Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana mężczyzn - Grupa 40+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Radosław Walas13021430301440--2030-2010-20---
2.Dawid Krawiec120252-56152020202030146-3030306
3.Mariusz Pakulski110146-6-10--14-63020--30-30
4.Krzysztof Walenda110124-30----30--2030----14
5.Krzysztof Grabek104110-6-3430----10----30-
6.Sławomir Hetmański94104-102040-------14---20
7.Marcin Grzywacz949430-3034------------
8.Michał Suski841282020---30101410--10-14--
9.Tomasz Stopa7480----20-14---20-20--6
10.Adam Grzesiak6979-10-15---30--14-10---
11.Marek Gałczyński6060---------30-----30
12.Kamil Turonek6060---------3030-----
13.Jacek Lewandowski525220------66----20--
14.Jerzy Dołhan5050---50------------
15.Mirosław Marek4242--20---66-10------
16.Leszek Wild3737--14--10--6---7---
17.Radosław Strejko3636-----6-20------10-
18.Roman Kopariew3434--14-----10---10---
19.Gustaw Dudka33426-65------7-414--
20.Kamil Popławski3336---3------5-4-204
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Andrzej Przytulski313110-615------------
22.Lukas Hyps3030-----------30----
23.Arkadiusz Parma3030----10------20----
24.Sławomir Lis2626-10-10----6-------
25.Artur Rosłaniec2626--45---10-7------
26.Piotr Kwieciński2525-------14--5----6
27.Wojciech Selke2424--4----------614-
28.Adam Łobaczewski2222--4-----5----67-
29.Robert Bieganowski2020-20--------------
30.Robert Dolata2020-------6---14----
31.Krzysztof Gontarski2020--------20-------
32.Maciej Piekło2020---------------20
33.Robert Kowalski191914-----------5---
34.Andrzej Dadas161610---------6-----
35.Daniel Lesner1616------------2410-
36.Łukasz Brudek1515---510-----------
37.Dawid Janus1515---15------------
38.Michał Chmielarczyk1313---3-----------10
39.Wladimir Babaew1212------7-5-------
40.Piotr Bondaruk1212--------6---6---
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Oskar Jass1212--------6-6-----
42.Jerzy Szałapski121266--------------
43.Adam Kosz1010---10------------
44.Marek Maciejewski1010--------10-------
45.Krzysztof Macielak1010------------46--
46.Mariusz Rurarz1010------10---------
47.Dariusz Andrzejewski66----6-----------
48.Damian Dyk66----6-----------
49.Krzysztof Wydmuch66----6-----------
50.Michał Niczyporuk555---------------
51.Przemysław Pietrzyk55---5------------
52.Paweł Śliwa55-------5--------
53.Mikhail Sychev555---------------
54.Marcin Cyranowski44-------------4--
55.Jarosław Kurkowski44---------------4
56.Marcin Lipowski44---------------4
57.Marek Miałkowski44----------4-----
58.Olaf Nocuń44------------4---
59.Rafał Roman44-------------4--
60.Mariusz Wojciechowski44-------------4--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Krzysztof Bogucki22------------2---
62.Michał Kopania22------------2---
63.Paweł Pasik22------------2---
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×