Piotr Horodecki1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
2.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
3.Jerzy Stachowski1943Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Magdalena Nogal1991
2.Piotr Kwieciński1970Karolina Jelińska1993

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Turonek1979Olga Koniuch1983
2.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
3.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
4.Mirosław Marek1978Agnieszka Trzcińska1980
5.Przemysław Ogrodziński1982Agata Kornacka1983

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
3.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
3.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
4.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Rafał Bogdański1965Sonia Wachowska1968
3.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Alexey Ursov1963Krystyna Cielecka1953
2.Bolesław Cichocki1955Maria Brzeźnicka1959
3.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
4.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn43
Gra podwójna kobiet22
Gra podwójna mężczyzn62
Gra mieszana kobiet25
Gra mieszana mężczyzn29
ilość uczestników90
ilość kobiet25
ilość mężczyzn65
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9.5 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (80 lat)
najmłodszy zawodnikKarolina Jelińska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×