Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Fabian Maleszewski200222---10--60--4040-12--60
2.Marcin Puciato19019040-6030------60-----
3.Tomasz Lipski188188-20-68------60----40
4.Jakub Janaszek18018020--100----------60-
5.Marcin Wybierek180180-20------6060-----40
6.Dariusz Opatrzyk158158---3060------40---28
7.Adwin Putteeraj156194---1040--28-20--82860-
8.Adam Gębala1482941240281028-2840402828----12
9.Rafał Rykowski140140---80---60--------
10.Rafał Kasprów12812860--68------------
11.Robert Kowalski9413012-20---40-20-14-12--12
12.Andrzej Gasz9090-60-30------------
13.Piotr Żołądek6868--40---------28---
14.Dariusz Augustyńczyk6666---3028--8--------
15.Przemysław Kaczmarek6060-----------60----
16.Szymon Palczewski6060-------12---28--20-
17.Radosław Strejko6060----------20-40---
18.Michał Zakrzewski6060------------60---
19.Paweł Wiatr5662-12-620--10---14----
20.Mateusz Wilczek5454--14-----------40-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Paweł Niewoliński505020--10----------20-
22.Michał Łasiński4040--40-------------
23.Łukasz Szmel4040----40-----------
24.Rafał Tomaszkiewicz3636------------28--8
25.Adam Froś3232-------12---20----
26.Zbigniew Jasiulewicz3030---30------------
27.Patryk Chrzan2828-------28--------
28.Andrzej Kolman2020--------20-------
29.Łukasz Nowakowski2020-------20--------
30.Adam Wojciuk2020------20---------
31.Tomasz Groenwald1414--14-------------
32.Christopher Alexander1212--------12-------
33.Piotr Lassociński1212--------------12-
34.Marcin Masłowski1212-------12--------
35.Błażej Palacz1212--------12-------
36.Arkadiusz Parma1212-12--------------
37.Radosław Rathnau1212--------------12-
38.Szczepan Rubczyński1212------------12---
39.Józef Wiatr1212---------------12
40.Damian Kramarz1010--------------10-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Radosław Kurman1010-------10--------
42.Tomasz Maziakowski1010--------------10-
43.Jacek Jaworowski88---------------8
44.Lucjan Kirol88------------8---
45.Grzegorz Miernik88---------------8
46.Paweł Radzki88-------8--------
47.Ariel Sielaff88------------8---
48.Tomasz Sroczyński88-------8--------
49.Marcin Drzyzga66---6------------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×