Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Robert Bieganowski248370-12-68--6010606060----40
2.Rafał Bogdański228338-2060686010-102010--20-4020
3.Magnus Gustafsson208208-------60--60-60--28
4.Tomasz Bartosz1682282820-6---20--14-606020-
5.Umesh Wadhwa1602384012-640-28--20-40-40-12
6.Grzegorz Sochacki160220-20-2020--40-2040----60
7.Jacek Hankiewicz160160-60-100------------
8.Tomasz Charkiewicz136136---20-60-28--28-----
9.Piotr Łuszkiewicz130136--4050---620-20-----
10.Zbigniew Goldwasser120130---20-12-10---28--60-
11.Jacek Prędki120120-40-80------------
12.Arkadiusz Harbacewicz110110---6---4---6040---
13.Andrzej Grzechnik949460-1420------------
14.Wojciech Romańczuk8080------40-40-------
15.Andrzej Dadas6868---68------------
16.Georgy Iakovenko6472--28---14-1210---8--
17.Benno Raj606060---------------
18.Leszek Borys5050------------10-40-
19.Kazimir Janius5050--------12---1028--
20.Karol Pik4242-10-20-----12------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Marek Radziszewski4040------40---------
22.Alexey Ursov4040---------40------
23.Marek Tracz3434----28--6--------
24.Marek Stećko3232-----------12--20-
25.Marek Polaszczyk2222-----12--------10-
26.Arkadiusz Bartczak2020-----20----------
27.Bogusław Bogacewicz2020------20---------
28.Zbigniew Dolata2020-----------20----
29.Andrzej Garbiec2020--20-------------
30.Krzysztof Latawski2020---------------20
31.Yurii Nykonenko2020----20-----------
32.Henryk Wirzinkiewicz2020------------20---
33.George Yurov2020------------128--
34.Dariusz Stańko1616-10-6------------
35.Zbigniew Faściszewski1212-----------12----
36.Arkadiusz Gomoła1212--------------12-
37.Sergei Kotiubin1212------------12---
38.Friedrich Liepe1212-------------12--
39.Marek Maciejewski1212-------------12--
40.Mariusz Michniewicz1212-12--------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Dariusz Milke1212-------------12--
42.Mirosław Szadkowski1212--------------12-
43.Piotr Szafrański1212---------12------
44.Cuong Tran Van1212---------------12
45.Ronald Altrichter1010-----------10----
46.Adam Dobrowolski1010-------10--------
47.Jarosław Kopyt1010-10--------------
48.Daniel Kuźmicz88-------------8--
49.Sławomir Narusz88-------------8--
50.Mariusz Maczuga66---6------------
51.Grzegorz Pradela66-------6--------
52.Maciej Pustelnik66---6------------
53.Waldemar Woźniak66-------6--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×