Yonex Cup Konstancin 2015

Podstawowe informacje

Data:05 - 06.09.2015
Miejscowość:Konstancin-Jeziorna
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:BMS

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
Yonex cup Konstancin
Konstancin Jeziorna
Strona turnieju: Yonex Cup Konstancin na FB https://www.facebook.com/yonexcupkonstancin?fref=ts

Program zawodów:
•02.09.2015 r. (Środa ) godz. 20.00 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63
03.09.2015 r. (czwartek) publikacja losowania i kolejności gier

•05.09.2015 r. (sobota) godz. 9.00 otwarcie turnieju-Hala Gosir Konstancin Jeziorna
godz. 9.00 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
godz. 10.30 rozpoczęcie gier grup wiekowych 2 i starszych (single i deble)

•06.09.2015r r. (niedziela) godz.9.00 ciąg dalszy gier wg kolejnosci

1.Miejsce:
Hala Sportowa Gosir Konstancin Jeziorna ul. Żeromskiego 15 (wejscie od ul Piasta)

2.Ranga turnieju:
Ogólnopolski, z podziałem na następujące kategorie: Seniorzy i Amatorzy
Przy czym turniej kategorie seniorów zaliczają sie do klasyfikacji Seniorów

3.Kategorie wiekowe:
Seniorzy
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1979 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1974 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1969 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1964 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1959 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1954 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1949 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1944 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1939 i starsi

Amatorzy
- Singiel mężczyzn
- Singiel Kobiet
- Debel Mężczyzn
- Debel Kobiet
- Gra Mieszana

Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4. Sędzia główny : Tomasz Rogowski 502276781

5.Warunki uczestnictwa:
•opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
•podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
•posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek

6.System rozgrywek i rodzaje gier:
•grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe do 21 pkt
•turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
•w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
•zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
•wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)

7.Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów

8.Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 31.08.2015 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym .
Adres mailowy zgłoszeń : [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9.Organizator: Jerzy Szałapski Tel 512552049

10. Nagrody: Za Miejsca 1-3 nagrody
1 miejsce bon na zakupy o wartości 100 pln ( w grach podwójnych po 50 pln na zawodnika)
2 Miejsce bon na zakupy o wartości 60 pln ( w grach podwójnych po 30 pln)
3 Miejsce bon na zakupy o wartości 20 pln ( w grach podwójnych po 10 pln)
Dodatkowo inne nagrody w miarę możliwości organizatorów

11.Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
Hotel Konstancja
Ul. Żródlana 6/8 Konstancin Jeziorna
tel 22 754 11 55
Rezerwacje na hasło: Turniej badmintona
Pokój jednoosobowy 130 pln
Pokój dwuosobowy 170 pln

13.Wyżywienie: Dostępny catering na miejscu cena obiadu 15 pln płatne przy opłacie wpisowego.

14. Wieczorek Restauracja Konstancja sobota godz. 22 koszt imprezy 50 pln od osoby. Prosimy o zapisy na wieczorek razem ze zgłoszeniem do turnieju

