XX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:05 - 06.12.2015
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

XX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów
- YONEX CUP 05-06.12.2015 r.
XV lecie OSiR Solec Kujawski
690-lecie Solca Kujawskiego
Solec Kujawski 2015

ORGANIZATOR:
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona,
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski
MLKS Solec Kujawski,
OSOBA ODPOWIEDZIALNA Mirosław Adamczyk 606935553

1. TERMIN TURNIEJU: 05-06.12.2015 r.

2. MIEJSCE ROZGRYWANIA: Hala OSiR Solec Kuj. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

3. PROGRAM ZAWODÓW:
- 01.12.2015 r. (wtorek) godz. 24:00 przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w turnieju, prosimy również zgłoszenie do wieczorku integracyjnego, koszt 45 zł
- 02.12.2015 r. losowanie wszystkich gier – adres sędzia Leszek Rorat
03.12.2015 r. (czwartek) publikacja losowania i kolejność gier
- 05.12.2015 r. (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych i podwójnych kobiet i mężczyzn
zgodnie z kolejnością gier

4. RANGA TURNIEJU: Ogólnopolska, zaliczana do listy klasyfikacyjnej seniorów

5. KATEGORIE WIEKOWE:
• Grupa 0 kobiety (25+) ur. 1989 i starsze
• Grupa 0 mężczyźni (30+) ur. 1984 i starsi
• Grupa 1 (35+) ur. 1979 i starsi
• Grupa 2 (40+) ur.1974 i starsi
• Grupa 3 (45+) ur. 1969 i starsi
• Grupa 4 (50+) ur. 1964 i starsi
• Grupa 5 (55+) ur. 1959 i starsi
• Grupa 6 (60+) ur. 1954 i starsi
• Grupa 7 (65+) ur. 1949 i starsi
• Grupa 8 (70+) ur. 1944 i starsi
• Grupa 9 (75+) ur. 1939 i starsi
• Grupa 10 (80+) ur. 1934 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

6. SĘDZIA GŁÓWNY: Leszek Rorat licencja nr 36 GPL, kontakt e-mail: [email protected]

7. WARUNKI UCZESTNICTWA:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel, mixt)
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek

8. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER:
- za pomocą Tournament Planner
- grupowo-pucharowy trójkowy do dwóch wygranych setów
- we wszystkich grach (SM, SK, DM, DK, M ) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
- zawodnik może brać udział max w 2 grach różnego rodzaju
9. Rozstawienie według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną

10. ZGŁOSZENIE:
- termin zamknięcia listy zgłoszeń do wszystkich gier 01.12.2015 r. (wtorek) do godz. 24.00
- zgłoszenie do gier i uczestnictwo w wieczorku do sędziego głównego
e-mail: [email protected]
-zawodnicy zgłaszający się do gry powinni podać:
1) imię, nazwisko
2) numer ewidencyjny PZBAD (dla zawodników zarejestrowanych)
3) rok urodzenia
4) rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera albo poszukujące partnera)
- zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
1) deklaracje gry w młodszej kategorii wiekowej
2) wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników klubowych

11. LOTKI
- lotki do gry zapewniają zawodnicy
- kolejność według wytycznych PZBAD na sezon 2014/2015

12. NAGRODY: w poszczególnych grupach wg możliwości organizatora, przewidywana pula nagród ok. 6000 zł

Z okazji XX lecia turnieju firma YONEX przewidziała niespodzianki w postaci rabatów na odzież sportową i buty

13. WIECZOREK INTEGRACYJNY (kolacja szwedzki stół, muzyka) restauracja Kujawianka Hala OSiR Solec Kujawski godz. 21.00 – 22.00 ( nie wcześniej niż po zakończeniu sobotnich gier) cena 45 zł – zgłoszenia do 01.12.2015.r. do godz. 24.00 do sędziego głównego razem ze zgłoszeniem do gry.

14. ZAKWATEROWANIE:
Hotel OSiR – p. Mirosław Adamczyk 606 935 553
Hotel AUTOS – hasło: BADMINTON tel. 052 387 66 66,
Hostel SOLARIS –ul. H. Sawickiej 6 – pokoje 1-4 osobowe tel. 608 574 029, www.gosciniec.solaris.pl e-mail goś[email protected]
Hotel LEŚNY Solec Kujawski ul. Leśna
Kwatery prywatne Solec Kujawski

15. WYŻYWIENIE: Na miejscu w restauracji PASIBRZUSZEK

16. SPONSORZY:
- Yonex – Vektor Sport www.vektorsport.pl
- OSiR Solec Kujawski
- Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
- MLKS Solec Kujawski

