Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Łukasz Szmel124214-30-34--30--3030-3030--
2.Przemysław Ogrodziński124190-30-34--30-63030-30---
3.Tomasz Lipski100100-20-40------10----30
4.Marcin Grzywacz949430-2034------10-----
5.Marcin Puciato949430-2034------10-----
6.Adwin Putteeraj90132---2030--14-20--201414-
7.Dariusz Augustyńczyk8597---1520--20--306---6
8.Adam Gębala751671410101514-206101420-14--20
9.Kamil Turonek7070---50------20-----
10.Robert Kowalski6475--20---14-20-6---105
11.Robert Aleksandrowicz6464--1440------10-----
12.Rafał Kasprów6060--30-----30-------
13.Piotr Żołądek6060--30-----30-------
14.Marcin Wybierek5555-20------1020-----5
15.Zbigniew Jasiulewicz5050---50------------
16.Michał Łasiński5050--20-----------30-
17.Andrzej Gasz4848-14-34------------
18.Paweł Niewoliński474720--20----------7-
19.Grzegorz Miernik4444-10-15-----14-----5
20.Paweł Wiatr4248-7-15---6---10---10
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Adam Kosz4040---40------------
22.Fabian Maleszewski3636---20------6----10
23.Leszek Wild353514--15----6-------
24.Rafał Tomaszkiewicz3434------------14--20
25.Szymon Palczewski3131-------5---6--20-
26.Adam Grzesiak3030--------------30-
27.Sławomir Hetmański3030---------------30
28.Jakub Janaszek272720-------------7-
29.Tomasz Proszek2525---20-----------5
30.Ryszard Bachus2020-----------20----
31.Andrzej Dadas2020----------20-----
32.Krzysztof Dryżałowski2020--------20-------
33.Rafał Jaskólski2020-----------10---10
34.Oskar Jass2020------20---------
35.Marek Miałkowski2020---20------------
36.Meik Muller2020--------------20-
37.Szczepan Rubczyński2020------------20---
38.Marcin Rynkiewicz2020--------20-------
39.Klaus Stiens2020--------------20-
40.Przemysław Tomecki2020---20------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Lucjan Kirol1717------------107--
42.Paweł Popenda1515---15------------
43.Patryk Chrzan1414-------14--------
44.Piotr Gamoń1414-14--------------
45.Robert Kowalczyk1414--14-------------
46.Jakub Krakowski1414--------------14-
47.Jacek Lewandowski1414------14---------
48.Arkadiusz Parma1414-14--------------
49.Ariel Sielaff1414------------14---
50.Mateusz Wilczek1414--------------14-
51.Robert Bieganowski1010--------10-------
52.Przemysław Koniecko1010--------10-------
53.Damian Kramarz1010--------------10-
54.Jarosław Kurkowski1010---------------10
55.Rafał Lewczyk1010--------10-------
56.Krzysztof Macielak1010------------10---
57.Radosław Rathnau1010-------------10--
58.Leszek Chochel77-7--------------
59.Roman Syunyaev77------------7---
60.Aleksandr Werbetckii77------------7---
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Andrzej Buczkowski66----------6-----
62.Jacek Jaworowski66---------------6
63.Michał Kępczyński66---------------6
64.Andrzej Kolman66--------6-------
65.Rafał Molestak66--------6-------
66.Łukasz Nowakowski66-------6--------
67.Mateusz Partyka66----------6-----
68.Paweł Radzki66-------6--------
69.Mariusz Rurarz66---------------6
70.Christopher Alexander55--------5-------
71.Piotr Kowenicki55--------5-------
72.Marcin Masłowski55-------5--------
73.Mariusz Rzeszot55--------5-------
74.Bartosz Sabarowski55--------5-------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×