Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana kobiet - Grupa 45+

Grupa:   25+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Magdalena Koba130244-30-4030-3020-2030-30--14
2.Dorota Grzejdak110130------203030-20---30-
3.Anna Białasiewicz10416066-34--10-201430-2020--
4.Ewelina Bracha10016430302010--14--206-14--20
5.Dorota Danielak1001455102040-1014-20---20--6
6.Ewa Młynarska96102------306-306----30
7.Barbara Jaskólska94110--3020---6-101430----
8.Justyna Grzybek8999-10-15---30--1430----
9.Barbara Kulanty7070---50-----------20
10.Bożena Wołkowycka5454-14-2020-----------
11.Ewa Zając54541420-10----10-------
12.Beata Krutz-Szczecina5050-------------3020-
13.Natasza Lugowowa445520-10---7-7---56--
14.Anna Mynarska4444---2010--14--------
15.Danuta Korbel3131-------14--56---6
16.Katarzyna Płoszaj3030----10------20----
17.Alicja Drężek2938--45---1067--6---
18.Stephanie Wigger2626-------20----6---
19.Katarzyna Winter2424-------4---20----
20.Jolanta Karska2323--------6-6-7--4
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Agnieszka Brojek1616---10------6-----
22.Ludmila Perepechenaia1515--10---------5---
23.Aneta Dyrcz1414-----------14----
24.Ewa Golańska1414--------14-------
25.Justyna Kozłowska-Jones1414------------4--10
26.Iwona Ostrowska1414---------------14
27.Magdalena Czajka1111-------------65-
28.Svetlana Lovkis1111------------65--
29.Jana Dudek1010--------------10-
30.Elżbieta Fularczyk1010-------------10--
31.Dorota Gawrońska-Popa1010-10--------------
32.Anna Sadowska1010-------------10--
33.Agnieszka Stoicka1010--------------10-
34.Anetta Guse66--6-------------
35.Manuella Hartel-Weddige66--------------6-
36.Ewelina Karwacka66--6-------------
37.Dagmar Neuman66--------------6-
38.Marta Polaszczyk66-----6----------
39.Anna Prawdzik66--6-------------
40.Susanne Swoboda66-------6--------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Żaneta Wydmuch66----6-----------
42.Bogusława Ryng55--------------5-
43.Małgorzata Dembowska-Gołąbek44-------4--------
44.Tatiana Kolesnik44------------4---
45.Izabela Maćkowska44----------4-----
46.Teresa Tomczuk44----------4-----
47.Sonia Wachowska44-------4--------
48.Dorota Witkowska44----------4-----
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×