WWL Badminton Yonex Cup 2018

Podstawowe informacje

Data:24 - 25.11.2018
Miejscowość:Zielonka
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:WWL Badminton Club Marki

Komunikat organizacyjny

WWL Badminton Yonex Cup 2018

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona na Mazowszu
• Integracja środowiska seniorów
• Propagowanie aktywnego wypoczynku

2. ORGANIZATORZY:
WWL Badminton Club

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER:
Powiat Wołomiński
VEKTOR MEDIA - YONEX

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Marek Rosa tel. 601 812 658 [email protected]

3. TERMIN:
24-25.11.2018 r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa OKiS 05-220 Zielonka ul. Łukasińskiego 1/3

Liczba boisk: 7 (maty)

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 10:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
20 listopada 2018 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
22 listopada 2018 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk (licencja nr 314) tel.884 750 770 [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- medale za miejsca 1 – 3
- talony na sprzęt sportowy marki Yonex za miejsca 1 – 2

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel „U Pietrzaków” ul. Lipowa 20 05-220 Zielonka tel. 22 781 88 47 [email protected] rezerwacja na hasło „turniej badmintona - pokoje: 1 osobowy: 180 zł, 2 osobowy: 200 zł, 3 osobowy: 300 zł, 2 osobowy z dostawką : 260 zł, studio z łożem małżeńskim: dla 2 osób: 200 zł, studio z łożem i rozkładaną kanapą dla 3 osób: 300 zł - są to ceny brutto ze śniadaniami.

16. WYŻYWIENIE:
Obiad - Restauracja Hotelu „U Pietrzaków” ul. Lipowa 20 - lunch dnia „jesz ile chcesz” 22 zł
Zamówienia –Marek Rosa tel. 601 812 658 [email protected] do dnia 21.11.2018 r..
Organizator zapewnia bezpłatny poczęstunek podczas trwania turnieju: kawa, herbata, ciasteczka, owoce oraz żurek w godz. 11 – 12:30

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Hotel „U Pietrzaków” ul. Lipowa 20 05-220 Zielonka
Wieczorek Andrzejkowy od godz. 21:30 z recitalem piosenki francuskiej i dyskoteką, koszt 45 zł.
Zapisy – Marek Rosa tel. 601 812 658 [email protected] do dnia 21.11.2018 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny – Marek Krawczyk

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
- Radio FAMA
- Życie Powiatu Na Mazowszu
- VEKTOR MEDIA – YONEX
- Miasto Zielonka
- Fair Play Plus
- Centrum Budowlane Jędrzejuk
- Powiat Wołomiński
„Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas trwania turnieju obsługę serwisową i sklepik ze sprzętem badmintonowym zapewnia YONEX
ZAPRASZAMY DO ZIELONKI!!!

