Olsztyńskie Grand Prix

Podstawowe informacje

Data:10 - 10.11.2019
Miejscowość:Olsztyn
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Fundacja Dalekiego Zasięgu - Rakiety Olsztyn

Komunikat organizacyjny

Grand Prix Olsztyna

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Wyłonienie zwycięzców turnieju

2. ORGANIZATORZY:
Stowarzyszenie Rakiety Olsztyn

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Andrzej Gajewski 881666880 [email protected]

3. TERMIN:
10/11/2019

4. MIEJSCE:
Hala Urania – ul. Piłsudskiego 44
10-900 Olsztyn

Liczba boisk: 6-9 (maty)
Uwagi: ilość kortów w zależności od ilości zgłoszeń

5. PROGRAM:
• niedziela godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godzina 13:00 uroczyste otwarcie turnieju
• poniedziałek godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
5/11/2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
7/11/2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski, nr#19, [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
medale oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora

15. ZAKWATEROWANIE:
hotel Relaks - www.ssmolsztyn.pl/relaks ul. Żołnierska 13b
hotel Villa Palas [email protected] ul. Żołnierska 4

16. WYŻYWIENIE:
okoliczne restauracje oraz możliwość zamówienia wyżywienia na halę

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
----

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Tomasz Rogowski, [email protected]

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Honorowy Patronat Prezydenta Olsztyna, sport.egit.pl, magito.pl, STAP Olsztyn,

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Wszystkim Zawodnikom Życzymy Samych Sukcesów!

