Bayjonn Cup 2016

Podstawowe informacje

Data:30 - 31.01.2016
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU BADMINTONA SENIORÓW

BAYJONN CUP 2016

SOPOT 2016

1.Organizatorami turnieju są:
ANMAR Sp. z.o.o. (Hotel Bayjonn)
ul. Jagiełły 78
81 – 586 GDYNIA
Osoba odpowiedzialna za organizację:
Andrzej GRZECHNIK
Tel. 601 226 392
Adres e-mail: [email protected]
Adres strony turnieju: http://bayjonncup.pl/com/
Sponsorzy:
Hotel Bayjonn
Bad4You
Li-Ning
Stacja No7
Sportdata
Perfect Consulting
iRobot
All For You Sp. z o.o.

2. Cel: popularyzacja badmintona.

3. Termin i miejsce turnieju: 30 – 31 stycznia 2016, Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia - 6 boisk, maty Li – Ning).

4. Program czasowy:
27 stycznia 2016 (środa):
Miejsce: Hotel Bayjonn, sala konferencyjna, ul. Powstańców Warszawy 7, 81- 718 Sopot.
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 20:00.
28 stycznia 2016 (czwartek):
- publikacja losowania do godziny 12.00 na stronie www.ebadminton.com.pl.
30 stycznia 2016 (sobota):
Miejsce: Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia)
- czas rozgrzewki godz. 8.00 – 8.40.
- wpłaty wpisowego oraz składanie oświadczeń o stanie zdrowia, uprawniające do startu w turnieju od godz. 8.30.
- uroczyste otwarcie turnieju o godz. 8.45.
• przemówienie organizatora;
• przemówienia honorowych gości.
- pierwsze gry od godz. 9.10 (zgodnie z rozkładem gier opublikowanym przez sędziego głównego zawodów)
- ostatnie gry w dniu 30 stycznia 2016 r. zostaną rozegrane do godz. 22.00.
Zwieńczeniem zmagań sportowców w dnu 30 stycznia 2016 r. będzie wieczorek integracyjny.
Miejsce: Dworek Admirał Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80 – rozpoczęcie godz. 20.30.

31 stycznia 2016 (niedziela):
Miejsce: Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia).
- godz. 9:00.
Dokończenie gier grupowych w przypadku nierozegrania wszystkich gier w sobotę oraz gry półfinałowe i finałowe.
Uroczyste zakończenie turnieju, dekoracja medalowa i wręczenie nagród nastąpi po rozegraniu wszystkich zaplanowanych gier.

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1990 i starsi
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1985 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975 i starsi
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970 i starsi
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965 i starsi
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960 i starsi
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955 i starsi
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950 i starsi
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945 i starsi
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1940.

6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy trójkowy zwykły w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej, z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

7. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach
sportowych (formularz jako załącznik do komunikatu),
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

8. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 27 stycznia 2015 r. (środa), godz. 12.00 na adres e-mail: [email protected]; zgłoszenia można też wysyłać za pomocą formularza na stronie eBadminton.com.pl.
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju obowiązani są podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

9. Wpisowe: 30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

10. Nagrody i dyplomy
Zwycięzcy we wszystkich kategoriach otrzymają medale oraz cenne nagrody rzeczowe. Medale, wykonane specjalnie na okazję Badminton Bayjonn Cup 2016 to unikatowe dzieła artystyczne zaprojektowane przez Ś.P. Bogusława MIROWSKIEGO, projektanta wielu prestiżowych nagród w kraju, m.in. Główna Nagroda Sopockiego Festiwalu – Bursztynowy Słowik.
Nagrodą specjalną za zdobycie I miejsca w grze pojedynczej mężczyzn w grupie II,III,IV,V,VI,VII w IV Międzynarodowym Turnieju Badmintona Seniorów Bayjonn Cup 2016 jest voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Bayjonn wraz ze śniadaniem, do wykorzystania od 1 lutego 2016 -31 stycznia 2017, z wyłączeniem wysokiego sezonu letniego Lipiec, Sierpień 2016.
Nagrodą specjalną za zdobycie I miejsca w grze pojedynczej kobiet we wszystkich rozegranych grupach wiekowych w IV Międzynarodowym Turnieju Badmintona Seniorów Bayjonn Cup 2016 jest voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Bayjonn wraz ze śniadaniem, do wykorzystania od 1 lutego 2016 -31 stycznia 2017, z wyłączeniem wysokiego sezonu letniego Lipiec, Sierpień 2016.

