Data: 07 - 09.08.2020
Miejscowość: Sianów
Organizator: Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

WYBORY DO RADY SENIORÓW

Szanowni Zawodnicy;
w obecnym sezonie kończy się 4-letnia kadencja Rady Seniorów. Wybory do nowej Rady zostaną przeprowadzone podczas Mistrzostw Polski w Gdańsku w dniu 04.06.2016. Prosimy zatem o zastanowienie się, kto chciałby aktywnie uczestniczyć w pracy na rzecz popularyzacji i rozwoju badmintona w środowisku seniorów. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu wyborów zawarte są w regulaminie.
Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z działalności Rady Seniorów w latach 2012-2016 dostępnym w zakładce regulaminy.

Z poważaniem
Rada Seniorów

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że osoby, którym rejestracja wygasa w roku 2016 mają przedłużoną ważność do 31.12.2016 i nie muszą jej odnawiać przed Mistrzostwami Polski Seniorów. Pozostali zawodnicy powinni złożyć wniosek do dnia 31.05.2016 bezpośrednio na stronie pzbad.pl w zakładce "Rejestracja zawodników".
Opłata licencyjna na rok 2016 wynosi 10 zł. Jednocześnie informujemy, że w przypadku przedłużenia rejestracji bez zmiany danych osobowych wystarczy dokonać przelewu na konto PZBad zawierającego w opisie numer rejestracyjny oraz imię i nazwisko wnioskodawcy.
Wszelkie pytania dotyczące rejestracji oraz informacje o dokonaniu przelewu prosimy kierować do p. Karoliny Szczeblewskiej nr tel. 22 412 10 32.

RELACJA Z MEMORIAŁU

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z VI Memoriału Pawła Gasza, udostępnionej przez organizatora turnieju. Film można zobaczyć tutaj.
fot. Krystyna Cielecka

UWAGI DO FORMULARZA

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi formularza zgłoszeniowego wyjaśniamy:
- w celu zgłoszenia się do turnieju należy w pierwszej kolejności wpisać swoje nazwisko z polskimi znakami (wielkość liter nie ma znaczenia);
- jeśli osoba zgłaszająca się grała w turniejach po 11.2012 to na pewno jest w bazie danych i należ wskazać tę osobę z wyświetlonej listy zawodników;
- następnie trzeba podać tylko rodzaje gier, kategorie wiekowe oraz partnerów do gier podwójnych;
- w przeciwnym wypadku należy wpisać swoje dane ręcznie (imię, nazwisko, rok urodzenia i płeć);
- każdy zawodnik może zgłosić się tylko raz podając wszystkie gry, w których zamierza wystąpić;
- grę podwójną zgłasza tylko jeden zawodnik (nie ma potrzeby potwierdzania zgłoszenia przez drugiego zawodnika);
- osoba, która zgłosiła się do turnieju otrzyma dwa powiadomienia na podany adres e-mail - pierwsze o zarejestrowaniu zgłoszenia i drugie, gdy sędzia zgłoszenie zaakceptuje;
- zmiany lub uzupełnienia w zgłoszeniu są możliwe tylko poprzez kontakt z sędzią głównym.
Jednocześnie informujemy, że analizujemy przekazywane uwagi i stale pracujemy nad doskonaleniem formularza.

ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA DO TURNIEJÓW

Szanowni Zawodnicy,
z ogromną przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji formularz zgłoszeniowy do turniejów seniorów. Prace nad stworzeniem formularza trochę się przeciągnęły, ale chcieliśmy wprowadzić jak najlepsze narzędzie dla sprawnej obsługi nowego panelu. Zachęcamy do zgłaszania się do turnieju Bayjonn CUP 2016 oraz do kolejnych turniejów za pomocą formularza. Jesteśmy przekonani, że będzie to duże ułatwienie dla zawodników, sędziów i organizatorów. Wszelkie uwagi dotyczące działania formularza zgłoszeniowego prosimy kierować na adres: [email protected]

W imieniu Rady Seniorów
Piotr Łuszkiewicz

ZMIANA HALI TURNIEJU DEBLE 100 LAT

W związku z brakiem odbioru inwestorskiego hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie informujemy, że turniej badmintona "Deble 100 lat" odbędzie się na hali sportowej Technicznych Zakładów Naukowych (TZN) w Częstochowie, ul. Jasnogórska 76/80.
Jarosław Ociepa

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z krótkim odstępem między turniejami i planowanym wyjazdem informuję, że na turniejach w Olsztynie i Warszawie będzie obowiązywała obecna lista klasyfikacyjna. Wyniki z obu turniejów listopadowych zostaną wprowadzone w 47 tygodniu 2015.
Piotr Łuszkiewicz

CZĘSTOCHOWA ZAPRASZA STULATKÓW

W dniu 21 listopada 2015 już po raz piętnasty zostanie rozegrany w Częstochowie turniej badmintona "Deble100 lat". W turnieju mogą wziąć udział pary deblowe i mikstowe, w których suma wieku zawodników wynosi co najmniej 100 lat. Szczegółowy komunikat organizacyjny dostępny jest tutaj.

NOWA LOKALIZACJA I TERMIN GRAND PRIX VICTOR’A

Nie od dziś wiadomo, że najważniejsi w życiu są „fachowcy”. Ci to zawsze mają sposób jak rozmontować dobrze działającą maszynę i z drobnej usterki zrobić problem awarii wysokiego kalibru. I tak oto hydraulicy zdecydowali, że podjęty miesiąc temu remont szatni i części hali AON ma się przeciągnąć do końca listopada.!!! I mało ich to ruszyło, że na 21.11.2015 był zaplanowany coroczny międzynarodowy turniej seniorów gdzie spotykaliśmy się w liczbie ponad 100 badmintonistów z mniej lub więcej siwym włosem.
Po niełatwych poszukiwaniach hali zastępczej nowym obiektem będzie Hala Gimnazjum w Wesołej Starej Miłośnie. Niestety jest to związane ze zmianą terminu, a będzie nim niedziela 15.11.2015 (powrót do tradycyjnego terminu w środku listopada). Niedzielny turniej będzie eksperymentem, bowiem zwykle zaczynamy w sobotę, ale zaletą jest potężna hala… 9 boisk. Zatem turniej będzie w przyspieszonym tempie i ostatni gracze wyjadą pewnie najdalej o 19:00. Mam nadzieję, że tą wizją szybkości przebiegu turnieju nie ucierpi frekwencja nas seniorów.
Pozdrawiam
Jacek Szafrański

RELACJA Z MISTRZOSTW ŚWIATA

W Szwedzkiej miejscowości Helsingborg rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Seniorów, w których startuje liczna reprezentacja Polski z medalistami poprzednich mistrzostw Europy Pawłem Gaszem i Dorotą Grzejdak. Zapraszamy na bezpośrednią relację z mistrzostw, która będzie dostępna na Facebooku BadmintonPolska.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×