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.ChristopherAlexander6. miejsce7. miejsce2
2.WladimirBabaew3. miejsce8. miejsce2
3.ŻanetaBaranowska6. miejsce6. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz5. miejsce2. miejsce2
5.RobertBieganowski1. miejsce4. miejsce2
6.RafałBogdański4. miejsce8. miejsce2
7.PiotrBondaruk4. miejsce6. miejsce2
8.GrzegorzBratosiewicz14. miejsce1
9.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2. miejsce3
10.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
11.KrzysztofChmielewski4. miejsce1
12.KrystynaCielecka4. miejsce1
13.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce4. miejsce3
14.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
15.MarcinDanowski2. miejsce1. miejsce2
16.MateuszDobroński3. miejsce1. miejsce2
17.AlicjaDrężek5. miejsce6. miejsce2
18.KrzysztofDryżałowski2. miejsce1
19.EkaterinaDvalishwili4. miejsce4. miejsce2
20.JoannaFidos4. miejsce2. miejsce2
21.AndrzejGajewski1. miejsce1
22.TadeuszGala8. miejsce1
23.JacekGasparewicz8. miejsce12. miejsce2
24.AdamGębala2. miejsce4. miejsce2
25.PawełGłażewski3. miejsce12. miejsce2
26.EwaGolańska1. miejsce3. miejsce2
27.KrzysztofGontarski1. miejsce2. miejsce2
28.KrzysztofGrabek4. miejsce2. miejsce2
29.DorotaGrzejdak2. miejsce1. miejsce2
30.ZbigniewGrzęda6. miejsce1
31.GeorgyIakovenko6. miejsce4. miejsce2
32.MichałIwan2. miejsce12. miejsce2
33.KazimirJanius6. miejsce4. miejsce2
34.OskarJass8. miejsce6. miejsce2
35.MagdalenaJaworek2. miejsce6. miejsce2
36.AndrzejKaftański2. miejsce3. miejsce2
37.JolantaKarska5. miejsce6. miejsce2
38.RafałKasprów1. miejsce4. miejsce2
39.AnnaKocimska3. miejsce1. miejsce2
40.AndreyKolesnik3. miejsce4. miejsce2
41.TatianaKolesnik3. miejsce4. miejsce2
42.AndrzejKolman4. miejsce6. miejsce2
43.ŁukaszKomar1. miejsce2. miejsce2
44.PrzemysławKoniecko4. miejsce7. miejsce2
45.OlgaKoniuch1. miejsce2. miejsce2
46.RomanKopariew8. miejsce4. miejsce2
47.MonikaKowalczyk2. miejsce4. miejsce4. miejsce3
48.RobertKowalski4. miejsce2. miejsce2
49.AnetaKowenicka2. miejsce1
50.PiotrKowenicki8. miejsce1
51.TomaszKozłowski4. miejsce2. miejsce2
52.DawidKrawiec4. miejsce1. miejsce2
53.DanielKruk12. miejsce12. miejsce2
54.WojciechLasek4. miejsce1
55.KrzysztofLejman12. miejsce12. miejsce2
56.DanielLesner12. miejsce12. miejsce2
57.JacekLewandowski8. miejsce6. miejsce2
58.RafałLewczyk8. miejsce4. miejsce2
59.SławomirLis4. miejsce6. miejsce2
60.ArturLugowow2. miejsce5. miejsce2
61.NataszaLugowowa3. miejsce5. miejsce2
62.AdamŁobaczewski12. miejsce8. miejsce2
63.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce1. miejsce2
64.MarekMaciejewski4. miejsce1
65.ŁukaszMarciniak3. miejsce1
66.JacekMartul12. miejsce14. miejsce2
67.MarekMaślanik4. miejsce1
68.EvgeniiaMeshkova4. miejsce4. miejsce2
69.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
70.RafałMolestak6. miejsce1
71.EwaMorawiec6. miejsce6. miejsce2
72.MirosławMordasiewicz4. miejsce1. miejsce2
73.JerzyMurach2. miejsce1
74.MariuszNaus4. miejsce12. miejsce2
75.MagdalenaNogal4. miejsce4. miejsce2
76.PrzemysławOgrodziński6. miejsce4. miejsce2
77.JózefOrzoł8. miejsce1
78.MariuszPakulski4. miejsce6. miejsce2
79.BłażejPalacz6. miejsce1
80.KatarzynaPiotrowska6. miejsce7. miejsce2
81.KrystynaPolakowska1. miejsce1. miejsce2
82.KamilPopławski8. miejsce1
83.KarolPtasik5. miejsce14. miejsce2
84.DorotaRajczyk-Gałkowska5. miejsce4. miejsce2
85.DariuszRochoń2. miejsce1
86.WojciechRomańczuk2. miejsce3. miejsce2
87.MarekRosa3. miejsce1
88.AndrzejRudziński13. miejsce1
89.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
90.MarcinRynkiewicz2. miejsce1
91.MariuszRzeszot8. miejsce7. miejsce2
92.BartoszSabarowski8. miejsce1
93.ArkadiuszSłowik3. miejsce1
94.ArkadiuszSmoliński3. miejsce1
95.BogdanStankiewicz1. miejsce1
96.AndrzejStruensee6. miejsce2. miejsce2
97.MichałSuski2. miejsce4. miejsce2
98.JerzySzałapski8. miejsce2. miejsce2
99.RobertŚmierzchalski2. miejsce4. miejsce2
100.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce6. miejsce2
101.AlexeyUrsov1. miejsce2. miejsce2
102.RadosławWalas1. miejsce1
103.KrzysztofWalenda1. miejsce4. miejsce2
104.MarlenaWdowczyk3. miejsce8. miejsce2
105.LeszekWild6. miejsce6. miejsce2
106.GrzegorzWłodarczyk2. miejsce1
107.MariuszWojciechowski14. miejsce1
108.MarcinWybierek1. miejsce4. miejsce2
109.JulitaZadroga6. miejsce6. miejsce2
110.EwaZając2. miejsce4. miejsce2
111.MałgorzataZalewska3. miejsce1
112.KazimierzZalewski1. miejsce3. miejsce2
113.DinaZhogalskaya6. miejsce8. miejsce2
114.BogdanZianowicz1. miejsce8. miejsce2
115.KarolinaŻeromska1. miejsce1. miejsce2
116.PiotrŻołądek1. miejsce1. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/i2AvvV

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/l5d5Ku

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 116 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.MonikaKowalczyk1986Suchedniów
3-4.EvgeniiaMeshkova1993Rosja
3-4.MagdalenaNogal1991MKS Garwolin
5-6.JulitaZadroga1979Pisz
5-6.ŻanetaBaranowska1992ABRM Rakiety Olsztyn

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.AgnieszkaBrojek1967MKS Garwolin
3.MarlenaWdowczyk1978Żelistrzewo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ŁukaszKomar1988KS Badminton School Gdynia
2.MarcinDanowski1974Olsztyn
3.MateuszDobroński1987Olsztyn
4.TomaszKozłowski1985ABRM Rakiety Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
2.AdamGębala1979Żyrardów
3-4.AndrzejKolman1979Olsztyn
3-4.RobertKowalski1979Puck
5-6.BłażejPalacz1979Olsztyn
5-6.ChristopherAlexander1980Wielka Brytania

