Ogólnopolski Turniej Badmintona - Energia Seniorów

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.09.2019
Miejscowość:Lubliniec
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Społeczne Towarzystwo Badmintona ENERGIA Lubliniec

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – ENERGIA SENIORÓW 2019

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Społeczne Towarzystwo Badmintona „ENERGIA” Lubliniec
Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju:
Jacek Osadnik - tel. 534 640 133
Andrzej Turowski - tel. 691 144 464

3. TERMIN:
Turniej rozegrany zostanie w dniach 07-08.09.2019

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
Turniej rozegrany zostanie na 6 boiskach
Adres: 42-700 Lubliniec, ul. Jana III Sobieskiego 22

5. PROGRAM:
• sobota (7 września 2019), godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• sobota (7 września 2019), godz. 12:00 uroczyste otwarcie
• niedziela (8września), godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
03.09.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
05.09.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Robert Borszcz (licencja # 377), e-mail; [email protected], tel. 601 412 451

13. WYNIKI TURNIEJU:
Wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale za miejsca 1-3 oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatorów.

15. ZAKWATEROWANIE
Hotel LUBEX www.lubex.pl Rabat 15% - hasło badminton - cena ze śniadaniem
Hotel ALHAR www.hotel.alhar.pl Rabat 20% - hasło badminton – cena ze śniadaniem
Hotel HEVEN www.heven.bigduo.pl Cena - 50zł/osobę - hasło badminton- cena bez śniadania ( istnieje możliwość zamówienia śniadania)
Posmyk Leśne Ustronie http://www.posmyk.pl/index.php?page=wczasy ośrodek położony na jeziorem, 7,4 km do Hali Sportowej, oferuje domki letniskowe.
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Barek „BOHEMA” na hali sportowej.
Lokalne Pizzerie i restauracje oferujące dostawę posiłków na zamówienie.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Opłata 50 zł, Restauracja „Santana” Lubliniec, ul. Stalmacha 31 , w dniu 7 września 2019, rozpoczęcie 30 minut po zakończeniu rozgrywek.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny (Robert Borszcz, e-mail; [email protected], tel. 601 412 451)

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Sponsor: Miasto Lubliniec
Patron Medialny: Gazeta Lubliniecka

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MaciejAdamiec9. miejsce9. miejsce2
2.WaldemarAdamski5. miejsce1
3.DariuszAndrzejewski9. miejsce6. miejsce2
4.AndrzejAntosiewicz2. miejsce4. miejsce2
5.DariuszAugustyńczyk3. miejsce2. miejsce2
6.GrażynaBełus5. miejsce1
7.JacekBełus1. miejsce5. miejsce2
8.RafałBogdański1. miejsce2. miejsce2
9.RobertBorszcz6. miejsce3. miejsce2
10.WojciechBorzęcki3. miejsce1
11.ŁukaszBrudek6. miejsce4. miejsce2
12.ŁukaszChojnacki6. miejsce6. miejsce2
13.PiotrChrzęszczyk1. miejsce6. miejsce2
14.BolesławCichocki1. miejsce1
15.MariuszCierpisz11. miejsce9. miejsce2
16.PrzemysławDobosz11. miejsce6. miejsce2
17.DamianDyk9. miejsce6. miejsce2
18.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
19.PawełGansiniec9. miejsce3. miejsce2
20.PawełGasz1. miejsce3. miejsce2
21.AdamGębala3. miejsce3. miejsce2
22.KrzysztofGrabek1. miejsce1. miejsce2
23.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
24.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
25.DamianJaniaczyk1. miejsce2. miejsce2
26.MałgorzataKabarowska3. miejsce3. miejsce2
27.WojciechKałamaga6. miejsce6. miejsce2
28.KatarzynaKlepek4. miejsce1
29.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
30.ElżbietaKołtuńska3. miejsce1
31.OlgaKoniuch1. miejsce2. miejsce2
32.AgataKornacka2. miejsce4. miejsce2
33.TomaszKość6. miejsce1
34.DamianKowalik9. miejsce1
35.DawidKrawiec2. miejsce2. miejsce2
36.PiotrKrzempek6. miejsce1
37.JerzyLański5. miejsce2. miejsce2
38.JanuszŁata9. miejsce1
39.JarosławMarciniak1. miejsce4. miejsce2
40.KrzysztofMarkowski6. miejsce1
41.ZbigniewMarszałek4. miejsce1
42.GrzegorzMiernik3. miejsce1
43.AnnaMynarska2. miejsce4. miejsce2
44.YuriiNykonenko4. miejsce4. miejsce2
45.JarosławOciepa2. miejsce5. miejsce2
46.KarolinaOlejarz2. miejsce4. miejsce2
47.DariuszOpatrzyk1. miejsce1
48.JacekOsadnik3. miejsce1. miejsce2
49.IwonaOstrowska3. miejsce6. miejsce2
50.ArkadiuszParma6. miejsce4. miejsce2
51.KatarzynaPłoszaj3. miejsce4. miejsce2
52.PrzemysławPohl1. miejsce2. miejsce2
53.GrzegorzPradela3. miejsce3. miejsce2
54.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1. miejsce2
55.AdwinPutteeraj2. miejsce1. miejsce2
56.GrzegorzRadecki2. miejsce2. miejsce2
57.MarcinRykała9. miejsce2. miejsce2
58.GrzegorzSochacki4. miejsce1
59.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
60.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
61.PatrycjaSzafarczyk6. miejsce1
62.PiotrSzafrański3. miejsce4. miejsce2
63.AndrzejSzawłowski4. miejsce1
64.SylwiaSzewczuk3. miejsce6. miejsce2
65.ŁukaszSzmel2. miejsce4. miejsce2
66.MałgorzataŚrednicka2. miejsce1. miejsce2
67.MuhammadTayyab4. miejsce1. miejsce2
68.MarekTracz3. miejsce1
69.AndrzejTurowski3. miejsce1
70.SoniaWachowska2. miejsce2. miejsce2
71.UmeshWadhwa2. miejsce1
72.KrzysztofWalenda3. miejsce1. miejsce2
73.PawełWiatr4. miejsce1
74.BożenaWołkowycka1. miejsce2. miejsce2
75.MariuszWójcik4. miejsce2. miejsce2
76.JerzyWrzodak4. miejsce1
77.KrzysztofWydmuch6. miejsce1
78.ŻanetaWydmuch6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/469sNg

