XXIII Memoriał Tadeusza Englandera

Podstawowe informacje

Data:18 - 19.05.2019
Miejscowość:Hel
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Bursztyn" Gdańsk

Komunikat organizacyjny

XXIII MEMORIAŁ TADEUSZA ENGLANDERA

1. Cele Integracja środowiska seniorów Pomorza
Uczczenie pamięci Pioniera Polskiego Badmintona Tadeusza Englandera

2. ORGANIZATORZY:
UKS Bursztyn Gdańsk, Gmina Miejska Hel
Rodzina i przyjaciele Tadeusza Englandera
WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Pomorski Okręgowy Związek Badmintona w Gdańsku

3. TERMIN: 18-19.05.2019
Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Krzysztof Englander tel; 503 333 195 , adres mail ; [email protected]
Norbert Górski tel;694533389 , adres mail ; [email protected]

4. MIEJSCE:
Miejska Hala Sportowo-Widowiskowa w Helu ul. Wuja Klemensa 1
Liczba boisk: 6 kortów

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier
• (sobota godz.11.00 - uroczyste otwarcie Turnieju
• niedziela godz. 9:00 ewentualne drugi dzień turnieju

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy / lub pośredni wg. decyzji sędziego głównego / we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
14.05.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
16.05.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Łukasz Komar nr rejestracyjny sędziego 127/adres mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
będą wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale i dyplomy za miejsca I - III , nagrody za I miejsca , za dalsze miejsca wg możliwości organizatora

15. ZAKWATEROWANIE: Hotel Cassubia ul. Boczna 1 tel . 693080091
Hotel Hel ul. Steyera 48 tel. 663127125,601628011
Cypel Hostel ul. Kuracyjna 26, tel. 510501123
Apartamenty Foka ul. Steyera 16 A i B tel. 660212662

16. WYŻYWIENIE:
Na hali czynna będzie kawiarenka/ kawa, herbata, cisto /Catering z restauracji Kutter tel ; 6750048 / 20 % rabatu

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Restauracja Kutter Hel ul. Wiejska 87 w godz. 21.00 - 23.00 w dniu 18.05.2019 . Uczestnicy nie opłacają wieczorku u organizatora . W restauracji korzystają z 20 % rabatu.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Łukasz Komar
c. podczas turnieju będzie możliwość zakupu sprzętu sportowego firmy Yang Yang i YONEX oraz serwisu rakiet.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Radio Plus z Gdańska . Sponsorzy - rodzina Tadeusza Englandera

