Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

NETTO CUP 2015

Tegoroczne badmintonowe Netto Cup zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend (14-15 marca) spotykamy się w Szczecinie na siedemnastej edycji tego turnieju. Czekamy na Was z niecierpliwością.
Jak co roku rozegrany zostanie Turniej w kategoriach Open, Turniej Seniorów. Zagrają także Amatorzy i Dziennikarze. W niedzielę swoje rozgrywki będą mieli także najmłodsi adepci badmintona.
Prowadzić będziemy też rywalizację Turnieju Miast o Puchar Prezydenta Szczecina. W 2014 roku piękne puchary wygrali idąc łeb w łeb Sianów z Poznaniem.. czy w tym roku powtórzą tamte wyczyny??? A może inne miasta udowodnią, że mają równie mocnych zawodników??? W tym roku przygotowaliśmy dla Was równie zacne cacko, które pojedzie do domu ze zwycięzcami tegorocznego Turnieju.
W ramach wpisowego, każdy z uczestników otrzyma, specjalnie przygotowaną na tę okazję, okolicznościową koszulkę i napoje. A dla najlepszych sponsorzy przygotowali medale, dyplomy i atrakcyjne nagrody, ufundowane przez licznych sponsorów.
UWAGA !!! Dla zwycięzców najbardziej prestiżowej kategorii open (SM, SK, DM, DK, M) przygotowaliśmy markowe tablety.
Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.nettocup.pl. Przypominamy, że w tym roku do sobotniego Turnieju Głównego (open i seniorzy) trzeba wcześniej zgłaszać się nie tylko do singla, ale i do gier podwójnych, które zostaną rozlosowane w piątek 13.03.2015 o 9.00. Nie będzie możliwe dopisywanie się na hali. W niedzielę (amatorzy) wszystko pozostaje po staremu.
Zaglądajcie na nasz profil „Netto Cup” na facebooku i na stronę www.nettocup.pl. Tam cały czas najnowsze informacje, komunikaty i ciekawostki o naszej ulubionej dyscyplinie sportu.

Czekamy na Was w Szczecinie.
Krzysztof Bobala

PIERWSZY TURNIEJ W SIANOWIE

W dniach 14-15 lutego br., w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie, odbędzie się Ogólnopolski Turniej Seniorów. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe medale i ciekawe nagrody rzeczowe, a z okazji Walentynek każdy zawodnik otrzyma upominek. Nad punktacją wszystkich meczów czuwać będą zawodnicy UKS Kometa Sianów. Na hali będzie czynny punkt gastronomiczny.
W trakcie turnieju odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Jesteśmy Razem, która zajmuje się głównie pomocą chorym i potrzebującym. Do wylicytowania będzie m.in. pamiątkowa statuetka – metalowa lotka, voucher na pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu Emocja SPA*** w Unieściu, biżuteria, serwis kawowy, serwis obiadowy, płyty z autografami gwiazd Dni Ziemi Sianowskiej (Sylwia Grzeszczak, Mezo) i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Przed halą natomiast, będzie można skorzystać z jazdy próbnej samochodami Skoda.
Po zmaganiach turniejowych organizatorzy zapraszają na wieczorek integracyjny z DJ-em w Domu Gościnnym RUTIKAL (Sianów, ul. Łubuszan 8a). Koszt imprezy to 60 zł od osoby, w cenie ciepłe i zimne przekąski. Chęć udziału w wieczorku proszę zgłaszać do wtorku (10.02.) na adres mailowy: [email protected]
Magdalena Grzywacz

Zapraszamy na wieczorek karnawałowy w Pabianicach!

Turniej w Pabianicach już w sobotę. Zgłosiło się 116 zawodników. Na wygranych czekają atrakcyjne nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsca. Po zmaganiach sportowych zapraszamy na wieczorek integracyjny w hotelu Piemont. Dla wszystkich dziewczyn, które zapiszą się na wieczorek czeka niespodzianka karnawałowa! Do zobaczenia w Pabianicach ;)
Dorota Gawrońska-Popa