17. Turniej przeprowadzony będzie zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona

18. Wszelkie sprawy sporne rozstrzygnie Sędzia Główny

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/gK97ea.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce5. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz1. miejsce1. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1. miejsce2
4.ZbigniewBartosz3. miejsce8. miejsce2
5.TomaszBartosz6. miejsce9. miejsce2
6.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1
7.BeataBiałek5. miejsce1
8.RobertBieganowski2. miejsce3. miejsce2
9.AndrzejBittner4. miejsce1
10.RafałBogdański9. miejsce4. miejsce2
11.KrzysztofBogucki5. miejsce5. miejsce2
12.EwelinaBracha1. miejsce1
13.AgnieszkaBrojek1. miejsce5. miejsce2
14.MariaBrzeźnicka1. miejsce3. miejsce2
15.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
16.WojciechChałotowski2. miejsce1. miejsce2
17.BolesławCichocki1. miejsce4. miejsce2
18.KrystynaCielecka5. miejsce3. miejsce2
19.DorotaDanielak1. miejsce3. miejsce2
20.ZbigniewDorna4. miejsce1
21.RyszardDrążkowski4. miejsce7. miejsce2
22.BartoszDrozdowicz6. miejsce4. miejsce2
23.SwietłanaDrude3. miejsce1. miejsce2
24.WiktorDrude2. miejsce1. miejsce2
25.EkaterinaDvalishwili2. miejsce4. miejsce2
26.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
27.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce6. miejsce2
28.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
29.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
30.AdamGrala8. miejsce6. miejsce2
31.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
32.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce2. miejsce2
33.ZbigniewGrzęda6. miejsce7. miejsce2
34.JerzyGrzybowski2. miejsce1
35.MarcinGrzywacz3. miejsce1. miejsce2
36.JanuszHudziak1. miejsce1
37.AndrzejJanecki4. miejsce1
38.AndrzejKaftański2. miejsce2. miejsce2
39.JolantaKarska3. miejsce6. miejsce2
40.ArkadiuszKawecki6. miejsce1
41.TatianaKolesnik4. miejsce4. miejsce2
42.AndrejKolesnik5. miejsce4. miejsce2
43.OlgaKoniuch4. miejsce1
44.JustynaKopczyńska2. miejsce4. miejsce2
45.PawełKoziara3. miejsce5. miejsce2
46.AnnaKubiak1. miejsce2. miejsce2
47.JarosławKurkowski3. miejsce1
48.PiotrKwieciński2. miejsce5. miejsce2
49.WojciechLasek9. miejsce6. miejsce2
50.JacekLewandowski9. miejsce6. miejsce2
51.ArturLugowow6. miejsce4. miejsce2
52.NataszaLugowowa4. miejsce1
53.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce9. miejsce2
54.IzabelaMaćkowska1. miejsce4. miejsce6. miejsce3
55.FabianMaleszewski3. miejsce2. miejsce2
56.GrzegorzMaleszewski7. miejsce3. miejsce2
57.PawełMarcinkowski6. miejsce6. miejsce2
58.MarianMatusewicz4. miejsce6. miejsce2
59.RobertMichalski9. miejsce1
60.MariuszMichniewicz9. miejsce1. miejsce2
61.JerzyMiler1. miejsce1
62.EwaMłynarska3. miejsce1. miejsce2
63.JerzyMurach1. miejsce3. miejsce2
64.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
65.JózefOrzoł6. miejsce4. miejsce2
66.JacekOsadnik4. miejsce4. miejsce2
67.MariuszPakulski2. miejsce3. miejsce2
68.BłażejPalacz9. miejsce1
69.RyszardPawluk2. miejsce6. miejsce2
70.LudmilaPerepechenaia4. miejsce4. miejsce2
71.PawełPerszke10. miejsce5. miejsce2
72.KarolPik10. miejsce8. miejsce2
73.MariuszPopa10. miejsce6. miejsce2
74.MarzenaPrzybyszewska3. miejsce8. miejsce2
75.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
76.JerzyPtaszyński5. miejsce6. miejsce2
77.BennoRaj6. miejsce2. miejsce2
78.DariuszRochoń4. miejsce9. miejsce2
79.MarekRosa2. miejsce1
80.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
81.PawelShorin6. miejsce4. miejsce2
82.ArielSielaf4. miejsce3. miejsce2
83.IwonaSobotka2. miejsce2. miejsce2
84.JerzyStachowski6. miejsce2. miejsce2
85.DominikStatnik4. miejsce1
86.GrażynaStefańska3. miejsce2. miejsce2
87.MarianStelter6. miejsce1
88.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
89.RadosławStrejko1. miejsce4. miejsce2
90.AndrzejStruensee3. miejsce6. miejsce2
91.Anna Strzelczyk5. miejsce1
92.PiotrSuski2. miejsce1. miejsce2
93.HenrykSwoboda6. miejsce4. miejsce2
94.JerzySzałapski3. miejsce2. miejsce2
95.SwietłanaSzczeptiewa4. miejsce1
96.MarekSzcześniewski2. miejsce2. miejsce2
97.JacekSztubecki8. miejsce1
98.DariuszSzymkiewicz3. miejsce1
99.ArkadiuszŚmierzchalski1. miejsce1
100.RobertŚmierzchalski1. miejsce1. miejsce2
101.KseniaTatarinowa2. miejsce4. miejsce2
102.TeresaTomczuk5. miejsce6. miejsce2
103.KrzysztofTrojańczyk6. miejsce1
104.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce2. miejsce2
105.AleksandrWerbetckii6. miejsce4. miejsce2
106.StanisławWikło2. miejsce3. miejsce2
107.LeszekWild3. miejsce2. miejsce2
108.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
109.RobertWyszyński4. miejsce4. miejsce2
110.EwaZając5. miejsce8. miejsce2
111.DariuszZgorzałek1. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/A2Jzv4

