Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

ZGŁOSZENIA I WPISOWE DO MISTRZOSTW EUROPY

Do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które zostaną rozegrane w dniach 18-24 września w Słowenii, zgłosiła się dość liczna 37-osobowa reprezentacja Polski. Wśród zawodników są medaliści poprzednich mistrzostw: Dorota Grzejdak, Barbara Kulanty i Paweł Gasz.
Zobacz aktualną listę zgłoszonych do mistrzostw.
Wpisowe w wysokości: gra pojedyncza 40 EUR = 180 zł, gra podwójna od uczestnika 25 EUR = 112,50 zł (kurs przyjęty przez PZBad - 1 EUR=4,5 zł do rozliczenia po dokonaniu wpłaty) należy wpłacić do dnia 25.07 na konto: Marek Rosa 45 1020 1042 0000 8602 0065 3162.

SENIORZY NA FACEBOOKU

Uprzejmie informujemy, że została utworzona na Facebooku zamknięta grupa "Badminton Seniors Poland" (Badminton seniorów Polska) zrzeszająca zawodników i amatorów badmintona, którzy aktywnie uczestniczą w turniejach klasyfikowanych seniorów. Celem grupy jest dzielenie się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami, tak by jej członkowie mieli realny wpływ na rozwój dyscypliny i aktywność seniorów w Polsce. Zapraszamy wszystkich zawodników do przyłączania się do grupy.
Rada Seniorów

ZGŁOSZENIA DO MISTRZOSTW EUROPY

Informujemy wszystkich zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Europy Seniorów do Słowenii, że zgłoszenia do gry należy wysyłać do Marka Rosy do dnia 10.07.2016 na adres: [email protected] W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, rodzaje gier, partnerów do gier podwójnych oraz koniecznie pełną datę urodzenia. Wpisowe w wysokości 40 EUR za grę pojedynczą oraz 25 EUR od osoby za każdą grę podwójną trzeba wpłacić do dnia 24.07.2016. Numer konta zostanie podany w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje o mistrzostwach znajdują się na stronie badmintoneurope.com oraz w zaproszeniu organizatora.

ZAWODNICY WYBRALI NOWĄ RADĘ

Podczas rozgrywanych w Gdańsku Mistrzostw Polski zostały przeprowadzone wybory do Rady Seniorów na nową czteroletnią kadencję 2016-2020r. W wyniku głosowania przewodniczącym Rady został Piotr Łuszkiewicz. Członkami Rady zostali: Maria Brzeźnicka, Dorota Gawrońska-Popa, Robert Bieganowski i Marek Rosa.
Szczegółowe wyniki wyborów zawiera Sprawozdanie komisji skrutacyjnej .

ZGŁOSZENIA DO MISTRZOSTW POLSKI

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że zgodnie z informacją zawartą w komunikacie organizacyjnym zgłoszenia do Mistrzostw Polski Seniorów przyjmowane są tylko do dnia 27.05.2016 (piątek) do godz. 24.00.

WYBORY DO RADY SENIORÓW

Szanowni Zawodnicy;
w obecnym sezonie kończy się 4-letnia kadencja Rady Seniorów. Wybory do nowej Rady zostaną przeprowadzone podczas Mistrzostw Polski w Gdańsku w dniu 04.06.2016. Prosimy zatem o zastanowienie się, kto chciałby aktywnie uczestniczyć w pracy na rzecz popularyzacji i rozwoju badmintona w środowisku seniorów. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu wyborów zawarte są w regulaminie.
Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z działalności Rady Seniorów w latach 2012-2016 dostępnym w zakładce regulaminy.

Z poważaniem
Rada Seniorów

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że osoby, którym rejestracja wygasa w roku 2016 mają przedłużoną ważność do 31.12.2016 i nie muszą jej odnawiać przed Mistrzostwami Polski Seniorów. Pozostali zawodnicy powinni złożyć wniosek do dnia 31.05.2016 bezpośrednio na stronie pzbad.pl w zakładce "Rejestracja zawodników".
Opłata licencyjna na rok 2016 wynosi 10 zł. Jednocześnie informujemy, że w przypadku przedłużenia rejestracji bez zmiany danych osobowych wystarczy dokonać przelewu na konto PZBad zawierającego w opisie numer rejestracyjny oraz imię i nazwisko wnioskodawcy.
Wszelkie pytania dotyczące rejestracji oraz informacje o dokonaniu przelewu prosimy kierować do p. Karoliny Szczeblewskiej nr tel. 22 412 10 32.

RELACJA Z MEMORIAŁU

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z VI Memoriału Pawła Gasza, udostępnionej przez organizatora turnieju. Film można zobaczyć tutaj.
fot. Krystyna Cielecka

UWAGI DO FORMULARZA

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi formularza zgłoszeniowego wyjaśniamy:
- w celu zgłoszenia się do turnieju należy w pierwszej kolejności wpisać swoje nazwisko z polskimi znakami (wielkość liter nie ma znaczenia);
- jeśli osoba zgłaszająca się grała w turniejach po 11.2012 to na pewno jest w bazie danych i należ wskazać tę osobę z wyświetlonej listy zawodników;
- następnie trzeba podać tylko rodzaje gier, kategorie wiekowe oraz partnerów do gier podwójnych;
- w przeciwnym wypadku należy wpisać swoje dane ręcznie (imię, nazwisko, rok urodzenia i płeć);
- każdy zawodnik może zgłosić się tylko raz podając wszystkie gry, w których zamierza wystąpić;
- grę podwójną zgłasza tylko jeden zawodnik (nie ma potrzeby potwierdzania zgłoszenia przez drugiego zawodnika);
- osoba, która zgłosiła się do turnieju otrzyma dwa powiadomienia na podany adres e-mail - pierwsze o zarejestrowaniu zgłoszenia i drugie, gdy sędzia zgłoszenie zaakceptuje;
- zmiany lub uzupełnienia w zgłoszeniu są możliwe tylko poprzez kontakt z sędzią głównym.
Jednocześnie informujemy, że analizujemy przekazywane uwagi i stale pracujemy nad doskonaleniem formularza.

ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA DO TURNIEJÓW

Szanowni Zawodnicy,
z ogromną przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji formularz zgłoszeniowy do turniejów seniorów. Prace nad stworzeniem formularza trochę się przeciągnęły, ale chcieliśmy wprowadzić jak najlepsze narzędzie dla sprawnej obsługi nowego panelu. Zachęcamy do zgłaszania się do turnieju Bayjonn CUP 2016 oraz do kolejnych turniejów za pomocą formularza. Jesteśmy przekonani, że będzie to duże ułatwienie dla zawodników, sędziów i organizatorów. Wszelkie uwagi dotyczące działania formularza zgłoszeniowego prosimy kierować na adres: [email protected]

W imieniu Rady Seniorów
Piotr Łuszkiewicz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×