Łódzki Turniej Seniorów LI-NING

Podstawowe informacje

Data:10 - 11.01.2015
Miejscowość:Pabianice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny

Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice 10-11.01.2015

1. Organizator:
Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona ŁWZBad, 95-200 Pabianice ul. Św. Jana 30-36

Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Pabianicach

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

2. Miejsce:
Hala Powiatowa Pabianice ul. Św. Jana 30-36 - 7 kortów (maty).

3. Program:
- 08.01.2015 (czwartek) godz. 18.00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych za pomocą Tournament Software – SUCHEDNIÓW,
- 10.01.2015 (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 0–2 (od 25+do 40+),
- 10.01.2015 (sobota) godz. 10.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 3–9 (od 45+do 75+),
- 10.01.2015 (sobota) nie wcześniej niż godz. 10.30 rozpoczęcie gier podwójnych,
- 11.01.2015 (niedziela) godz. 9.00 ewentualne dokończenie gier.

4. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety (25+) – ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni (30+) – ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) – ur. w 1979 i starsi
- gr.2 (40+) – ur. w 1974 i starsi
- gr.3 (45+) – ur. w 1969 i starsi
- gr.4 (50+) – ur. w 1964 i starsi
- gr.5 (55+) – ur. w 1959 i starsi
- gr.6 (60+) – ur. w 1954 i starsi
- gr.7 (65+) – ur. w 1949 i starsi
- gr.8 (70+) – ur. w 1944 i starsi
- gr.9 (75+) – ur. w 1939 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca, zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.

6. Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek.
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

7. System rozgrywek i rodzaje gier:
- za pomocą Tournament Software,
- grupowo-pucharowy, gry zwykłe trzysetowe do 21 pkt,
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (MS,WS,MD,WD,XD) w każdej grupie wiekowej, przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń,
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego,
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

8. Rozstawianie:
Według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

9. Zgłoszenia:
Sędzia główny: Stefan Pawlukiewicz lic. 93, e-mail: [email protected]
a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 06.01.2015 (wtorek) godz. 24.00.
b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego e-mail: [email protected]
c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:
- imię i nazwisko,
- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),
- rok urodzenia,
- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo ‘poszukuję partnera’).
d. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

10. Lotki:
a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.
b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2014/2015.

11. Nagrody:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

12. Wieczorek integracyjny
(kolacja, szwedzki stół, muzyka...) - restauracja HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT ul.Kilińskiego 8C godz. 21.00 – 22.00 (nie wcześniej niż po zakończeniu sobotnich gier) cena 45 zł od osoby – zgłoszenia do 06.01.2015r. do godz. 24.00 do sędziego głównego razem ze zgłoszeniem do gry.

13. Zakwaterowanie: Hasło BADMINTON:
- HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT (800m od hali)
Pabianice, ul. Kilińskiego 25, (vis-a-vis) ul. Kilińskiego 8C
www.hotelpiemont.com.pl kontakt +48 (42) 2271413, +48 666 977 707
cena 65zł/osobodoba ze śniadaniem

- HOTEL**WŁÓKNIARZ MOSiR
Pabianice, (wjazd od ul. Kilińskiego 34) (1600m od hali)
www.hotelwlokniarz.pl kontakt +48 (42) 2151501, +48 721 426 000
pokój 1 osobowy 70 zł/doba bez śniadania
pokój 2 osobowy 90 zł/doba bez śniadania
pokój 3 osobowy 120 zł/doba bez śniadania
pokój 4 osobowy 150 zł/doba bez śniadania

- HOTEL***AVIATOR
Pabianice, ul. Św. Rocha 8a/10 (300m od hali)
www.hotelaviator.com.pl kontakt +48 (42) 2921981,+48 500 027 410
pokój 1 osobowy 130zł/doba ze śniadaniem
pokój 2 osobowy 180zł/ doba ze śniadaniem

14. Wyżywienie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

15. Sponsorzy:
Li-Ning , www.bad4you.com.pl
PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI "PAFANA" S.A. w Pabianicach, www.pafana.pl
F&F Filipowski Sp. J. , www.fif.com.pl
JANTOŃ, www.janton.pl
MegaWiedza sp. z o.o., www.megamatma.pl

16. Patroni medialni:
TVP Łódź
Radio Łódź

17. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.

18. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.ebadminton.com.pl

Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/GiPLj2.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk3. miejsce1
4.SławomirBarczyk4. miejsce1
5.TomaszBartosz2. miejsce11. miejsce2
6.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1. miejsce2
7.BeataBiałek4. miejsce6. miejsce2
8.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
9.AndrzejBittner1. miejsce6. miejsce2
10.RafałBogdański3. miejsce1. miejsce2
11.WojciechBorzęcki2. miejsce2. miejsce2
12.EwelinaBracha5. miejsce1
13.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
14.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
15.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
16.WojciechChałotowski3. miejsce1. miejsce2
17.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
18.KrystynaCielecka6. miejsce1
19.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
20.AndrzejDadas6. miejsce6. miejsce2
21.DorotaDanielak1. miejsce2. miejsce2
22.DariuszDąbrowski5. miejsce1
23.Jean-SylvainDelepaut1. miejsce6. miejsce2
24.ZbigniewDorna4. miejsce8. miejsce2
25.BartoszDrozdowicz9. miejsce3. miejsce2
26.PiotrDzikorski15. miejsce11. miejsce2
27.DanutaForyta6. miejsce2. miejsce2
28.MarekGałczyński3. miejsce4. miejsce2
29.DorotaGawrońska-Popa6. miejsce8. miejsce2
30.KrzysztofGołąb11. miejsce1
31.KrzysztofGontarski1. miejsce2. miejsce2
32.BeataGórska4. miejsce3. miejsce2
33.KrzysztofGrabek6. miejsce8. miejsce2
34.RafałGrenda10. miejsce1
35.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
36.PrzemysławGrzeszkowiak5. miejsce3. miejsce2
37.SławomirHetmański4. miejsce1. miejsce2
38.PiotrHorodecki3. miejsce2. miejsce2
39.TomaszJanikowski4. miejsce1
40.BarbaraJaskólska6. miejsce3. miejsce2
41.OskarJass6. miejsce1
42.StanisławJózwik2. miejsce1
43.KonradJurczak3. miejsce1
44.JanKaczmarczyk6. miejsce2. miejsce2
45.JolantaKarska6. miejsce4. miejsce2
46.AnnaKaźmierkowska3. miejsce8. miejsce2
47.WojciechKonstanty4. miejsce8. miejsce2
48.PiotrKopacz9. miejsce1
49.AndrzejKowalski4. miejsce2. miejsce2
50.PawełKoziara4. miejsce1
51.RyszardKuląg7. miejsce6. miejsce2
52.JarosławKurkowski9. miejsce1
53.PiotrKwieciński2. miejsce6. miejsce2
54.JerzyLański4. miejsce6. miejsce2
55.SebastianLasecki10. miejsce9. miejsce2
56.EwaLesiuk4. miejsce2. miejsce2
57.JacekLewandowski4. miejsce1. miejsce2
58.JarosławMarciniak4. miejsce4. miejsce2
59.PawełMela1. miejsce11. miejsce2
60.MarekMiłoszewski5. miejsce1
61.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
62.EwaMorawiec2. miejsce6. miejsce2
63.MaciejMróz4. miejsce5. miejsce2
64.JerzyMurach4. miejsce2. miejsce2
65.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
66.PrzemysławOgrodziński2. miejsce6. miejsce2
67.JacekOsadnik4. miejsce3. miejsce2
68.JarosławOsiński4. miejsce1
69.MariuszPakulski2. miejsce1
70.PawełPasik5. miejsce3. miejsce2
71.SławomirPiechnik6. miejsce2. miejsce2
72.KarolPik2. miejsce8. miejsce2
73.PrzemysławPohl2. miejsce2. miejsce2
74.MariuszPopa2. miejsce4. miejsce2
75.GrzegorzPradela3. miejsce3. miejsce2
76.JacekPrędki1. miejsce6. miejsce2
77.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
78.ArturPupin10. miejsce1. miejsce2
79.PiotrRakowski3. miejsce4. miejsce2
80.WiktoriaRudzińska2. miejsce8. miejsce2
81.JerzyRybicki1. miejsce4. miejsce2
82.MarcinRykała15. miejsce9. miejsce2
83.PawełSłupczewski9. miejsce9. miejsce2
84.IwonaSobotka4. miejsce8. miejsce2
85.GrzegorzSochacki10. miejsce1
86.JerzyStachowski1. miejsce3. miejsce2
87.GrażynaStefańska1. miejsce6. miejsce2
88.JoannaStobiecka4. miejsce4. miejsce2
89.RafałStolarczyk15. miejsce3. miejsce2
90.TomaszStopa3. miejsce1. miejsce2
91.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
92.MichałSuski6. miejsce1
93.PiotrSuski4. miejsce2. miejsce2
94.HenrykSwoboda6. miejsce3. miejsce2
95.PiotrSzafrański2. miejsce6. miejsce2
96.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
97.MarekSzcześniewski4. miejsce6. miejsce2
98.ŁukaszSzmel2. miejsce4. miejsce2
99.MariuszSzmoniewski1. miejsce2. miejsce2
100.ArturSzymczak10. miejsce9. miejsce2
101.DariuszTrela11. miejsce1
102.LeopoldTukendorf3. miejsce1
103.AndrzejTurowski3. miejsce4. miejsce2
104.SoniaWachowska3. miejsce4. miejsce2
105.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
106.GrzegorzWłodarczyk6. miejsce1. miejsce2
107.MariuszWojnowicz9. miejsce1
108.TomaszWroński6. miejsce6. miejsce2
109.IwonaZawada3. miejsce4. miejsce2
110.TomaszZduńczyk11. miejsce4. miejsce2
111.UrszulaZielińska4. miejsce4. miejsce2
112.JanŻórawiński6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/OXOTGJ

