Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Krzysztof Walenda248436-60406828-4060606020-----
2.Krzysztof Grabek240528-60-2060-60402040206028-6060
3.Paweł Pieluszyński220220---80---60---40--40-
4.Robert Śmierzchalski20828820-2068-60--40-40-40---
5.Grzegorz Radecki168208-40602040------2810--10
6.Bogdan Zianowicz14018640-206-20-1260-8-10-10-
7.Wojciech Kaźmierowski100100--40------60------
8.Dariusz Zięba100100---100------------
9.Robert Wyszyński8898-----12-28--28-20-10-
10.Adam Grzesiak8080-----40--------2020
11.Pawel Shorin808020---------40--20--
12.Dominik Statnik8080------------2060--
13.Sławomir Lis7878------12-----60--6
14.Andrzej Dadas6868---68------------
15.Michał Iwan6262--------40-6-610--
16.Krzysztof Teresiński6262---50---12--------
17.Tomasz Charkiewicz6060-----60----------
18.Jarosław Górski6060---20-----------40
19.Magnus Gustafsson6060----------60-----
20.Benno Raj606060---------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Marcin Danowski5454--8---6-40-------
22.Jacek Lewandowski5050---6--28---6---10-
23.Marek Miłoszewski4646-12-6--28---------
24.Mariusz Naus4242--------20-6-106--
25.Michał Ciołek4040-------------40--
26.Marek Kopyt4040---------28-----12
27.Marek Radziszewski4040------40---------
28.Grzegorz Sochacki4040-20--20-----------
29.Michał Kopania38381212-6------8-----
30.Maciej Adamiec3646-8468----8-----12
31.Maciej Żołnierzów3636-----12-4------20-
32.Wojciech Kałamaga3232-20--12-----------
33.Paweł Głażewski2828--------28-------
34.Klaus Stiens2828-----28----------
35.Radosław Olczak2626--206------------
36.Mariusz Cierpisz2424----6----8-----10
37.Paweł Wąsowicz2424--14----------10--
38.Adam Konkol222212-4-----------6-
39.Paweł Marcinkowski2222----------12--10--
40.Arkadiusz Bartczak2020-----20----------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Grzegorz Chmielewski2020-------12---8----
42.Adam Cimosz2020---20------------
43.Konstantin Khaustov202020---------------
44.Sławomir Kowalski2020---20------------
45.Józef Orzoł2020---------------20
46.Arkadiusz Rozmus2020-------------20--
47.Muhammad Tayyab2020----20-----------
48.Mariusz Wójcik2020----20-----------
49.Norbert Schneider1616-------8---8----
50.Grzegorz Grzejszczak1414-------8---6----
51.Aliaksandr Nichyporchyk1414------6--8------
52.Michał Niczyporuk1414---6------8-----
53.Karol Ptasik1414--------14-------
54.Jarosław Tymiński1414-------6---8----
55.Krzysztof Bogucki1212----------12-----
56.Robert Borszcz1212----12-----------
57.Jacek Budynek121212---------------
58.Zbigniew Goldwasser1212-----12----------
59.Adam Hermann1212----------12-----
60.Marcin Kolenkiewicz1212-----------12----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Krzysztof Latawski1212-----------12----
62.Krzysztof Markowski1212----12-----------
63.Krzysztof Nowak1212-----12----------
64.Ladislav Oros1212-----------12----
65.Marek Polaszczyk1212-----12----------
66.Rafał Szlazak1212------------66--
67.Rafał Bogdański1010-----10----------
68.Leszek Borys1010------------10---
69.Cezary Jachimek1010-------------10--
70.Jarosław Kopyt1010-10--------------
71.Bernard Woźniczka1010--------------10-
72.Mirosław Ziarniak1010-----10----------
73.Andrej Volkov88------8---------
74.Artur Nowak88-------8--------
75.Jacek Janik66-------------6--
76.Marek Józwik66--------------6-
77.Jakub Krakowski66--------------6-
78.Tomasz Niemczyk66-------------6--
79.Piotr Nowacki66--------------6-
80.Adam Paluchniak66-------6--------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
81.Przemysław Pietrzyk66---6------------
82.Grzegorz Pilarski66---6------------
83.Marian Piliszański66-----------6----
84.Artur Rosłaniec66------------6---
85.Paweł Sobolewski66-------6--------
86.Jarosław Szemet66-------6--------
87.Piotr Szufliński66-------6--------
88.Vladimir Ukhatenko66------------6---
89.Robert Drapała44-------4--------
90.Andrzej Gireń44--------------4-
91.Mariusz Konopka44-------------4--
92.Andrzej Rudziński44--------4-------
93.Aleksander Sorokowski44-------4--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×