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk10. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz3. miejsce1. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk3. miejsce11. miejsce2
4.WladimirBabaew11. miejsce7. miejsce2
5.KamilaBanaszkiewicz4. miejsce11. miejsce2
6.TomaszBartosz11. miejsce1
7.ZbigniewBartosz6. miejsce2. miejsce2
8.JacekBełus4. miejsce2. miejsce2
9.GrażynaBełus3. miejsce2. miejsce2
10.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
11.RobertBieganowski6. miejsce1. miejsce2
12.RafałBogdański3. miejsce1. miejsce2
13.PiotrBondaruk2. miejsce11. miejsce2
14.EwelinaBracha2. miejsce1
15.AgnieszkaBrojek3. miejsce1
16.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
17.PrzemysławBuda2. miejsce6. miejsce2
18.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
19.KrzysztofChmielewski1. miejsce1. miejsce2
20.JolantaChodkowska4. miejsce9. miejsce2
21.PiotrChrzęszczyk2. miejsce3. miejsce2
22.BolesławCichocki4. miejsce3. miejsce2
23.KrystynaCielecka1. miejsce1. miejsce2
24.AndrzejDadas1. miejsce2. miejsce2
25.AlicjaDrężek6. miejsce1
26.WiktorDrude6. miejsce1. miejsce2
27.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
28.EkaterinaDvalishwili5. miejsce2. miejsce2
29.JakubDziczek6. miejsce9. miejsce2
30.JoannaFidos1. miejsce1. miejsce2
31.ElżbietaFularczyk3. miejsce2. miejsce2
32.MarekGałczyński1. miejsce3. miejsce2
33.AdamGębala2. miejsce7. miejsce2
34.KrzysztofGrabek3. miejsce6. miejsce2
35.AdamGrala6. miejsce6. miejsce2
36.UrszulaGrządzielska-Zblewska1. miejsce1
37.AndrzejGrzechnik1. miejsce9. miejsce2
38.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce3. miejsce2
39.SławomirHetmański2. miejsce6. miejsce2
40.PiotrHorodecki6. miejsce4. miejsce2
41.GeorgyIakovenko11. miejsce6. miejsce2
42.ZdzisławIdziaszek9. miejsce1
43.MarekIdzikowski2. miejsce1
44.KazimirJanius9. miejsce6. miejsce2
45.ZbigniewJasiulewicz4. miejsce1
46.BarbaraJaskólska2. miejsce3. miejsce2
47.OskarJass2. miejsce2. miejsce2
48.MagdalenaJaworek2. miejsce9. miejsce2
49.AndrzejKaftański1. miejsce1. miejsce2
50.WojciechKaźmierowski9. miejsce9. miejsce2
51.KonstantinKhaustov9. miejsce1
52.MagdalenaKoba1. miejsce1
53.MagdalenaKojder3. miejsce4. miejsce2
54.AndreyKolesnik9. miejsce9. miejsce2
55.TatianaKolesnik3. miejsce1
56.OlgaKoniuch6. miejsce1
57.RomanKoper3. miejsce2. miejsce2
58.DanutaKorbel3. miejsce3. miejsce2
59.AgataKornacka5. miejsce3. miejsce2
60.AdamKosz4. miejsce2. miejsce2
61.MonikaKowalczyk1. miejsce2. miejsce2
62.JustynaKozłowska-Jones3. miejsce9. miejsce2
63.ZdzisławKozłowski6. miejsce2. miejsce2
64.DawidKrawiec9. miejsce2. miejsce2
65.BeataKrutz-Szczecina4. miejsce4. miejsce2
66.WładysławKsiężyk1. miejsce1. miejsce2
67.AnnaKubiak3. miejsce6. miejsce2
68.GrzegorzKulesza1. miejsce6. miejsce2
69.PiotrKwieciński6. miejsce1
70.WojciechLasek9. miejsce1
71.MartaLasota-Jędrych4. miejsce6. miejsce2
72.JacekLewandowski6. miejsce9. miejsce2
73.TomaszLipski4. miejsce4. miejsce2
74.ArturLugowow4. miejsce9. miejsce2
75.NataszaLugowowa9. miejsce1
76.GrzegorzMaleszewski4. miejsce1
77.MedardMarcinkowski9. miejsce9. miejsce2
78.MariuszMichniewicz6. miejsce4. miejsce2
79.MarekMiłoszewski4. miejsce1
