Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana kobiet - Grupa 40+

Grupa:   25+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Dorota Grzejdak12415430-3034-----30-----30
2.Anna Kocimska110191--615--2020301420-3030-6
3.Magdalena Koba110124-30----30--2030----14
4.Dorota Danielak1001455102040-1014-20---20--6
5.Magdalena Kojder80102-6-10--206--20-10-30-
6.Małgorzata Średnicka8086-6-3430-6--10------
7.Justyna Grzybek6969-10-15---30--14-----
8.Monika Bieńkowska5050---50------------
9.Ewa Orzelska4848------------420204
10.Ekaterina Dvalishwili40466-14-----10-6-10---
11.Ewa Młynarska40402020--------------
12.Edyta Selke394314-4---------5614-
13.Urszula Grządzielska-Zblewska3333---15--------414--
14.Dorota Rajczyk-Gałkowska323610-------10-6-46--
15.Katarzyna Szczykutowicz313110-615------------
16.Romana Christlova3030-----------30----
17.Katarzyna Płoszaj3030----10------20----
18.Alicja Drężek2832--45---1067------
19.Danuta Korbel2525-------14--5----6
20.Ewa Kujawa2525---5---6---14----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Jolanta Karska2323--------6-6-7--4
22.Marlena Wdowczyk2222--4-----5----67-
23.Dina Zhogalskaya21235-----7-5-4-2---
24.Magdalena Koziar2121---5--------2410-
25.Dominika Guzik-Płuchowska2020---------------20
26.Justyna Herman2020---20------------
27.Barbara Kulanty2020---------------20
28.Bożena Wołkowycka2020----20-----------
29.Anna Białasiewicz121266--------------
30.Iwona Ostrowska1212----6--6--------
31.Julita Zadroga1111------5-6-------
32.Marta Lasota-Jędrych1010------10---------
33.Anna Mynarska1010----10-----------
34.Irina Stepanova77----------7-----
35.Swietłana Drude66------------6---
36.Anna Prawdzik66--6-------------
37.Żaneta Wydmuch66----6-----------
38.Danuta Foryta55----------5-----
39.Joanna Śliwa55-------5--------
40.Justyna Słomka55---5------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Krystyna Cielecka44-------------4--
42.Agata Lipowska44---------------4
43.Sylwia Roman44-------------4--
44.Anna Sadowska44------------4---
45.Katarzyna Wójcik33---3------------
46.Joanna Niczyporuk22------------2---
47.Aneta Sałyga22------------2---
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×