20. UWAGI ORGANIZATORA:
ORGANIZATOR ; KRZYSZTOF ENGLANDER / [email protected]/ tel 503 333 195

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.MaciejAdamiec15. miejsce1
3.RobertAleksandrowicz3. miejsce2. miejsce2
4.AndrzejAntosiewicz1. miejsce4. miejsce2
5.RafałBogdański1. miejsce4. miejsce2
6.PiotrBondaruk15. miejsce1. miejsce2
7.EwelinaBracha2. miejsce1
8.AgnieszkaBrojek2. miejsce6. miejsce2
9.MaciejBysikiewicz2. miejsce2. miejsce2
10.MirosławChabowski10. miejsce13. miejsce2
11.KrzysztofChmielewski2. miejsce7. miejsce2
12.PiotrChrzęszczyk4. miejsce1. miejsce2
13.BolesławCichocki1. miejsce1
14.KrystynaCielecka2. miejsce7. miejsce2
15.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
16.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
17.MarcinDanowski10. miejsce3. miejsce2
18.WitalijDarmin1. miejsce1. miejsce2
19.MateuszDobroński3. miejsce3. miejsce2
20.ZbigniewDorna4. miejsce1
21.AlicjaDrężek2. miejsce9. miejsce2
22.GustawDudka8. miejsce6. miejsce2
23.EkaterinaDvalishwili1. miejsce3. miejsce2
24.DanutaForyta3. miejsce4. miejsce2
25.ElżbietaFularczyk1. miejsce2. miejsce2
26.MartaGałkowska3. miejsce3. miejsce2
27.AndrzejGarbiec4. miejsce5. miejsce2
28.AdamGębala3. miejsce4. miejsce2
29.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
30.KrzysztofGontarski1. miejsce1
31.TomaszGroenwald5. miejsce1
32.MateuszGrygowski4. miejsce5. miejsce2
33.AndrzejGrzechnik5. miejsce8. miejsce2
34.DorotaGrzejdak1. miejsce1
35.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce5. miejsce2
36.ZbigniewGrzęda4. miejsce6. miejsce2
37.MarcinGrzywacz2. miejsce1. miejsce2
38.AnettaGuse3. miejsce6. miejsce2
39.SławomirHetmański4. miejsce2. miejsce2
40.CezaryHryciuk6. miejsce1. miejsce2
41.GeorgyIakovenko3. miejsce1
42.MichałIwan13. miejsce6. miejsce2
43.BarbaraJaskólska2. miejsce1. miejsce2
44.OskarJass4. miejsce1
45.AgataJohn2. miejsce2. miejsce2
46.EwelinaKarwacka3. miejsce6. miejsce2
47.RafałKasprów1. miejsce1. miejsce2
48.WojciechKaźmierowski2. miejsce6. miejsce2
49.AnnaKocimska1. miejsce2. miejsce6. miejsce3
50.OlgaKoniuch3. miejsce2. miejsce2
51.AdamKonkol15. miejsce12. miejsce2
52.RomanKopariew12. miejsce3. miejsce2
53.RobertKowalczyk15. miejsce3. miejsce2
54.RobertKowalski4. miejsce2. miejsce2
55.MagdalenaKoziar3. miejsce3. miejsce2
56.DariuszKraszewski4. miejsce1
57.DawidKrawiec4. miejsce6. miejsce2
58.DanielLesner15. miejsce12. miejsce2
59.ArturLugowow1. miejsce4. miejsce2
60.NataszaLugowowa4. miejsce1
61.MichałŁasiński2. miejsce2. miejsce2
62.AdamŁobaczewski12. miejsce9. miejsce2
63.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
64.JarosławMarciniak2. miejsce4. miejsce2
65.MirosławMarek4. miejsce2. miejsce2
66.MarianMatusewicz1. miejsce1
67.MarekMiałkowski16. miejsce12. miejsce2
68.EwaMorawiec4. miejsce1
69.TomaszMorawik10. miejsce1
70.JerzyMurach6. miejsce1. miejsce2
71.JanuszNawrocki3. miejsce2. miejsce2
72.MagdalenaNogal4. miejsce1. miejsce2
73.RadosławOlczak4. miejsce8. miejsce2
74.JózefOrzoł6. miejsce4. miejsce2
75.PawełPasik10. miejsce4. miejsce2
76.AndrzejPastuszak9. miejsce6. miejsce2
77.RyszardPawluk3. miejsce7. miejsce2
78.LudmilaPerepechenaia1. miejsce4. miejsce2
79.JacekPękacki2. miejsce1
80.SławomirPiechnik9. miejsce6. miejsce2
81.KarolPik6. miejsce6. miejsce2
82.MariuszPogoń1. miejsce1
83.KrystynaPolakowska1. miejsce1. miejsce2
84.KamilPopławski8. miejsce1
85.AnnaPrawdzik1. miejsce6. miejsce2
86.AndrzejPrzytulski2. miejsce6. miejsce2
87.MarcinPuciato1. miejsce2. miejsce2
88.GrzegorzRadecki1. miejsce4. miejsce2
89.BennoRaj8. miejsce4. miejsce2
90.WojciechRomańczuk4. miejsce1. miejsce2
91.ArturRosłaniec12. miejsce9. miejsce2
92.RyszardRybicki5. miejsce1
93.JerzyRybicki3. miejsce3. miejsce2
94.WojciechSelke12. miejsce9. miejsce2
95.EdytaSelke2. miejsce9. miejsce2
96.ZbigniewSowiński4. miejsce3. miejsce2
97.BogdanStankiewicz4. miejsce6. miejsce2
98.AndrzejStruensee2. miejsce7. miejsce2
99.PawełStrzałkowski10. miejsce12. miejsce2
100.MichałSuski5. miejsce2. miejsce2
101.JacekSzafrański1. miejsce2. miejsce2
102.JerzySzałapski8. miejsce1
103.KatarzynaSzczykutowicz6. miejsce1
104.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
105.RobertŚmierzchalski4. miejsce8. miejsce2
106.WiesławŚwiątczak3. miejsce4. miejsce2
107.AlexeyUrsov1. miejsce1. miejsce2
108.SoniaWachowska3. miejsce4. miejsce2
109.RadosławWalas1. miejsce3. miejsce2
110.KrzysztofWalenda2. miejsce1. miejsce2
111.PawełWąsowicz5. miejsce6. miejsce2
112.MarlenaWdowczyk4. miejsce9. miejsce2
113.MateuszWilczek5. miejsce1
114.LeszekWild8. miejsce3. miejsce2
115.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce1
116.GrzegorzWłodarczyk2. miejsce1
117.MarcinWoźniak4. miejsce4. miejsce2
118.LechZacharzewski1. miejsce1
119.EwaZając2. miejsce6. miejsce2
120.BogdanZianowicz4. miejsce6. miejsce2
121.UrszulaZielińska3. miejsce3. miejsce2
122.PiotrŻołądek2. miejsce1. miejsce2
123.IreneuszŻurek6. miejsce6. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/TJa3Ok

