Klasyfikacja medalowa
Ponizej znajduje się lista medalistów Mistrzostw Europy i Świata oraz Mistrzostw Polski Seniorów od sezonu 2004/2005.
Lp.ImięNazwiskoMistrzostwa świataMistrzostwa EuropyMistrzostwa PolskiRazem
1.DorotaGrzejdak114433252245
2.BarbaraKulanty1123392627
3.PawełGasz4122126440
4.JacekHankiewicz212155227
5.JerzyDołhan2111134426
6.LeopoldTukendorf11013125
7.DariuszZięba182112
8.MaciejPiekło194519
9.BożenaHaracz26311
10.KazimierzPrędki1162524
11.MagdalenaKoba196420
12.StanisławWikło194528
13.MariaBrzeźnicka188329
14.JanToczek155525
15.JerzyRybicki139729
16.KrzysztofLatawski134724
17.WładysławKsiężyk121417
18.TomaszStopa117321
19.MarekGałczyński116421
20.DominikaGuzik-Płuchowska115622
21.ZdzisławaPrędka106824
22.GrażynaStefańska104822
23.JacekPrędki104519
24.MariuszMichniewicz94417
25.RobertKowalczyk93113
26.EwaMłynarska83718
27.ZbigniewPrzyjemski83516
28.JacekSzafrański83415
29.EwaGolańska717428
30.PiotrŁuszkiewicz711927
31.MarekSzcześniewski78823
32.AndrzejAntosiewicz77620
33.AndrzejKaftański751325
34.KrzysztofWalenda74516
35.RobertBieganowski65920
36.WiesławDrewicz6511
37.BolesławCichocki63817
38.KrzysztofGontarski63413
39.MonikaBieńkowska66
40.DorotaDanielak58114
41.PawełPieluszyński57113
42.AdamCimosz53311
43.JerzyMurach52310
44.BożenaBąk5218
45.HubertPączek516
46.JakubJanaszek5510
47.ZbigniewJasiulewicz527
48.KrystynaCielecka411823
49.MirosławAdamczyk47516
50.AndrzejKowalski45615
51.AnnaBiałasiewicz45211
52.AgataDoroszkiewicz44210
53.JanuszNawrocki43310
54.AgataLipowska4329
55.MagdalenaOkupniak4318
56.ArturTukendorf4318
57.AnnaSadowska4239
58.DariuszJanik426
59.RafałKasprów4116
60.KamilaAugustyn415
61.MirosławMordasiewicz312823
62.BożenaWołkowycka311317
63.PrzemysławGrzeszkowiak391123
64.MariuszSzmoniewski38415
65.JerzyGrzybowski351119
66.DariuszSzymkiewicz35311
67.PiotrSuski34815
68.ZbigniewBartosz33612
69.JacekPękacki33511
70.IwonaKruk33410
71.KrzysztofHodur3317
72.IzabelaBiałek3227
73.MartaWojciechowska3227
74.CezaryHryciuk3216
75.StanisławRosko3216
76.MariuszTomecki3216
77.KrzysztofMaślanka3115
78.RadosławOlczak3115
79.DamianPławecki314
80.BogdanMieżyński33
81.AndrzejStruensee28616
82.AndrzejJanecki27716
83.MaciejBysikiewicz26513
84.MarianMatusewicz25613
85.BarbaraJaskólska25512
86.WojciechChałotowski25411
87.JustynaHerman25310
88.AdamSłomka2529
89.RafałBogdański24814
90.WojciechBorzęcki24511
91.AndrzejBittner2428
92.JerzyWrzodak2428
93.SoniaWachowska23510
94.LechZacharzewski2349
95.MałgorzataWoźniak22812
96.RadosławWalas2259
97.IwonaRyśnik2226
98.AdamKosz224
99.RomanWąsowicz2158
100.TomaszCharkiewicz2136
101.DanutaForyta2136
102.JerzyPtaszyński2136
103.KatarzynaGarbacka2114
104.EmiliaGoldwasser257
105.KatarzynaKistowska213
106.WojciechPoszelężny213
107.JanRudziński213
108.KamilTuronek213
