Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra mieszana mężczyzn - Grupa 30+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Łukasz Komar1101702030-10--30-20-30-1020--
2.Mariusz Pakulski94110---10--14-63020--30--
3.Mateusz Szałankiewicz9494---34---30---30----
4.Grzegorz Kulesza6060---40--20---------
5.Maciej Ociepa5555---25--------30---
6.Jakub Janaszek5050---50------------
7.Dawid Krawiec5050-----20--------30-
8.Łukasz Jończyk4952307-3--------66--
9.Marcin Woźniak4652--10-------10-6620-
10.Michał Suski4444-----30-------14--
11.Krzysztof Walenda4040--30-----10-------
12.Sławomir Lis3636-10------6---20---
13.Radosław Strejko3636-----6-20------10-
14.Sławomir Hetmański3434-----------14---20
15.Przemysław Ogrodziński3434-14-10----10-------
16.Adam Załęski3434---34------------
17.Andrzej Gajewski3030--------30-------
18.Dariusz Janik3030---------------30
19.Leszek Wild2424--14--10----------
20.Tomasz Stopa2323-20-3------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Tymoteusz Czysz2020-----------20----
22.Piotr Kwieciński2020---------20------
23.Mirosław Marek2020--20-------------
24.Robert Kowalski191914-----------5---
25.Dariusz Augustyńczyk1616----------6----10
26.Pawel Shorin1616------------106--
27.Adam Grzesiak1414-----14----------
28.Łukasz Szmel1414----------10--4--
29.Norbert Wasiewicz1414-------14--------
30.Michał Chmielarczyk1313---3-----------10
31.Michail Dubinin1010------10---------
32.Kevin Karl1010--------------10-
33.Adam Kosz1010---10------------
34.Tomasz Proszek1010---10------------
35.Marek Wachniewski1010-----------10----
36.Piotr Chrzęszczyk66---------------6
37.Mateusz Partyka66----------6-----
38.Marek Polaszczyk66-----6----------
39.Zbigniew Przyjemski66---------------6
40.Maciej Tarnowski66--------------6-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Piotr Żuromski66--------------6-
42.Przemysław Koniecko55--------5-------
43.Jacek Lewandowski55---------------5
44.Jakub Probierz55---------------5
45.Adam Konkol44-------------4--
46.Daniel Lesner44-------------4--
47.Radosław Rathnau44-------------4--
48.Mateusz Dobroński33---3------------
49.Kamil Popławski33---3------------
50.Przemysław Tomecki33---3------------
51.Tomasz Urbanik33---3------------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×