Łódzki Turniej Seniorów LI-NING

Podstawowe informacje

Data:09 - 10.01.2016
Miejscowość:Pabianice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny

Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice 09-10.01.2016

1. Organizator:
Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona ŁWZBad, 95-200 Pabianice ul. Św. Jana 30-36

Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Pabianicach

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

2. Miejsce:
Hala Powiatowa Pabianice ul. Św. Jana 30-36; 7 kortów (maty).

3. Program:
-06.01.2016 (środa) godz. 18.00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych za pomocą Tournament Software – SUCHEDNIÓW,
-07.01.2016 (czwartek) publikacja losowania do godziny 12.00,
-09.01.2016 (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier zgodnie z planem na dany dzień,
-10.01.2016 (niedziela) godz. 9.00 ewentualne dokończenie gier.

4. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety (25+) – ur. w 1990 i starsze
- gr.0 mężczyźni (30+) – ur. w 1985 i starsi
- gr.1 (35+) – ur. w 1980 i starsi
- gr.2 (40+) – ur. w 1975 i starsi
- gr.3 (45+) – ur. w 1970 i starsi
- gr.4 (50+) – ur. w 1965 i starsi
- gr.5 (55+) – ur. w 1960 i starsi
- gr.6 (60+) – ur. w 1955 i starsi
- gr.7 (65+) – ur. w 1950 i starsi
- gr.8 (70+) – ur. w 1945 i starsi
- gr.9 (75+) – ur. w 1940 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca, zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.

6. Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek.
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.


7. System rozgrywek i rodzaje gier:
- za pomocą Tournament Software,
- grupowo-pucharowy do dwóch wygranych setów do 21 punktów,
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (MS,WS,MD,WD,XD) w każdej grupie wiekowej, przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń,
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego,
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

8. Rozstawianie:
Według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

9. Zgłoszenia:
Sędzia główny: Stefan Pawlukiewicz lic. 93, e-mail: [email protected]
a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 05.01.2016 (wtorek) godz. 24.00.
b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego e-mail: [email protected]
c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:
- imię i nazwisko,
- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),
- rok urodzenia,
- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo ‘poszukuję partnera’).
d. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

10. Lotki:
a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.
b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2015/2016.

11. Nagrody:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

12. Wieczorek integracyjny
(kolacja, szwedzki stół, muzyka...) - restauracja HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT ul.Kilińskiego 8C godz. 21.00 – 22.00 (nie wcześniej niż po zakończeniu sobotnich gier) cena 45 zł od osoby – zgłoszenia do 05.01.2016r. do godz. 24.00 do sędziego głównego razem ze zgłoszeniem do gry.

13. Zakwaterowanie: Hasło BADMINTON:
- HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT (800m od hali)
Pabianice, ul. Kilińskiego 25, (vis-a-vis) ul. Kilińskiego 8C
www.hotelpiemont.com.pl kontakt +48 (42) 2271413, +48 666 977 707
cena 65zł/osobodoba ze śniadaniem

- HOTEL**WŁÓKNIARZ MOSiR
Pabianice, (wjazd od ul. Kilińskiego 34) (1600m od hali)
www.hotelwlokniarz.pl kontakt +48 (42) 2151501, +48 500 027 410
Noclegi przewidziane są w pokojach 2, 3, 4 osobowych
Koszt noclegu to 45 zł brutto/osobodoba
Nocleg + śniadanie to 60 zł brutto/osobodoba
Nocleg + 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja) 80 zł brutto/ osobodoba
Za pokój dla 1 osoby przewidziana dopłata 35 zł brutto/doba

- HOTEL***AVIATOR
Pabianice, ul. Św. Rocha 8a/10 (300m od hali)
www.hotelaviator.com.pl kontakt +48 (42) 2921981, [email protected]
pokój 1 osobowy 130zł/doba ze śniadaniem
pokój 2 osobowy 180zł/ doba ze śniadaniem

14. Wyżywienie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

15. Sponsorzy:
Li-Ning , www.bad4you.com.pl
PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI "PAFANA" S.A. w Pabianicach, www.pafana.pl
F&F Filipowski Sp. J. , www.fif.com.pl
MegaWiedza sp. z o.o., www.megamatma.pl
ABEL Sp.j. Wysota, www.abel.net.pl

16. Patroni medialni:
TVP Łódź
Radio Łódź
PZBad

17. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.

18. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.ebadminton.com.pl

Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/Wg794G.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
2.DariuszAugustyńczyk3. miejsce4. miejsce2
3.TomaszBartosz1. miejsce9. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
5.RobertBieganowski3. miejsce1. miejsce2
6.AndrzejBittner6. miejsce2. miejsce2
7.RafałBogdański3. miejsce1. miejsce2
8.RobertBorszcz6. miejsce9. miejsce2
9.WojciechBorzęcki4. miejsce1. miejsce2
10.EwelinaBracha2. miejsce1. miejsce2
11.RomanaChristlova4. miejsce3. miejsce2
12.BolesławCichocki1. miejsce6. miejsce2
13.DorotaDanielak2. miejsce1
14.JiriDohnal6. miejsce3. miejsce2
15.RyszardDrążkowski4. miejsce4. miejsce2
16.BartoszDrozdowicz6. miejsce1
17.ZbigniewDuma6. miejsce1
18.PiotrDzikorski6. miejsce1
19.TadeuszGala9. miejsce1
20.MarekGałczyński4. miejsce1. miejsce2
21.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
22.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce2. miejsce2
23.AdamGębala9. miejsce3. miejsce2
24.EmiliaGoldwasser2. miejsce8. miejsce2
25.ZbigniewGoldwasser6. miejsce11. miejsce2
26.KrzysztofGontarski2. miejsce2. miejsce2
27.KrzysztofGrabek6. miejsce6. miejsce2
28.DorotaGrzejdak1. miejsce4. miejsce2
29.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
30.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
31.ArkadiuszHarbacewicz4. miejsce1
32.SławomirHetmański1. miejsce2. miejsce2
33.AlenaHorakova2. miejsce3. miejsce2
34.PiotrHorodecki4. miejsce6. miejsce2
35.LukasHyps1. miejsce3. miejsce2
36.MonikaJanduła1. miejsce2. miejsce2
37.AndrzejJanecki3. miejsce2. miejsce2
38.TomaszJanikowski4. miejsce1
39.KonradJurczak11. miejsce1
40.AndrzejKaftański2. miejsce4. miejsce2
41.MariuszKarendał6. miejsce4. miejsce2
42.JolantaKarska3. miejsce3. miejsce2
43.ArkadiuszKawecki2. miejsce1
44.AnnaKaźmierkowska1. miejsce1
45.OlgaKoniuch4. miejsce1
46.MariuszKotlęga6. miejsce6. miejsce2
47.AndrzejKowalski1. miejsce1
48.PawełKoziara6. miejsce11. miejsce2
49.RyszardKuląg9. miejsce1. miejsce2
50.KatarzynaKumańska4. miejsce1
51.PiotrKwieciński4. miejsce1
52.JerzyLański6. miejsce4. miejsce2
53.SebastianLasecki1. miejsce8. miejsce2
54.WojciechLasek8. miejsce6. miejsce2
55.EwaLesiuk8. miejsce1
56.JacekLewandowski6. miejsce2. miejsce2
57.SławomirLis2. miejsce1
58.PiotrŁaszkiewicz6. miejsce11. miejsce2
59.KatarzynaMałyszko2. miejsce2. miejsce2
60.PawełMela2. miejsce1
61.RobertMichalski9. miejsce1
62.MariuszMichniewicz2. miejsce4. miejsce2
63.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
64.JakubMońka4. miejsce3. miejsce2
65.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
66.MaciejMróz6. miejsce9. miejsce2
67.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
68.MarekOlszta1. miejsce4. miejsce2
69.JózefOrzoł6. miejsce1
70.MariuszPakulski4. miejsce8. miejsce2
71.MartinPanos2. miejsce1. miejsce2
72.JacekPersona6. miejsce2. miejsce2
73.JacekPękacki1. miejsce1
74.SławomirPiechnik9. miejsce2. miejsce2
75.KarolPik9. miejsce1. miejsce2
76.MariuszPopa9. miejsce2. miejsce2
77.GrzegorzPradela9. miejsce3. miejsce2
78.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce2. miejsce2
79.JustynaRędzikowska6. miejsce1
80.MarekRosa2. miejsce1
81.ArturRosłaniec6. miejsce3. miejsce2
82.IwonaSobotka2. miejsce2. miejsce2
83.GrzegorzSochacki8. miejsce1
84.JoannaStobiecka1. miejsce1. miejsce2
85.RafałStolarczyk9. miejsce4. miejsce2
86.TomaszStopa4. miejsce2. miejsce2
87.AndrzejStruensee4. miejsce6. miejsce2
88.HenrykSwoboda6. miejsce3. miejsce2
89.PiotrSzafrański2. miejsce4. miejsce2
90.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
91.AndrzejSzawłowski6. miejsce1
92.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
93.RomanSzymczak3. miejsce1
94.RobertŚmierzchalski1. miejsce3. miejsce2
95.ArkadiuszŚmierzchalski3. miejsce1
96.MałgorzataŚrednicka3. miejsce6. miejsce2
97.KrzysztofTeresiński4. miejsce6. miejsce2
98.RadosławWalas2. miejsce1
99.MichałWieczorek2. miejsce1
100.RyszardWójcik6. miejsce4. miejsce2
101.TomaszWroński3. miejsce4. miejsce2
102.JerzyWrzodak4. miejsce4. miejsce2
103.IzabelaWymysłowska3. miejsce1
104.ArturWymysłowski6. miejsce3. miejsce2
105.TomaszZduńczyk6. miejsce6. miejsce2
106.DariuszZgorzałek2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/qGBcMo

