Data: 07 - 09.08.2020
Miejscowość: Sianów
Organizator: Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

TRZY DNI DO KOŃCA ZGŁOSZEŃ

Medale i Puchary już czekają na Was w Sianowie. Nie zwlekajcie, najwyższa pora się zgłaszać. Jest Nas już ponad 150 i z każdą godziną przybywa. Macie czas do 6 czerwca (środa) do godz. 22.00. Pamiętajcie podać rozmiar koszulki w zgłoszeniu i przesłać zgłoszenie na bankiet również do 6 czerwca na adres: [email protected]
Organizator Marcin Grzywacz
fot. Marcin Grzywacz

SKRÓCONY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW POLSKI

Na prośbę organizatora, związaną z koniecznością przygotowania odpowiedniej ilości medali, pucharów i voucherów oraz koszulek dla zawodników, termin przyjmowania zgłoszeń do Mistrzostw Polski w Sianowie został nieznacznie skrócony. Formularz zgłoszeniowy będzie udostępniony 21.05.2018 (poniedziałek), a lista zgłoszeń zostanie zamknięta 06.06.2018 (środa) o godz. 22:00.

ZAWODNICY 70+ ZWOLNIENI Z OPŁATY REJESTRACYJNEJ

Z przyjemnością informujemy, że na wniosek złożony przez Radę Seniorów Zarząd PZBad podjął uchwałę o zwolnieniu z opłat licencyjnych zawodników w wieku 70+ ( w roku 2018 rocznik 1947 i starsi). Bezpłatne licencje dla ww. zawodników są bezterminowe. Trzeba jedynie wypełnić wniosek rejestracyjny dostępny pod adresem: http://www.pzbad.pl/pl/rozgrywki/rejestracja-zawodnikow.html.
Pozostali zawodnicy, którzy zamierzają wziąć udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w Sianowie muszą złożyć wniosek oraz dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 50 zł, którą należy wpłacić na konto Polskiego Związku Badmintona: 46 1090 1014 0000 0001 0795 0017.

39. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 15-17.06.2018 SIANÓW

Zapraszamy wszystkich do Sianowa. Oprócz bliskości morza, pięknej pogody (miejmy nadzieję) czeka na Was mnóstwo atrakcji. Oczywiście gramy na matach Yonexa (7 kortów). Wszystkie mecze poprowadzą sędziowie prowadzący z uprawnieniami PZBadu nad którymi będzie czuwał Marek Krawczyk (jako sędzia główny) i Rafał Glinicki. Oczywiście z kortu centralnego transmisja live. Do tego livescoring na wszystkich boiskach. Na dzień dobry w biurze zawodów będą czekać dwie niespodzianki. Do tego sporo atrakcji dodatkowych, m.in. Turniejowa Przychodnia, jazda próbna autami marki Mercedes, grill. Nietuzinkowe puchary, okolicznościowe medale i vouchery (we wszystkich kategoriach za poszczególne miejsca takie same) dodadzą smaczku imprezie. W sobotnią noc bankiet na miarę Mistrzostw Polski w Domu Gościnnym Rutikal w Sianowie. Nie może Was zabraknąć. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zgłoszenia. Przyjeżdżajcie, grajcie i wygrywajcie. Każdy z Sianowa wyjedzie z niespodzianką. Termin zgłoszeń: 06.06.2018 r. (środa) godz. 22:00 Pamiętajcie, żeby podać rozmiar koszulki!!!! Wszystko znajdziecie w Komunikacie.
Organizator: Stowarzyszenie Victoria Sianów - Marcin Grzywacz ([email protected]eria.pl tel. 509964755)

Memoriał Tadeusza Englandera

W związku w brakiem odpowiedniej hali turniej w Gdańsku nie będzie wliczany do list klasyfikacyjnych seniorów. W związku z tym turniej w Warszawie będzie ostatnim turniejem klasyfikowanym przed Mistrzostwami Polski w Sianowie. Zobacz komunikat XXII Memoriału Englandera.

MISTRZOSTWA POLSKI 2019

Przypominamy, że oferty organizacji Mistrzostw Polski Seniorów na sezon 2018/2019 należy składać do Rady Seniorów do dnia 30.04.2018. Decyzja o miejscu rozegrania Mistrzostw zostanie podjęta do 31.05.2018.

KONTROLA ANTYDOPINGOWA DOTYCZY TAKŻE SENIORÓW

Agencja Antydopingowa POLADA rozszerzyła kontrolę na seniorskie kategorie wiekowe, a ich zeszłoroczna wizyta na IMPS nie była przypadkiem. Sprawa dotyczy szczególnie zawodników-seniorów znajdujących się pod opieką lekarską lub zażywających jakieś medykamenty. W takiej sytuacji, jeśli lek znajduje się na liście środków zakazanych, każdy zawodnik powinien zrobić, tzw. wyłączenie dla celów terapeutycznych (TUE). Cała procedura opisana jest na stronie internetowej POLADY https://www.antydoping.pl/wylaczenia-dla-celow-terapeutycznych/. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Sianowie prosimy wszystkich zawodników o poważne potraktowanie tej informacji.
Rada Seniorów

REZERWACJA NOCLEGÓW W SIANOWIE

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i przewidywaną frekwencją przekazuję już dzisiaj informację dot. miejsc noclegowych podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie w Sianowie w dniach 15-17 czerwca 2018 r. Nie czekajcie, ponieważ w czerwcu nad morzem jest już dość spore obłożenie i im później, tym będzie gorzej coś zarezerwować. Szczegółowe informacje o noclegach są dostępne tutaj.
Marcin Grzywacz

KATEGORIA 75+ NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Dobra wiadomość dla naszych seniorów dotarła z Kopenhagi. Na Mistrzostwach Europy w 2018 (Guadalajara, Hiszpania) będzie po raz pierwszy rozgrywana kategoria 75+.
Pełna informacja dostępna jest tutaj.

Narodowe Dni Badmintona 2017

W dniach 4 i 5 grudnia odbędzie się druga edycja Narodowych Dni Badmintona. Po raz kolejny zespół Fundacji Narodowy Badminton zorganizował wydarzenie popularyzujące tą najszybszą dyscyplinę sportu. NDB 2017 to szansa dla każdego na poprawienie badmintonowej wiedzy i umiejętności, ale nie zabraknie również atrakcji związanych z innymi sportami. czytaj dalej

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×