Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana kobiet - Grupa 25+

Grupa:   25+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Joanna Fidos100154-14-10--30-20-30-1020-20
2.Emilia Goldwasser9494---34---30---30----
3.Monika Kowalczyk90113-20-3--20-10-10-20--30
4.Magdalena Nogal8089--303----10306----10
5.Magdalena Jaworek7485---10--14-6-20-530--
6.Marta Gałkowska748020301410--------6---
7.Agata John7070--20---------30-20-
8.Olga Koniuch5454-----20-------430-
9.Beata Korkuś5454---34-------20----
10.Marlena Szkudlarczyk5050---50------------
11.Dominika Cygan4444-----30-------14--
12.Anna Cielebąk4040---40------------
13.Ewa Morawiec3648-1010-----6-10-66--
14.Aleksandra Żołnierzów3636-----6-20------10-
15.Karolina Sieciechowicz333330--3------------
16.Karolina Żeromska3030--------30-------
17.Karolina Jelińska2626---------20-----6
18.Klaudia Rogalska2525---25------------
19.Małgorzata Rama2121147--------------
20.Aleksandra Ershova1616------------106--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Beata Białek1515---10-----------5
22.Dorota Grzejdak1414-----14----------
23.Katarzyna Mysłek1414-----------14----
24.Kornelia Zawer1414-------14--------
25.Katarzyna Szafraniec1313---3-----------10
26.Dorota Danielak1010-----10----------
27.Agnieszka Kmiecik1010-----------10----
28.Evgeniia Meshkova1010------10---------
29.Susi Rotger1010--------------10-
30.Marta Wojciechowska1010---10------------
31.Renata Jędrzejewska66--------------6-
32.Ewa Oleś66----------6-----
33.Magdalena Piechowiak66--------------6-
34.Krystyna Polakowska66-------------6--
35.Marta Polaszczyk66-----6----------
36.Karolina Wiśniewska66---------------6
37.Katarzyna Piotrowska55--------5-------
38.Paulina Sztukowska55---------------5
39.Katarzyna Flaga44-------------4--
40.Liubov Orlichenko44-------------4--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Anna Sanocka-Silska44-------------4--
42.Jolanta Chodkowska33---3------------
43.Aleksandra Rogowska33---3------------
44.Katarzyna Wójcik33---3------------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×