80.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
81.EwaMorawiec2. miejsce11. miejsce2
82.MirosławMordasiewicz3. miejsce1. miejsce2
83.JerzyMurach1. miejsce4. miejsce2
84.KrzysztofMyalski2. miejsce2. miejsce2
85.AnnaMynarska6. miejsce1
86.DariuszNahrebecki6. miejsce3. miejsce2
87.GrzegorzNowak9. miejsce6. miejsce2
88.PrzemysławOgrodziński1. miejsce1. miejsce2
89.KarolinaOlejarz5. miejsce6. miejsce2
90.JózefOrzoł6. miejsce6. miejsce2
91.JacekOsadnik9. miejsce3. miejsce2
92.IwonaOstrowska5. miejsce1
93.MariuszPakulski6. miejsce9. miejsce2
94.PawełPasik2. miejsce4. miejsce2
95.JacekPersona6. miejsce1
96.KrzysztofPiątek6. miejsce1
97.PawełPieluszyński1. miejsce1
98.KarolPik9. miejsce4. miejsce2
99.MonikaPlata9. miejsce1
100.MariuszPogoń6. miejsce1
101.PrzemysławPohl1. miejsce3. miejsce2
102.KamilPopławski1. miejsce9. miejsce2
103.GrzegorzPradela4. miejsce5. miejsce2
104.ZdzisławaPrędka2. miejsce3. miejsce2
105.JacekPrędki2. miejsce1
106.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce3. miejsce2
107.JerzyPtaszyński2. miejsce3. miejsce2
108.AdwinPutteeraj4. miejsce1
109.GrzegorzRadecki6. miejsce1
110.DariuszRochoń6. miejsce1
111.WojciechRomańczuk6. miejsce4. miejsce2
112.MarekRosa3. miejsce3. miejsce2
113.JanuszRudziński2. miejsce9. miejsce2
114.MariuszRurarz6. miejsce1. miejsce2
115.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
116.AnnaSadowska3. miejsce2. miejsce2
117.NorbertSchneider9. miejsce6. miejsce2
118.PawelShorin6. miejsce6. miejsce2
119.OlgaShorina6. miejsce1
120.TomaszSobczak11. miejsce9. miejsce2
121.PiotrSobotka1. miejsce1. miejsce2
122.IwonaSobotka1. miejsce1
123.BogdanStankiewicz6. miejsce6. miejsce2
124.DominikStatnik11. miejsce3. miejsce2
125.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
126.AndrzejStruensee4. miejsce3. miejsce2
127.PiotrSzafrański6. miejsce7. miejsce2
128.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
129.JoannaSzleszyńska-Łogosz1. miejsce1
130.ŁukaszSzmel1. miejsce6. miejsce2
131.MałgorzataSzpakowska4. miejsce9. miejsce2
132.DariuszSzymkiewicz6. miejsce1
133.RobertŚmierzchalski1. miejsce9. miejsce2
134.MałgorzataŚrednicka1. miejsce6. miejsce2
135.KseniaTatarinowa5. miejsce6. miejsce2
136.KrzysztofTeresiński6. miejsce1
137.RafałTomaszkiewicz3. miejsce7. miejsce2
138.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce6. miejsce2
139.ArturTukendorf3. miejsce6. miejsce2
140.LeopoldTukendorf4. miejsce3. miejsce2
141.KamilTuronek4. miejsce1
142.AndrzejTurowski4. miejsce9. miejsce2
143.AlexeyUrsov2. miejsce4. miejsce2
144.AndrejVolkov9. miejsce1
145.SoniaWachowska2. miejsce9. miejsce2
146.UmeshWadhwa11. miejsce1
147.RadosławWalas2. miejsce4. miejsce2
148.KrzysztofWalenda2. miejsce1. miejsce2
149.PawełWiatr6. miejsce6. miejsce2
150.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
151.LeszekWild3. miejsce6. miejsce2
152.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce1
153.KarolinaWiśniewska3. miejsce9. miejsce2
154.MarcinWybierek6. miejsce4. miejsce2
155.EwaZając4. miejsce9. miejsce2
156.MałgorzataZalewska6. miejsce1
157.KazimierzZalewski6. miejsce6. miejsce2
158.AdamZałęski1. miejsce2. miejsce2
159.UrszulaZielińska4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/CQf64k

