Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

KOMUNIKAT OD ORGANIZATORA TURNIEJU W MATCHPOINT

Szanowni zawodnicy!
W związku z przygotowanymi start packami przez sponsora, do piątku zbierane są zgłoszenia na koszulki.
Zgłoszenia zbierane są mailowo: [email protected] lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w uwagach) http://entry.ebadminton.com.pl/t/161.
W wiadomości prosimy o podanie: Imię, nazwisko, rozmiar koszulki.
Osoby, które nie prześlą rozmiarówki do piątku, otrzymają start pack z losowo wybranym rozmiarem.
Pozdrawiam, Marta Zadorożna

WWL Badminton Yonex Cup 2018

Moi drodzy, zapisy na turniej tylko do jutra!!! Zapraszam również do udziału w wieczorku, „Andrzejkowego”, z krótkim recitalem piosenki francuskiej, dyskoteką. Można również zamówić obiad w restauracji „U Pietrzaków”, zgłoszenia na wieczorek i zamówienie na obiad przyjmuję do 21 listopada (środa). Zapraszam do Zielonki!!!
Marek Rosa WWL Badminton Club

TURNIEJ W BIAŁYMSTOKU ODWOŁANY

Wiadomość z ostatniej chwili
XVI Podlaski Turniej Badmintona zostaje odwołany. Powodem jest przeniesienie przez PZBad mistrzostw JM z I półrocza na drugą połowę roku i nieuzgodnienie przez organizatora terminu z naszymi zawodami, które miały być w tym samym czasie. Wszystkich sympatyków badmintona zainteresowanych przyjazdem do Białegostoku przepraszamy za zaistniałą sytuację. Organizatorzy

ZMIANY W REGULAMINIE

W związku z licznymi propozycjami i uwagami zgłaszanymi przez zawodników zostały wprowadzone poprawki do regulaminu seniorów. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć:
- sprecyzowanie zasad wyłaniania reprezentacji Polski seniorów (załącznik nr 3 do Regulaminu);
- wprowadzenie pilotażowej oceny turniejów wg określonych kryteriów pkt. Va. 9);
- wprowadzenie konieczności zapewnienia min. 6 boisk dla seniorów na cały czas rozgrywania turnieju pkt. Vb. 8);
- wprowadzenie zakaz startu w kolejnych turniejach w przypadku niezapłacenia wpisowego pkt. VI. 4);
- wprowadzenie opłaty w przypadku niezgłoszenia rezygnacji z udziału w turnieju pkt. VI. 5).
Rada Seniorów

INFORMACJE DOTYCZĄCE MISTRZOSTW EUROPY

Informacje dotyczące koszulek (czerwone - model 0002-męskie i damskie): Koszt jednej - pierwszej koszulki - 80 zł (koszulka kompletna z nadrukiem: POLAND, nazwisko, godło), do tych koszulek Yonex dopłaca 1500 zł oraz udziela rabatu w wysokości 40%. Każda następna koszulka z nadrukiem 110 - 115 zł.
W terminie do 20.08.2018r. zamówienia na koszulki wraz z wpłatą przyjmuje Marek Rosa.
Ponadto Yonex udziela rabatu 40% dla uczestników MES na zakup odzieży przed mistrzostwami.
Jednocześnie prosimy o wpłatę wpisowego (osoby, które jeszcze nie zapłaciły) i dopłatę do zgłoszeń w przypadku udziału w większej ilości gier niż dokonane wpłaty. Zwroty nadpłat zostaną dokonane na konta uczestników.

Do Mistrzostw Europy zgłosiły się 1233 osoby. Pełna lista zawodników dostępna jest tutaj.

WPISOWE DO MISTRZOSTW

Prosimy wszystkich zawodników wyjeżdżających na Mistrzostwa Europy o pilną wpłatę wpisowego na konto Marka Rosy (nr konta 45 1020 1042 0000 8602 0065 3162). Wpisowe wynosi 337,50 zł za jedną grę, 405,00 zł za dwie i 540,00 zł z trzy gry.

REPREZENTACJA NA MISTRZOSTWA EUROPY

24 osoby będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Seniorów w Hiszpanii. Ostateczną listę zgłoszonych można zobaczyć tutaj.

KRYTERIA KWALIFIKACJI DO MISTRZOSTW ŚWIATA SENIORÓW 2019

Rada Seniorów, w porozumieniu z Zarządem PZBad, postanowiła wprowadzić następujące kryteria kwalifikacji do Mistrzostw Świata Seniorów 2019:
1. Osoby, które kiedykolwiek uzyskały kwalifikację olimpijską w badmintonie (bez dodatkowych warunków).
2. Medaliści Mistrzostw Polski Seniorów według kolejności zajętych miejsc. W przypadku zajęcia przez zawodników miejsc 3-4 i nierozgrywania meczu o miejsce 3 decyduje wyższe miejsce w rankingu seniorów na koniec sezonu 2018/2019 (tj. po uwzględnieniu wyników MP). W przypadku gier podwójnych decyduje niższa suma miejsc zawodników). Jeśli i ten element nie daje rozstrzygnięcia decydująca jest większa liczba wygranych turniejów seniorów w danym sezonie.
3. Kolejność na liście klasyfikacyjnej oraz punktacja wyłącznie w danej grupie wiekowej:
- w grach pojedynczych kolejność na liście;
- w grach podwójnych suma miejsc partnerów (w razie braku partnera na liście miejsce ostatnie +1), a w przypadku takiej samej sumy miejsc, suma punktów partnerów.

Warunki dodatkowe:
1. Do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Seniorów konieczny jest udział w co najmniej dwóch turniejach klasyfikowanych seniorów w sezonie (nie wliczając w tę liczbę Mistrzostw Polski).
2. Na Mistrzostwach Polski można grać tylko w kategorii wiekowej, w której zawodnik planuje występować na Mistrzostwach Świata.
3. W przypadkach szczególnych decyzję podejmuje Rada Seniorów w uzgodnieniu z Zarządem PZBad.

ZGŁOSZENIA DO MISTRZOSTW EUROPY

Informujemy wszystkich zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Europy Seniorów do Hiszpanii, że zgłoszenia do gry należy wysyłać do Marka Rosy do dnia 16.07.2018 na adres: [email protected] W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, rodzaje gier, partnerów do gier podwójnych oraz koniecznie pełną datę urodzenia. Wpisowe w wysokości 75 EUR za jedną grę, 90 EUR za dwie oraz 120 EUR za trzy gry trzeba wpłacić do dnia 23.07.2018. Numer konta zostanie podany w późniejszym terminie. Jednocześnie przypominamy, że na tych mistrzostwach po raz pierwszy zostanie rozegrana kategoria wiekowa 75+.

BAYJONN CUP WYGRYWA PO RAZ TRZECI

Podczas rozgrywania Mistrzostw Polski w Sianowie zostało przeprowadzone głosowanie na najlepszy turniej w sezonie 2017/2018. W głosowaniu wzięło udział 112 zawodników. Najwięcej głosów - 38 uzyskał Bayjonn Cup Sopot, a organizator turnieju Andrzej Grzechnik (fot.) otrzymał pamiątkową statuetkę ufundowaną przez Radę Seniorów.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×