Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Maciej Bysikiewicz13022830-2040-----1420-30303014
2.Jerzy Murach12413814-3050--30---14-----
3.Janusz Nawrocki12017430-20----30--20-30-3014
4.Piotr Łuszkiewicz12016020-2040---3030-20-----
5.Jarosław Ociepa110137---407--30---2020--20
6.Mariusz Michniewicz110130---20--30-30-20----30
7.Piotr Sobotka104104---34-----3030-10---
8.Zbigniew Dorna10015420-1010-----1430-2030-20
9.Alexey Ursov90110--30---20-20---2020--
10.Mirosław Adamczyk9010020-1010------30----30
11.Krzysztof Latawski8484-20-34-------30----
12.Cezary Hryciuk8080--3050------------
13.Tomasz Charkiewicz7979---15---30--20---14-
14.Piotr Szafrański7484-14-2010--20-20------
15.Jerzy Dołhan7070-20-50------------
16.Andrzej Struensee6969--5--30-1420-------
17.Dariusz Kraszewski647414201020--10---------
18.Krzysztof Myalski6464---34-------30----
19.Jiri Dohnal6060-30---------30----
20.Mirosław Mordasiewicz6060--------3030------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Stanisław Wikło6060-20-34-----------6
22.Andrzej Pastuszak586420-6-------10-1414--
23.Jarosław Marciniak5050--102010-10---------
24.Ireneusz Żurek48641014610-14--------10-
25.Zbigniew Zięba484814--34------------
26.Kazimierz Zalewski4747------7-3010------
27.Zbigniew Grzęda445010-610---14--10-----
28.Zbigniew Bartosz4040----------10---30-
29.Jacek Persona4040---20-----20------
30.Marek Szcześniewski4040---------3010-----
31.Jacek Żuromski3838---10-14--------14-
32.Jerzy Dróbka3030---10-------20----
33.Lubos Kunasek3030-30--------------
34.Jerzy Lański3030-----30----------
35.Piotr Lipiński3030------------10-20-
36.Marek Błażewicz2828------------1414--
37.Marek Tracz2828-------14---14----
38.Mariusz Wołejszo2828-------14---14----
39.Waldemar Adamski2727---207-----------
40.Zbigniew Michalik2626-----20----6-----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Sylwester Momot2626-----20----6-----
42.Andrey Kolesnik2424--------14---10---
43.Zbigniew Faściszewski2020-----------20----
44.Uwe Feller2020--------------20-
45.Zbigniew Marszałek2020-------20--------
46.Mirosław Muchalski2020---10-10----------
47.Sławomir Piechnik2020-146-------------
48.Jerzy Rybicki2020--------20-------
49.Daniel Szymański2020-----10--------10-
50.Kajetan Tarnowski2020--------------20-
51.Czesław Trzmiel2020---20------------
52.Andrzej Kaftański1414--------14-------
53.Marek Rosa1414--------14-------
54.Marcin Słojewski1414--------------14-
55.Piotr Horodecki1212---------75-----
56.Zdzisław Kozłowski1010---------10------
57.Zbigniew Sowiński1010---10------------
58.Andrzej Szumski1010------------10---
59.Jacek Bełus77---------7------
60.Waldemar Wolański77------7---------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Adam Bałakier66------6---------
62.Ryszard Drążkowski66----------6-----
63.Friedrich Liepe66-------------6--
64.Józef Wiatr66-------------6--
65.Lech Zacharzewski66----------6-----
66.Andrzej Antosiewicz55----------5-----
67.Ryszard Pawluk55--5-------------
68.Dirk Quanter44--------------4-
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×