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/1OgdM5

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 159 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
2.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
3.JustynaKozłowska-Jones1972KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrystynaCielecka1953Olsztyn
2.ZdzisławaPrędka1945Warszawa
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
2.AdamGębala1979Żyrardów
3.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
4.AdwinPutteeraj1982Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3-4.AdamKosz1979KS Masovia Płock
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-6.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5-6.PawełWiatr1980LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4-6.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
4-6.JakubDziczek1976Wrocław
4-6.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok
7-9.NorbertSchneider1973Austria
7-9.MedardMarcinkowski1975Bolesławiec
7-9.DawidKrawiec1977Wrocław
10-11.DominikStatnik1974Gdańsk
10-11.TomaszSobczak1973UKS Akademia Badmintona Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.JacekPrędki1965MKS Garwolin
3.ArturTukendorf1972AZSAGH Kraków
4-6.RobertBieganowski1968Żyrardów
4-6.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
4-6.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
7-9.WojciechKaźmierowski1971Warszawa
7-9.GrzegorzNowak1968-----
7-9.KonstantinKhaustov1972Rosja
10-11.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
10-11.UmeshWadhwa1968Indie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
2.AlexeyUrsov1963Rosja
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
4-6.DariuszRochoń1963Działdowo
4-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
7-9.KarolPik1967Warszawa
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7-9.KazimirJanius1966Rosja
10-11.GeorgyIakovenko1966Rosja
10-11.WladimirBabaew1967Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.KrzysztofMyalski1961UKS Unia Bieruń
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
4-6.KazimierzZalewski1962Księżyno
4-6.PiotrSzafrański1959Pabianice
4-6.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
7-9.ZdzisławIdziaszek1958Łomianki
7-9.AndreyKolesnik1960Rosja
7-9.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
10.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
2.MarekIdzikowski1956Warszawa
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.ZdzisławKozłowski1954Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
3.RomanKoper1952Olsztyn
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
4.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Joanna Fidos1989Monika Kowalczyk1986
2.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
3.Danuta Korbel1973Karolina Wiśniewska1987
4.Kamila Banaszkiewicz1985Jolanta Chodkowska1992
5.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
2.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
3.Magdalena Kojder1979Anna Kubiak1978
4.Marta Lasota-Jędrych1977Małgorzata Szpakowska1973
5.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
4.Beata Krutz-Szczecina1964Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
2.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
3.Dariusz Augustyńczyk1984Przemysław Pohl1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
3-4.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
3-4.Zbigniew Jasiulewicz1979Kamil Turonek1979
5-6.Sławomir Hetmański1977Paweł Wiatr1980
5-6.Wiktor Drude1978Pawel Shorin1972
7.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Kamil Popławski1974
2.Piotr Bondaruk1976Radosław Walas1976
3.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
4-6.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
4-6.Piotr Kwieciński1970Dariusz Nahrebecki1971
4-6.Jacek Lewandowski1974Mariusz Pakulski1975
7-9.Jakub Dziczek1976Medard Marcinkowski1975
7-9.Andrey Kolesnik1960Andrej Volkov1974
7-9.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
3-4.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
3-4.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
5-6.Grzegorz Nowak1968Artur Tukendorf1972
5-6.Józef Orzoł1970Bogdan Stankiewicz1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3-4.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3-4.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
5-6.Jacek Persona1960Krzysztof Piątek1967
5-6.Georgy Iakovenko1966Kazimir Janius1966
7.Wladimir Babaew1967Piotr Szafrański1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Zbigniew Bartosz1960Krzysztof Myalski1961
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Zdzisław Kozłowski1954Janusz Rudziński1955
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
4.Jacek Bełus1954Piotr Horodecki1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
2.Roman Koper1952Jerzy Rybicki1951
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Joanna Fidos1989
2.Tomasz Stopa1967Monika Kowalczyk1986
3.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
4-6.Grzegorz Kulesza1985Olga Koniuch1983
4-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
7-9.Kamil Popławski1974Jolanta Chodkowska1992
7-9.Jacek Lewandowski1974Karolina Wiśniewska1987
7-9.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
10-11.Piotr Bondaruk1976Ewa Morawiec1986
10-11.Dariusz Augustyńczyk1984Kamila Banaszkiewicz1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Dawid Krawiec1977Ekaterina Dvalishwili1978
3-4.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
3-4.Paweł Pasik1978Magdalena Kojder1979
5-6.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
5-6.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
3.Dariusz Nahrebecki1971Danuta Korbel1973
4-6.Norbert Schneider1973Marta Lasota-Jędrych1977
4-6.Bogdan Stankiewicz1966Alicja Drężek1974
4-6.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
7-9.Tomasz Sobczak1973Justyna Kozłowska-Jones1972
7-9.Janusz Rudziński1955Monika Plata1977
7-9.Wojciech Kaźmierowski1971Małgorzata Szpakowska1973

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Andrzej Dadas1969Anna Białasiewicz1970
3.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
4-6.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
4-6.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
4-6.Pawel Shorin1972Olga Shorina1972
7-9.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
7-9.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
7-9.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Maciej Bysikiewicz1960Elżbieta Fularczyk1966
3.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
4.Mariusz Michniewicz1964Beata Krutz-Szczecina1964
5.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Anna Sadowska1958
3.Marek Rosa1958Tatiana Kolesnik1961

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Krystyna Cielecka1953
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Bolesław Cichocki1955Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn84
Gra podwójna kobiet37
Gra podwójna mężczyzn96
Gra mieszana kobiet60
Gra mieszana mężczyzn57
ilość uczestników159
ilość kobiet48
ilość mężczyzn111
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (15 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 45+ (14 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (79 lat)
najmłodszy zawodnikJolanta Chodkowska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×