Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Krzysztof Walenda240368-6040-28-4060606020-----
2.Mariusz Pogoń24026840-6080-----28-----60
3.Dawid Krawiec220542-282030404012402040604012606040
4.Robert Śmierzchalski20824820-2068-60--40-40-----
5.Robert Kowalczyk16416460-4100------------
6.Adam Gębala1483281240281028-2840402828-1420-12
7.Przemysław Pohl128128---6860-----------
8.Robert Kowalski12019012-20---40-20-14-12402012
9.Paweł Pasik118118-40830--------40---
10.Michał Suski114126--14--20-40---12-40--
11.Magnus Gustafsson8888------------60--28
12.Krzysztof Grabek6868--------20-20-28---
13.Piotr Bondaruk6484121246-----1210--28--
14.Łukasz Fischer6060---6-28-20--6-----
15.Sławomir Hetmański6060-----------60----
16.Jacek Niedźwiedzki6060------60---------
17.Radosław Strejko6060----------20-40---
18.Marcin Danowski5454--8---6-40-------
19.Sebastian Lasecki5454-12-6---28---8----
20.Leszek Wild4854208-6-12-------8--
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Mirosław Chabowski4444--8---------121212-
22.Michał Chmielarczyk4242---30-----------12
23.Paweł Strzałkowski4046--86---12-12--8---
24.Leszek Borys4040--------------40-
25.Łukasz Chojnacki4040----12------28----
26.Sebastian Hałajda4040-----40----------
27.Jacek Lewandowski4040---6--28---6-----
28.Marek Miałkowski3434--46--12------12--
29.Mariusz Troszak3232---6-10-6--10-----
30.Maciej Adamiec3034-8468----8------
31.Zbigniew Jasiulewicz3030---30------------
32.Maciej Grams2626----------6---20-
33.Tomasz Morawik2626--86-----------12
34.Marcin Grzywacz2222----------10-12---
35.Jakub Dziczek2020-------12---8----
36.Andrzej Kolman2020--------20-------
37.Daniel Lesner202010-4-----6-------
38.Muhammad Tayyab2020----20-----------
39.Przemysław Aleksandrowicz1818----------10-8---
40.Łukasz Brudek1818---612-----------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Tadeusz Gala1818--------10------8
42.Rafał Lewczyk1818------8-10-------
43.Sławomir Lis1818------12--------6
44.Mirosław Marek1818-------6-12------
45.Adam Konkol161612-4-------------
46.Arkadiusz Parma1616-12-----4--------
47.Rafał Roman1616------------88--
48.Maciej Żołnierzów1616-----12-4--------
49.Robert Brojek1414-8-----6--------
50.Mariusz Cierpisz1414----6----8------
51.Aliaksandr Nichyporchyk1414------6--8------
52.Mariusz Rurarz1414---6-----------8
53.Marcin Rykała1414---68-----------
54.Robert Bieganowski1212-12--------------
55.Robert Borszcz1212----12-----------
56.Rafał Molestak1212-------------12--
57.Błażej Palacz1212--------12-------
58.Krystian Szymański1212---------------12
59.Artur Szymczak1212-----------12----
60.Paweł Wierciński1212-----------12----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
61.Wojciech Wojdyła1212--------------12-
62.Jacek Gasparewicz1010--------10-------
63.Piotr Mientus1010--------------10-
64.Mariusz Rzeszot1010--------10-------
65.Mirosław Ziarniak1010-----10----------
66.Andrej Volkov88------8---------
67.Maciej Baran88---------------8
68.Leszek Chochel88-8--------------
69.Paweł Gansiniec88----8-----------
70.Lukas Hyps88-----------8----
71.Grzegorz Miernik88---------------8
72.Marcin Moskwa88-----------8----
73.Tomasz Ogulewicz88------------8---
74.Mariusz Sawicki88------8---------
75.Artur Węc88-------------8--
76.Przemysław Dobosz66----6-----------
77.Daniel Kruk66--------6-------
78.Krzysztof Lejman66--------6-------
79.Jacek Martul66--------6-------
80.Przemysław Pietrzyk66---6------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
81.Jarosław Szemet66-------6--------
82.Piotr Szufliński66-------6--------
83.Jarosław Tymiński66-------6--------
84.Mariusz Wojciechowski66---------------6
85.Robert Drapała44-------4--------
86.Bartosz Nastiuk44-------4--------
87.Andrzej Rudziński44--------4-------
88.Aleksander Sorokowski44-------4--------
89.Jan Tumidajewicz44-------4--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×