Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Mirosław Mordasiewicz140230-30-50--30-3030--30--30
2.Marek Szcześniewski1402302030-50--30--3010-30--30
3.Andrzej Kaftański104132---40--20-14---1430-14
4.Andrzej Bittner1041183020-34--14--------20
5.Bolesław Cichocki1041183020-34--14--------20
6.Zbigniew Michalik8686-----20----630--30-
7.Sylwester Momot8686-----20----630--30-
8.Krzysztof Latawski8484-20-34-------30----
9.Piotr Szafrański80114-14-2010--20-20-2010---
10.Cezary Hryciuk8080--3050------------
11.Marek Rosa791311014-15--20-14---1430-14
12.Jacek Osadnik791031014-1530------14--20-
13.Janusz Rudziński64642010-34------------
14.Andrzej Struensee627214---20-10----14-14--
15.Jerzy Lański5757-7--20------2010---
16.Zbigniew Grzęda547710-610---14--10-720--
17.Zdzisław Kozłowski5454-10-34-----10------
18.Krzysztof Chmielewski4040---40------------
19.Mirosław Muchalski4040---10-10--------20-
20.Jacek Żuromski3838---10-14--------14-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Jacek Bełus3737----30----7------
22.Zbigniew Marszałek2727-------20---7----
23.Wojciech Borzęcki2424----14------10----
24.Paweł Gasz2424----14------10----
25.Krzysztof Biela2020---20------------
26.Wojciech Błoński2020------------20---
27.Krzysztof Hodur2020---20------------
28.Ryszard Miś2020---20------------
29.Marek Sadowski2020-------------20--
30.Daniel Szymański2020-----10--------10-
31.Mariusz Tomecki2020---20------------
32.Dariusz Zgorzałek2020------------20---
33.Piotr Horodecki1919------7--75-----
34.Ryszard Pawluk191914-5-------------
35.Andrzej Antosiewicz1717----10-7---------
36.Mirosław Kabaciński1414--------------14-
37.Zbigniew Kawka1414--------------14-
38.Jerzy Ptaszyński1414-------------14--
39.Przemysław Grzeszkowiak1010----10-----------
40.Robert Panasiewicz1010----------10-----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Jerzy Rybicki1010------10---------
42.Roman Koper777---------------
43.Jacek Pękacki77-7--------------
44.Jacek Puchalski77------------7---
45.Zbigniew Sowiński777---------------
46.Andrzej Szawłowski77-----------7----
47.Ryszard Drążkowski66----------6-----
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×