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/39RnRY

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 123 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.AgataJohn1993PTS Puszczykowo
3.MartaGałkowska1993KS Badminton School Gdynia
4.MagdalenaNogal1991MKS Garwolin

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaKocimska1978KKS Warmia Olsztyn
2.EdytaSelke1975Żelistrzewo
3.MagdalenaKoziar1978Koszalin
4.MarlenaWdowczyk1978Żelistrzewo

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaPrawdzik1973UKS Bursztyn Gdańsk
2.BarbaraJaskólska1971STB Energia Lubliniec
3.EwelinaKarwacka1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WitalijDarmin1987Rosja
2.MichałŁasiński1984Zielona Góra
3.MateuszDobroński1987Olsztyn
4.MateuszGrygowski1986Hel
5.TomaszGroenwald1984Hel

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980Koszalin
2.PiotrŻołądek1981Sportowa Politechnika Gdańsk
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.RobertKowalski1979Puck
5.MateuszWilczek1982Puszczykowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3-4.DawidKrawiec1977Wrocław
3-4.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
5.MichałSuski1977AZSUM Łódź
6-10.PawełPasik1978Warszawa
6-10.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
6-10.PawełStrzałkowski1977Warszawa
6-10.MarcinDanowski1974Olsztyn
6-10.MirosławChabowski1978Gdynia
11-15.AdamKonkol1974Żelistrzewo
11-15.PiotrBondaruk1976Gdańsk
11-15.DanielLesner1978Gdynia
11-15.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
11-15.MaciejAdamiec1974Garwolin
16.MarekMiałkowski1976Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
2.WojciechKaźmierowski1971Warszawa
3-4.RadosławOlczak1973Żyrardów
3-4.BogdanZianowicz1973Szczecin
5.PawełWąsowicz1973Nakło nad Notecią

