Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Robert Bieganowski24835868--6010606060----40
2.Magnus Gustafsson208208----60--60-60--28
3.Rafał Bogdański188258686010-102010--20-4020
4.Grzegorz Sochacki1602002020--40-2040----60
5.Tomasz Bartosz1601806---20--14-606020-
6.Umesh Wadhwa148186640-28--20-40-40-12
7.Tomasz Charkiewicz13613620-60-28--28-----
8.Zbigniew Goldwasser12013020-12-10---28--60-
9.Arkadiusz Harbacewicz1101106---4---6040---
10.Jacek Hankiewicz100100100------------
11.Piotr Łuszkiewicz969650---620-20-----
12.Jacek Prędki808080------------
13.Wojciech Romańczuk8080---40-40-------
14.Andrzej Dadas686868------------
15.Leszek Borys5050---------10-40-
16.Kazimir Janius5050-----12---1028--
17.Georgy Iakovenko4444---14-1210---8--
18.Marek Radziszewski4040---40---------
19.Alexey Ursov4040------40------
20.Marek Tracz3434-28--6--------
Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Karol Pik323220-----12------
22.Marek Stećko3232--------12--20-
23.Marek Polaszczyk2222--12--------10-
24.Arkadiusz Bartczak2020--20----------
25.Bogusław Bogacewicz2020---20---------
26.Zbigniew Dolata2020--------20----
27.Andrzej Grzechnik202020------------
28.Krzysztof Latawski2020------------20
29.Yurii Nykonenko2020-20-----------
30.Henryk Wirzinkiewicz2020---------20---
31.George Yurov2020---------128--
32.Zbigniew Faściszewski1212--------12----
33.Arkadiusz Gomoła1212-----------12-
34.Sergei Kotiubin1212---------12---
35.Friedrich Liepe1212----------12--
36.Marek Maciejewski1212----------12--
37.Dariusz Milke1212----------12--
38.Mirosław Szadkowski1212-----------12-
39.Piotr Szafrański1212------12------
40.Cuong Tran Van1212------------12
Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Ronald Altrichter1010--------10----
42.Adam Dobrowolski1010----10--------
43.Daniel Kuźmicz88----------8--
44.Sławomir Narusz88----------8--
45.Mariusz Maczuga666------------
46.Grzegorz Pradela66----6--------
47.Maciej Pustelnik666------------
48.Dariusz Stańko666------------
49.Waldemar Woźniak66----6--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×