Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana mężczyzn - Grupa 45+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Krzysztof Walenda130254-30304030-3020102030----14
2.Krzysztof Grabek124210-6-3430-6102010-2030-3014
3.Jerzy Szałapski11421066-34--10-201430-20203020
4.Dariusz Szymkiewicz10013030302010--14--206-----
5.Robert Bieganowski96102------306-306----30
6.Adam Grzesiak89123-10-15-14-30--143010---
7.Piotr Chrzęszczyk7492--30206--6-1014----6
8.Marek Gałczyński7484-10-2010----30--14---
9.Maciej Piekło7070---50-----------20
10.Mariusz Michniewicz6060------20-30----10--
11.Wojciech Lasek54541420-10----10-------
12.Jacek Lewandowski526120------66---420-5
13.Andrzej Przytulski515110-615------20-----
14.Piotr Kwieciński5061-6-10---14-205----6
15.Klaus Stiens5050-------------3020-
16.Sławomir Lis4646-10-10----6---20---
17.Artur Lugowow445520-10---7-7---56--
18.Wojciech Selke383814-4----------614-
19.Józef Orzoł3636--1010------6--10--
20.Przemysław Buda3434---20---14--------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Gustaw Dudka33426-65------7-414--
22.Kamil Popławski3336---3------5-4-204
23.Tomasz Stopa3030-------30--------
24.Artur Rosłaniec2832--45---10-7--6---
25.Oskar Jass2626--------6-6-4--10
26.Michał Niczyporuk2525514----------6---
27.Robert Dolata2020-------6---14----
28.Krzysztof Gontarski2020--------20-------
29.Magnus Gustafsson2020-------20--------
30.Artur Tukendorf2020---20------------
31.Jacek Wróbel2020-----------20----
32.Andrzej Dadas161610---------6-----
33.Pawel Shorin1616------------106--
34.Dawid Janus1515---15------------
35.Zbigniew Goldwasser1414-----------14----
36.Wojciech Kałamaga1414---------------14
37.Wojciech Romańczuk1414--------14-------
38.Krzysztof Czajka1111-------------65-
39.George Yurov1111------------65--
40.Piotr Dymowski1010--------------10-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Adam Grala1010---10------------
42.Marek Maciejewski1010--------10-------
43.Krzysztof Macielak1010------------46--
44.Marco Orlik1010--------------10-
45.Mariusz Popa1010-10--------------
46.Dariusz Andrzejewski66----6-----------
47.Michał Iwan66--6-------------
48.Lars Kuhn66--------------6-
49.Marek Polaszczyk66-----6----------
50.Jens Schneevoigt66--------------6-
51.Paweł Wąsowicz66--6-------------
52.Krzysztof Wydmuch66----6-----------
53.Bogdan Zianowicz66-------6--------
54.Przemysław Pietrzyk55---5------------
55.Mikhail Sychev555---------------
56.Mirosław Szadkowski55--------------5-
57.Aleksandr Werbetckii55------------5---
58.Mariusz Balcer44----------4-----
59.Rafał Bogdański44-------4--------
60.Grzegorz Chmielewski44-------4--------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Adam Konkol44-------------4--
62.Piotr Łaszkiewicz44-------4--------
63.Paweł Marcinkowski44----------4-----
64.Dariusz Rochoń44----------4-----
65.Krzysztof Bogucki22------------2---
66.Michał Kopania22------------2---
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×