Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

INFORMACJA O TERMINIE REALIZACJI VOUCHERÓW

W imieniu firmy YONEX Warszawa przypominamy, że dnia 31 marca 2017r. mija termin realizacji Voucherów zdobytych podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona "Zdążyć przed lotką". Po tym terminie nie będzie można już dokonać zakupów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do zrealizowania swoich nagród. Kontakt: http://yonex.com.pl tel. 509625761 Przemysław Aleksandrowicz lub 226516722.
Organizator: Marcin Grzywacz

ZAPRASZAMY DO SIANOWA

Zostały już tylko 3 dni na zgłoszenia do III Ogólnopolskiego Turnieju Seniorów „Zdążyć przed lotką”. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym uznaniem wśród uczestników, w tym roku również zapowiada się ciekawie. Zwycięzcy wszystkich kategorii wiekowych (miejsca I-III) otrzymają medale i vouchery do wykorzystania na stoisku Yonex (do zrealizowania także internetowo).
Poza emocjami na korcie, czekać będą na zawodników dodatkowe atrakcje:
- turniejowa przychodnia SPONYLUS (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; masaż kręgosłupa; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę)
- jazda próbna samochodami Mercedes i Skoda
- loteria fantowa na rzecz Fundacji Jesteśmy Razem z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. rakieta Yonex Duora 88, hiszpańskie wina i oliwki, kurtki sportowe).
Po zmaganiach sportowych zapraszamy na wieczorek integracyjny z muzyką, bogatym menu (ciepłe dania, tradycyjne wędliny, wędzone rybki itd.) i niespodziankami (!) w Domu Gościnnym Rutikal. Zgłoszenia na bankiet mailowo: [email protected]
Magdalena Grzywacz

ZMIANY W REGULAMINIE

W odpowiedzi na prośbę zawodniczek Rada Seniorów wprowadziła poprawkę w regulaminie seniorów. Podstawową zmianą jest umożliwienie przejścia kobiet z gry pojedynczej grupy 25+ do grupy męskiej 30+ (punkt Va.6) regulaminu). Ponadto doprecyzowany został termin składania wniosków o organizację Mistrzostw Polski Seniorów. Wszystkie zmiany zawiera aktualny Regulamin Seniorów Badmintona .

ZDJĘCIA I FILMY Z TURNIEJÓW

Na Facebooku został utworzony nowy profil Badminton Foto. Są tam umieszczane zdjęcia i filmy z turniejów autorstwa Rafała Bogdańskiego. Zapraszamy do oglądania.
fot. Rafał Bogdański

Komunikat dla chętnych na turniej w Pabianicach

Kto planuje spać w Piemoncie (tam będzie wieczorek :)) to proszę pamiętać, iż w okresie świątecznym hotel Piemont jest nieczynny. Od 24 grudnia do 03 stycznia nie odbierają telefonów!"
Dorota Gawrońska-Popa

ZMIANA W SKŁADZIE RADY SENIORÓW

W związku z rezygnacją z członkostwa w Radzie Seniorów złożoną przez Marię Brzeźnicką, zgodnie z pkt. VI. 22) Regulaminu Seniorów Badmintona nowym członkiem Rady został Jacek Osadnik.

ZMIANY W REGULAMINIE SENIORÓW

W związku z licznymi propozycjami i uwagami zgłaszanymi przez zawodników zostały wprowadzone poprawki do regulaminu seniorów. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć:
- dodanie nowej kategorii wiekowej 80+;
- wprowadzenie szablonu komunikatu organizacyjnego;
- opracowanie Regulaminu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie;
- publikację listy zawodników zgłoszonych do turnieju po zatwierdzeniu zgłoszeń przez sędziego;
- konieczność przeprowadzania losowania w programie Tournament Planner;
- możliwość umieszczenia informacji o turnieju na stronie badmintoneurope.com na wniosek organizatora;
- możliwość rozegrania gier w kategorii open na dwóch turniejach w sezonie 2016/2017.
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi dokumentami dostępnymi w zakładce Regulaminy.

BADMINTON NA STADIONIE NARODOWYM

Polski Związek Badmintona zaprasza do wzięcia udziału w Narodowym Dniu Badmintona. Impreza odbędzie się w sobotę 10.09.2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie trwania imprezy zostanie rozegrany nieklasyfikowany turniej seniorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://narodowybadminton.pl/ oraz w komunikacie organizacyjnym turnieju.

TURNIEJE W LUBLIŃCU I WE WROCŁAWIU PRZEŁOŻONE

W związku z prośbą organizatorów, turnieje w Lublińcu i we Wrocławiu zostaną rozegrane w nowych, zmienionych terminach. Lubliniec 24-25.09.2016, Wrocław 21-22.01.2017.

ZMIANA TERMINU MISTRZOSTW POLSKI

W związku z prośbą organizatora WWL Badminton Club Marki, termin Mistrzostw Polski Seniorów w sezonie 2016/2017 został przesunięty na 10-11.06.2017. Mistrzostwa będą rozegrane na Hali OKiS w Zielonce.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×