Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

Grupa:   25+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Joanna Fidos124194-30-34--20-10-30-3010-30
2.Monika Kowalczyk124194-30-34--20-10-30-3010-30
3.Dominika Cygan11011030-----3030-----20--
4.Magdalena Jaworek90111---15--30-20-20-206--
5.Magdalena Nogal6565---15-----30-----20
6.Olga Koniuch6464-------14---30-20--
7.Karolina Sieciechowicz646430--34------------
8.Ewa Morawiec5252--------6-20-206--
9.Karolina Jelińska5050---------30-----20
10.Anna Kocimska5050-------20-----30--
11.Emilia Korpus5050---50------------
12.Magdalena Okupniak5050---50------------
13.Marta Gałkowska49491420-15------------
14.Małgorzata Rama49491420-15------------
15.Agata John4040---20-------20----
16.Beata Korkuś4040---20-------20----
17.Klaudia Rogalska4040---40------------
18.Marlena Szkudlarczyk4040---40------------
19.Krystyna Polakowska3636--------30----6--
20.Karolina Żeromska3636--------30----6--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Marta Wojciechowska3434---34------------
22.Urszula Zielińska343420------14--------
23.Emilia Goldwasser3030-------30--------
24.Dorota Grzejdak3030-------------30--
25.Katarzyna Mysłek3030-----------30----
26.Dorota Danielak202020---------------
27.Magdalena Kojder2020-------20--------
28.Aneta Kowenicka2020--------20-------
29.Aleksandra Rogowska2020---20------------
30.Katarzyna Wójcik2020---20------------
31.Swietłana Drude1919------------145--
32.Aleksandra Ershova1919------------145--
33.Beata Białek1414---------------14
34.Agnieszka Kmiecik1414-----------14----
35.Marzena Łazuta1414-----------14----
36.Ewa Lesiuk1414---------------14
37.Ewa Oleś1414----------14-----
38.Teresa Tomczuk1414----------14-----
39.Ekaterina Dvalishwili1010--------10-------
40.Urszula Grządzielska-Zblewska1010-------------10--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Evgeniia Meshkova1010--------10-------
42.Katarzyna Płoszaj1010-----------10----
43.Dorota Rajczyk-Gałkowska101010---------------
44.Sylwia Szewczuk1010-----------10----
45.Agnieszka Szrajda1010-------------10--
46.Paulina Sztukowska1010---------------10
47.Agnieszka Trzcińska101010---------------
48.Karolina Wiśniewska1010---------------10
49.Agnieszka Żerebecka1010-------10--------
50.Martyna Żuchowska1010-------10--------
51.Żaneta Baranowska66--------6-------
52.Katarzyna Piotrowska66--------6-------
53.Dina Zhogalskaya66--------6-------
54.Liubov Orlichenko55-------------5--
55.Anna Sanocka-Silska55-------------5--
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×