XVI Podlaski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:05 - 06.10.2019
Miejscowość:Białystok
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

XVI Turniej Podlaski Yonex Games

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29, Białystok

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected]

3. TERMIN:
05-06.10.2019

4. MIEJSCE:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29, Białystok

Liczba boisk: 8
Uwagi:

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach,
g. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
01.10.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
03.10.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Mieczysław Baranowski, nr. rejestracyjny sędziego #56, tel. 698 640 717, e-mail [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
według możliwości organizatora

15. ZAKWATEROWANIE:
baza noclegowa Białystok
hotel szkolny - zgłoszenia przesyłać do: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected] do 03.10.2017 (czwartek)

16. WYŻYWIENIE:
możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej - cena 25zł
zgłoszenia przesyłać do: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected] do 03.10.2017 (czwartek)

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
kolacja szwedzki stół, muzyka -stołówka SP32 (sobota) godz. 21:00 (nie wcześniej jednak niż po zakończeniu ostatnich sobotnich gier), cena 70zł od zawodnika.
Zgłoszenia przesyłać do: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected] do 03.10.2017 (czwartek)

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny - Mieczysław Baranowski, nr. rejestracyjny sędziego #56, tel. 698 640 717, e-mail [email protected]

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
UKS Hubal
YONEX-VECTOR SPORT

20. UWAGI ORGANIZATORA:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW I ICH OSOBY TOWARZYSZĄCE

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz6. miejsce5. miejsce2
2.WladimirBabaew3. miejsce5. miejsce2
3.AdamBałakier3. miejsce6. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz2. miejsce4. miejsce2
5.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
6.AndrzejBittner3. miejsce1
7.BogusławBogacewicz4. miejsce8. miejsce2
8.EwelinaBracha3. miejsce1
9.AgnieszkaBrojek1. miejsce1
10.MariaBrzeźnicka3. miejsce3. miejsce2
11.BolesławCichocki1. miejsce3. miejsce2
12.KrystynaCielecka5. miejsce5. miejsce2
13.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce4. miejsce3
14.DorotaDanielak2. miejsce3. miejsce2
15.MarcinDanowski11. miejsce3. miejsce2
16.MateuszDobroński1. miejsce3. miejsce2
17.MichailDubinin3. miejsce4. miejsce2
18.JoannaFidos2. miejsce2. miejsce1. miejsce3
19.AdamGębala3. miejsce2. miejsce2
20.KrzysztofGontarski4. miejsce1
21.KrzysztofGrabek1. miejsce6. miejsce2
22.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
23.PiotrHorodecki7. miejsce5. miejsce2
24.GeorgyIakovenko5. miejsce1
25.OskarJass2. miejsce1
26.MagdalenaJaworek1. miejsce3. miejsce2
27.AndrzejKaftański3. miejsce2. miejsce2
28.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
29.AnnaKocimska1. miejsce2. miejsce2
30.MagdalenaKojder2. miejsce2. miejsce2
31.ŁukaszKomar1. miejsce1. miejsce2
32.AgataKornacka3. miejsce3. miejsce2
33.MonikaKowalczyk1. miejsce2. miejsce2. miejsce3
34.RobertKowalski2. miejsce3. miejsce2
35.ZdzisławKozłowski4. miejsce1
36.DariuszKraszewski4. miejsce1
37.DawidKrawiec6. miejsce2. miejsce2
38.GrzegorzKulesza2. miejsce2. miejsce2
39.MartaLasota-Jędrych3. miejsce4. miejsce2
40.JacekLewandowski3. miejsce3. miejsce2
41.RafałLewczyk9. miejsce1
42.SławomirLis6. miejsce2. miejsce2
43.ArturLugowow2. miejsce5. miejsce2
44.NataszaLugowowa4. miejsce5. miejsce2
45.FabianMaleszewski1. miejsce7. miejsce2
46.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
47.JarosławMarciniak2. miejsce4. miejsce2
48.MirosławMarek1. miejsce6. miejsce2
49.EvgeniiaMeshkova3. miejsce4. miejsce2
50.MarekMiałkowski6. miejsce6. miejsce2
51.MariuszMichniewicz1. miejsce2. miejsce2
52.MarekMiłoszewski3. miejsce8. miejsce2
53.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
54.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
55.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
56.AliaksandrNichyporchyk11. miejsce1
57.JacekNiedźwiedzki1. miejsce1. miejsce2
58.PrzemysławOgrodziński1. miejsce3. miejsce2
59.KarolinaOlejarz3. miejsce1. miejsce2
60.MariuszPakulski2. miejsce3. miejsce2
61.KarolPik8. miejsce2. miejsce2
62.MarekRadziszewski2. miejsce6. miejsce2
63.WojciechRomańczuk2. miejsce6. miejsce2
64.MarekRosa2. miejsce1
65.MariuszRurarz2. miejsce4. miejsce2
66.JerzyRybicki4. miejsce3. miejsce2
67.MariuszSawicki9. miejsce8. miejsce2
68.TomaszStopa3. miejsce3. miejsce2
69.AndrzejStruensee6. miejsce4. miejsce2
70.MichałSuski1. miejsce4. miejsce2
71.JerzySzałapski3. miejsce4. miejsce2
72.MarekSzcześniewski1. miejsce5. miejsce2
73.ŁukaszSzmel1. miejsce1. miejsce2
74.DariuszSzymkiewicz3. miejsce1
75.MałgorzataŚrednicka2. miejsce6. miejsce2
76.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce6. miejsce2
77.AlexeyUrsov1. miejsce2. miejsce2
78.AndrejVolkov9. miejsce1
79.UmeshWadhwa3. miejsce1
80.RadosławWalas4. miejsce2. miejsce2
81.KrzysztofWalenda2. miejsce1. miejsce2
82.AdamWojciuk4. miejsce1
83.WaldemarWolański4. miejsce5. miejsce2
84.JulitaZadroga7. miejsce1
85.EwaZając5. miejsce2. miejsce2
86.MałgorzataZalewska4. miejsce1
87.KazimierzZalewski5. miejsce4. miejsce2
88.DinaZhogalskaya4. miejsce5. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/u7m3KM