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz4. miejsce2. miejsce2
2.TomaszAugustyniak3. miejsce1
3.TomaszBartosz2. miejsce6. miejsce2
4.JacekBełus3. miejsce4. miejsce2
5.GrażynaBełus4. miejsce1
6.AnnaBiałasiewicz4. miejsce1
7.BeataBiałek4. miejsce11. miejsce2
8.AndrzejBittner1. miejsce1
9.RafałBogdański5. miejsce2. miejsce2
10.WojciechBorzęcki2. miejsce1. miejsce2
11.EwelinaBracha4. miejsce1
12.AgnieszkaBrojek1. miejsce6. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
14.WojciechChałotowski1. miejsce2. miejsce2
15.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
16.KrystynaCielecka2. miejsce1
17.JacekCzermużyński4. miejsce4. miejsce2
18.AndrzejDadas2. miejsce6. miejsce2
19.DorotaDanielak4. miejsce1. miejsce2
20.JerzyDołhan1. miejsce2. miejsce2
21.BartoszDrozdowicz4. miejsce7. miejsce2
22.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
23.WiktorDrude2. miejsce6. miejsce2
24.JakubFirlus6. miejsce3. miejsce2
25.AndrzejGajewski4. miejsce1. miejsce2
26.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
27.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa6. miejsce1
29.MałgorzataGołębiowska6. miejsce1
30.KrzysztofGontarski2. miejsce1. miejsce2
31.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
32.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce5. miejsce2
33.ZbigniewGrzęda4. miejsce3. miejsce2
34.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
35.JacekHankiewicz1. miejsce1
36.JustynaHerman2. miejsce2. miejsce2
37.Andrzej Jaroszewski5. miejsce4. miejsce2
38.MagdalenaJaworek1. miejsce1. miejsce2
39.JanKaczmarczyk6. miejsce7. miejsce2
40.ArkadiuszKawecki2. miejsce1
41.MagdalenaKojder6. miejsce9. miejsce2
42.JarosławKopyt3. miejsce1
43.MarekKopyt9. miejsce1
44.BeataKowalczyk4. miejsce1
45.AndrzejKowalski4. miejsce4. miejsce2
46.PawełKoziara4. miejsce4. miejsce2
47.PiotrKwieciński3. miejsce11. miejsce2
48.WojciechLasek6. miejsce6. miejsce2
49.EwaLesiuk4. miejsce6. miejsce2
50.JacekLewandowski3. miejsce9. miejsce2
51.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
52.RobertMichalski6. miejsce1
53.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
54.EwaMłynarska2. miejsce2. miejsce2
55.EwaMorawiec1. miejsce3. miejsce2
56.MirosławMordasiewicz2. miejsce2. miejsce2
57.JerzyMurach3. miejsce2. miejsce2
58.KarolinaOlejarz2. miejsce6. miejsce2
59.JózefOrzoł4. miejsce11. miejsce2
60.JacekOsadnik3. miejsce7. miejsce2
61.MichałOstojski9. miejsce1
62.MariuszPakulski3. miejsce3. miejsce2
63.PawełPasik1. miejsce9. miejsce2
64.IzabelaPazyna2. miejsce9. miejsce2
65.LudmilaPerepechenaia6. miejsce7. miejsce2
66.KarolPik3. miejsce2. miejsce2
67.MariuszPopa6. miejsce6. miejsce2
68.KamilPopławski4. miejsce1
69.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
70.BennoRaj1. miejsce2. miejsce2
71.MarekRosa2. miejsce3. miejsce2
72.ArturRosłaniec9. miejsce4. miejsce2
73.JerzyRybicki2. miejsce2. miejsce2
74.PawelShorin3. miejsce2. miejsce2
75.MariuszSmolich4. miejsce9. miejsce2
76.IwonaSobotka3. miejsce3. miejsce2
77.PiotrSobotka2. miejsce3. miejsce2
78.GrzegorzSochacki6. miejsce1
79.ZbigniewSoczówka4. miejsce1
80.JerzyStachowski3. miejsce5. miejsce2
81.GrażynaStefańska2. miejsce1. miejsce2
82.MarianStelter6. miejsce4. miejsce2
83.TomaszStopa1. miejsce6. miejsce2
84.AndrzejStruensee3. miejsce2. miejsce2
85.PiotrSuski3. miejsce2. miejsce2
86.JerzySzałapski4. miejsce4. miejsce2
87.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
88.ŁukaszSzmel2. miejsce6. miejsce2
89.RobertŚmierzchalski1. miejsce1. miejsce2
90.ArkadiuszŚmierzchalski1. miejsce1
91.KseniaTatarinowa6. miejsce11. miejsce2
92.LeopoldTukendorf1. miejsce3. miejsce2
93.RadosławWalas2. miejsce1
94.KrzysztofWalenda4. miejsce3. miejsce2
95.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
96.MałgorzataWoźniak3. miejsce3. miejsce2
97.MarcinWybierek6. miejsce1
98.MichałZakrzewski1. miejsce2. miejsce2
99.UrszulaZielińska4. miejsce9. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/Wo58YM

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/sWcwIV

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 99 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.IzabelaPazyna1981-----
3.SwietłanaDrude1978Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
2.WiktorDrude1978Rosja
3-4.AndrzejGajewski1982Olsztyn
3-4.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
5-6.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5-6.JakubFirlus1979Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPasik1978Warszawa
2.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4.MariuszSmolich1975-----
5.RafałBogdański1965Piaseczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
3.PawelShorin1972Rosja
4-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
4-6.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
4-6.WojciechLasek1970Olsztyn
7-9.MarekKopyt1970-----
7-9.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
7-9.MichałOstojski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3.KarolPik1967Warszawa
4.JacekCzermużyński1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4.PawełKoziara1964Lublin
5.Andrzej Jaroszewski1962-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechChałotowski1949Warszawa
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
3-4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5-6.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
2.Justyna Herman1977Karolina Olejarz1982
3-4.Dorota Danielak1974Urszula Zielińska1982
3-4.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
5-6.Ludmila Perepechenaia1960Ksenia Tatarinowa1976
5-6.Magdalena Kojder1979Małgorzata Gołębiowska1989

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
3.Iwona Sobotka1963Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
3.Jakub Firlus1979Krzysztof Walenda1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
4.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
2.Benno Raj1966Pawel Shorin1972
3-4.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Artur Rosłaniec1974Zbigniew Soczówka1973
5-6.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971
5-6.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
7.Jan Kaczmarczyk1970Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Zbigniew Przyjemski1965
2.Karol Pik1967Piotr Sobotka1964
3.Tomasz Augustyniak1968Jarosław Kopyt1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Mirosław Mordasiewicz1958Jerzy Murach1962
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
4.Andrzej Jaroszewski1962Paweł Koziara1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Marek Rosa1958Andrzej Struensee1953
3.Jacek Bełus1954Zbigniew Grzęda1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
3.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
4.Andrzej Kowalski1945Marian Stelter1946
5.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gajewski1982Magdalena Jaworek1987
2.Jerzy Dołhan1964Justyna Herman1977
3.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
4-6.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
4-6.Tomasz Stopa1967Ewa Lesiuk1980
4-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
7-9.Mariusz Smolich1975Urszula Zielińska1982
7-9.Jacek Lewandowski1974Izabela Pazyna1981
7-9.Paweł Pasik1978Magdalena Kojder1979
10-11.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
10-11.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Rafał Bogdański1965Dorota Grzejdak1967
3-4.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3-4.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
5-6.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
7.Bartosz Drozdowicz1974Ludmila Perepechenaia1960

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
4.Jacek Czermużyński1968Beata Kowalczyk1966

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
4.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn54
Gra podwójna kobiet21
Gra podwójna mężczyzn70
Gra mieszana kobiet30
Gra mieszana mężczyzn32
ilość uczestników99
ilość kobiet27
ilość mężczyzn72
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (11 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikMałgorzata Gołębiowska (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Logo turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×