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/E322F9

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 106 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.RomanaChristlova1975Czechy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.MichałWieczorek1983-----
3.DariuszAugustyńczyk1984KS Kolejarz Częstochowa
4.JakubMońka1982-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
2.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.MariuszKarendał1977Łopuszno
4-6.MariuszKotlęga1977-----
7-9.AdamGębala1979Żyrardów
7-9.TadeuszGala1977-----
7-9.RafałStolarczyk1976-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.MartinPanos1974Czechy
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
4-6.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4-6.RobertBorszcz1974Zabrze
4-6.PiotrŁaszkiewicz1973-----
7-8.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
7-8.WojciechLasek1970Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
2.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
3-4.KrzysztofTeresiński1970-----
3-4.ArkadiuszHarbacewicz1968-----
5-6.MaciejMróz1970-----
5-6.ZbigniewGoldwasser1966Sobótka

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.TomaszWroński1963Wrocław
4-6.RyszardWójcik1965-----
4-6.JiriDohnal1963Czechy
4-6.PawełKoziara1964Lublin
7-9.GrzegorzPradela1965STB Energia Lubliniec
7-9.SławomirPiechnik1961Opole
7-9.RyszardKuląg1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3-4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
3-4.TomaszJanikowski1958-----
5-6.JacekPersona1960-----
5-6.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.JerzyLański1951Łódź
5-6.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
4.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKowalski1945Kielce
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Janduła1986Joanna Stobiecka1989
2.Ewelina Bracha1973Alena Horakova1961

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Katarzyna Małyszko1967Iwona Sobotka1963
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Jolanta Karska1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Marek Olszta1983
2.Sławomir Hetmański1977Sławomir Piechnik1961
3.Adam Gębala1979Jakub Mońka1982
4.Dariusz Augustyńczyk1984Rafał Stolarczyk1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Lukas Hyps1976Martin Panos1974
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
5-6.Piotr Dzikorski1978Tomasz Zduńczyk1978
5-6.Zbigniew Duma1970Mariusz Kotlęga1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jerzy Szałapski1970
2.Jacek Lewandowski1974Sławomir Lis1974
3.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
4-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
4-6.Wojciech Lasek1970Artur Rosłaniec1974
4-6.Krzysztof Teresiński1970Artur Wymysłowski1964
7-9.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971
7-9.Robert Borszcz1974Maciej Mróz1970
7-9.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
10-11.Zbigniew Goldwasser1966Piotr Łaszkiewicz1973
10-11.Konrad Jurczak1970Paweł Koziara1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Jerzy Murach1962
2.Jacek Persona1960Zbigniew Przyjemski1965
3.Grzegorz Pradela1965Henryk Swoboda1957
4.Ryszard Wójcik1965Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Pękacki1951Marek Szcześniewski1958
2.Marek Rosa1958Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
3-4.Ryszard Drążkowski1957Andrzej Kaftański1955
5-6.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
5-6.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
3.Czesław Gwiazda1942Roman Szymczak1943
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Wrzodak1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
2.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3-4.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3-4.Marek Olszta1983Olga Koniuch1983
5-6.Tomasz Zduńczyk1978Justyna Rędzikowska1987
5-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
7-8.Mariusz Pakulski1975Ewa Lesiuk1980
7-8.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Lukas Hyps1976Romana Christlova1975
4.Mariusz Karendał1977Katarzyna Kumańska1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karol Pik1967Ewelina Bracha1973
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Artur Rosłaniec1974Jolanta Karska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Ewa Młynarska1967
2.Zbigniew Przyjemski1965Katarzyna Małyszko1967
3.Artur Wymysłowski1964Izabela Wymysłowska1969

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Kuląg1963Anna Kaźmierkowska1964
2.Andrzej Bittner1956Iwona Sobotka1963
3.Jiri Dohnal1963Alena Horakova1961

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn60
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn81
Gra mieszana kobiet23
Gra mieszana mężczyzn25
ilość uczestników106
ilość kobiet21
ilość mężczyzn85
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (12.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×