Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Tomasz Stopa130206-30-4030-1414-2014-30--14
2.Marek Gałczyński130164-30-4030----20--30--14
3.Piotr Łuszkiewicz12016020-2040---3030-20-----
4.Wojciech Romańczuk11012630-1020--6--3030-----
5.Rafał Bogdański100105-30-34----5---6-30-
6.Mariusz Michniewicz100100---20--30-30-20-----
7.Piotr Sobotka9494---34-----3030-----
8.Artur Lugowow901133-30---20-20---2020--
9.Andrzej Przytulski9010520-2015------20-30---
10.Zbigniew Przyjemski9094-20-3430-----4----6
11.Alexey Ursov8080------20-20---2020--
12.Grzegorz Pradela7985---1514--20---30---6
13.Andrzej Turowski7985-6-1514--20---30----
14.Tomasz Charkiewicz7979---15---30--20---14-
15.Tomasz Bartosz781123014-20---10--4-61414-
16.Andrzej Dadas747414--34-----620-----
17.Magnus Gustafsson7474----------30-14--30
18.Wladimir Babaew727830-----14-14-6-14---
19.Jerzy Dołhan7070-20-50------------
20.Jacek Hankiewicz7070-20-50------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Jacek Prędki7070-30-40------------
22.Stanisław Wikło5454-20-34------------
23.Karol Pik5268-665--5--206----20
24.Jerzy Murach4444------30---14-----
25.Zbigniew Goldwasser4040-----10-30--------
26.Leszek Borys3636------------30-6-
27.Mariusz Maczuga3535---15-------20----
28.Andrzej Pastuszak343420------------14--
29.Andrzej Grzechnik31316-520------------
30.Zbigniew Bartosz3030--------------30-
31.Maciej Bysikiewicz3030-------------30--
32.Zbigniew Dorna3030-------------30--
33.Kazimir Janius3030--------10---1010--
34.Dariusz Szymkiewicz2929---15-----14------
35.Michail Dubinin2828------14-----14---
36.Andrey Kolesnik2424--------14---10---
37.Bogdan Stankiewicz2424--10-------14-----
38.Uwe Feller2020--------------20-
39.Georgy Iakovenko2020--------10----10--
40.Jarosław Ociepa2020-----------20----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Jens Schneevoigt2020--------------20-
42.Dariusz Andrzejewski1818----4------14----
43.Grzegorz Wójcik1515---15------------
44.Marek Błażewicz1414-------------14--
45.Adam Dobrowolski1414-------14--------
46.Oleg Konowałow1414-----------14----
47.Waldemar Kułak1414-------14--------
48.Marek Polaszczyk1414--------------14-
49.Marek Tracz1414-------14--------
50.Mariusz Wołejszo1414-------14--------
51.Ireneusz Żurek1414-14--------------
52.Robert Bieganowski1010--------10-------
53.Zbigniew Dolata1010-----------10----
54.Dariusz Kraszewski1010------10---------
55.Jarosław Marciniak1010------10---------
56.Michael Meier1010----------10-----
57.Robert Panasiewicz1010----------10-----
58.Ronald Altrichter77-----------7----
59.Andrzej Garbiec77--7-------------
60.Arkadiusz Gomoła77--------------7-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Waldemar Wolański77------7---------
62.Kazimierz Zalewski77------7---------
63.Michał Kępczyński66---------------6
64.Marek Maciejewski66-------------6--
65.Marek Radziszewski66------6---------
66.Grzegorz Sochacki66-6--------------
67.Bogusław Bogacewicz55------5---------
68.Daniel Kuźmicz55-------------5--
69.Benno Raj55--5-------------
70.Waldemar Woźniak44-------4--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×