Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

Grupa:   25+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Dorota Grzejdak120150-30--30-3030--30-----
2.Magdalena Koba120150----30-3030--30-30---
3.Anna Kocimska110182--20---3020143014-1030-14
4.Dorota Danielak11017020-2040-2020-20---30---
5.Magdalena Kojder110157-30-30--2020--20-7-30-
6.Ewa Młynarska1001403020----20---20-20--30
7.Anna Białasiewicz901103020----20---20-20---
8.Urszula Grządzielska-Zblewska8080---50--------2010--
9.Dominika Guzik-Płuchowska8080---50-----------30
10.Alicja Drężek7488--2030---1477--10---
11.Ekaterina Dvalishwili707620-30-----10-10-6---
12.Ewa Orzelska7070-------------302020
13.Magdalena Koziar6262--1434---------14--
14.Dorota Rajczyk-Gałkowska606710-------7-10-1030--
15.Justyna Grzybek5454-30-----14--10-----
16.Bożena Wołkowycka5454-14-40------------
17.Ludmila Perepechenaia505020-30-------------
18.Joanna Szleszyńska-Łogosz5050---50------------
19.Maria Brzeźnicka4444------14--------30
20.Ewa Kujawa4040---30---10--------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Sonia Wachowska4040----20----------20
22.Dina Zhogalskaya364214-----10-6-6-6---
23.Katarzyna Szczykutowicz3434---34------------
24.Barbara Jaskólska3030-------20--10-----
25.Danuta Korbel3030-------20--10-----
26.Krystyna Cielecka2727--20---7---------
27.Beata Krutz-Szczecina2424-14-----------10--
28.Natasza Lugowowa242414-----10---------
29.Ewa Zając2121------7--------14
30.Danuta Foryta2020---------------20
31.Elżbieta Fularczyk2020-------------20--
32.Ewa Golańska2020-------------20--
33.Anna Mynarska2020----20-----------
34.Katarzyna Wójcik2020---20------------
35.Swietłana Drude1919------------145--
36.Marlena Wdowczyk1717-------------710-
37.Jolanta Karska1616----------6-10---
38.Dorota Gawrońska-Popa1414---------------14
39.Anetta Guse1414--14-------------
40.Elżbieta Kołtuńska1414----14-----------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Justyna Kozłowska-Jones1414-------------14--
42.Katarzyna Małyszko1414------14---------
43.Iwona Ostrowska1414----14-----------
44.Svetlana Lovkis1010-------------10--
45.Edyta Selke1010--------------10-
46.Karolina Staniszewska1010-----------10----
47.Irina Stepanova1010----------10-----
48.Stephanie Wigger1010------------10---
49.Katarzyna Winter1010-------10--------
50.Magdalena Czajka77-------------7--
51.Tatiana Kolesnik66------------6---
52.Anna Sadowska66----------6-----
53.Aneta Sałyga66------------6---
54.Iwona Sobotka66----------6-----
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×