Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Maciej Ociepa188188---68---60----60---
2.Witalij Darmin160160--60---------4060--
3.Mateusz Dobroński146146--2830--60-28-------
4.Dariusz Janik140140---80-----------60
5.Paweł Działo100100-60-40------------
6.Łukasz Komar100100--------60-40-----
7.Tomasz Lipski100100----------60----40
8.Wojciech Poszelężny100100---100------------
9.Adwin Putteeraj9696----40--28-----28--
10.Robert Piróg8080-----60--------20-
11.Damian Janiaczyk7272----60--12--------
12.Marcin Ociepa7272-------12---60----
13.Dariusz Augustyńczyk6666---3028--8--------
14.Jakub Janaszek6060--------------60-
15.Jacek Potorski6060----------28-20-12-
16.Artur Ciesielski4040-----------40----
17.Marcin Danowski4040--------40-------
18.Sebastian Hałajda4040-----40----------
19.Robert Kowalski4040-------------40--
20.Michał Łasiński4040--40-------------
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Mateusz Mikołajczak4040---40------------
22.Michał Suski4040-------40--------
23.Tomasz Urbanik4040---40------------
24.Piotr Żuromski4040--------------40-
25.Adam Gębala3434------------1420--
26.Radosław Gomuła2828-----28----------
27.Łukasz Kuchta2828-----------28----
28.Jakub Probierz2828---------------28
29.Rafał Tomaszkiewicz2828------------28---
30.Arkadiusz Bartczak2020-----20----------
31.Mateusz Grygowski2020--20-------------
32.Tomasz Kozłowski2020--------20-------
33.Tomasz Staszkiewicz2020-----------20----
34.Muhammad Tayyab2020----20-----------
35.Zbigniew Zimny2020--------------20-
36.Tomasz Groenwald1414--14-------------
37.Krzysztof Nowak1212-----12----------
38.Szymon Palczewski1212-------12--------
39.Marek Polaszczyk1212-----12----------
40.Patrick Wysocki1212--------------12-
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
41.Maciej Tarnowski1010--------------10-
42.Paweł Radzki88-------8--------
43.Tomasz Sroczyński88-------8--------
44.Norbert Wasiewicz88-------8--------
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×