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/r6hbn4

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 112 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków
3.IwonaZawada1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.Jean-SylvainDelepaut1976-----
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
3-4.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
5.PawełPasik1978Warszawa
6-10.ArturSzymczak1979-----
6-10.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
6-10.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
6-10.RafałGrenda1976UKS Korona Pabianice
6-10.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
11-15.PiotrDzikorski1978-----
11-15.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
11-15.RafałStolarczyk1976-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4-6.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
4-6.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
7-9.PawełSłupczewski1974Katowice
7-9.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
7-9.MariuszWojnowicz1973-----
10-11.KrzysztofGołąb1974-----
10-11.DariuszTrela1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
2.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3.PiotrRakowski1967-----
4.PawełKoziara1964Lublin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.JerzyMurach1962Olsztyn
3-4.JarosławMarciniak1961Łódź
5-6.TomaszWroński1963Wrocław
5-6.SławomirPiechnik1961Opole
7.RyszardKuląg1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3-4.TomaszJanikowski1958-----
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
5-6.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.PiotrHorodecki1954Warszawa
4.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.WojciechChałotowski1949Warszawa
4.AndrzejKowalski1945Kielce
5.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
2.StanisławJózwik1942-----
3.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Morawiec1986
3-4.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
3-4.Joanna Stobiecka1989Urszula Zielińska1982
5-6.Dorota Gawrońska-Popa1967Jolanta Karska1971
5-6.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Anna Kaźmierkowska1964Sonia Wachowska1968
4.Beata Górska1969Iwona Sobotka1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
3.Dariusz Augustyńczyk1984Rafał Stolarczyk1976
4.Wojciech Konstanty1981Jarosław Osiński1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
2.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
3.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
4-6.Jean-Sylvain Delepaut1976Oskar Jass1974
4-6.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965
4-6.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
7-9.Sebastian Lasecki1978Artur Szymczak1979
7-9.Marcin Rykała1977Paweł Słupczewski1974
7-9.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
10-11.Tomasz Bartosz1968Paweł Mela1967
10-11.Piotr Dzikorski1978Tomasz Zduńczyk1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Lewandowski1974Jerzy Szałapski1970
2.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
3.Bartosz Drozdowicz1974Konrad Jurczak1970
4.Sławomir Barczyk1970Maciej Mróz1970
5.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Robert Bieganowski1968Sławomir Piechnik1961
3.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
4.Jarosław Marciniak1961Piotr Rakowski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Jerzy Murach1962Mariusz Szmoniewski1960
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3-4.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
5-6.Piotr Szafrański1959Tomasz Wroński1963
5-6.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
2.Przemysław Pohl1978Ewa Lesiuk1980
3-4.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
3-4.Łukasz Szmel1981Urszula Zielińska1982
5-6.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
5-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
7-8.Wojciech Konstanty1981Anna Kaźmierkowska1964
7-8.Krzysztof Grabek1973Wiktoria Rudzińska1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Paweł Pasik1978Beata Górska1969
4.Tomasz Zduńczyk1978Iwona Zawada1972

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
3.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
4.Mariusz Popa1971Jolanta Karska1971
5.Maciej Mróz1970Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3-4.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
3-4.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967
5-6.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
5-6.Andrzej Bittner1956Krystyna Cielecka1953
7-8.Karol Pik1967Iwona Sobotka1963
7-8.Zbigniew Dorna1963Dorota Gawrońska-Popa1967

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn62
Gra podwójna kobiet23
Gra podwójna mężczyzn91
Gra mieszana kobiet28
Gra mieszana mężczyzn31
ilość uczestników112
ilość kobiet25
ilość mężczyzn87
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 45+ (12 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Stobiecka (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×