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
3.GeorgyIakovenko1966Rosja
4.AndrzejGarbiec1968Hel
5.AndrzejGrzechnik1967Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AlexeyUrsov1963Rosja
2.JarosławMarciniak1961AZSUM Łódź
3.JanuszNawrocki1961Gniezno
4-6.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.CezaryHryciuk1959Gdańsk
4-6.IreneuszŻurek1962Świebodzin
7-9.SławomirPiechnik1961Opole
7-9.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3.RyszardPawluk1954Słupsk
4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
4.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.WiesławŚwiątczak1947Łódź

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Krystyna Polakowska1981
2.Dorota Danielak1974Anna Kocimska1978
3.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ekaterina Dvalishwili1978Ludmila Perepechenaia1960
2.Krystyna Cielecka1953Alicja Drężek1974
3.Anetta Guse1971Magdalena Koziar1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
2.Agnieszka Brojek1967Ewa Zając1967
3.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Bondaruk1976Witalij Darmin1987
2.Robert Kowalski1979Michał Łasiński1984
3.Marcin Danowski1974Mateusz Dobroński1987
4.Adam Gębala1979Marcin Woźniak1986
5.Andrzej Garbiec1968Mateusz Grygowski1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Piotr Żołądek1981
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3.Robert Aleksandrowicz1981Robert Kowalczyk1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
3-4.Sławomir Hetmański1977Mirosław Marek1978
3-4.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
5-8.Radosław Olczak1973Benno Raj1966
5-8.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5-8.Gustaw Dudka1974Leszek Wild1977
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
9-12.Artur Rosłaniec1974Paweł Strzałkowski1977
9-12.Roman Kopariew1978Marek Miałkowski1976
9-12.Daniel Lesner1978Adam Łobaczewski1977
9-12.Adam Konkol1974Wojciech Selke1972
13.Mirosław Chabowski1978Michał Iwan1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
2.Andrzej Przytulski1969Piotr Łuszkiewicz1964
3-4.Piotr Chrzęszczyk1972Grzegorz Radecki1972
3-4.Wojciech Romańczuk1966Bogdan Stankiewicz1966
5-6.Wojciech Kaźmierowski1971Karol Pik1967
5-6.Józef Orzoł1970Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Jerzy Murach1962
2.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3-4.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Marciniak1961
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Andrzej Pastuszak1960Sławomir Piechnik1961
5-6.Zbigniew Grzęda1956Ireneusz Żurek1962
7.Ryszard Pawluk1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Jacek Pękacki1951Jacek Szafrański1952
3.Jerzy Rybicki1951Zbigniew Sowiński1953
4.Andrzej Antosiewicz1947Wiesław Świątczak1947
5.Przemysław Grzeszkowiak1945Ryszard Rybicki1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Nogal1991
2.Mirosław Marek1978Agata John1993
3.Leszek Wild1977Marta Gałkowska1993
4.Marcin Woźniak1986Ewa Morawiec1986

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Krystyna Polakowska1981
2.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
3.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Sławomir Hetmański1977Dorota Danielak1974
3.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
4-6.Gustaw Dudka1974Anna Prawdzik1973
4-6.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
4-6.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
7-9.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974
7-9.Adam Łobaczewski1977Marlena Wdowczyk1978
7-9.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
2.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
3-4.Józef Orzoł1970Ludmila Perepechenaia1960
3-4.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
5-6.Paweł Wąsowicz1973Anetta Guse1971
5-6.Michał Iwan1973Ewelina Karwacka1970

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Elżbieta Fularczyk1966
3-4.Benno Raj1966Danuta Foryta1968
3-4.Rafał Bogdański1965Sonia Wachowska1968
5-6.Karol Pik1967Ewa Zając1967
5-6.Bogdan Stankiewicz1966Agnieszka Brojek1967
7.Krzysztof Chmielewski1954Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet11
Gra pojedyncza mężczyzn56
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn78
Gra mieszana kobiet29
Gra mieszana mężczyzn29
ilość uczestników123
ilość kobiet31
ilość mężczyzn92
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (13 par)
najstarszy zawodnikPrzemysław Grzeszkowiak (74 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×