11. Sędzia główny turnieju:
Łukasz KOMAR (licencja #127); e-mail: [email protected], tel. 791 109 739,

12. Zakwaterowanie:
- Hotel Bayjonn Sopot ul. Powstańców Warszawy 7, Cena za 2 osobowy pokój typu :
*Classic to 249 zł/doba + 39,50 zł śniadanie/osoba (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego)
*LUX to 269 zł/doba + 39,50 zł śniadanie/osoba (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego)
*Superior to 299 zł/doba + 39,50 zł śniadanie/osoba (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego)
Dostawka dla 3 osoby 80 zł/doba, rezerwację do Hotelu Bayjonn można dokonywać pod nr tel. +48 730 71 71 71.
Odległość od hali 200 m. Aby uzyskać ceny preferencyjne należy przy rezerwacji zakwaterowania podać hasło: Turniej Badmintona Bayjonn Cup 2016. W związku z ograniczoną ilością pokoi, mile widziana wcześniejsza rezerwacja.
-Możliwość wynajęcia luksusowego apartamentu w centrum Sopotu o pow. 100 m2 z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i 3 sypialniami dla 6 osób w cenie 500 zł / dobę. Odległość od apartamentu do Hali 100- lecia to 300 m. Rezerwacji apartamentu można dokonać pod nr tel. +48 730 71 71 71
- Hotel Dworek Admirał, Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80, telefon kontaktowy +48 697 012 222, +48 58 550 37 78. Odległość do hali około 400 m.
- Ponadto duża ilość dostępnych hoteli w centrum Sopotu.

13. Wieczorek integracyjny połączony z balem karnawałowym: Dworek Admirał Sopot,
ul. Powstańców Warszawy 80, cena za osobę 55 zł (bez alkoholu), rezerwacja pod adresem mailowym: [email protected] do dnia 24 stycznia 2016 r.

14. Wyżywienie: Na Hali zapewniony będzie odpłatny catering w postaci specjalnie przygotowanego menu.

15. Dodatkowe informacje.
Organizator planuje liczne atrakcje i niespodzianki podczas rozgrywania turnieju.

16. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2015/2016 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.

