Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana mężczyzn - Grupa 50+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Robert Bieganowski140172-20-50--306-306----30
2.Wojciech Romańczuk12013430-3040----14-20-----
3.Mariusz Michniewicz110125-30-15--20-30-30-----
4.Dariusz Szymkiewicz10013030302010--14--206-----
5.Marek Gałczyński94114-10-2010----30--14--30
6.Tomasz Stopa90133-20-320-1430--20-20--6
7.Grzegorz Pradela8282---3414------14---20
8.Rafał Bogdański8084--10-20--4-20-----30
9.Andrzej Przytulski758110-615------20-30---
10.Piotr Sobotka696910--15-----3014-----
11.Maciej Bysikiewicz555520-2015------------
12.Stanisław Wikło5454-20-34------------
13.Jerzy Dołhan5050---50------------
14.Jerzy Murach5050------30-20-------
15.Artur Lugowow445520-10---7-7---56--
16.Karol Pik4444--6---20---4----14
17.Zbigniew Przyjemski4242----30-----6----6
18.Bogdan Stankiewicz4242--6-----30-6-----
19.Kazimierz Zalewski3838------10-1414------
20.Andrzej Turowski3131-6-5-------20----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Michail Dubinin3030------10-----20---
22.Ernst Liska3030-----------30----
23.Wladimir Babaew28326-----7-5-4-10---
24.Dariusz Stańko2525-10-15------------
25.Jacek Osadnik212156---------10----
26.Magnus Gustafsson2020-------20--------
27.Janusz Nawrocki2020----------6-14---
28.Benno Raj202010-10-------------
29.Zbigniew Goldwasser1919---5-------14----
30.Andrzej Dadas161610---------6-----
31.Jerzy Rybicki1414------14---------
32.Marek Szcześniewski13136-----7---------
33.Dariusz Andrzejewski1212----6------6----
34.George Yurov1111------------65--
35.Michał Kępczyński1010---------------10
36.Andrey Kolesnik1010--------10-------
37.Dariusz Kraszewski1010-10--------------
38.Marek Maciejewski1010--------10-------
39.Yurii Nykonenko1010----10-----------
40.Jacek Bełus77----7-----------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Andrzej Grzechnik77------------7---
42.Mariusz Maczuga77-----------7----
43.Cuong Tran Van77---------------7
44.Marek Polaszczyk66-----6----------
45.Jens Schneevoigt66--------------6-
46.Waldemar Adamski55---5------------
47.Krzysztof Chmielewski55--5-------------
48.Mirosław Szadkowski55--------------5-
49.Czesław Trzmiel55---5------------
50.Michael Meier44----------4-----
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×