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/5iD3Lr

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 111 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.SwietłanaDrude1978Rosja

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IzabelaMaćkowska1972-----
2.JustynaKopczyńska1974-----
3.MarzenaPrzybyszewska1974Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
2.WiktorDrude1978Rosja
3.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4.ArielSielaf1984-----
5.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RadosławStrejko1978Choszczno
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
4-6.PawełMarcinkowski1972-----
4-6.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
4-6.PawelShorin1972Rosja
7-9.JacekLewandowski1974Warszawa
7-9.RafałBogdański1965Piaseczno
7-9.BłażejPalacz1979Olsztyn
10.PawełPerszke1979-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.RobertWyszyński1973Choszczno
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
5-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-6.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
7-8.AdamGrala1973Ruciane-Nida
7-8.JacekSztubecki1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.PawełKoziara1964Lublin
4.DariuszRochoń1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
5-6.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
5.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.WojciechChałotowski1949Warszawa
3-4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3-4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
5-6.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
5-6.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
7.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMiler1935-----
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Anna Kubiak1978
2.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Jolanta Karska1971
4.Justyna Kopczyńska1974Izabela Maćkowska1972
5.Anna Strzelczyk1970Teresa Tomczuk1970

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewa Golańska1960Iwona Sobotka1963
3.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
4.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
5.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Krzysztof Grabek1973Fabian Maleszewski1981
3.Ariel Sielaf1984Leszek Wild1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
3.Jarosław Kurkowski1975Dariusz Szymkiewicz1969
4.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
5.Krzysztof Bogucki1972Paweł Perszke1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Robert Bieganowski1968Jerzy Szałapski1970
4-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
4-6.Aleksandr Werbetckii1973Artur Lugowow1968
4-6.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
7-9.Mariusz Michniewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
7-9.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971
7-9.Wojciech Lasek1970Dariusz Rochoń1963
10.Karol Pik1967Mariusz Popa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Zbigniew Bartosz1960Jerzy Murach1962
4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5.Andrej Kolesnik1960Paweł Koziara1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959
2.Andrzej Kaftański1955Marek Rosa1958
3-4.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3-4.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
5-6.Marian Matusewicz1951Ryszard Pawluk1954
5-6.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
7.Ryszard Drążkowski1957Zbigniew Grzęda1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943
3.Grzegorz Maleszewski1948Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Tomasz Stopa1967Agnieszka Trzcińska1980
3.Mariusz Pakulski1975Dorota Danielak1974
4.Rafał Bogdański1965Olga Koniuch1983
5.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
3-4.Bartosz Drozdowicz1974Ekaterina Dvalishwili1978
3-4.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
5-6.Krzysztof Trojańczyk1978Teresa Tomczuk1970
5-6.Paweł Marcinkowski1972Izabela Maćkowska1972

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3-4.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3-4.Aleksandr Werbetckii1973Natasza Lugowowa1971
5-6.Wojciech Lasek1970Jolanta Karska1971
5-6.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
7-8.Karol Pik1967Ewa Zając1967
7-8.Zbigniew Bartosz1960Marzena Przybyszewska1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
2.Benno Raj1966Iwona Sobotka1963
3.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
4.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
5.Mirosław Adamczyk1962Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet7
Gra pojedyncza mężczyzn52
Gra podwójna kobiet25
Gra podwójna mężczyzn79
Gra mieszana kobiet35
Gra mieszana mężczyzn36
ilość uczestników111
ilość kobiet30
ilość mężczyzn81
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Miler (82 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×