Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Łukasz Komar1201353030-15--30-----30---
2.Mateusz Szałankiewicz110110---50---30---30----
3.Łukasz Jończyk1051053030-15--------30---
4.Dariusz Augustyńczyk8591---1520--20--306----
5.Adwin Putteeraj7892---2030--14-----1414-
6.Witalij Darmin7070--30---------2020--
7.Marcin Danowski5858--14---14-30-------
8.Mateusz Dobroński5858--14---14-30-------
9.Marcin Woźniak5858--10-------20--1414-
10.Jacek Potorski5454----------30-14-10-
11.Piotr Bondaruk5050--30---------20---
12.Adam Gębala5050--10-14--6--20-----
13.Dariusz Janik5050---50------------
14.Paweł Działo4848-14-34------------
15.Andrzej Gasz4848-14-34------------
16.Adam Kosz4040---40------------
17.Robert Kowalski4040--20----------20--
18.Grzegorz Kulesza4040---20--20---------
19.Mariusz Rurarz4040---20--20---------
20.Adam Załęski4040---40------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Wojciech Palikij3434---34------------
22.Wojciech Poszelężny3434---34------------
23.Szymon Palczewski3131-------5---6--20-
24.Tymoteusz Czysz3030-----------30----
25.Radosław Gomuła3030-----30----------
26.Damian Janiaczyk3030----20--10--------
27.Kevin Karl3030--------------30-
28.Mirosław Marek3030------30---------
29.Krzysztof Nowak3030-----30----------
30.Maciej Ociepa3030-------30--------
31.Marco Orlik3030--------------30-
32.Mariusz Pakulski3030-------------30--
33.Łukasz Szmel3030-------------30--
34.Muhammad Tayyab3030----30-----------
35.Paweł Niewoliński2727---20----------7-
36.Marcin Ociepa2626-------20---6----
37.Ryszard Bachus2020-----------20----
38.Jerzy Dołhan2020-20--------------
39.Krzysztof Dryżałowski2020--------20-------
40.Jacek Hankiewicz2020-20--------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Tomasz Kozłowski2020--------20-------
42.Michał Łasiński2020--20-------------
43.Robert Piróg2020--------------20-
44.Marek Wachniewski2020-----------20----
45.Dariusz Walas2020---------------20
46.Paweł Wiatr1616-------6---10----
47.Paweł Popenda1515---15------------
48.Patryk Chrzan1414-------14--------
49.Artur Ciesielski1414-----------14----
50.Łukasz Kuchta1414-----------14----
51.Łukasz Marciniak1414--------14-------
52.Grzegorz Miernik1414----14-----------
53.Ariel Sielaff1414------------14---
54.Arkadiusz Smoliński1414--------14-------
55.Krzysztof Czajka1010-------------10--
56.Rafał Jaskólski1010-----------10----
57.Przemysław Koniecko1010--------10-------
58.Marek Łoboda1010-------10--------
59.Marek Maślanik1010--------10-------
60.Radosław Rathnau1010-------------10--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Radosław Walas1010------10---------
62.Adam Wołk1010--------------10-
63.Andrzej Garbiec77--7-------------
64.Mateusz Grygowski77--7-------------
65.Jakub Janaszek77--------------7-
66.Lucjan Kirol77-------------7--
67.Krzysztof Macielak77-------------7--
68.Adam Grzesiak66-----------6----
69.Łukasz Nowakowski66-------6--------
70.Paweł Radzki66-------6--------
71.Marcin Masłowski55-------5--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×