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/lBCT5F

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 88 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MonikaKowalczyk1986Suchedniów
2.JoannaFidos1989Suchedniów
3.EvgeniiaMeshkova1993Rosja

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MartaLasota-Jędrych1977Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MateuszDobroński1987Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.FabianMaleszewski1981ABRM Rakiety Olsztyn
2.RobertKowalski1979Puck
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.AdamWojciuk1980Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekNiedźwiedzki1975SKB Suwałki
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.SławomirLis1974Warszawa
4-6.DawidKrawiec1977Wrocław
4-6.MarekMiałkowski1976Olsztyn
7-9.AndrejVolkov1974Rosja
7-9.RafałLewczyk1976Giżycko
7-9.MariuszSawicki1977Białystok
10-11.MarcinDanowski1974Olsztyn
10-11.AliaksandrNichyporchyk1974Białoruś

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.MarekRadziszewski1969UKS Hubal Białystok
3.MarekMiłoszewski1970Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
3.UmeshWadhwa1968Indie
4.BogusławBogacewicz1965Białystok
5.GeorgyIakovenko1966Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AlexeyUrsov1963Rosja
2.JarosławMarciniak1961AZSUM Łódź
3.AdamBałakier1962Białystok
4.WaldemarWolański1961Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4.ZdzisławKozłowski1954Księżyno
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
7.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Jaworek1987
2.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Kocimska1978Agnieszka Trzcińska1980
2.Dorota Danielak1974Magdalena Kojder1979
3.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Magdalena Koba1971
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3.Maria Brzeźnicka1959Katarzyna Małyszko1967
4.Natasza Lugowowa1971Dina Zhogalskaya1977
5.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Komar1988Mirosław Marek1978
2.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3.Marcin Danowski1974Mateusz Dobroński1987

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Adam Gębala1979Oskar Jass1974
3.Robert Kowalski1979Jacek Lewandowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Niedźwiedzki1975Michał Suski1977
2.Sławomir Lis1974Mariusz Pakulski1975
3.Tomasz Stopa1967Jerzy Szałapski1970
4.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
5-6.Marek Miałkowski1976Wojciech Romańczuk1966
5-6.Adam Bałakier1962Marek Radziszewski1969
7-8.Bogusław Bogacewicz1965Mariusz Sawicki1977
7-8.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Jerzy Murach1962
2.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
3.Wladimir Babaew1967Michail Dubinin1965
4.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Marciniak1961
5.Waldemar Wolański1961Kazimierz Zalewski1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958
3.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
4.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
5.Andrzej Antosiewicz1947Piotr Horodecki1954

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Komar1988Joanna Fidos1989
2.Grzegorz Kulesza1985Monika Kowalczyk1986
3.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
4.Michail Dubinin1965Evgeniia Meshkova1993

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
2.Radosław Walas1976Magdalena Kojder1979
3.Przemysław Ogrodziński1982Agata Kornacka1983
4.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
5-6.Mirosław Marek1978Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
7.Fabian Maleszewski1981Julita Zadroga1979

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
3.Tomasz Stopa1967Dorota Danielak1974
4.Mariusz Rurarz1975Marta Lasota-Jędrych1977
5.Wladimir Babaew1967Dina Zhogalskaya1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
4.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Agnieszka Brojek1967
2.Karol Pik1967Ewa Zając1967
3.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
4.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
5.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn35
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn48
Gra mieszana kobiet26
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników88
ilość kobiet27
ilość mężczyzn61
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (8 par)
najstarszy zawodnikAndrzej Antosiewicz (72 lat)
najmłodszy zawodnikEvgeniia Meshkova (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×