W imieniu organizatora
Andrzej GRZECHNIK

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.RobertAleksandrowicz4. miejsce1. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce6. miejsce2
4.AlexeyArhipow6. miejsce1
5.ZbigniewBartosz2. miejsce4. miejsce2
6.TomaszBartosz6. miejsce6. miejsce2
7.FedorBessarab3. miejsce3. miejsce2
8.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
9.RobertBieganowski1. miejsce4. miejsce2
10.MarekBłażewicz5. miejsce1
11.RafałBogdański1. miejsce8. miejsce2
12.KrzysztofBogucki6. miejsce9. miejsce2
13.LeszekBorys6. miejsce2. miejsce2
14.EwelinaBracha4. miejsce1
15.AgnieszkaBrojek4. miejsce5. miejsce2
16.MaciejBysikiewicz6. miejsce1
17.MirosławChabowski6. miejsce1
18.WojciechChałotowski1. miejsce6. miejsce2
19.KrzysztofChmielewski1. miejsce2. miejsce2
20.BolesławCichocki1. miejsce1
21.KrystynaCielecka2. miejsce1
22.MichałCiołek8. miejsce5. miejsce2
23.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
24.DorotaDanielak1. miejsce1. miejsce2
25.ZbigniewDorna2. miejsce1
26.RyszardDrążkowski6. miejsce3. miejsce2
27.WiktorDrude4. miejsce1. miejsce2
28.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
29.EkaterinaDvalishwili4. miejsce9. miejsce2
30.ElżbietaFularczyk2. miejsce10. miejsce2
31.AndrzejGajewski1. miejsce1. miejsce2
32.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce2. miejsce2
33.AdamGębala6. miejsce6. miejsce2
34.EwaGolańska2. miejsce4. miejsce2
35.EmiliaGoldwasser2. miejsce2. miejsce2
36.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
37.KrzysztofGrabek2. miejsce3. miejsce2
38.AdamGrala6. miejsce6. miejsce2
39.AndrzejGronkiewicz6. miejsce1
40.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
41.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce2. miejsce2
42.ZbigniewGrzęda6. miejsce3. miejsce2
43.JerzyGrzybowski3. miejsce1
44.MarcinGrzywacz8. miejsce4. miejsce2
45.CzesławGwiazda2. miejsce1. miejsce2
46.PiotrHorodecki9. miejsce4. miejsce2
47.CezaryHryciuk1. miejsce1. miejsce2
48.JanuszHudziak2. miejsce1
49.AndrzejKaftański6. miejsce1. miejsce2
50.JolantaKarska3. miejsce6. miejsce2
51.OlgaKoniuch1. miejsce1
52.RomanKopariew6. miejsce9. miejsce2
53.AndrzejKowalski1. miejsce1. miejsce2
54.PawełKoziara5. miejsce6. miejsce2
55.ZdzisławKozłowski9. miejsce2. miejsce2
56.AnnaKubiak1. miejsce3. miejsce2
57.GrzegorzKulesza2. miejsce4. miejsce2
58.JarosławKurkowski6. miejsce1
59.ElizawetaKuzmina3. miejsce6. miejsce2
60.PiotrKwieciński2. miejsce6. miejsce2
61.SebastianLasecki4. miejsce2. miejsce2
62.WojciechLasek8. miejsce8. miejsce2
63.PiotrLassociński6. miejsce1
64.MarekLenartowicz9. miejsce6. miejsce2
65.JacekLewandowski6. miejsce1
66.RafałLewczyk6. miejsce1
67.TomaszLipski1. miejsce1. miejsce2
68.ArturLugowow3. miejsce6. miejsce2
69.NataszaLugowowa4. miejsce1
70.EwaŁukawska4. miejsce1
71.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce4. miejsce2
72.AgnieszkaMagusiak3. miejsce2. miejsce2
73.FabianMaleszewski4. miejsce6. miejsce2
74.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
75.MarianMatusewicz6. miejsce1
76.OlgaMezej3. miejsce3. miejsce2
77.RobertMichalski6. miejsce1
78.MariuszMichniewicz4. miejsce2. miejsce2
79.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
80.MirosławMordasiewicz4. miejsce4. miejsce2
81.JerzyMurach3. miejsce4. miejsce2
82.JanuszNawrocki6. miejsce4. miejsce2
83.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce6. miejsce2
84.MikaNissinen2. miejsce1. miejsce2
85.OlafNocuń7. miejsce1
86.PrzemysławOgrodziński2. miejsce1
87.EwaOrzelska1. miejsce6. miejsce2
88.PawełPasik2. miejsce10. miejsce2
89.AndrzejPastuszak4. miejsce1. miejsce2
90.RyszardPawluk6. miejsce6. miejsce2
91.LudmilaPerepechenaia3. miejsce1. miejsce2
92.JacekPękacki2. miejsce1
93.PawełPieluszyński6. miejsce2. miejsce2
94.KarolPik4. miejsce4. miejsce2
95.MariuszPopa8. miejsce2. miejsce2
96.KamilPopławski1. miejsce6. miejsce2
97.JerzyPtaszyński6. miejsce4. miejsce2
98.BennoRaj4. miejsce2. miejsce2
99.DariuszRochoń4. miejsce6. miejsce2
100.WojciechRomańczuk2. miejsce1
101.ArturRosłaniec8. miejsce6. miejsce2
102.RobertRóziecki8. miejsce6. miejsce2
103.JanuszRudziński9. miejsce4. miejsce2
104.MariuszRurarz9. miejsce4. miejsce2
105.JerzyRybicki2. miejsce5. miejsce2
106.RyszardRybicki6. miejsce3. miejsce2
107.PasiSalhoja4. miejsce1. miejsce2
108.PiotrSobotka4. miejsce1
109.GrzegorzSochacki10. miejsce1
110.JerzyStachowski4. miejsce2. miejsce2
111.DominikStatnik6. miejsce1
112.RadosławStrejko2. miejsce4. miejsce2
113.AndrzejStruensee3. miejsce4. miejsce2
114.Anna Strzelczyk5. miejsce1
115.PiotrSuski1. miejsce2. miejsce2
116.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
117.SwietłanaSzczeptiewa6. miejsce1
118.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
119.RobertŚmierzchalski3. miejsce1
120.MałgorzataŚrednicka2. miejsce3. miejsce2
121.KseniaTatarinowa4. miejsce9. miejsce2
122.TeresaTomczuk3. miejsce4. miejsce2
123.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce6. miejsce2
124.SvetlanaUdalova5. miejsce6. miejsce2
125.MikhailVereshchagin6. miejsce6. miejsce2
126.AndrejVolkov3. miejsce4. miejsce2
127.RadosławWalas1. miejsce1
128.KrzysztofWalenda1. miejsce4. miejsce2
129.AleksandrWerbetckii3. miejsce9. miejsce2
130.KatarzynaWieluńska2. miejsce9. miejsce2
131.LeszekWild7. miejsce3. miejsce2
132.JerzyWrzodak6. miejsce1
133.MarcinWybierek4. miejsce1
134.RobertWyszyński9. miejsce4. miejsce2
135.DariuszZgorzałek2. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 135 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
2.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.AgnieszkaMagusiak1986-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.TeresaTomczuk1970-----
4.EwaŁukawska1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGajewski1982Olsztyn
2.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
3-4.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5-6.MikhailVereshchagin1982Rosja
5-6.PiotrLassociński1983Choszczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
2.RadosławStrejko1978Choszczno
3-4.WiktorDrude1978Rosja
3-4.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
5-6.RafałLewczyk1976Giżycko
5-6.AdamGębala1979Żyrardów
7-8.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
7-8.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
4-6.DominikStatnik1974Gdańsk
4-6.PawełPieluszyński1970Poznań
4-6.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
7-9.RobertWyszyński1973Choszczno
7-9.MariuszRurarz1975Białystok
7-9.MarekLenartowicz1975-----
10.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.MikaNissinen1969Finlandia
3-4.PasiSalhoja1968Finlandia
3-4.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
5-6.LeszekBorys1966Choszczno
5-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
7-8.WojciechLasek1970Olsztyn
7-8.MichałCiołek1970Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4.DariuszRochoń1963-----
5.PawełKoziara1964Lublin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
5-6.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4-6.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4-6.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4-6.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
7-9.PiotrHorodecki1954Warszawa
7-9.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
7-9.JanuszRudziński1955AZSUW Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechChałotowski1949Warszawa
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKowalski1945Kielce
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3-4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3-4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.JerzyWrzodak1935Żyrardów
5-6.RyszardRybicki1945Gdynia

