Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

Grupa:   25+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Anna Białasiewicz1402273020-50--203073020-20---
2.Magdalena Koba120170----30-3030-1030-30--10
3.Dorota Danielak11018020-2040-2020-20---30--10
4.Ewa Młynarska110110---50---30-30------
5.Danuta Korbel100117-20-40---20--1020---7
6.Barbara Jaskólska100110---40---20-201020----
7.Justyna Grzybek8484-30-----14--1030----
8.Bożena Wołkowycka8484-14-4030-----------
9.Barbara Kulanty8080---50-----------30
10.Alicja Drężek7488--2030---1477--10---
11.Maria Brzeźnicka7474-30------3014------
12.Anna Mynarska6464---3020--14--------
13.Beata Krutz-Szczecina6060---30----------30-
14.Sonia Wachowska5454-20-----14-20------
15.Agnieszka Brojek5050-30------20-------
16.Natasza Lugowowa383814-----10-14-------
17.Anna Koczur3434---34------------
18.Anna Pustelnik3434---34------------
19.Ewa Zając3434-14------20-------
20.Ewa Golańska3030--------30-------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Katrin Metzke3030--------------30-
22.Stephanie Wigger3030-------20----10---
23.Katarzyna Płoszaj2424----14------10----
24.Jolanta Karska2323--------7-6-10---
25.Manuella Hartel-Weddige2020--------------20-
26.Dagmar Neuman2020--------------20-
27.Susanne Swoboda2020-------20--------
28.Joanna Cegielska1414--------------14-
29.Krystyna Cielecka1414-14--------------
30.Anetta Guse1414--14-------------
31.Renata Jędrzejewska1414--------------14-
32.Tatiana Kolesnik1414--------14-------
33.Justyna Kozłowska-Jones1414-------------14--
34.Katarzyna Małyszko1414---------14------
35.Teresa Tomczuk1414----------14-----
36.Grażyna Bełus1010---------10------
37.Svetlana Lovkis1010-------------10--
38.Bogusława Ryng1010--------------10-
39.Grażyna Stefańska1010---------10------
40.Agnieszka Stoicka1010--------------10-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Katarzyna Widerak1010-----------10----
42.Katarzyna Winter1010-------10--------
43.Magdalena Czajka77-------------7--
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×