III edycja Bayjonn Cup

W dniach 24-25 stycznia 2015 roku na hali 100-lecia w Sopocie odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowego Turnieju Badmintona Seniorów BAYJONN CUP. Organizatorzy zapewniają, że będzie to turniej wyjątkowy pod wieloma względami. Turniej z roku na rok staję się coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko wśród fanów badmintona w Polsce, ale także w całej Europie i na całym Świecie.
Honorowym Partnerem III Międzynarodowego Turnieju Badmintona Seniorów Badminton Bayjonn Cup została jedna z największych marek utożsamianych ze sportem, a przede wszystkim z badmintonem, firma Li-Ning.
II jak i III edycja turnieju są wyjątkowe... Podczas zawodów ponownie odbędzie się aukcja charytatywna, na której każdy z obecnych będzie mógł wylicytować cenne przedmioty. Dochód z aukcji zostanie w pełni przeznaczony na zakup sprzętu medycznego, z którego będzie mogła korzystać Patrycja Wilga, chora na Sanfilippo.
Wartością samą w sobie są również medale, które na prośbę organizatorów zaprojektował sopocki artysta, Ś.P. Bogdan Mirowski – twórca jednego z najbardziej znanych dzieł związanych silnie z Sopotem - Bursztynowego Słowika, Nagrody Grand Prix na Festiwalu Piosenki w Sopocie.
Badminton Bayjonn Cup Sopot dwukrotnie został nagradzany w kategorii najlepszy turniej roku. Co więcej III Edycja turnieju będzie wyjątkowa, ponieważ zostanie rozegrany dodatkowo pokazowy turniej ELITY mężczyzn. Specjalnie na tą okazję zostanie zaproszonych 16 zawodników z czołówki europejskiej, aby uświetnić to wydarzenie. Honorowy patron firma Li – Ning ufunduje lotki, którymi zostaną rozegrane wszystkie gry Elity oraz półfinały i finały turnieju Serniorów.
Przypominamy, że zgłoszenia zarówno do gier pojedynczych jak i podwójnych są przyjmowane do dnia 21.01.2015r. Więcej informacji o turnieju można znaleźć w komunikacie organizacyjnym oraz na stronie turnieju: bayjonncup.pl

RELACJA Z CZĘSTOCHOWY

W sobotę 22.11.2014 odbył się w sali TZN w Częstochowie (Techniczne Zakłady Naukowe przy ul. Jasnogórskiej 86/90) XIV Ogólnopolski Turniej Badmintona „DEBLE 100Lat”, którego organizatorem był Śląski Związek Badmintona i KR-S TKKF ”Hutnik” Częstochowa. Na starcie tego jedynego w roku, rozgrywanego w tej formule turnieju w Polsce, w którym startująca para musi mieć minimum 100 lat, stanęło 31 par - 53 zawodników z 16 miast. Jak co roku rywalizacja była bardzo zacięta. czytaj dalej
fot. Tomasz Jackowski

HALA W REMBERTOWIE ZACZYNA PĘKAĆ W SZWACH

Turnieje Grand Prix Victora przyciągają coraz większą liczbę zawodników i powoli dorównują frekwencją przodującym w tej klasyfikacji turniejom w Sopocie i Suchedniowie. W miniony weekend do Warszawy zjechała rekordowa liczba 123 seniorów. Nic zatem dziwnego, że trzeba było uruchomić drugą halę, a i tak turniej zakończył się we wtorek z powodu przeniesienia do Białegostoku finału gry pojedynczej w grupie 55+. Tak liczna obsada stała się znakomitą okazją dla naszych fotoreporterów Krysi Cieleckiej i Rafała Bogdańskiego, którzy uwiecznili badmintonowe zmagania w obszernych galeriach zdjęciowych. Relację oraz zdjęcia z turnieju zamieścił także portal badmintonzone.pl.
fot. Krystyna Cielecka

MIKOŁAJ TESTUJE NOWĄ PUNKTACJĘ

Turniej Mikołajkowy w Solcu Kujawskim od lat cieszy się dużą popularnością. W tym roku na zawodników czeka dodatkowa atrakcja w postaci zmienionej, eksperymentalnej punktacji testowanej obecnie przez BWF. Zgodnie z nowymi zasadami w każdym secie można zdobyć maksymalnie 11 punktów, a zwycięzca musi wygrać 3 sety. System ten ma na celu uatrakcyjnienie pojedynków i skrócenie czasu rozgrywania meczów. W przypadku pozytywnej opinii środowiska badmintonowego Rada BWF rozważa możliwość wprowadzenia nowej punktacji do wszystkich rozgrywek.
fot. soleckalotka.neth.pl

NOWY PARTNER SENIORÓW

Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Bad4You, oferującą profesjonalny sprzęt do badmintona i będącą jednocześnie oficjalnym dystrybutorem firmy LI-Ning w Polsce.
Najnowszą ofertę Bad4You można znaleźć pod adresem bad4you.com.pl .

PRZEDŁUŻENIE UMOWY Z FIRMĄ YONEX

Z przyjemnością informujemy, że firma Yonex pozostaje sponsorem strategicznym seniorów w sezonie 2014/2015. W ramach współpracy Yonex pokryje wydatki związane z utrzymaniem witryny internetowej eBadminton.com.pl oraz dofinansuje zakup koszulek dla reprezentacji Polski na przyszłoroczne mistrzostwa świata.

TRZY MEDALE POLSKIEJ REPREZENTACJI

W Mistrzostwach Europy Seniorów wystartowało ponad 800 zawodników w tym 20-osobowa reprezentacja Polski. Nasi zawodnicy wywalczyli na tych mistrzostwach trzy medale. Na najwyższym stopniu podium stanął Paweł Gasz, który zdobył złoty medal w grze pojedynczej w najstarszej kategorii wiekowej 70+. Brązowe medale zdobyły nasze utytułowane zawodniczki Basia Kulanty w grupie 40+ i Dorota Grzejdak w grupie 45+. Gratulujemy!
W przyszłym roku zostaną rozegrane mistrzostwa świata, które odbędą się w dniach 20-26.09.2015 w szwedzkiej miejscowości Helsingborg.
fot. Piotr Łuszkiewicz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×