109.MichałMirowski22
110.DominikaCygan18211
111.AgnieszkaBrojek16411
112.JustynaSłomka1629
113.PiotrSobotka1539
114.KrzysztofGrabek14712
115.MarekIdzikowski14712
116.JacekZbróg14510
117.SławomirRyżyński1438
118.PiotrKalinkowski1348
119.DanutaKorbel1326
120.MarcinLipowski1326
121.TomaszLipski1269
122.RobertŚmierzchalski1247
123.PawełKozłowski1225
124.AgataStelmaszczyk1225
125.KrzysztofChmielewski1214
126.JacekNiedźwiedzki1214
127.KarolinaŻeromska123
128.MałgorzataŚrednicka111012
129.RyszardPawluk1168
130.ZbigniewDorna1146
131.MarekRosa1146
132.DariuszKraszewski1135
133.KatarzynaWójcik1124
134.AndrzejGasz1113
135.MagdalenaKojder1113
136.LeszekBorys112
137.EmiliaKorpus112
138.JerzyLański112
139.KrystynaPolakowska112
140.MarlenaSzkudlarczyk112
141.MarekZiółkowski112
142.MarianStelter134
143.JarosławBąk123
144.Paweł Gasz Junior123
145.DorotaGawrońska-Popa123
146.GrzegorzWłodarczyk123
147.AleksandraDąbczyńska112
148.GrzegorzSmajek112
149.BogdanStankiewicz112
150.MichałSuski112
151.MateuszSzałankiewicz112
152.RadosławTukendorf112
153.KatarzynaBukowska11
154.UrszulaGrządzielska-Zblewska11
155.MałgorzataJaniaczyk11
156.JoannaSzleszyńska-Łogosz11
157.CzesławGwiazda8715
158.CzesławZiobro51217
159.SławomirHetmański527
160.PrzemysławPohl527
161.IwonaSobotka516
162.JerzyStachowski4610
163.JanWyrzykowski459
164.JerzySzałapski448
165.AdamZałęski426
166.KatarzynaMałyszko31013
167.MarcinGrzywacz347
168.PiotrHorodecki347
169.RyszardLachman347
170.AgnieszkaTrzcińska347
171.RobertAleksandrowicz336
172.PiotrKwieciński325
173.PiotrKopacz33
174.GrażynaBełus2911
175.AndrzejDadas279
176.JarosławOciepa257
177.OlgaKoniuch246
178.GrzegorzMaleszewski235
179.KrzysztofBiela224
180.LucynaKalinkowska224
181.DominikStatnik224
182.ElżbietaFularczyk213
183.MariaMaślanka213
184.JerzyMiler213
185.JanuszRżewski213
186.HanaSnochowska213
187.AntoniMalcharek22
188.DariuszMalik22
189.LechPerko22
190.ArturPupin22
191.MaciejBaran156
192.JacekBełus156
193.EwelinaBracha156
194.GrzegorzPradela156
195.AdamBunio145
196.KamilPopławski145
197.KrzysztofSamonek145
198.UrszulaZielińska145
199.KatarzynaBaranowska134
200.PrzemysławBuda134
201.JakubFirlus134
202.AndrzejGrzechnik134
203.ElżbietaKuczkowska134
204.GrzegorzKulesza134
205.KrzysztofMyalski134
206.MarcinPuciato134
207.JanuszRudziński134
208.ElżbietaSzałankiewicz134
209.JanŻórawiński134
210.KrzysztofAugustyn123
211.SławomirKnap123
212.AndrzejKołodziej123
213.MonikaKopka123
214.JarosławKurkowski123
215.DariuszNahrebecki123
216.PrzemysławOgrodziński123
217.PawełPasik123
218.WojciechRomańczuk123
219.GrzegorzSochacki123
220.MałgorzataSzafrańska123
221.DanutaWalenda123
222.MichałZakrzewski123
223.DariuszZgorzałek123
224.MaciejŻmudziński123
225.PiotrAgaciński112
226.AdrianBąk112
227.AndrzejGajewski112
228.OskarJass112
229.JadwigaKołodziejczyk112
