Data: 07 - 09.08.2020
Miejscowość: Sianów
Organizator: Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

TURNIEJ W OLSZTYNIE ZOSTANIE ROZEGRANY W NIEDZIELĘ

Zapraszam na Grand Prix Olsztyna - mała uwaga! Termin turnieju to NIEDZIELA 10/11/2019 (długi weekend)
Zapraszam serdecznie
Andrzej Gajewski

PRACE DROGOWE WE WROCŁAWIU

Ważna informacja dla zawodników jadących na turniej do Wrocławia. W nocy z piątku na sobotę rozpocznie się kolejny etap budowy trasy autobusowo-tramwajowej z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór. Oznacza to utrudnienia w ruchu samochodowym. Prace będą prowadzone na wiadukcie nad ulicą Smolecką w okolicy Centrum sportowego Hasta la Vista. Zalecane jest ominięcie wiaduktu ulicą Śrubową. Więcej informacji o utrudnieniach: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,tramwaj-na-nowy-dwor-rusza-kolejny-etap-budowy,wia5-3273-51508.html

Organizatorzy Podlaskiego Turnieju Seniorów w badmintonie dziękują wszystkim zawodnikom za liczne przybycie do Białegostoku i za wspaniałą zabawę na wieczorku integracyjnym.
P.S. Szukamy okularów z etui które zostały omyłkowo wrzucone do innego termobagu.
Po rzeczy pozostawione na hali dzwonić pod numer 508289241.
Andrzej Kaftański

WWL Badminton Yonex Cup 2019

Z powodu zajęcia hali OKiS w Zielonce na inną imprezę w terminie 23-24 listopada 2019 jestem zmuszony przesunąć termin naszego turnieju „WWL Badminton Yonex Cup 2019” na dzień 16-17.11.2019 r. Mam nadzieję, że zrozumiecie zaistniałą sytuację i będzie mi miło gościć Was w Zielonce (na ośmiu kortach).
Serdecznie zapraszam, Marek Rosa WWL Badminton Club

PROŚBA O SPRAWDZENIE ZGŁOSZEŃ

Prosimy wszystkich zawodników, którzy zgłosili się w NIEDZIELĘ do turnieju w Białymstoku o sprawdzenie, czy znajdują się na liście zgłoszonych, ponieważ w wyniku awarii serwera dane zapisane po godz. 2.00 w nocy z soboty na niedzielę mogły zostać skasowane.

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z planowanym urlopem informuję, że wyniki oraz listy klasyfikacyjne na stronie eBadminton.com.pl zostaną zaktualizowane po rozegraniu turnieju w Ośnie Lubuskim.
Piotr Łuszkiewicz

KOREKTA ZAMÓWIEŃ NA KOSZULKI

Przekazujemy informacje odnośnie koszulek narodowych które były produkowane przez naszą firmę Yonex na MŚ w Katowicach. Niestety zdarzyło się kilka pomyłek podczas realizacji zamówień od zawodników oraz kibiców, za które bardzo przepraszamy. Prosimy o przesyłanie zamówień na dodatkowe koszulki oraz osoby które miały niewłaściwy rozmiar koszulki lub jakiś inny problem o kontakt mailowy do 2.09.2019 na mail [email protected]

WERYFIKACJA ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW ŚWIATA

Zgodnie z wymaganiami BWF wszyscy zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Świata Seniorów w Katowicach muszą przesłać skan paszportu lub dowodu osobistego do dnia 22.07.2019. Prosimy zatem o przesłanie zeskanowanego dokumentu na adres: [email protected]. Dla bezpieczeństwa można np. zasłonić część numeru dokumentu pozostawiając dane niezbędne do weryfikacji zgłoszeń.

KOSZULKI DLA REPREZENTACJI

Z okazji rozgrywanych w Katowicach Mistrzostw Świata Seniorów firma Yonex przygotowała specjalny model koszulki dla zawodników reprezentacji Polski. Każda osoba zakwalifikowana do Mistrzostw może kupić max. 3 koszulki. Jedna koszulka będzie dofinansowana z Funduszu Rady Seniorów i jej koszt wynosi 40 zł bez personalizacji i 60 zł z personalizacją. Pozostałe dwie koszulki można kupić w cenie 70zł i 90zł.
Zamówienia na koszulki należy wysyłać na adres: [email protected] do dnia 15.07.2019.
Wzór koszulki dostępny jest tutaj. Tył biały, do nadruków meczowych zgodnie z regulacjami BWF.

WPISOWE DO MISTRZOSTW ŚWIATA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich uczestników YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019, podjęliśmy decyzję, że opłata startowa będzie pobierana w polskiej walucie. Kwota do zapłaty od zawodników biorących udział w jednej grze - 450 złotych. Kwota do zapłaty od zawodników biorących udział w dwóch lub trzech grach - 560 złotych.
Opłaty należy dokonywać na poniższe dane:
KLUB REKREACYJNO - SPORTOWY TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ "CZARNI" PRZY K.W.K. "WIECZOREK" UL.RADOSNA 35C, 40-472 KATOWICE
ING Bank Śląski S.A. 28 1050 1214 1000 0023 2392 2209
W tytule przelewu proszę o wpisanie: opłata startowa + imię i nazwisko zawodnika.

Termin dokonywania płatności - 10 lipca 2019.

Proszę o dostosowanie się to powyższych wytycznych, w szczególności właściwego opisywania tytułu płatności. Dane do wystawienia faktur za opłatę startową, proszę przesyłać na adres email: [email protected]
Wojciech Palikij

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×