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Agnieszka Magusiak1986Katarzyna Wieluńska1979

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Kubiak1978Ewa Orzelska1978
2.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
3.Elizaweta Kuzmina1975Jolanta Karska1971
4.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
5.Svetlana Udalova1980Anna Strzelczyk1970

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Ewa Golańska1960Elżbieta Fularczyk1966
3.Ludmila Perepechenaia1960Olga Mezej1959
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Agnieszka Brojek1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Lipski1980Andrzej Gajewski1982
2.Przemysław Ogrodziński1982Piotr Kwieciński1970
3-4.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
3-4.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
5-6.Mikhail Vereshchagin1982Adam Gębala1979
5-6.Fabian Maleszewski1981Robert Róziecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Paweł Pieluszyński1970Paweł Pasik1978
3-4.Robert Bieganowski1968Krzysztof Walenda1973
3-4.Robert Wyszyński1973Radosław Strejko1978
5-6.Roman Kopariew1978Alexey Arhipow1980
5-6.Mirosław Chabowski1978Andrzej Gronkiewicz1966
7.Leszek Wild1977Olaf Nocuń1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Leszek Borys1966Benno Raj1966
3.Aleksandr Werbetckii1973Andrej Volkov1974
4-6.Marek Lenartowicz1975Jarosław Kurkowski1975
4-6.Jacek Lewandowski1974Adam Grala1973
4-6.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971
7-8.Mariusz Popa1971Rafał Bogdański1965
7-8.Artur Rosłaniec1974Wojciech Lasek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Pasi Salhoja1968Mika Nissinen1969
2.Andrzej Niebrzydowski1967Wojciech Romańczuk1966
3.Fedor Bessarab1959Artur Lugowow1968
4.Piotr Sobotka1964Karol Pik1967
5.Marek Błażewicz1964Michał Ciołek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Piotr Suski1961
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3-4.Mirosław Mordasiewicz1958Jerzy Murach1962
3-4.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
5-6.Paweł Koziara1964Dariusz Rochoń1963
5-6.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Andrzej Pastuszak1960
2.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959
3.Ryszard Drążkowski1957Zbigniew Grzęda1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Krzysztof Chmielewski1954
2.Jacek Pękacki1951Zdzisław Kozłowski1954
3-4.Andrzej Struensee1953Jerzy Ptaszyński1952
3-4.Janusz Rudziński1955Piotr Horodecki1954
5-6.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
5-6.Ryszard Pawluk1954Marian Matusewicz1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Gwiazda1942Andrzej Kowalski1945
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943
3.Ryszard Rybicki1945Jerzy Grzybowski1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
2.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
4-6.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
4-6.Piotr Kwieciński1970Svetlana Udalova1980
4-6.Kamil Popławski1974Ewa Orzelska1978
7-9.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
7-9.Krzysztof Bogucki1972Katarzyna Wieluńska1979
7-9.Aleksandr Werbetckii1973Ksenia Tatarinowa1976
10.Paweł Pasik1978Elżbieta Fularczyk1966

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3-4.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971
3-4.Karol Pik1967Ewelina Bracha1973
5-6.Artur Rosłaniec1974Jolanta Karska1971
5-6.Andrzej Niebrzydowski1967Elizaweta Kuzmina1975

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3-4.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
3-4.Zbigniew Bartosz1960Teresa Tomczuk1970
5.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967
6.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Ludmila Perepechenaia1960
2.Krzysztof Chmielewski1954Krystyna Cielecka1953
3.Fedor Bessarab1959Olga Mezej1959

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet7
Gra pojedyncza mężczyzn67
Gra podwójna kobiet25
Gra podwójna mężczyzn104
Gra mieszana kobiet32
Gra mieszana mężczyzn34
ilość uczestników135
ilość kobiet32
ilość mężczyzn103
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×