230.KorneliuszKoptoń112
231.FeliksKościelski112
232.PrzemysławKrawiec112
233.EwaLesiuk112
234.DanutaMalcharek112
235.PawełNiewoliński112
236.MagdalenaNogal112
237.MariuszPakulski112
238.ŁukaszPohl112
239.ZbigniewSowiński112
240.KatarzynaSzafraniec112
241.WitoldChmielewski11
242.PiotrChrzęszczyk11
243.AnnaCielebąk11
244.KrzysztofCzerwiński11
245.BogdanGunia11
246.WojciechKaźmierowski11
247.AnnaKowalska11
248.RomualdKuźnicki11
249.MirosławMarek11
250.MariuszPogoń11
251.KlaudiaRogalska11
252.KingaRudolf11
253.RafałRykowski11
254.KatarzynaSieradzka11
255.DariuszSobków11
256.PaulinaSutton-Matusewicz11
257.OliwiaZimniewska11
258.StanisławJózwik55
259.ArkadiuszKawecki55
260.ZdzisławKozłowski55
261.GrzegorzWójcik55
262.GrażynaChodorowicz44
263.AnnaMynarska44
264.ŁukaszSzmel44
265.JoannaFidos33
266.JanKaczmarczyk33
267.SebastianLasecki33
268.MariuszMaczuga33
269.KarolinaOlejarz33
270.GrzegorzRadecki33
271.ZenonZienkowicz33
272.PawełDziało22
273.JoannaForyś22
274.RobertGładych22
275.AdamGrala22
276.MałgorzataKabarowska22
277.SławomirKowalski22
278.BeataKrutz-Szczecina22
279.MarekLenartowicz22
280.JacekLewandowski22
281.SławomirLis22
282.BogdanMatuła22
283.JózefOrzoł22
284.KarolPik22
285.MonikaPlata22
286.AnnaPustelnik22
287.AgnieszkaPuzio22
288.SylwiaSawicka22
289.MariuszSmolich22
290.JakubSowiński22
291.KatarzynaSzczykutowicz22
292.CzesławTrzmiel22
293.AndrzejTurowski22
294.WaldemarWolański22
295.EwaZając22
296.BeataBiałek11
297.EdwardCzerwiński11
298.Jean-SylvainDelepaut11
299.AlicjaDrężek11
300.BartoszDrozdowicz11
301.RyszardFerfecki11
302.LeszekGasik11
303.ZbigniewGoldwasser11
304.KatarzynaGołębiowska11
305.PiotrGórnik11
306.AnnaGrigoriadu11
307.MarekHoppe11
308.MagdalenaJaworek11
309.MałgorzataKielasiak11
310.TadeuszKmieć11
311.AnnaKocimska11
312.AnnaKoczur11
313.BeataKorkuś11
314.MonikaKowalczyk11
315.KrzysztofKowalski11
316.MagdalenaKoziar11
317.MarekKrajewski11
318.AnnaKubiak11
319.Kusiński11
320.RobertLeśniewski11
321.JarosławMarciniak11
322.MatyldaMarczak11
323.MirosławMendelewski11
324.MarekMiłoszewski11
325.EwaMorawiec11
326.ZbigniewNawrocki11
327.AndrzejNiebrzydowski11
328.MaciejOciepa11
329.DariuszOpatrzyk11
330.WojciechPalikij11
331.AndrzejPastuszak11
332.JacekPawełczyk11
333.MarekPawlak11
334.MariuszPiętka11
335.RobertPilny11
336.MariuszPopa11
337.KrzysztofRembek11
338.SławomirRosa11
339.ArturRosłaniec11
340.WiktoriaRudzińska11
341.MariuszRurarz11
342.RyszardRybicki11
343.KarolinaSieciechowicz11
344.AndrzejSmolewski11
345.RafałStolarczyk11
346.NorbertStolicki11
347.RadosławStrejko11
348.WłodzimierzSzwacki11
349.ArturSzymczak11
350.BarbaraTukendorf11
351.HenrykWarzecha11
352.TomaszWroński11
353.RomanWróbel11
354.PiotrZawirski11
355.ZbigniewZięba11
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×