Listy klasyfikacyjne

Najedź myszką na skrót turnieju, aby zobaczyc jego nazwę, miejscowość i datę.
Najedź myszką na punkty, aby zobaczyć którego miejsca dotyczą, ewentualnego partnera lub informację o skopiwaniu punktów z młodszej grupy.
Punkty na szarym tle to "cztery najlepsze", natomist punkty podkreślone oznaczają, że zawodnik grał w młodszej grupie wiekowej.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

Grupa:   30+   35+   40+   45+   50+   55+   60+   65+   70+   75+   80+

Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
1.Alexey Ursov240340--60---60-6040--6060--
2.Jarosław Marciniak2282882060406860-40---------
3.Jarosław Ociepa200258---3040--60---4028--60
4.Piotr Lipiński180180-----60------404040-
5.Tomasz Charkiewicz176196---20-60-28--28---60-
6.Jerzy Murach15215240-12100------------
7.Janusz Nawrocki14814860-28-----------2040
8.Piotr Szafrański138150-40-3028--40-12------
9.Piotr Łuszkiewicz130136--4050---620-20-----
10.Dariusz Rochoń100100--------40-60-----
11.Krzysztof Myalski9696---68-------28----
12.Cezary Hryciuk9292--1280------------
13.Ireneusz Żurek8410620121210-40--------12-
14.Henryk Wirzinkiewicz821101212830--------208-20
15.Andrzej Pastuszak686812-8-------20--28--
16.Zbigniew Bartosz6060----------40---20-
17.Ernst Liska6060-----------60----
18.Jerzy Dróbka5050---30-------20----
19.Zbigniew Marszałek4848----20--28--------
20.Zbigniew Michalik4848-----20----28-----
Nr.Imię i nazwisko4NSPuPaHeCzLuBiWrOlZiSoŚlSoGdSzSu
21.Jacek Persona4848-20-------------28
22.Marek Tracz4646----28--6---12----
23.Mirosław Muchalski3838---10-14----14-----
24.Adam Bałakier2828------28---------
25.Arkadiusz Słowik2828--------28-------
26.Jacek Żuromski2828-----28----------
27.Mariusz Michniewicz2424-12-----------12--
28.Mirosław Kierpiec2020-------20--------
29.Ryszard Kuląg2020-20--------------
30.Józef Wiatr2020-------------8-12
31.Waldemar Wolański2020------20---------
32.Mirosław Adamczyk1818---10---------8--
33.Sławomir Piechnik1818-108-------------
34.Marek Błażewicz1212-------------12--
35.Zbigniew Faściszewski1212-----------12----
36.Andrzej Kaftański1212-------------12--
37.Friedrich Liepe1212-------------12--
38.Krzysztof Łopusiewicz1212-----------12----
39.Marcin Słojewski1212--------------12-
40.Cuong Tran Van1212---------------12
41.Andrey Kolesnik101010---------------
42.Zbigniew Grzęda88-------------8--
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×