Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

ZMIANA HALI TURNIEJU DEBLE 100 LAT

W związku z brakiem odbioru inwestorskiego hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie informujemy, że turniej badmintona "Deble 100 lat" odbędzie się na hali sportowej Technicznych Zakładów Naukowych (TZN) w Częstochowie, ul. Jasnogórska 76/80.
Jarosław Ociepa

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z krótkim odstępem między turniejami i planowanym wyjazdem informuję, że na turniejach w Olsztynie i Warszawie będzie obowiązywała obecna lista klasyfikacyjna. Wyniki z obu turniejów listopadowych zostaną wprowadzone w 47 tygodniu 2015.
Piotr Łuszkiewicz

CZĘSTOCHOWA ZAPRASZA STULATKÓW

W dniu 21 listopada 2015 już po raz piętnasty zostanie rozegrany w Częstochowie turniej badmintona "Deble100 lat". W turnieju mogą wziąć udział pary deblowe i mikstowe, w których suma wieku zawodników wynosi co najmniej 100 lat. Szczegółowy komunikat organizacyjny dostępny jest tutaj.

NOWA LOKALIZACJA I TERMIN GRAND PRIX VICTOR’A

Nie od dziś wiadomo, że najważniejsi w życiu są „fachowcy”. Ci to zawsze mają sposób jak rozmontować dobrze działającą maszynę i z drobnej usterki zrobić problem awarii wysokiego kalibru. I tak oto hydraulicy zdecydowali, że podjęty miesiąc temu remont szatni i części hali AON ma się przeciągnąć do końca listopada.!!! I mało ich to ruszyło, że na 21.11.2015 był zaplanowany coroczny międzynarodowy turniej seniorów gdzie spotykaliśmy się w liczbie ponad 100 badmintonistów z mniej lub więcej siwym włosem.
Po niełatwych poszukiwaniach hali zastępczej nowym obiektem będzie Hala Gimnazjum w Wesołej Starej Miłośnie. Niestety jest to związane ze zmianą terminu, a będzie nim niedziela 15.11.2015 (powrót do tradycyjnego terminu w środku listopada). Niedzielny turniej będzie eksperymentem, bowiem zwykle zaczynamy w sobotę, ale zaletą jest potężna hala… 9 boisk. Zatem turniej będzie w przyspieszonym tempie i ostatni gracze wyjadą pewnie najdalej o 19:00. Mam nadzieję, że tą wizją szybkości przebiegu turnieju nie ucierpi frekwencja nas seniorów.
Pozdrawiam
Jacek Szafrański

RELACJA Z MISTRZOSTW ŚWIATA

W Szwedzkiej miejscowości Helsingborg rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Seniorów, w których startuje liczna reprezentacja Polski z medalistami poprzednich mistrzostw Europy Pawłem Gaszem i Dorotą Grzejdak. Zapraszamy na bezpośrednią relację z mistrzostw, która będzie dostępna na Facebooku BadmintonPolska.

Turniej w Białymstoku odwołany

Witam. Z powodu trudności organizacyjnych i finansowych turniej badmintona seniorów w Białymstoku zostaje odwołany. Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za zmianę planów. Jednocześnie deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby w 2016 roku spotkać się ponownie już na nowej hali. Deklarowany termin oddania do użytku - wrzesień 2016. Andrzej Kaftański

SAMOCHODEM NA MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW

Zawodnicy lub kibice, którzy nie wiedzą jeszcze jak dostać się na Mistrzostwa Świata do Szwecji mogą skorzystać z oferty Zbyszka Serwetnickiego, który posiada wolne miejsca w swoim aucie. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt pod numer telefonu 694 224 453.

KOSZULKI DLA ZAWODNIKÓW YONEX CUP KONSTANCIN

Bardzo prosimy wszystkich zawodników o podanie rozmiaru koszulki wraz ze zgłoszeniem do turnieju w Konstancinie.
Ponadto przypominamy o potwierdzeniu uczestnictwa w wieczorku integracyjnym.
Dziękujemy
Jurek Szałapski

ZMIANY W REGULAMINIE SENIORÓW

Informujemy, że na wniosek Rady, Zarząd PZBad zatwierdził nowy regulamin seniorów, który obowiązuje od sezonu 2015/2016. Podstawową zmianą jest możliwość rozgrywania gier podwójnych od godz. 9.00 oraz przyspieszenie terminu losowania umożliwiające jego publikację wraz z kolejnością gier najpóźniej dwa dni przed turniejem do godz. 12.00.
Ponadto zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/. Formularz będzie obowiązkowy dla wszystkich turniejów od 01.01.2016. Jednocześnie wprowadzona została opłata na fundusz Rady w wysokości 1 zł + VAT od każdego zawodnika biorącego udział w turnieju, która będzie wpłacana przez organizatorów na konto fundacji PZBad.

TAŃSZY SPRZĘT DLA REPREZENTACJI

Podobnie jak w latach ubiegłych znane firmy badmintonowe zaoferowały atrakcyjne rabaty na sprzęt sportowy dla zawodników reprezentacji wyjeżdżających na mistrzostwa świata do Szwecji:
Yonex - 25% rabatu na zakup sprzętu z wyłączeniem lotek piórowych;
Bad4You - 25 % rabatu na wszystkie produkty firmy Li-Ning z wyłączeniem lotek;
Kumpoo - 40% rabatu na wszystkie produkty ze strony www.kumpoo.pl;
Victor - 35% rabatu na wszystkie artykuły z wyłączeniem lotek.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×