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/ZivR5t

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 78 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MałgorzataKabarowska1965LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DamianJaniaczyk1986Wrocław
2.AdwinPutteeraj1982Wrocław
3.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
4.MuhammadTayyab1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
2.ŁukaszSzmel1981Warszawa
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.PawełWiatr1980LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
4-6.ŁukaszChojnacki1975KS Badminton Kobierzyce
4-6.ŁukaszBrudek1975UKS Plesbad Pszczyna
4-6.RobertBorszcz1974Zabrze
7-9.PawełGansiniec1976Bytom
7-9.MaciejAdamiec1974Garwolin
7-9.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
10-11.MariuszCierpisz1974UKS Unia Bieruń
10-11.PrzemysławDobosz1978Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
3-4.GrzegorzSochacki1968-----
3-4.MariuszWójcik1973-----
5-6.KrzysztofMarkowski1970-----
5-6.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.UmeshWadhwa1968Indie
3.MarekTracz1964Oława
4.YuriiNykonenko1965Ukraina

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławMarciniak1961AZSUM Łódź
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.PiotrSzafrański1959Pabianice
4.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.AndrzejSzawłowski1955Opole
5.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Olga Koniuch1983Bożena Wołkowycka1971
2.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982
3.Katarzyna Płoszaj1972Sylwia Szewczuk1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Magdalena Koba1971
2.Anna Mynarska1972Sonia Wachowska1968
3.Elżbieta Kołtuńska1961Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adwin Putteeraj1982Muhammad Tayyab1974
2.Dariusz Augustyńczyk1984Damian Janiaczyk1986
3.Adam Gębala1979Grzegorz Miernik1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
3.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
4-6.Tomasz Kość1970Arkadiusz Parma1977
4-6.Łukasz Chojnacki1975Przemysław Dobosz1978
4-6.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
7-9.Maciej Adamiec1974Mariusz Cierpisz1974
7-9.Dariusz Andrzejewski1969Damian Dyk1977
7-9.Damian Kowalik1974Janusz Łata1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Chrzęszczyk1972Zbigniew Przyjemski1965
2.Grzegorz Radecki1972Mariusz Wójcik1973
3.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
4.Jarosław Marciniak1961Piotr Szafrański1959
5.Waldemar Adamski1961Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Bełus1954Jacek Osadnik1958
2.Jerzy Lański1951Andrzej Struensee1953
3.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
4.Andrzej Antosiewicz1947Przemysław Grzeszkowiak1945

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Dawid Krawiec1977Olga Koniuch1983
3-4.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
3-4.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
5-6.Piotr Chrzęszczyk1972Patrycja Szafarczyk1981
5-6.Damian Dyk1977Sylwia Szewczuk1983

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
2.Tomasz Stopa1967Bożena Wołkowycka1971
3-4.Arkadiusz Parma1977Katarzyna Płoszaj1972
3-4.Łukasz Brudek1975Anna Mynarska1972
5-6.Dariusz Andrzejewski1969Iwona Ostrowska1966
5-6.Krzysztof Wydmuch1972Żaneta Wydmuch1974

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Dorota Grzejdak1967
2.Rafał Bogdański1965Sonia Wachowska1968
3.Grzegorz Pradela1965Małgorzata Kabarowska1965
4.Yurii Nykonenko1965Katarzyna Klepek1966
5.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn42
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn42
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników78
ilość kobiet18
ilość mężczyzn60
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (84 lat)
najmłodszy zawodnikDamian Janiaczyk (33 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×