Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Krzysztof Gontarski1242273203034--10-303030-20--20
2.Radosław Walas1242213203034--1014303030-20---
3.Michał Suski1041292052034--30-20-------
4.Radosław Strejko100106-----30-20--20-6-30-
5.Robert Wyszyński100106-----30-20--20-6-30-
6.Piotr Bondaruk9514914103025----10614-2020--
7.Mariusz Pakulski94126-30-10--20-10614--30-6
8.Tomasz Stopa94122----30-1414-20--30--14
9.Marcin Grzywacz9410030-2034------10-6---
10.Marek Gałczyński9494----30----20--30--14
11.Robert Kowalczyk949430-1450------------
12.Grzegorz Włodarczyk949420-2034----20-------
13.Krzysztof Maślanka8686306-50------------
14.Sławomir Hetmański8080--1040-----------30
15.Mirosław Marek8080--1040--30---------
16.Adam Gębala751671410101514-206101420-14--20
17.Robert Kowalski7495--20---14-20-6--20105
18.Sławomir Lis7076-30-10--20-106------
19.Kamil Turonek7070---50------20-----
20.Piotr Kwieciński6868-----20-30-14-----4
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Leszek Wild6580146515----6---430--
22.Marcin Danowski5858--14---14-30-------
23.Oskar Jass5469--1010--20-5146----4
24.Grzegorz Miernik5358-10-1514----14-----5
25.Jerzy Szałapski507561053--14-566--20--
26.Zbigniew Jasiulewicz5050---50------------
27.Maciej Żołnierzów5050-----20-30--------
28.Sebastian Lasecki4747-10-3---4---30----
29.Mariusz Rurarz4646---20--20--------6
30.Robert Śmierzchalski46466-525----10-------
31.Adam Grzesiak4444------------14--30
32.Magnus Gustafsson4444------------14--30
33.Arkadiusz Parma4444-14--6--4---20----
34.Marek Miałkowski4043--320--6---4--10--
35.Adam Kosz4040---40------------
36.Jacek Lewandowski365346-10--146544-----
37.Łukasz Fischer3636---10-14-6--6-----
38.Mariusz Troszak3636---10-14-6--6-----
39.Dominik Statnik3434------------430--
40.Mirosław Chabowski3030--2---------41014-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Jacek Niedźwiedzki3030------30---------
42.Przemysław Pohl3030---1020-----------
43.Marcin Rykała3030---1020-----------
44.Artur Szymczak3030-----------30----
45.Muhammad Tayyab3030----30-----------
46.Daniel Lesner28344-3-----3---4614-
47.Gustaw Dudka25294-510---6--4-----
48.Kamil Popławski23316-53----566-----
49.Mariusz Wojciechowski2121--------2---310-6
50.Łukasz Chojnacki2020----6------14----
51.Andrzej Dadas202014--------6------
52.Marcin Kolenkiewicz2020-----------20----
53.Paweł Pasik2020--1010------------
54.Buu-Tai Truong2020--------------20-
55.Dariusz Walas2020---------------20
56.Thorsten Zell2020--------------20-
57.Adam Łobaczewski1616--3-----3---46--
58.Rafał Molestak1616--------6----10--
59.Artur Rosłaniec1616--33---6-4------
60.Paweł Strzałkowski1616--33---6-4------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Paweł Popenda1515---15------------
62.Robert Borszcz1414----14-----------
63.Paweł Gansiniec1414----14-----------
64.Roman Kopariew1414--3-----5---6---
65.Paweł Wierciński1414-----------14----
66.Dawid Janus1313-10-3------------
67.Jarosław Kurkowski1313------------3--10
68.Przemysław Aleksandrowicz12126---------6-----
69.Wojciech Kałamaga1212----6----------6
70.Bogdan Zianowicz1212-----7--5-------
71.Maciej Adamiec1111---34----4------
72.Andrzej Grzechnik11116-5-------------
73.Andrzej Gireń1010--------------10-
74.Zbigniew Goldwasser1010-----10----------
75.Rafał Lewczyk1010--------10-------
76.Marcin Moskwa1010-----------10----
77.Marian Piliszański1010-----------10----
78.Mariusz Pogoń10106--------------4
79.Klaus Stiens1010-----10----------
80.Wojciech Wojdyła1010--------------10-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
81.Józef Orzoł99--------5-4-----
82.Mariusz Cierpisz88----4----4------
83.Leszek Chochel77-7--------------
84.Arkadiusz Gomoła77--------------7-
85.Sebastian Hałajda77-----7----------
86.Adam Konkol774-3-------------
87.Piotr Mientus77--------------7-
88.Wojciech Selke774-3-------------
89.Adam Bałakier66------6---------
90.Maciej Baran66---------------6
91.Przemysław Dobosz66----6-----------
92.Andrzej Kolman66--------6-------
93.Tomasz Kość66----6-----------
94.Piotr Krzempek66----6-----------
95.Bogdan Matuła66---------------6
96.Tomasz Ogulewicz66------------6---
97.Marcin Pniewski66-------------6--
98.Marek Radziszewski66------6---------
99.Wojciech Romańczuk66------6---------
100.Pawel Shorin66------------6---
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
101.Grzegorz Sochacki66-6--------------
102.Krzysztof Walenda66---------------6
103.Józef Wiatr66-------------6--
104.Bogusław Bogacewicz55------5---------
105.Rafał Bogdański55--------5-------
106.Grzegorz Bratosiewicz55--------2---3---
107.Marcin Cyranowski55-------------5--
108.Kamil Dudkiewicz55-5--------------
109.Michał Iwan55--2-----3-------
110.Jacek Janik55-------------5--
111.Daniel Kuźmicz55-------------5--
112.Marek Miłoszewski55------5---------
113.Radosław Olczak55--5-------------
114.Karol Pik55------5---------
115.Benno Raj55--5-------------
116.Mariusz Rzeszot55--------5-------
117.Mariusz Sawicki55------5---------
118.Artur Węc55-------------5--
119.Dariusz Andrzejewski44----4-----------
120.Robert Brojek44-------4--------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
121.Jacek Budynek444---------------
122.Piotr Chrzęszczyk44---------4------
123.Robert Drapała44-------4--------
124.Bartosz Drozdowicz44----------4-----
125.Damian Dyk44----4-----------
126.Tadeusz Gala44---------------4
127.Maciej Grams44----------4-----
128.Damian Kowalik44----4-----------
129.Janusz Łata44----4-----------
130.Olaf Nocuń44------------4---
131.Maciej Piekło44---------------4
132.Aleksander Sorokowski44-------4--------
133.Krystian Szymański44---------------4
134.Waldemar Woźniak44-------4--------
135.Krzysztof Bogucki33------------3---
136.Jacek Gasparewicz33--------3-------
137.Paweł Głażewski33--------3-------
138.Jarosław Górski33---3------------
139.Daniel Kruk33--------3-------
140.Krzysztof Lejman33--------3-------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
141.Artur Lugowow333---------------
142.Tomasz Morawik33---3------------
143.Mariusz Naus33--------3-------
144.Grzegorz Pilarski33---3------------
145.Mikhail Sychev333---------------
146.Jacek Martul22--------2-------
147.Karol Ptasik22--------2-------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×