Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

PIĘCIOOSOBOWA REPREZENTACJA POLSKI

W tym roku Mistrzostwa Świata Seniorów zostaną rozegrane w Indiach w miejscowości Koczin. Oficjalnie zgłoszona reprezentacja Polski liczy pięć osób z Dorotą Grzejdak i Pawłem Gaszem na czele. Pełny skład naszej kadry można zobaczyć tutaj.

ZGŁOSZENIA DO MISTRZOSTW ŚWIATA

Informujemy wszystkich zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Świata Seniorów do Indii, że zgłoszenia do gry należy wysyłać do Marka Rosy do dnia 17.07.2017 na adres: [email protected] W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, rodzaje gier, partnerów do gier podwójnych oraz koniecznie pełną datę urodzenia. Wpisowe w wysokości 120 USD za jedną grę oraz 150 USD od osoby za dwie lub trzy gry trzeba wpłacić do dnia 24.07.2017. Numer konta zostanie podany w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje o mistrzostwach znajdują się w zaproszeniu organizatora. Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem są proszone o kontakt z Jurkiem Szałapskim email: [email protected], tel. 725 111 303.

38. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

38. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie za nami… rekordowa ilość zgłoszeń, 228 zawodników i 348 rozegranych pojedynków w temperaturze ponad 30 stopni robi rażenie. Wysoki poziom sportowy zawodów zagwarantowali swoim udziałem najlepsi zawodnicy z całego kraju. Siedem profesjonalnych kortów, wykwalifikowani sędziowie prowadzący (wszyscy z uprawnieniami), elektroniczne tablice wynikowe z nazwiskami grających zawodników na danym korcie, livescoring, kort telewizyjny zapewniły profesjonalną, na najwyższym poziomie organizację zawodów w hali Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce. Znakomicie spisali się: Marek Krawczyk, jako sędzia główny i Rafał Glinicki, jego zastępca, to właśnie dzięki nim mistrzostwa przebiegały bardzo sprawnie i zakończyły się o czasie. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy poczuli, że brali udział w MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW!!! Gratulacje KOLEGOM z 80+ za walkę na kortach oraz organizatorom turnieju w Sianowie, za najlepszy turniej sezonu 2016/17. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów Ośrodkowi Kultury i Sportu w Zielonce, patronom imprezy: Staroście Powiatu Wołomińskiego, Burmistrzowi Miasta Marki, Burmistrzowi Miasta Zielonka, współorganizatorom: VektorMedia z Warszawy, Powiatowi Wołomińskiemu. Wsparli imprezę: Wodociąg Marecki, firmy Novago, Ventus, Fair Play Plus, JS GLOBAL INVEST S.C. – Leszek Dobkowski. Dziękuję moim współpracownikom z klubu, za pomoc przed, w czasie i po... bardzo cenne. Szczególne podziękowania kieruję do Grzegorza Meliona, szefa firmy VectorMedia, przedstawiciela Yonexa i do jego zespołu – chłopaków z Yonexa (na czele z Darkim Szymkiewiczem) za pomoc przy współorganizacji 38. Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie. Myślę Grzegorz, że zrobiliśmy” kawał dobrej roboty” i postawiona poprzeczka tylko wzmocni nasz seniorski badminton.
Marek Rosa - WWL Badminton Club Marki

ZMIANY W LOSOWANIU MISTRZOSTW POLSKI

Koleżanki i Koledzy,
Z powodów nie leżących po stronie organizatora, nie wpłynęło zgłoszenie jednego z rozstawianych zawodników w kategorii MS 35+ i konieczne było ponowne przeprowadzenie losowania kategorii MS 35+. Niewielkie zmiany dotyczą też dwóch innych kategorii męskich (MS50+ i MD50+), dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swoich meczów i godzin ich rozegrania.
Aktualnie zamieszczone losowanie jest ostateczne i Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 rozstaną rozegrane według przedstawionego harmonogramu.
Rada Seniorów

38. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW – ZIELONKA

226 zgłoszeń do 38 Mistrzostw Polski Seniorów w Zielonce!!! Już wiemy, że rozpoczynamy grać w piątek od 16, uroczyste otwarcie mistrzostw, zgodnie z komunikatem 10.06 o godz. 9:00. Przypominam o terminach zapisów na wieczorek integracyjny i posiłki podczas mistrzostw tj. do 06.06. do godz. 20:00 ([email protected]). Wieczorek odbędzie się w hotelu „U Pietrzaków” – koszt 50 zł, natomiast posiłki wydawane będą w barku przy hali – obiad 18 zł, kolacja 12 zł.

Marek Rosa

PIĄTEK PIERWSZYM DNIEM MISTRZOSTW

W związku z rekordową frekwencją przekraczającą 220 zgłoszeń Mistrzostwa Polski Seniorów w Zielonce rozpoczną się w piątek 09.06.2017 o godz. 16.00. Losowanie oraz plan gier zostaną udostępnione najpóźniej w poniedziałek do godz. 22.00.
fot. Krystyna Cielecka

38. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 09-11.06.2017 R. ZIELONKA

Już tylko kilka dni dzieli nas od 38. Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie. Zielonka po raz drugi będzie gościła najlepszych zawodników seniorów walczących o tytuły Mistrzów Polski. W 2014 roku wystartowało 191 zawodniczek i zawodników. Mamy nadzieję, że te Mistrzostwa będą rekordowe i „pęknie” magiczne 200 startujących. Przypominamy, zgłoszenia do piątku 2 czerwca do godz. 22:00! Nie może Was zabraknąć w Zielonce! Czekamy na Was i postaramy się żebyście miło wspominali 38. MPS.

Organizatorzy: WWL Badminton Club i YONEX
fot. WWL Badminton Club

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że osoby, które były zarejestrowane w PZBad w roku 2016 mają automatycznie przedłużoną ważność rejestracji do 31.12.2017. Pozostali zawodnicy, którzy zamierzają wziąć udział w Mistrzostwach Polski Seniorów powinni złożyć wniosek do dnia 30.05.2017. Wniosek można wypełnić bezpośrednio na stronie pzbad.pl w zakładce "Rejestracja zawodników". W roku 2017 rejestracja jest bezpłatna.

INFORMACJE O WIECZORKU

Wieczorek integracyjny w Częstochowie odbędzie się w Hotelu Scout. Koszt Imprezy to 50 zł od osoby. W cenie znajduje się ciepły posiłek, DJ, zimna płyta.
Zachęcamy do udziału i zabawy do białego rana.
Jarosław Ociepa

MISTRZOSTWA POLSKI W SEZONIE 2017/2018

Przypominamy wszystkim zainteresowanym organizacją Mistrzostw Polski Seniorów w sezonie 2017/2018, że zgodnie z aktualnym Regulaminem oferty należy składać do Rady Seniorów do dnia 30.04.2017. Decyzja o miejscu rozegrania Mistrzostw zostanie podjęta do 31.05.2017.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×