Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:15 - 15.11.2015
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ GRAND PRIX VICTOR'a SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 15.11.2015 r.

Program zawodów:
• 12.11.2015 r. (czwartek) godz. 2000 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63
• 13.11.2015 r. (piątek) publikacja losowania i kolejności gier

• 15.11.2015 r. (niedziela) godz. 900 otwarcie turnieju
UWAGA: 9 BOISK !!!
godz. 900 rozpoczęcie gier pojedynczych mężczyzn i kobiet grupy: 0-4
godz. 930 gry pojedyncze mężczyzn i kobiet grupy: 5-9
godz. 10 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 1830 początek wręczenia nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach

1. Miejsce:
Hala Sportowa Gimnazjum 119 w 05-077 Warszawie-Wesołej ( Stara Miłosna )
Ul . Klimatyczna 1
UWAGA !!! W Warszawie są dwie ulice Klimatyczne i większość nawigacji ma domyślnie ul Klimatyczną w Warszawie- Wawrze zatem należy wpisywać kod lub dodatkowe słowo Wesoła.

2. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1979 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1974 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1969 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1964 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1959 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1954 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1949 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1944 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1939 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4. Sędzia główny : Tomasz Rogowski 502276781

5. Warunki uczestnictwa:
• opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
• podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
• posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek

6. System rozgrywek i rodzaje gier:
• grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe do 21 pkt
• turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
• w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
• zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
• wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)

7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8. Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 11.11.2015 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym .
Adres mailowy zgłoszeń : [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9. Organizator: Jacek Szafrański Tel. Kom 501020770 tel/fax (+48) 22 6647632. poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
22 8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
22 5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
22 2107150 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html, http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html, http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html, http://warszawa-noclegi.pl/

13.Dojazd samochodem - ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w kierunku na Terespol.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Wesoła

14. Wyżywienie: liczne restauracje i KFC w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę


Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/HMukup.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
2.ZbigniewBartosz1. miejsce3. miejsce2
3.TomaszBartosz4. miejsce3. miejsce2
4.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
5.AndrzejBittner1. miejsce3. miejsce2
6.RafałBogdański9. miejsce4. miejsce2
7.WojciechBorzęcki4. miejsce1. miejsce2
8.EwelinaBracha1. miejsce1
9.AgnieszkaBrojek2. miejsce5. miejsce2
10.MariaBrzeźnicka2. miejsce2. miejsce2
11.BolesławCichocki2. miejsce1. miejsce2
12.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
13.TomaszCieślikowski9. miejsce5. miejsce2
14.AndrzejDadas3. miejsce5. miejsce2
15.BartoszDrozdowicz1. miejsce1
16.DanutaForyta1. miejsce3. miejsce2
17.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
18.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
19.AdamGębala9. miejsce5. miejsce2
20.KrzysztofGontarski2. miejsce1. miejsce2
21.PrzemysławGoraj6. miejsce3. miejsce2
22.IwonaGórska5. miejsce1
23.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
24.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce3. miejsce2
25.MichałGrzybowski2. miejsce1
26.JanuszHudziak2. miejsce1
27.MonikaJanduła2. miejsce3. miejsce2
28.AndrzejJanecki4. miejsce1
29.BarbaraJaskólska1. miejsce2. miejsce2
30.JanKaczmarczyk2. miejsce3. miejsce2
31.OlgaKoniuch4. miejsce1
32.AndrzejKowalski6. miejsce2. miejsce2
33.PawełKoziara3. miejsce5. miejsce2
34.JacekLewandowski3. miejsce2. miejsce2
35.MarcinLipowski6. miejsce1
36.SławomirLis3. miejsce1
37.KlaudiaMoreń1. miejsce1. miejsce2
38.BazakMoskalew6. miejsce3. miejsce2
39.ŁukaszOrzęcki6. miejsce4. miejsce2
40.JózefOrzoł1. miejsce1
41.JacekOsadnik4. miejsce3. miejsce2
42.PawełPasik1. miejsce4. miejsce2
43.KarolPik1. miejsce4. miejsce2
44.GrzegorzPradela4. miejsce1
45.ArturRosłaniec4. miejsce2. miejsce2
46.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
47.PiotrSobotka1. miejsce1. miejsce2
48.IwonaSobotka1. miejsce1
49.GrzegorzSochacki6. miejsce1
50.JerzyStachowski7. miejsce3. miejsce2
51.TomaszStopa1. miejsce3. miejsce2
52.HenrykSwoboda6. miejsce3. miejsce2
53.JacekSzafrański4. miejsce1
54.MarekSzcześniewski2. miejsce1
55.MałgorzataŚrednicka3. miejsce2. miejsce2
56.AndrzejTurowski4. miejsce2. miejsce2
57.RadosławWalas2. miejsce1
58.TomaszWroński2. miejsce5. miejsce2
59.MarcinWybierek1. miejsce5. miejsce2
60.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
61.DariuszZgorzałek2. miejsce1
62.JanŻórawiński6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/1RbBKN

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Vu6jfm

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 62 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KlaudiaMoreń1988-----
2.MonikaJanduła1986Suchedniów
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
2.MichałGrzybowski1982-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPasik1978Warszawa
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
4-6.ŁukaszOrzęcki1975-----
4-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
7-9.TomaszCieślikowski1978Żyrardów
7-9.AdamGębala1979Żyrardów
7-9.RafałBogdański1965Piaseczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3-4.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-6.BazakMoskalew1971-----
5-6.PrzemysławGoraj1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.TomaszWroński1963Wrocław
3.PawełKoziara1964Lublin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
5-6.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3-4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
5-6.AndrzejKowalski1945Kielce
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
7.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
4.Łukasz Orzęcki1975Paweł Pasik1978
5.Tomasz Cieślikowski1978Adam Gębala1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
2.Jacek Lewandowski1974Artur Rosłaniec1974
3.Przemysław Goraj1974Bazak Moskalew1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karol Pik1967Piotr Sobotka1964
2.Robert Bieganowski1968Marek Szcześniewski1958
3.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
4.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
5.Paweł Koziara1964Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Kowalski1945
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Klaudia Moreń1988
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
4.Rafał Bogdański1965Olga Koniuch1983
5.Marcin Wybierek1982Iwona Górska1984

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
2.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971
3.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
4.Karol Pik1967Ewa Zając1967
5.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
3.Andrzej Bittner1956Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn41
Gra podwójna kobiet6
Gra podwójna mężczyzn46
Gra mieszana kobiet13
Gra mieszana mężczyzn16
ilość uczestników62
ilość kobiet13
ilość mężczyzn49
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 45+ (5.5 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikKlaudia Moreń (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×