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.DawidKrawiec1977Wrocław
5-8.JacekGasparewicz1978Ostróda
5-8.TadeuszGala1977-----
5-8.RafałLewczyk1976Giżycko
5-8.MariuszRzeszot1978Olsztyn
9-12.KrzysztofLejman1975Olsztyn
9-12.JacekMartul1975Olsztyn
9-12.DanielKruk1977-----
9-12.DanielLesner1978Gdynia
13.AndrzejRudziński1974Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BogdanZianowicz1973Szczecin
2.MichałIwan1973Otomin
3.PawełGłażewski1973Olsztyn
4.MariuszNaus1972Gdańsk
5.KarolPtasik1973Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
5-6.GeorgyIakovenko1966Rosja
5-6.KazimirJanius1966Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AlexeyUrsov1963Rosja
2.DariuszRochoń1963Działdowo
3.ArkadiuszSłowik1960Kruklanki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krystyna Polakowska1981Karolina Żeromska1984
2.Magdalena Jaworek1987Aneta Kowenicka1990
3-4.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
3-4.Ekaterina Dvalishwili1978Evgeniia Meshkova1993
5-6.Żaneta Baranowska1992Dina Zhogalskaya1977
5-6.Ewa Morawiec1986Katarzyna Piotrowska1981

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Olga Koniuch1983
2.Dorota Danielak1974Dorota Grzejdak1967
3.Anna Kocimska1978Agnieszka Trzcińska1980
4-5.Anna Białasiewicz1970Alicja Drężek1974
4-5.Jolanta Karska1971Dorota Rajczyk-Gałkowska1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maria Brzeźnicka1959Ewa Golańska1960
2.Agnieszka Brojek1967Ewa Zając1967
3.Tatiana Kolesnik1961Natasza Lugowowa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Danowski1974Mateusz Dobroński1987
2.Krzysztof Dryżałowski1984Tomasz Kozłowski1985
3.Łukasz Marciniak1988Arkadiusz Smoliński1988
4.Przemysław Koniecko1984Marek Maślanik1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Piotr Żołądek1981
2.Robert Kowalski1979Marcin Rynkiewicz1981
3-4.Rafał Lewczyk1976Marcin Wybierek1982
3-4.Robert Bieganowski1968Adam Gębala1979
5-6.Przemysław Ogrodziński1982Leszek Wild1977
5-6.Andrzej Kolman1979Rafał Molestak1979
7.Christopher Alexander1980Mariusz Rzeszot1978
8.Piotr Kowenicki1983Bartosz Sabarowski1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
3-4.Piotr Bondaruk1976Robert Śmierzchalski1974
3-4.Sławomir Lis1974Mariusz Pakulski1975
5-8.Roman Kopariew1978Jacek Lewandowski1974
5-8.Rafał Bogdański1965Oskar Jass1974
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-8.Józef Orzoł1970Bogdan Zianowicz1973
9-12.Michał Iwan1973Mariusz Naus1972
9-12.Daniel Lesner1978Adam Łobaczewski1977
9-12.Jacek Gasparewicz1978Paweł Głażewski1973
9-12.Daniel Kruk1977Krzysztof Lejman1975
13-14.Jacek Martul1975Karol Ptasik1973
13-14.Grzegorz Bratosiewicz1973Mariusz Wojciechowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
3.Wladimir Babaew1967Andrey Kolesnik1960
4.Georgy Iakovenko1966Kazimir Janius1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Kazimierz Zalewski1962
2.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
3.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gajewski1982Karolina Żeromska1984
2.Łukasz Komar1988Joanna Fidos1989
3-4.Krzysztof Walenda1973Magdalena Nogal1991
3-4.Przemysław Ogrodziński1982Monika Kowalczyk1986
5-6.Sławomir Lis1974Ewa Morawiec1986
5-6.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
7.Przemysław Koniecko1984Katarzyna Piotrowska1981

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Żołądek1981Krystyna Polakowska1981
2.Krzysztof Grabek1973Olga Koniuch1983
3-4.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3-4.Rafał Kasprów1981Krystyna Cielecka1953
5-6.Piotr Bondaruk1976Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Jacek Lewandowski1974Julita Zadroga1979

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3-4.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
3-4.Marek Maciejewski1969Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
5-6.Leszek Wild1977Jolanta Karska1971
5-6.Oskar Jass1974Alicja Drężek1974
7-8.Adam Łobaczewski1977Marlena Wdowczyk1978
7-8.Wladimir Babaew1967Dina Zhogalskaya1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
4.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bogdan Stankiewicz1966Maria Brzeźnicka1959
2.Jerzy Murach1962Agnieszka Brojek1967
3.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
4.Andrey Kolesnik1960Tatiana Kolesnik1961

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn43
Gra podwójna kobiet28
Gra podwójna mężczyzn66
Gra mieszana kobiet30
Gra mieszana mężczyzn30
ilość uczestników116
ilość kobiet33
ilość mężczyzn83
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (14 par)
najstarszy zawodnikJerzy Rybicki (68 lat)
najmłodszy zawodnikEvgeniia Meshkova (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×