Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Dawid Krawiec22049430404012402040604012606040
2.Krzysztof Walenda220268-28-4060606020-----
3.Robert Śmierzchalski20820868-60--40-40-----
4.Mariusz Pogoń16816880-----28-----60
5.Adam Gębala1362481028-2840402828-1420-12
6.Przemysław Pohl1281286860-----------
7.Robert Kowalski120158---40-20-14-12402012
8.Michał Suski112112--20-40---12-40--
9.Robert Kowalczyk100100100------------
10.Magnus Gustafsson8888---------60--28
11.Paweł Pasik707030--------40---
12.Krzysztof Grabek6868-----20-20-28---
13.Łukasz Fischer60606-28-20--6-----
14.Sławomir Hetmański6060--------60----
15.Jacek Niedźwiedzki6060---60---------
16.Radosław Strejko6060-------20-40---
17.Piotr Bondaruk56566-----1210--28--
18.Marcin Danowski4646---6-40-------
19.Michał Chmielarczyk424230-----------12
20.Sebastian Lasecki42426---28---8----
Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Leszek Borys4040-----------40-
22.Łukasz Chojnacki4040-12------28----
23.Sebastian Hałajda4040--40----------
24.Jacek Lewandowski40406--28---6-----
25.Paweł Strzałkowski38386---12-12--8---
26.Mirosław Chabowski3636---------121212-
27.Mariusz Troszak32326-10-6--10-----
28.Zbigniew Jasiulewicz303030------------
29.Marek Miałkowski30306--12------12--
30.Maciej Grams2626-------6---20-
31.Leszek Wild26266-12-------8--
32.Maciej Adamiec222268----8------
33.Marcin Grzywacz2222-------10-12---
34.Jakub Dziczek2020----12---8----
35.Andrzej Kolman2020-----20-------
36.Muhammad Tayyab2020-20-----------
37.Przemysław Aleksandrowicz1818-------10-8---
38.Łukasz Brudek1818612-----------
39.Tadeusz Gala1818-----10------8
40.Rafał Lewczyk1818---8-10-------
Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Sławomir Lis1818---12--------6
42.Mirosław Marek1818----6-12------
43.Tomasz Morawik18186-----------12
44.Rafał Roman1616---------88--
45.Maciej Żołnierzów1616--12-4--------
46.Mariusz Cierpisz1414-6----8------
47.Aliaksandr Nichyporchyk1414---6--8------
48.Mariusz Rurarz14146-----------8
49.Marcin Rykała141468-----------
50.Robert Borszcz1212-12-----------
51.Rafał Molestak1212----------12--
52.Błażej Palacz1212-----12-------
53.Krystian Szymański1212------------12
54.Artur Szymczak1212--------12----
55.Paweł Wierciński1212--------12----
56.Wojciech Wojdyła1212-----------12-
57.Jacek Gasparewicz1010-----10-------
58.Piotr Mientus1010-----------10-
59.Mariusz Rzeszot1010-----10-------
60.Mirosław Ziarniak1010--10----------
Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Andrej Volkov88---8---------
62.Maciej Baran88------------8
63.Paweł Gansiniec88-8-----------
64.Lukas Hyps88--------8----
65.Grzegorz Miernik88------------8
66.Marcin Moskwa88--------8----
67.Tomasz Ogulewicz88---------8---
68.Mariusz Sawicki88---8---------
69.Artur Węc88----------8--
70.Robert Brojek66----6--------
71.Przemysław Dobosz66-6-----------
72.Daniel Kruk66-----6-------
73.Krzysztof Lejman66-----6-------
74.Daniel Lesner66-----6-------
75.Jacek Martul66-----6-------
76.Przemysław Pietrzyk666------------
77.Jarosław Szemet66----6--------
78.Piotr Szufliński66----6--------
79.Jarosław Tymiński66----6--------
80.Mariusz Wojciechowski66------------6
Nr.Imię i nazwisko4NSCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
81.Robert Drapała44----4--------
82.Bartosz Nastiuk44----4--------
83.Arkadiusz Parma44----4--------
84.Andrzej Rudziński44-----4-------
85.Aleksander Sorokowski44----4--------
86.Jan Tumidajewicz44----4--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×